[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:A Piotr Metz t³umaczy to tak: Wystêp gwiazdy tak du¿ego formatu jak Elton John wymaga odpowiedniego przygotowania sceny. Z faktu tego wynika koniecznoœÌ technicznej przerwy. Wed³ug mnie g³upie t³umaczenie, bo godzina to trochê du¿o jak na przerwê techniczn¹ chyba, ¿e chc¹ przebudowaÌ ca³¹ scenê.
Zgadzam sie z TobÂą w peÂłni.. nie wierze ze dla Eltona nagle przebuduja scene i wywiesza wszedzie flagi w kolorze tĂŞczy w zwiÂązku z jego sexualnymi preferencjami :lol: :lol: No w sumie dobrze ze tak zrobili - gdyby odrazu tak przedstawili sytuacje - chyba nikt by sie nie rzucaÂł z tym filmem w Âśrodku SF 2006 :) :o
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

3 razy Magda M.!!!
Nasza Magda MoÂłek poprowadzi kaÂżdy z trzech dni festiwalu w Sopocie. 1 i 2 dnia sama, a podczas dnia wspomnieĂą towarzyszyĂŚ bĂŞdÂą jej SzabÂłowska i Szewczyk oraz Wander i Loska

przyznaje Âże pomysÂł mi siĂŞ Âśrednio podoba, nie lubiĂŞ tych starych gwiazd w stylu Wander i Loska - ktĂłre byĂŚ moÂże byÂły dobre, ale kilkadziesiÂąt lat temu
z ta MoÂłek to teÂż przesadzili. Nawet jeÂśli ktoÂś jÂą bardzo lubi to 3 razy z rzĂŞdu to lekka przesada. NajwiĂŞkszy plus to sympatyczna para Szewczyk, SzabÂłowka, choĂŚ do SzabÂłowksiej straciÂłem zaufanie jak wybraÂła IVANA na EurowizjĂŞ.
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

portalek pisze:W tamtym roku pamiĂŞtam, Âże umieÂściliÂście tu fotki z przygotowaĂą, myÂślĂŞ Âże juÂż teraz scenografia siĂŞ powoli buduje wiĂŞc proÂśba do mieszkancĂłw TrĂłjmiasta - zrĂłbcie w operze jakieÂś fotki i dajcie na forum.
WiĂŞc uchylam rÂąbka tajemnicy i oto kilka fotek festivalowej sceny i nie tylko.

G³ówna scena:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

MaÂła scena:
Obrazek

Festivalowe Skody:
Obrazek

Plakat SF2006 przed dworcem PKP w Sopocie:
Obrazek
Takie same plakaty s¹ na Monciaku i na g³ównej ulicy w Sopocie. Co dziwne, w Operze Leœnej nie zauwa¿y³em ¿adnych plakatów Festivalu czy tvn-u.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

tomu19 pisze:3 razy Magda M.!!!
Nasza Magda MoÂłek poprowadzi kaÂżdy z trzech dni festiwalu w Sopocie. 1 i 2 dnia sama, a podczas dnia wspomnieĂą towarzyszyĂŚ bĂŞdÂą jej SzabÂłowska i Szewczyk oraz Wander i Loska

przyznaje Âże pomysÂł mi siĂŞ Âśrednio podoba, nie lubiĂŞ tych starych gwiazd w stylu Wander i Loska - ktĂłre byĂŚ moÂże byÂły dobre, ale kilkadziesiÂąt lat temu
z ta MoÂłek to teÂż przesadzili. Nawet jeÂśli ktoÂś jÂą bardzo lubi to 3 razy z rzĂŞdu to lekka przesada. NajwiĂŞkszy plus to sympatyczna para Szewczyk, SzabÂłowka, choĂŚ do SzabÂłowksiej straciÂłem zaufanie jak wybraÂła IVANA na EurowizjĂŞ.
SkÂąd to info. Mam nadziejĂŞ, Âże to tylko plotki. SzabÂłowska i Szewczyk :uau: Oni chyba oszaleli- to ma byĂŚ w stylu TOPtrendĂłw?? JeÂśli to prawda to chyba nie przeÂłknĂŞ tego festiwalu i w przeciwieĂąstwie do przeszÂłego roku odpuszczĂŞ sobie.
Poza tym w To&Owo czyta³em, ¿e Mo³ek poprowadzi "tylko" 2 dni festiwalu wiêc wyra¿am nadziejê, ¿e to k³amstwo. Jeœli ktoœ ma mo¿liwoœÌ niech natychmiast sprawdzi czy to prawda
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ojej ta scena jest prawie ze identyczna z tÂą z ubiegÂłego roku.....

:arrow: Sopot 2006

[url=http://img127.imageshack.us/img127/489/ ... aq0.th.jpg]Obrazek

:arrow: Sopot 2005

[url=http://img355.imageshack.us/img355/4963 ... 0hv.th.jpg]Obrazek
MyslaÂłem ze zmieniÂą troszke scenografie... a to prawie identyko :mhm:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Tylko Âże Âśrodek jest inny te zejÂścia na 2 strony 8)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kubasz pisze:Sk¹d to info. Mam nadziejê, ¿e to tylko plotki. Poza tym w To&Owo czyta³em, ¿e Mo³ek poprowadzi "tylko" 2 dni festiwalu wiêc wyra¿am nadziejê, ¿e to k³amstwo. Jeœli ktoœ ma mo¿liwoœÌ niech natychmiast sprawdzi czy to prawda
Raczej to prawda. NapisaÂł o tym serwis Media2. :roll: Mi siĂŞ teÂż nie podoba pomysÂł dania jej we wszystkie dni. PrzecieÂż 1 dnia np. mogliby daĂŚ Majewskiego - pasowaÂł by tam... :( A pomysÂł z daniem SzabÂłowskiej i Szewczyk oraz Wander i Loski to raczej dobry pomysÂł. One siĂŞ nadajÂą do tego dnia - wkoĂącu Dzien WspomnieĂą. :P

:jupi: :jupi: WIELKIE dziĂŞki marjan za foty zza kulis. :brawa: Faktycznie scena niemal identyczna. :mhm: MoÂże zaÂłoÂżyli tak, Âże co roku bĂŞdzie podobna?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:A pomysÂł z daniem SzabÂłowskiej i Szewczyk oraz Wander i Loski to raczej dobry pomysÂł. One siĂŞ nadajÂą do tego dnia - wkoĂącu Dzien WspomnieĂą. :P
Szewczyka! Krzysztofa Szewczyka! To jest on a nie ona :D :lol: :lol:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:Faktycznie scena niemal identyczna. MoÂże zaÂłoÂżyli tak, Âże co roku bĂŞdzie podobna?
BÂłagam niech nie zkladajÂą Âże bedzie tak samo ....MyÂślaÂłem ze torszke zmienia to i owo a tu wszytko prawie po staremu.. ale rok temu scenografia byÂła niezÂła.. Tylko ze w tym roku liczylem na jakÂąs nowoÂśc....


I jeszcze do³¹czam sie do Pawella w podziekowaniach dla Marjana - wielkie dzieki za fotki :brawa: :brawa: :brawa: :lol: :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:Szewczyka! Krzysztofa Szewczyka! To jest on a nie ona :D :lol: :lol:
Ojejq :> ha ha ha Âśmiej siĂŞ Âśmiej - no co literka a siĂŞ nie wbiÂła. :devil: :devil: :D No ale teraz juÂż kojarzĂŞ tego Pana dziĂŞki :google: . :P
Greg Haus pisze:BÂłagam niech nie zkladajÂą Âże bedzie tak samo ....MyÂślaÂłem ze torszke zmienia to i owo a tu wszytko prawie po staremu.. ale rok temu scenografia byÂła niezÂła.. Tylko ze w tym roku liczylem na jakÂąs nowoÂśc....
Przecie¿ zmienili. Ta "ma³a scena" jest ca³kowicie nowa. :> No i te schody, które póŸniej siê rozdzielaj¹ na dwie strony. WidaÌ to dobrze na zdjêciu nr 4.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
lukasz027
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 28 sie 2006, 21:24
Lokalizacja: okolice Częstochowy
Kontakt:

sopot festival

Post autor: lukasz027 »

A czy ktos wie czy bêdzie Doda te¿ na Festivalu jako goœÌ specjalny ? Bardzo proszê o wiadomoœÌ
^ ^ piracik ^
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

Greg Haus pisze:BÂłagam niech nie zkladajÂą Âże bedzie tak samo ....MyÂślaÂłem ze torszke zmienia to i owo a tu wszytko prawie po staremu.. ale rok temu scenografia byÂła niezÂła.. Tylko ze w tym roku liczylem na jakÂąs nowoÂśc....
A ja uwaÂżam, Âże to, Âże scena jest podobna do tej sprzed roku to dobry pomysÂł - moÂże tvn postawiÂł na pokazanie widzom, Âże to kontynuacja zeszÂłorocznego festivalu. Poza tym jest to chyba coÂś nowego, bo nie przypominam sobie, Âżeby Jedynka robiÂła podobne do siebie scenografie na festivale.

A wracjÂąc do samej sceny, to wg mnie wyglÂąda to tak jakby na koĂącu tych schodĂłw miaÂła byĂŚ winda - tak jak rok temu byÂłana tej podwyÂższonej czĂŞsci (pokazywali jÂą w jakiÂś kulisach SF jak chyba Majewski niÂą wjeÂżdÂżaÂł).
WidaĂŚ teÂż, Âże tvn buduje swojÂą scenĂŞ stosunkowo szybko. Jak byÂłem w Operze LeÂśnej przed Top Trendami (teÂż w poniedziaÂłek przed festiwalem, jak w przypadku SF), to scena pyÂła jesszcze w rozsypce.

W ÂśrodĂŞ idĂŞ na prĂłby, wiĂŞc postaram siĂŞ jeszcze zrobiĂŚ pare fotek.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

W sumie rzeczywiÂście widaĂŚ zmiany - szczegĂłlnie w maÂłej scenie gdzie bedzie pewnie obradowaĂŚ jury... Fajny pomysÂł z tymi zejÂściami z prawej i lewej strony ... Pewnie wykorzystaja to w swoim show.. i jeszcze to wejÂście z boku ktore widac na zdjeciu nr. 3 (stoi w nim jakis goÂśc :P
W ÂśrodĂŞ idĂŞ na prĂłby, wiĂŞc postaram siĂŞ jeszcze zrobiĂŚ pare fotek.
BylibyÂśmy wdzieczni :) :)
FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

Post autor: FuX »

A czy ktos wie czy bêdzie Doda te¿ na Festivalu jako goœÌ specjalny ? Bardzo proszê o wiadomoœÌ
Niestety Dody i zespoÂłu Virgin nie zobaczymy na tegorocznym festivalu. Z tego co wyczytaÂłem z laureatĂłw ubiegÂłego konkursu wystÂąpi tylko Piasek.

JeÂśli chodzi o scenĂŞ, TVN chyba nie chciaÂł wydawac kasy na nowe materiaÂły przez co, scena wygladÂą prawie jak ta co byÂła w ubiegÂłym roku. Nie za bardzo mi sie to podoba...
Ludziem Apelujem! Nie pishmy ff ten sposooob! :aniol: :aniol:
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Dody nie bĂŞdzie, a co do sceny to nie panikujcie - zobaczcie scenĂŞ z SF 2005 z fotek z czasĂłw budowy i scenĂŞ w trakcie festiwalu jaka byÂła super kiedy juÂż caÂła zostaÂła odpalona, a w tym roku bĂŞdzie podobnie wiele cennych efektĂłw zobaczymy dopiero 1 wrzeÂśnia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości