[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Za póŸno ta reklama, za póŸno. :> Rok temu by³a parê dni wczeœniej. :> I jeszcze na tym bannerze na Onecie powinna byÌ godzina i stacja... :roll: Dobrze, ¿e na TVN ta ma³a reklama jest ca³y czas. Wtedy jak ktoœ w³¹czy w dowolnym momencie programu to j¹ bêdzie móg³ zobaczyÌ. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

W³aœnie patrzê na oficjaln¹ kompilacje Sopot Festival 2006 no i niestety mogê powiedzieÌ ¿e nic to ciekawego - s¹dzê ¿e takie p³yty siê powinno nagrywaÌ raczej po festiwalu i umieszczaÌ tam troche nagraù studyjnych a trochê z festiwalu bo jak widaÌ wiêkszoœÌ piosenek na festival zostanie specjalnie zaaran¿owanych przez orkiestre.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
pawell pisze:JuÂż od dawna wiemy, Âże Helena Papariozu nie wystÂąpi, ale "Fakt" w opisie pierwszego dnia wymieniÂł jÂą wsrĂłd zagranicznych wykonawcĂłw walczacych o sÂłowiki. :? KtoÂś siĂŞ tam nie popisaÂł. :>
Widocznie posiÂłkujÂą siĂŞ na jakiejÂś wczeÂśniejszej informacji prasowej bo wczoraj przeglÂądaÂłem pewne inne pismo na ktĂłrego Âłamach Helena Paparizou rĂłwnieÂż byÂła wymieniona wÂśrĂłd wykonawcĂłw.
Pewnie tak i wyglÂąda na to, Âże TVN rĂłwnieÂż. :? Na telegazecie jest Helena Papariozu... :ech: Jeszcze gazetom mogĂŞ to wybaczyĂŚ, ale TVN - stacji, ktĂłra to wszystko organizuje?! :ech:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Przed chwila w TVN24 byÂła relacja Jaconia z SF i najbardziej mnie zmartwiÂł ze na pytanie czy wszytko poszÂło gÂładko na prĂłbie generalnej odpowiedziaÂł ze nie do koĂąca... ojej pewnie beda wpadki :twisted: :?
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Przygotowania do Sopot Festival 2006 http://teledyski.onet.pl/10172,1556245,teledyski.html
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Hmm, to MoÂłek tak moÂże wyglÂądac? Gdyby nie te reklamy .... Ale poczekajmy do konca :-)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Na razie poziom dosyÌ wysoki, choÌ myœlê, ¿e w zesz³ym roku by³ wy¿szy. Na razie The Jet Set wygrywa w moim rankingu :D , a zespó³ Sumtuastic zdecydowanie jest na razie najgorszy :roll: . Liczê na to, ¿e Jury i Widzowie podejm¹ dobr¹ decyzjê :P
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Poziom poraÂżajÂąco niski, a nie dosyĂŚ wysoki. Realizacja sÂłaba, piosenki wyjÂątkowo denne, a Magda MoÂłek przechodzi samÂą siebie. :?
W ciÂągu godziny zaprezentowano 3 dÂługie bloki reklamowe. Jeden z nich skoĂączyÂł siĂŞ ok. 20:32, potem zaÂśpiewaÂł Piaeczny i... znowu reklamy! :uhh:
Ale sposĂłb w jaki festiwal prowadzi MoÂłkowa, to katastrofa! :hmm: JÂąka siĂŞ, gada gÂłupoty, a pytania do jury to poraÂżka. ZaprezentowaÂł siĂŞ zaledwie 1 wykonawca, a ona juÂż uparcie wypytuje czy zagÂłosuje za tak, czy za nie, mimo tego, Âże jury prosiÂło jÂą o nie zadawanie tak idiotycznych pytaĂą. :uhh:
W ogĂłle caÂłe jury znudzone, dobrze, Âże nie ziewajÂą. Ja teÂż jestem znudzony i wrĂŞcz nie chce mi siĂŞ tego oglÂądaĂŚ.
To co do tej pory widziaÂłem, to maksymalne dno. Nie zawacham siĂŞpowiedzieĂŚ, Âże gorzej byĂŚ nie mogÂło. W ogĂłle mam wraÂżenie, Âże reklam i bezsensownej paplaniny Magdy M. jest wiĂŞcej, niÂż samych piosenek i to duÂżo :uwaga: Katastrofa i Âżenada.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

O fuj! Stachursky! :wariat: :roll:
Przepraszam, ze tak krĂłtko, ale jestem zniesmaczony
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

O i kolejna przerwa reklamowa. ale z polskich wykonawcĂłw Gosia Andrzejewicz zaÂśpiewaÂła fatalnie. Dopiero teraz bez playback'u wychodzi na jaw kto tak naprawde umie ÂśpiewaĂŚ.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kicha :!: Poziom tragiczny - jeszcze gorzej ni¿ w ubieg³ym roku. Reklamy zatrwa¿aj±co d³uugie i czêste (wszystko rozumiem ale umiar tez powinni mieæ ), piosenki..jakby z innego ¶wiata, czy Pani Mo³ek w ka¿dej telewizji w jakiej jest musi byæ promowana SZTUCZNIE na gwiazde pierwszej wielko¶ci - KTÓR¡ ABSOLUTNIE W MOICH OCZACH NIE JEST :!: :!: :!: W 100% podpisujê siê pod s³owami Marcina. Dno :!: ¯enada :!:
Wg mnie lepiej niech sobie TVN moÂże sa spokĂłj z organizacjÂą tego festiwalu. A i jak widaĂŚ ludzi teÂż maÂło...

No a pod wzglĂŞdem reklam to przechodzÂą samych siebie :hmm: :hmm: :hmm: :neutral: :neutral:
ZIMA
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

WedÂług obliczeĂą piosenki zajmujÂą 33% caÂłego festiwalu, po tyle samo majÂą reklamy i przedÂłuÂżajÂące siĂŞ rozmowy w studiu festiwalowym

co do iloÂści osĂłb - to w operze leÂśnej dzisiaj sÂą prawie wszyscy, tylko Âże jest taka gÂłupia tendencja, Âże podczas przerw ludzie masowo wychodzÂą (do baru?) i jak pojawiajÂą siĂŞ pierwsze piosenki po przerwie reklamowej to widaĂŚ puste Âławki (dopiero ludzie wracajÂą na swoje miejsca), z czasem siĂŞ zapeÂłniÂą, ale na poczÂątku to trochĂŞ dziwnie wyglÂąda jak kamera pokazuje przerzedzone Âławki (np. podczas wystĂŞpu Piaska)

ogĂłlnie nigdy nie wydaÂłbym 100 zÂł. za posÂłuchanie tylko 11 piosenek przerywanych bezsensownym paplaniem
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

DziwiĂŞ siĂŞ dlaczego nie powierzÂą prowadzenia Sopotu gwiazdom naturalnym, a nie drewnianym. Czemu TVN nie promuje Rusin? Czemu nie UrbaĂąski, Skrzynecka? Nawet Wojciechowska :roll: Poziom miĂŞdzynarodowego konkursu stoi na szczĂŞÂście na wyÂższym poziomie.
zgred
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 17:02
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: zgred »

no wiĂŞc:
1. kiepska realizacja - duÂżo wpadek, nie wiem po co byÂły te wszystkie prĂłby
2. Magda M. - czy ona jest w TVN bo ma jakieÂś koneksje? bo na pewno nie przez talent. Ona nie nadaje siĂŞ do programĂłw na Âżywo. Denne pytania, wyraÂźne zakÂłopotanie gdy kolejni wykonawcy jeszcze nie sÂą gotowi a jej skoĂączyÂły siĂŞ pytania na kartce.
3. to nie byÂł Sopot Festival tylko - SO-REKLAMA-PO-denne_pogawĂŞdki-T FES_REKLAMA_TI-REKLAMA-WAL
4. a najbardziej zdziwi³em siê gdy po nagordzie g³ównej przed tym wystêpem na koniec realizator wrzuci³ przypomnienie tego Metacoœtam i potem jeszcze rozmowy co trwa³o dobre kilka minut - czy oni nie mieli innego pomys³u na zape³nienie tego czasu potrzebnego do przygotowania?

OgĂłlnie: Przerost formy nad treÂściÂą.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

zgred pisze:4. a najbardziej zdziwi³em siê gdy po nagordzie g³ównej przed tym wystêpem na koniec realizator wrzuci³ przypomnienie tego Metacoœtam i potem jeszcze rozmowy co trwa³o dobre kilka minut - czy oni nie mieli innego pomys³u na zape³nienie tego czasu potrzebnego do przygotowania?
OdniosÂłem to samo wraÂżenie. Beznadziejne wyjÂście z beznadziejnej sytuacji. A co do panny MoÂłek - ona siĂŞ do niczego nie nadaje, a dzisiejszy wystĂŞp tylko to potwierdza.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości