Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Janusz Kliszcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 21 lip 2006, 14:40

Post autor: Janusz Kliszcz »

czeœÌ. Jestem nowy
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

CzeœÌ. Jestem stary :lol: :D
Witamy na forum. Fajnie Âże siĂŞ z nami przywitaÂłeÂś ale nastĂŞpnym razem pisz na temat. Dobrze , juÂż nie odbieram chleba moderatorom niewielkÂą reprymendĂŞ juÂż dostaÂłeÂś ;) .

No i jeszcze raz witamy na forum :D ;)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
j23nadaje
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 20:14

Post autor: j23nadaje »

ostatni post 03 marzec? :spiewa:
Najlepsze kasztany są na placu Pigal:)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Szkoda,Âże SzkÂło ma urlop,nie widziaÂłem ostatnich SzkieÂł :cry: ,ale sÂłyszaÂłem o tej polce fiĂąskiego zespoÂłu Loituma,ktĂłrÂą 'puszczali' w wykonaniu Giertycha,i o mapetach teÂż.Ma ktoÂś to??To byÂło ponoĂŚ optymalnie Âśmieszne! 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
j23nadaje
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 20:14

Post autor: j23nadaje »

chcesz i masz 8)
http://bildligttalat.com/?p=1160

[ Dodano: Pon Lip 31, 2006 3:24 pm ]
to byl orginal :lol: ale nasz RomuÂś jest lepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=97gmBKpLyfc
Najlepsze kasztany są na placu Pigal:)
Pawcio36
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 30 maja 2006, 21:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Pawcio36 »

Mam pytanie

Czy ktoÂś nie myÂślaÂł o stworzeniu strony internetowej o szkieÂłku??
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W najnowszej Vivie nietypowa sesja Grzegorza Miecugowa i ciekawy, przezabawny wywiad.
Zainteresowanym przytaczam fragment,a wÂłaÂściwie odpowiedÂż na jedno z wielu pytaĂą, tu dotyczÂące Tomka Sianeckiego.
-Ale to nie jest ³atwa przyja¿ù (z Tomkiem Sianeckim)? S³ysza³am, ¿e potraficie siê pok³óciÌ na urlopie, nie odzywaÌ do siebie?
G.M.-Pok³óci³em siê z Tomkiem dwa razy. Pierwszy raz w 1992 roku. Byliœmy na nartach w S³owenii, nie by³o œniegu, graliœmy w scrabble. Pok³óciliœmy siê o jakieœ s³owo. Nastêpnego dnia wracaliœmy do Polski i nie odezwaliœmy siê do siebie ani s³owem przez 12,5 godziny jazdy. Moja zemsta polega³a na tym, ¿e ani razu nie dopuœci³em go do kierownicy. Trzy lata pó¿niej na nartach we W³oszech znów scrabble. Tomek zakwestionowa³ s³owo he³m, twierdzi³, ¿e piszê siê przez "ch". Powiedzia³em: "Jesteœ idiot¹, z idiotami nie bêdê gra³". Tomek siê obrazi³. Zadzwoni³em do profesora Markowskiego, by powiedzia³ Tomkowi, jak siê pisze s³owo he³m, ale profesor niestety nie odebra³. Wsta³em o 5 rano, przejrza³em wszystkie dostêpne ksi¹¿ki na wakacjach i znalaz³em! Na stronie 564 by³o jak byk napisane s³owo he³m przez samo h. Poda³em mu ksi¹¿kê, ale przez ¿onê. Dwa dni siê do mnie nie odzywa³. To jest skala naszych konfliktów.
Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Sianecki obraÂża siĂŞ o takie rzeczy :lol: :lol: Nie wiedziaÂłem,Âże on z Grzegorzem jak to powiedziaÂł kiedyÂś Ryman:'Miecugowy'm ,to tacy dobrzy przyjaciele.Na tym zdjĂŞciu Miecugow wyszedÂł jak agent z M.I.B. :devil: Pewne jest to,Âże oni juÂż razem nie powinni graĂŚ w scrabble :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Irasiad wystÂąpiÂł w "DwĂłch Kaziach".
GÂłaskaÂł go WÂątroba wygÂłaszajÂąc sÂłynnÂą kwestiĂŞ:"Irasiad jet bardzo zdenerwowany". :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
emil_komentator
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 17 sie 2006, 13:25
Lokalizacja: Kraina Oz

Post autor: emil_komentator »

michaek pisze:Irasiad wystÂąpiÂł w "DwĂłch Kaziach".
GÂłaskaÂł go WÂątroba wygÂłaszajÂąc sÂłynnÂą kwestiĂŞ:"Irasiad jet bardzo zdenerwowany". :D
Ten pies powinien nazywaĂŚ siĂŞ IRASIAK :)
Emil...

Trabanty Rulez !
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

I rasiak i nie-rasiak...

Na kogo gÂłosujecie w plebiscycie 'lustro szkÂła kontaktowego'?
Ja oddaÂłem gÂłos na RokitĂŞ :P
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ja mam dylemat: czy g³osowac na Gosiewskiego czy na Gadzinowskiego. Chyba jednak moja bezgraniczna mi³oœÌ do Edgara zwyciê¿y. :devil:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

A 'szkie³ko' juz nowe od poniedzia³ku :tanczy: Miecugow ubóstwia pana Æwiklaka,który robi niez³e filmiki.Najlepszy by³ z Mapetami :lol: Wqrza mnie czasem Miecugow(y) :D ,kiedy ludzie dzwoni±,on staje siê jakby wyroczni± i mówi czy ten ma racjê czy nie i t³umaczy,dlaczego on sam ma racjê :/ Sianecki daje s³uchaczom wygadaæ siê do koñca,ale wtorek i ¶r.by³y takie ¶rednie.Mo¿e dlatego,¿e ciekawsze rzeczy dziej± siê w sejmie w 'Dn¯' ;)

Daukszewicz w pon.powiedziaÂł,Âże Kurskiemu Âłeb ukrĂŞcili :hahaha: no to cienki ten bulterier :P

Obrazek

Czekam na Przybylika by przybyÂł :D

[ Dodano: PiÂą Sie 25, 2006 12:58 am ]
No i przybyÂł :spiewa:
A com widziaÂł i com sÂłyszaÂł to chyba muszĂŞ zachowaĂŚ tylko dla siebie :spiewa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Kiedy jest rozwiÂązanie konkursu o lustro szkÂła kontaktowego? Oby wygraÂł Andrew. Jest najlpeszym aktorem "SzkieÂłka".
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Wczoraj w szkle pokazli te sÂłynne lustro jak bedzie wygladaĂŚ! Szkoda ze sami jekiegos bardziej pasujacego lustra nie zrobili...Ale nagroda i tak caÂłkiem caÂłkiem :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość