Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

Dzisiaj juÂż wiadomo na pewno z kim taĂączy, ale reszta doniesieĂą jest naprawdĂŞ ÂżenujÂąca
http://film.onet.pl/0,0,1374628,wiadomosci.html
i used to be schizophrenic, but we're ok now
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

A Kingi partner wyglÂąda trochĂŞ jak Ken z lalki Barbie :) Taki laluÂś.... Ochyda!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

Tu nie chodzi nawet o to jaki partner - mam nadziejĂŞ, Âże nie wda siĂŞ w romans jak Foremniak bo ten WÂłoch to raczej kretyn sÂądzÂąc po tym jak siĂŞ podobno do niej odzywa pod publikĂŞ to zrobiÂł raczej. Moim zdaniem zgodziÂła siĂŞ na udziaÂł w programie Âżeby siĂŞ odegraĂŚ na Lisie (ÂŻycie na gorÂąco...) albo tvn jej kazaÂł oczywiÂście maÂło prawdopodobne ale... (bo obsada jest raczej marna w tej edycji). Co prawda Kinga fascynowaÂła siĂŞ taĂącem (byÂła na widowni itd.) ale ta edycja jest raczej dla karierowiczĂłw, a ona jest uznanÂą gwiazdÂą. A jak do tego dojdÂą Ci wszyscy specjaliÂści od taĂąca Pawlowicz, Tyszkiewicz i Wodecki, ktĂłrzy szczerze nawet po tylu edycjach specjalistami nie sÂą i zacznÂą siĂŞ znĂŞcaĂŚ nad biednÂą KingÂą to juÂż bĂŞdzie szczyt wszystkiego. AÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ... ;(
i used to be schizophrenic, but we're ok now
iro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 14 wrz 2005, 19:21

Obozy pracy

Post autor: iro »

Mam nadzieje Âże KinguÂś odplaci mu za te obozy pracy we WÂłoszech.
:stop:
Przyjemnie byÂłoby zataĂączyc z KongÂą :P
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Obozy pracy

Post autor: TVN_FAN »

iro pisze: :stop:
Przyjemnie byÂłoby zataĂączyc z KongÂą :P
Co za "KongÂą" :twisted:

To po1.

A po2. Pewnie, ze byÂłoby przyjemnie :D nawet bardzo przyjemnie...ufff rozmarzyÂłem siĂŞ :tanczy:
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Obrazek
Obrazek
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Czy tych dwoje ³¹czy coœ wiêcej ni¿ "Dzieù Dobry..." ? :> :arrow:
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Nie Arrow, nie ³¹czy. Faceci to s¹ najgorsi plotkarze... Arrow nie wymyœlaj, proszê Ciê ;)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Z tego musi byĂŚ romans!
ChÂłodna Kinga Rusin i ognisty WÂłoch. Czy oni do siebie pasujÂą?

Kinga Rusin i Stefano Terrazzin. Takie po³¹czenie ognia i wody mo¿e daÌ niezwyk³e rezultaty tak¿e na parkiecie.

Ona jest samotn¹ kobiet¹ z dzieÌmi po przejœciach, on samotnym i przystojnym mê¿czyzn¹. Co mo¿e z tego wynikn¹Ì, bior¹c pod uwagê, ¿e taniec zbli¿a ludzi, a czasami nawet ³¹czy ich w pary?

Kinga Rusin (33 l.), bo o niej mowa, w "TaĂącu z gwiazdami" zataĂączy z WÂłochem Stefano Terrazzino. To pierwszy tancerz cudzoziemiec, ktĂłry pojawi siĂŞ w tanecznym show TVN. Wiadomo o nim tylko tyle, Âże choĂŚ pochodzi ze sÂłonecznej Italii, na tanecznym parkiecie reprezentuje Niemcy.

DogadajÂą siĂŞ po wÂłosku

Jednak juÂż na prezentacji uczestnikĂłw nowej edycji "TaĂąca z gwiazdami" widaĂŚ byÂło, Âże taniec bĂŞdzie dla nich przyjemnoÂściÂą, choĂŚ takÂże i obowiÂązkiem. - ZataĂączyÂłam, bo tak kazaÂł prezes Miszczak i nie miaÂłam wyboru. Szczerze mĂłwiÂąc, nie wszystko mi siĂŞ w tym taĂącu podoba: na przykÂład stroje, ktĂłre odkrywajÂą zbyt wiele, i wyreÂżyserowane uÂśmiechy - mĂłwi Kinga Rusin.

Krzykliwy WÂłoch i opanowana - zÂłoÂśliwi mĂłwiÂą, Âże po prostu zimna - Polka. Przystojny Stefano i peÂłna chÂłodnego uroku Kinga. On pracowity i energiczny facet, ona sama przyznaje, Âże lubi poleniuchowaĂŚ. Czy ich spotkanie moÂże byĂŚ poczÂątkiem namiĂŞtnego romansu? Czemu nie - przecieÂż od dawna wiadomo, Âże przeciwieĂąstwa siĂŞ przyciÂągajÂą. - Stefano jest bardzo nerwowy i kiedy po raz czwarty coÂś mi nie wychodzi, zaczyna krzyczeĂŚ. To niedobrze, bo na mnie dziaÂła pozytywna motywacja: lubiĂŞ gdy ktoÂś mnie pochwali. Wtedy wiem, Âże warto walczyĂŚ dalej - mĂłwi o swoim partnerze prezenterka TVN. Ale na pewno siĂŞ z nim dogada: studiowaÂła italianistykĂŞ, wiĂŞc jĂŞzyk i gorÂący wÂłoski temperament zna doskonale.

CĂłrki siĂŞ cieszÂą

Najbardziej zadowolone z wystêpu Kingi w "Taùcu" s¹ jej córki. Pola i Iga co prawda têskni¹ za mam¹, która teraz wiêkszoœÌ czasu poœwiêca na próby, ale dopinguj¹ j¹ z ca³ych si³. - Babcia, czyli moja mama, powiedzia³a im, ¿e mo¿e to nie potrwa d³ugo i odpadnê zaraz na pocz¹tku. Pola oburzy³a siê i powiedzia³a, ¿e skoro ju¿ musz¹ to znosiÌ, to niech chocia¿ mama wygra - opowiada ze œmiechem Rusin.

Kto wygra kolejnÂą edycjĂŞ tanecznego show?
Czwarta edycja "TaĂąca z gwiazdami" startuje 10 wrzeÂśnia. W pierwszej edycji wygraÂła para Kamila Kajak i Oliver Janiak, w drugiej sukces odnieÂśli Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, w trzeciej triumfowali Aneta Piotrowska i RafaÂł Mroczek. Czy tym razem najlepsi bĂŞdÂą Kinga i Stefano?

I EDYCJA
Robert Kudelski i Agnieszka Pomorska
Aktor znany jest z tego, ¿e wci¹¿ siê zakochuje. Strza³a Amora po raz kolejny trafi³a go w³aœnie na parkiecie. Ona rzuci³a dla niego swojego zawodowego partnera Micha³a Skawiùskiego. Ale ten zwi¹zek d³ugo nie przetrwa³.

II EDYCJA
Kuba WesoÂłowski i Edyta HerbuÂś
Mimo m³odego wieku uznawany jest za najwiêkszego zdobywcê kobiecych serc w polskim show-biznesie. Jego nazwisko ³¹czono z wieloma kobietami. Edyta te¿ by³a jego ukochan¹ - przez chwilê.

Piotr GÂąsowski i Anna GÂłogowska
MĂŞÂżczyzna po przejÂściach i kobieta samotna. On rozwiĂłdÂł siĂŞ z HannÂą ÂŚleszyĂąskÂą, ona rzuciÂła swojego partnera, z ktĂłrym taĂączyÂła przez kilka lat. Teraz sÂą parÂą.
Dzisiejszy "SE" :P
A w drugiej "sztandarowej" gazecie dziÂś piszÂą rĂłwnieÂż o Kindze i jej problemach z krĂŞgosÂłupem :(
ZIMA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

MyÂślicie, Âże Kinga pojechaÂła do Hani Babilon Smoktunowicz i zlaÂła jÂą po twarzy za podebranie Lisa? :> :arrow:
iro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 14 wrz 2005, 19:21

Post autor: iro »

:: Kamil pisze:Obrazek
Obrazek
Ta d³où na ramieniu to jak oznaczenie swojego terytorium i te pow³óczyste spojrzenie Kingi :?:
Ale lepszy marcin od jakiegos wÂłoskiego lalusia :roll:
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

arrow pisze:MyÂślicie, Âże Kinga pojechaÂła do Hani Babilon Smoktunowicz i zlaÂła jÂą po twarzy za podebranie Lisa? :> :arrow:


Powinna to zrobiĂŚ , bo jej sie naleÂży , ale w sumie to szkoda sobie rak brudzic .
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No proszĂŞ...

PiĂŞkny romans. :evil: I czyja wina za rozpad zwiÂązku?! Foxa!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Fe, fuj!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:evil: Brawa dla Kingi za odwagê w sprawie ma³¿eùstwa :evil: A dla Lisa brawo za wybór :twisted: :twisted: nie zas³uzy³ na tak¹ kobietê jak Kinga :!: :!: :!: :!:
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości