Przebój lata 2006

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

PrzebĂłj lata 2006

Post autor: Kuba »

Ja z przykroÂściÂą muszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże stawiam na Paris Hilton i jej "Stars are blind"- w sumie piosenka jest nawet niezÂła, lecz inteligencja, i prawdopodobnie poziom wokalny siĂŞga dna
MojÂą drugÂą propozycjÂą jest piosenka walczÂąca o Bursztynowego SÂłowika- " Mambo" w wykonaniu Heleny Paparizou.
PiosenkÂą na poziomie jest teÂż "Just call me" zespoÂłu The Jet Set, oraz "Magnes" Reni Jusis
Wszystkie piosenki sÂą tu lekkie, Âłatwe i przyjemne- czyli wedÂług idealnego przepisu na letni przebĂłj
Jaka waszym zdaniem piosenka moÂże zostaĂŚ przebojem tego lata?
Rogal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:03

Post autor: Rogal »

kazdy ma inne gusta i slucha inny rodzaj muzyki .... ja stawiam na ..

Filterfunk - Sos (Message In A Bottle)
(E)kwador Ever
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Dla mnie takowego przeboju lata w tym roku niebyÂło, niektĂłre piosenki sÂą dobre a niektĂłre nie.
A co tu siĂŞ wywodziĂŚ przecieÂż lato siĂŞ dopiero zaczeÂło moÂże jeszcze bĂŞdzie jakiÂś hit
Ruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 09 maja 2006, 10:43

Post autor: Ruda »

WedÂług mnie przebojem lata jest piosenka Reni Jusis pt. "Magnes". :tanczy: :lol2:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Mnie podobajÂą siĂŞ dwie ostatnie piosenki Reni Jusis: "Kilka prostych spraw" i "Magnes".
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

"Magnes" mi siĂŞ taki tandetny i nudny wydaje. ÂŁadnie brzmiÂące sÂłowo powtarzane do znudzenia. MiÂłym szeptaniem niech siĂŞ lepiej Goya zajmie, bo dobrze im to wychodzi.

A Gosia Andrzejewicz i "PozwĂłl ÂżyĂŚ"? Fajnie to musi brzmieĂŚ na koncercie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kawu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: środa 05 lip 2006, 19:17
Lokalizacja: Leszno

Post autor: kawu »

ja mysle ze na przeboj lata majÂą szanse:
-Reni Jusis - Magnes
-Filterfunk - Sos
-Doda - Szansa (jakos tak :P)
-MBrother - Trebles
nic wiĂŞcej mi do gÂłowy nie przychodzi
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

PozwĂłl ÂżyĂŚ? ToÂż to juÂż staroĂŚ :>

Trudno w tym roku okreÂśliĂŚ hit lata... moÂże to bĂŞdzie Paris Hilton i jej ambitny debiut muzyczny? Moim zdaniem moÂże byĂŚ to piosenka Chelo - Cha Cha, teÂż Âśmieszna ;]
:)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Hity letnie sÂą proste,a nawet prostackie,ale wÂłaÂśnie takie najszybciej czasem wpadajÂą w ucho :P Mandaryna wiecznie Âżywa,Crazy Frog zaciĂŞÂła siĂŞ pÂłyta..zostaÂło wiĂŞc 'Explosion' Kalwi&Remi - 1.miejsce na liÂście Parszywa13 w 4fun.
WidzieliÂście Top TrĂŞĂŞĂŞĂŞdy?To byÂła muzyczna apokalipsa.Top wygraÂła Doda,to jeszcze moÂżna przeboleĂŚ,bo jest bardziej medialna niÂż alternatywny HeY 8) ,ale drugi dzieĂą to poraÂżka...
Za najbardziej TRENDowatÂą uwaÂżam MariĂŞ Peszek,jej taniec z gwizdkiem parodiujÂący zapewne drogĂłwkĂŞ podczas 30 stopniowego mrozu i txt piosenki:'piepszĂŞ mias-to,piepszĂŞ mias-to'... :stop: OBCIACH,a raczej ktoÂś WY-CIÂĄÂŁ widzom niezÂły numer :lol:
3ci dzieĂą byÂł Âświetny,szczegĂłlnie,gdy zaÂśpiewaÂła Anita... Lipnicka,nie Werner :D StaĂŚ na wiele naszych polskich artystĂłw,jeszcze Polska muzyka nie umarÂła! :brawa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja jak zobaczy³em soboie w gazecie ¿e w ramch Tep badziew bêdzie "koncert na ¿ecz Varius Manx" to pomyœla³em " musze to obejrzeÌ", najbardziej podoba³o mi siê jak pozostali cz³onkowie grupy wyszli to a¿ mi ciarki przesz³y, tylko myœla³em,¿e artyœci zaœpiewaj¹ tylko piosenki Variusów, a nie..., nawet zamówi³em p³ytê DVD t¹ najnosz¹ "ona ma si³ê" a propo ktoœ s³ysza³ piosenkê tyle si³y mam bo ja w których ³apie puszczaj¹ sam badziew
piotrek874
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 21:08

Post autor: piotrek874 »

Witajcie.
Podczas tych wakacji w radiu RMF FM leciaÂło 5 najlepszych piosenek:
- The Buddhist Monks ,,My Spirit Flies To You"
- Karmah ,,Just be good to me"
- Krzysztof Krawczyk ,,Tylko ty, tylko ja"
- Paris Hilton - Star are blind"
- Gosia Andrzejewicz ,,SÂłowa"

Moim zdaniem z tych piosenek hitem tego lata bedzie: THE BUDDHIST MONKS - MY SPIRIT FLIES TO YOU

[ Dodano: Wto Sie 29, 2006 9:14 pm ]
Witajcie.
Podczas tych wakacji w radiu RMF FM leciaÂło 5 najlepszych piosenek:
- The Buddhist Monks ,,My Spirit Flies To You"
- Karmah ,,Just be good to me"
- Krzysztof Krawczyk ,,Tylko ty, tylko ja"
- Paris Hilton - Star are blind"
- Gosia Andrzejewicz ,,SÂłowa"

Moim zdaniem z tych piosenek hitem tego lata bedzie: THE BUDDHIST MONKS - MY SPIRIT FLIES TO YOU
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Po tytuÂłach kojarzĂŞ tylko dwie z tych piosenek- Paris i GosiĂŞ, ale nie o to, nie o to...

Czytelnicy Interia.pl wybrali przebĂłj lata. Oto wyniki:
Doda- Szansa 24%
G. Andrzejewicz- SÂłowa 12%
Shakira- Hips don't lie- 12%
itp. itd.
Ca³oœÌ tu
Zgadzam siĂŞ zdecydowanie z internautami- Szansa Dody moim zdaniem byÂła zdecydowanym hitem lata. JeÂśli nie ona to ewentualnie Paris Hilton z jej Stars are blind. Z pewnoÂściÂą hitem lata nie byÂł ani MiĂŞdzy nami, ani piosenka Outlandish, ktĂłre zostaÂły wybrane w jedynkowym plebiscycie.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Hitem lata ogÂłaszam:Nelly Furtado "Maneater" :tanczy: :tanczy: :tanczy:

Co do tych sondaÂży to trudno,Âżeby schematy nie zajĂŞÂły pierwszych miejsc.widzĂŞ peeewne podobieĂąstwo miĂŞdzy dodÂą,paris hilton i skakirÂą...to jest monotonne,nudne i mdÂłe.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości