[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Tak naprawdĂŞ to swojÂą opiniĂŞ na temat festiwalu chciaÂłem wyraziĂŚ po jego zakoĂączeniu (czyli po wszystkich trzech dniach), ale skoro wielu z was oceniÂło juÂż dzieĂą pierwszy to zrobiĂŞ to i ja :)

Pocz¹tek festiwalu dosyÌ udany, wiêkszoœÌ osób ju¿ siedzia³a i czeka³a na wystêpy, Gosia Andrzejewicz za któr¹ trzyma³em kciuki jednak nie popisa³a siê zbytnio, stres widaÌ by³o towarzysz³ jej przez prawie ca³y wystêp. Niczym nie zaskoczy³a, a mia³a (mo¿e dopiero w drugiej czêsci, gdyby przesz³a dalej?). Pierwsze reklamy.. liczy³em, ¿e bêdzie ich nieco wiêcej, najgorzej nie by³o, choÌ bloków i tak by³o sporo (na szczêœcie 4 piosenki konkursowe dzielone nie by³y). Moich rodziców z którymi festiwalem ogl¹daÌ musia³em (telewizor w moim pokoju siê wczoraj zepsu³ :lol: ) strasznie narzekali mimo wszystko, "dawniej to jak siê festiwal rozpoczyna³ to trwa³ prawie, ¿e bez przerw do póŸnych godzin nocnych" 8) Wystêpy polskich artystów: co wy chcecie, a¿ tak Ÿle z nimi nie by³o, The Jet Set dali z siebie wszystko, nadziejowa³em, ¿e to oni przejd¹ do miêdzynarodowej rywalizacji, a tu Stachursky.. ChoÌ faktem jest, ¿e publicznoœÌ porwa³ w³aœnie on. Bardzo dobry wystêp Mezo z Mieczem ("Wstawaj") , a nudny zespo³u Sumpuastic (z tym wyprowadzeniem dziecka na scenê przesada).

Bardzo ³adnie przygotowana scena, efekty œwietlne i ca³a realizacja - widaÌ ró¿nicê miêdzy imprezami TVP i Polsatu, TVN pod tym wzglêdem jest zdecydowanie pierwszy.. Jako ¿e by³ to konkurs i "konkursaùci" :D byli w krêgu zainteresowania ma³o jednak ujêÌ z lasu, mo¿e dziœ i jutro bêdzie wiêcej. Knowles odwali³a jednak kawa³ dobrej roboty.
RĂłwnieÂż kostka, w ktĂłrej zasiadali jurorzy dobrze zrobiona, fajnie, Âże za "obradujÂącymi" i MagdÂą widaĂŚ byÂło scenĂŞ Opery LeÂśnej.

Przesadzacie z negatywn¹ ocen¹ Magdy, czego wy to od niej chcecie?! Nie mia³a wiêkszych wpadek (pominiêcie Piaska by³o ca³kiem sympatyczne), wygl¹da³a œwietnie (prezentowa³a siê piêknie, czekam na kolejne jej wystêpy) :P i ca³y koncert prowadzi³a bez zarzutu. Nie mo¿na jej za wiele zarzuciÌ, to, ¿e dociekliwie pyta³a o kandydatów na nagrodê "Bursztynowego S³owika" z³e nie by³o 8) By³a dobra, sprawdzi³a siê, wystêpy na ¿ywo wychodz¹ jej bardzo dobrze. Precz z Rusin na festiwalu, prowadzi³aby festiwal podobnie jak Magda, wystarczy, ¿e bêdzie taùczy³a co niedzielê (ciekawe jak d³ugo), Hurbaùskiego w Operze Leœnej te¿ sobie nie wyobra¿am, tym bardziej Skrzyneckiej (i tak poprowadz¹ fina³ fina³ów!) :devil: Powtórzê siê, Magda by³a okej :D
Jurorzy srodzy, siedmioro wspaniaÂłych.. Metz i Kozyra przesadzali z krytykÂą, z polskich wykonawcĂłw najbardziej dostaÂło siĂŞ Sumptuastic i Mezo (mimo wielu pozytywnych opinii pod adresem Mietka SzczeÂśniaka). Piasek nie podobaÂł mi siĂŞ, za Stachurskim staÂł aÂż za nadto. Vondrackowa sympatyczna, Igrid teÂż (hyhh, dziwne, Âże przyjechaÂła, mogÂła teÂż ÂśpiewaĂŚ!).

CzêœÌ druga: rzeczywiœcie ciekawsza ni¿ pierwsza, poziom wy¿szy, Arash, Andreas Jonhson i Mattafix - brawa dla nich, choÌ Brainstorm i Vanilla Ninja te¿ w porz¹dku. Jurorzy mogli byÌ nieco ³agodniejsi - zw³aszcza dla dziewczyn, a publicznoœc sopocka zachowa³a siê dosyÌ niesmacznie, krzycz¹c, ¿e siê nie podoba³ jej ich wystêp. Zespo³u zrobi³o mi siê naprawdê ¿al, nawet gwiazdki Mandaryny rok temu tak nie potraktowano :? Kibicowa³em grupie Mattafix, bardzo udanie wypadli, dobrze, ¿e dostali Bursztynowego S³owika.
Stachursky laureatem S³owika Publicznoœci - ach te polskie gusta muzyczne, do teraz mi szkoda, ¿e do walki z europejskimi gwiazdami nie stan¹³ kto inny.. Ech :D
Cichopkowa wygÂłupiÂła siĂŞ z nowÂą fryzurÂą (prawie jak pudel) :devil: .
Moja gĂłlna ocena w skali 1-10 to 6. MogÂło byĂŚ mniej reklam, a wiĂŞcej muzyki <Piasek mĂłgÂł dÂłuÂżej ÂśpiewaĂŚ, chociaÂż 2, 3 utwory, dobrym rozwiazaniem byÂłoby teÂż zaproszenie Dody - wszak caÂłoÂśc trwaÂła krĂłtko, do 22:30, co to za festiwal 8) >, no ale najgorzej (jak rok temu podczas dnia pierwszego) nie byÂło. DziwiĂŞ siĂŞ tym, co dali za bilety grubo nawet 100 zÂłotych :lol:
Czekam na dziœ, nie bêdzie reklam (i na szczêœcie), Katie Melua jest wyj¹tkowa. W niedzielê mo¿e byÌ z reklamami podobnie jak wczoraj, ale chocia¿ muzyki bêdzie wiêcej (i ca³oœÌ d³u¿sza, bo do po 23.). To tyle ode mnie.
Ostatnio zmieniony niedziela 03 wrz 2006, 10:14 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No ta, gdyby to Kinga Rusin tak siĂŞ jÂąkaÂła i mĂłwiÂła co powinno byĂŚ teraz, ale czego teraz nie bĂŞdzie i z jakiego powodu to byÂście siĂŞ zachwycali z jakim to ona wdziĂŞkiem wybrnĂŞÂła z tej sytuacji, nie? Albo ew. "TroszkĂŞ siĂŞ tam pomyliÂła, ale i tak byÂło super!" :>

Ale to nie byÂła Kinga Rusin, ani nie byÂł to Hubert UrbaĂąski (jesteÂście moimi ulubionymi wykonawcami, naprawdĂŞ!) a byÂła to Magda MoÂłek, ktĂłrej wszyscy nie lubiÂą, wiĂŞc moÂżna ÂśmiaÂło jÂą zjechaĂŚ. ByĂŚ moÂże byÂła za sztywna, byĂŚ moÂże to byÂło "jej show" i olewaÂła Piaska (caÂłkiem sÂłusznie, to ON byÂł najbardziej irtytujÂącÂą postaciÂą wczorajszego wieczoru), ale ludzie w internecie krytykujÂą jÂą, bo jest do sÂą do niej uprzedzeni - tak mi siĂŞ wydaje. To ta brzydka MoÂłek, cokowiek nie zrobi - rozwali. Moim zdaniem nie byÂła taka zÂła.

Poza tym wczoraj byÂło za duÂżo reklam, a wygrana Stachurskiego to jakieÂś nieporozumienie (45%?!). No, przynajmniej moja mama siĂŞ cieszy (NaleÂżaÂło mi siĂŞ...), och jaki on niedoceniony. To Polska wÂłaÂśnie - krytykujÂąca MagdĂŞ MoÂłek bo tak, wybierajÂąca Stachurskiego na zwyciĂŞÂżcĂŞ bo ktoÂś namawiaÂł gÂłosujÂących. I dziwiĂŚ siĂŞ kto tu i w jaki sposĂłb rzÂądzi.

Ogólnie w skali 1-10 dajê 6, bo "ogl¹da³em" ten Festival nie po to, aby wypatrywaÌ wszystkie b³êdy i potkniêcia, ale ¿eby przekonaÌ siê kto wygra. I choÌ wynik publiki mnie rozczarowa³, bo przynajmniej Mattafix wygra³. Za duzo reklam, za ma³o muzyki. Pewnie dziœ siê poprawi¹, no ale ta zabawa ju¿ nie dla mnie...
:)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ja bojĂŞ siĂŞ jedynie, Âże poziom wczorajszego konceru zniechĂŞci ludzi do oglÂądania dziÂś :(
cesiekcesiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 02 wrz 2006, 12:48

Post autor: cesiekcesiek »

Jestem po raz pierwszy na tym forum.SprowokowaÂła mnie do tego Pani prowadzÂąca Fesiwal.
To by³ koszmar, nie wiem jak ona to robi ale ka¿de jej s³owo irytowa³o mnie.To g³upkowate wyci¹ganie na si³ê - kto jest dla jurora faworytem itp. Nie potrafi³a poprowadziÌ dyskusji.
Jeœli taka jest formu³a Festiwalu to mo¿e warto by³oby wzi¹Ì wzór z Idola gdzie na wypowiedzi jurorów czeka³o siê z niecirpliwoœci¹.
Druga sprawa to jaki to festiwal miĂŞdzynarodowy? Sciga siĂŞ piĂŞciu wykonawcĂłw z krajĂłw nadbaÂłtyckich. I ten poziom wykonawcĂłw - CIENIUTKO.
Mam nadziejĂŞ, Âże ktoÂś z tvn przeglÂąda to forum i po zapoznaniu siĂŞ z opiniami na temat Pani ProwadzÂącej,zaproponuje jej jakieÂś bardziej ambitne zajĂŞcie.(moÂże w szatni)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

szym'ku ja te¿ oglada³em ten festival, aby przekonaÌ siê kto wygra, jak bêd¹ brzmia³y te piosenki na ¿ywo itd. i raczej nie w³¹czy³em wczoraj TVN tylko aby wypatrzeÌ i wychwyciÌ b³êdy. Gdyby one by³y drobne przymkn¹³ bym oko, ale one by³y dosyÌ "wielkie" i wry³y mi siê w pamieÌ. :D Ja do Mo³ek nie jestem uprzedzony (inni pewnie tak - nie koniecznie z tego forum), ale tu siê coœ z ni¹ sta³o. W "Dzieù Dobry TVN" ostatnio by³a dobra... :roll:

Co do prowadz¹cych to myslê, ¿e wkoùcu TVN powinien poszukaÌ jakichœ fajnych, nieznanych, dobrych ludzi i ich promowaÌ, bo do kiedy oni chc¹ dawaÌ Mo³ek na ka¿dy festival? Rusin te¿ nie bardzo widzê na takim show. :> Czasami jest nie do zniesienia w DDTVN i pewnie by³aby gorsza do Magdy. :roll: Hubert móg³by byÌ, ale w tym roku "Taniec z gwiazdami" Fina³ Fina³ów.

CiekawoœÌ mnie tez z¿era jaki wynik by³. Powinien raczej byÌ dobry. Na forach jest du¿o komentarzy - pozytywnych i negatywnych jednak wszyscy musieli to widzieÌ, ¿eby oceniÌ. :P

A teraz artykuÂł z "Super Expressu" o kaprysach Eltona Johna:

Takich zachcianek jak sÂłynny piosenkarz nie miaÂłaby nawet krĂłlowa angielska

Elton John (59 l.), ktĂłry dziÂś wystÂąpi na festiwalu w Sopocie, nie bez kozery nazywany jest dziwakiem i gwiazdorem. Na scenie pojawia siĂŞ przebrany za kurczaka, w cudacznych okularach i gra na biaÂłym fortepianie.

W prawdziwym Âżyciu wydaje krocie na stroje, przyjĂŞcia i prezenty. I ma nie lada zachcianki.

Fani, ktĂłrzy liczÂą, Âże Elton zawita do Polski na dÂłuÂżej, bĂŞdÂą rozczarowani. Piosenkarz dziÂś o godzinie 17.40 przyleci do GdaĂąska prywatnym samolotem prosto z Wilna, gdzie wczoraj graÂł koncert. Odleci zaraz po wystĂŞpie w Operze LeÂśnej.

Musi zd¹¿yÌ na mecz
Ci, którzy zamierzali powitaÌ go na drodze z lotniska do sopockiego Grand Hotelu, niech nawet nie wychodz¹ z domu - artysta za¿yczy³ sobie, by droga by³a pusta. Dlaczego? Bo chce zd¹¿yÌ na mecz eliminacyjny do mistrzostw Europy Anglia - Andora, który rozpoczyna siê o godzinie 18.00.

Nie chce innej gwiazdy
Na piosenkarza czeka ekskluzywny apartament w Grand Hotelu. Tam bêdzie móg³ siê odœwie¿yÌ po podró¿y i obejrzeÌ upragniony mecz. I dopóki on siê nie skoùczy, Elton nie zacznie siê szykowaÌ do koncertu.

- Wystêp Katie Melua ma potrwaÌ do 20.00, tak jak mecz. Dlatego TVN zaplanowa³ na tê godzinê film "Nigdy w ¿yciu". W czasie jego emisji Elton siê przyszykuje i kiedy bêdzie gotowy, film zostanie przerwany - opowiada nasz informator. Rozs¹dnym zagraniem by³oby wpuszczenie na ten czas na scenê jakiegoœ zespo³u, ale wokalista nie ¿yczy³ sobie, by bezpoœrednio przed nim ktoœ wystêpowa³. Wiêcej - za¿¹da³, by tego dnia tylko on by³ jedyn¹ mêsk¹ gwiazd¹!

Ale to niejedyny kaprys Eltona, który czêsto nazywa siebie królow¹ popu. Specjalnie dla niego (niej?) w Operze Leœnej wybudowano tu¿ za scen¹, wed³ug szczegó³owych wytycznych, now¹ garderobê. Jej wnêtrzem nie pogardzi³aby królowa Wielkiej Brytanii: wszystkie przedmioty, meble, œciany mog³y byÌ jedynie w bia³ych kolorach, ewentualnie w be¿ach. - Broù Bo¿e, ¿eby meble by³y skórzane. Elton ich nie znosi. Nakaza³, by by³y jasne i mia³y miêkkie obicia - zdradza nasz informator.

Ma byĂŚ 19 stopni Celsjusza
Na tym jednak nie koniec. - Garderoba ma byĂŚ wypeÂłniona kwiatami, koniecznie fikusami, palmami i dodatkowo kwiatami ciĂŞtymi, ktĂłre zostanÂą wÂłoÂżone do przezroczystych wazonĂłw. Temperatura w pomieszczeniu nie moÂże przekraczaĂŚ 19 stopni Celsjusza - mĂłwi nasz czÂłowiek w Sopocie. Garderoba ma teÂż osobistÂą ÂłazienkĂŞ dla piosenkarza, do ktĂłrej nie moÂże wchodziĂŚ nikt inny.

Napoje chce z USA
"Królowa popu" nie mia³a za to specjalnych wymagaù kulinarnych. No mo¿e oprócz jednego - dietetyczny 7 UP oraz piwo zosta³o przywiezione prosto ze Stanów Zjednoczonych. Ale naszemu reporterowi uda³o siê tak¿e ustaliÌ, ¿e organizatorzy przygotowani s¹ na ewentualne zachcianki Eltona. - Umieœciliœmy w jego garderobie minisupermarket, w którym znajduj¹ siê przeró¿ne produkty. Ale nic specjalnego: g³ównie pieczywo i sery - us³yszeliœmy.
Wiêc poznaliœmy te¿ prawdziwy powód tej przerwy. :> Elton nie ¿yczy sobie aby ktoœ przed nim wystepowa³, a na dodatek ma byÌ jedn¹ mêsk¹ gwiazd¹ wieczoru. Trochê chore te ¿¹dania, ale dobra dla takiej gwiazdy wszystko. :P Interesuj¹ce s¹ te¿ ciekawostki z pomieszczeù w których bêdzie Elton John... :roll:
Ostatnio zmieniony sobota 02 wrz 2006, 13:36 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Jeszcze krótko od siebie - a wiêc przez lata miêdzynarodowi wykonywali covery i by³o to bardzo ciekawe i sympatyczne wiêc nie wiem czemu wszyscy twierdzicie ¿e by³aby to pora¿ka, taka Ingrid po polsku nauczy³a siê du¿o, inni te¿ by mogli a pozatym piosenkê mogli by wykonywaÌ w innym jêzyku, tyle piosenek siê t³umaczy na ró¿ne jêzyki ¿e nie s¹dze by by³ to problem, jeœli ju¿ nie zagraniczni to przynajmniej Polscy œpiewali by covery. Co do nagrody publicznoœci - wiadomo ¿e wygra Polak a Jedynka uniknê³a tego ³¹cz¹c jak na Eurowizji g³osy widzów i jurorów myœlê ¿e TVN powinien transmitowaÌ koncert za granicê i publicznoœÌ powinna byÌ przynajmniej z 3 krajów a odrazu by³oby lepiej :) bardziej obiektywnie. Pozatym ¿eby nie by³o tak ¿e artyœci rezygnuj¹ (jak Simon Webbe, czy Paparizou) to ka¿dy kto siê ju¿ dosta³ i wyst¹pi³ powinien dostaÌ oprócz zwrotu kosztów przyjazdu, zakwaterowania i jedzenia w komfortowych hotelach tak¿e jak¹œ kasê, a nagrody powinny byÌ naprawdê du¿a.

MoÂłek - pominiĂŞcie Piaska byÂło naprawdĂŞ sympatyczne - wybrnĂŞÂła z tego z uÂśmiechem i zgrabnie a nie wpadaÂła w panikĂŞ, ciekaw jestem jak wy byscie to poprowadzili eksperci - pamiĂŞtacie Festiwal Jedynki - zacinajÂącÂą siĂŞ PakosiĂąskÂą, ktĂłra czytaÂła z kartki, a siĂŞ myliÂła ?? Nie byÂło krytyki, MoÂłek po prostu jest u was podpadniĂŞta i tyle :( a prowadziÂła nieÂźle, na tyle ile jej dali pola do popisu.

Fryzura KaÂśki - bez komentarza.

MuszÂą siĂŞ zastanowiĂŚ co zrobiĂŚ w nastĂŞpnym roku - czy wkoĂącu duÂżo wykonawcĂłw i jak na Eurowizji czy dalej paru artystĂłw obgadanych przez wszystkich.

MoÂłek musiaÂła pytaĂŚ siĂŞ kto jest faworytem - po prostu taka byÂła tego formuÂła - ona miaÂła wyciÂągaĂŚ im z ust, a oni mieli mĂłwiĂŚ - Nie Powiem !! zrozumcie, taka jest telewizja.
Przerwy techniczne byÂły, MoÂłek nie wiedziaÂła co robiĂŚ mogÂła pytaĂŚ siĂŞ innych zamiast ciÂągle Metza, ale wszystko byÂło zaplanowane, kazali jej o to pytaĂŚ i tak pytaĂŚ i tych pytaĂŚ a nie innych i tyle. Bravo dla wiceprezydenta miasta - nie wyskoczyÂł jak laik bez przygotowania, nauczyÂł siĂŞ o artystach ich historii itp. dobrze to zrobiÂł.

Nie sÂądzicie Âże Piasek byÂł troszkĂŞ napity :D ?? tyle gadaÂł wczoraj :D

[ Dodano: Sob Wrz 02, 2006 1:36 pm ]
OcenĂŞ troszkĂŞ podniosĂŞ z 4+ na 5 w skali 1-10.
inez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 02 wrz 2006, 14:02

Brainstorm w Faktach

Post autor: inez »

Uwielbiam zespó³ BrainStorm i bardzo mi ¿al ¿e nie wygrali s³owika publicznoœci czy bursztynowego, a naprawdê zas³ugiwali na to. Mo¿e za du¿o osób ich nie zna i uwa¿a wiele osób ¿e maj¹ œrednie piosenki, ale jak ktoœ siê w ten zespó³ wg³êbi to zobaczy ¿e to naprawde swietny band. Przed Festiwalem w Sopocie wczoraj 1.09. by³y fakty i tam mówili o Festiwalu w sopocie i na koniec by³ fragment o BrainStorm pyta³ siê ich reporter jakie s³owa umiej¹ mówiÌ po polsku. Je¿eli ma ktoœ ten fragment reporta¿u dostêpne to bardzo proszê o zawiadomienie mnie o tym.
magda992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sobota 02 wrz 2006, 15:19

oo

Post autor: magda992 »

To juÂż TOPtrendy byÂły lepsze od tego TVN-owskiego "festivalu". ÂŻal ... ;/ TVN mĂłgÂł sie lepiej postaraĂŚ. I ta MoÂłek .. ;/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MyslĂŞ, Âże za wczeÂśnie oceniÂłaÂś ten festival. PrzecieÂż bĂŞdÂą jeszcze 2 dni! :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:MyslĂŞ, Âże za wczeÂśnie oceniÂłaÂś ten festival. PrzecieÂż bĂŞdÂą jeszcze 2 dni! :?


zgadazma sie w peÂłni na podsumowanie trzeba czekac do niedzieli..

A co do tego artykuÂłu o Eltonie to coÂż... I tak nie byÂło az tak Âźle z jego wymaganiami ...I z tego artykuÂłu jasno wynika ze nasz Eltonik traktuje ten wystep w Sopocie jak wystep 2 kategorii. Przyjdzie zaspiewa , pomarudzi i odleci ... Szkoda..

Ciekawe jak dzis bedzie wygladac las Vegas w wersji TVN- owskiej :mhm:
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Sopot festival 2006

Post autor: tomas40 »

...wiem jedno ...Sopot Festival powinien wrĂłciĂŚ do TVP. ,bo to co robi TVN to jedna wielka szmira . A Pani MoÂłek na emeryturĂŞ bo to ,Âże prowadziÂła koncert pierwszego dnia to kolejny dowĂłd ,Âże wÂładze tvn nie wyciÂągajÂą wnioskĂłw z po festiwlu ubiegÂłorocznym.
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

MyÂślĂŞ Âże w niedzielĂŞ po koncercie podsumujemy caÂły festiwal narazie oceniliÂśmy konkurs :). ApelujĂŞ teÂż do wszystkich znawcĂłw aby oglÂądali ten Sopot do koĂąca, wkurzam siĂŞ jak czytam - " beznadzjeja, nie wygrali ...... a mieli najlepszÂą piosenkĂŞ !! do kitu i juÂż nic wartego uwagi nie bĂŞdzie na tym festiwalu"

Rozumiê z³oœÌ niektórych przedewszystkim na jury, ale s¹dzê ¿e jeœli ktoœ pisze ¿e nie warto ogl¹dac koncertu Sobotniego i niedzielnego to znaczy ¿e siê za przeproszeniem g... zna na muzyce skoro twierdzi, ¿e nie warto ogl¹daÌ choÌby Eltona Johna.

Dla wszystkich, ktĂłrzy nie widzieli wystĂŞpĂłw:
http://teledyski.onet.pl/0,1558016,0,1,teledyski.html

Hmm, czekajmy na kolejny koncert. BaliÂśmy siĂŞ Âże scenografia zbyt podobna do zeszÂłorocznej ale myÂślĂŞ Âże Âświetnie siĂŞ prezentuje.

Do wszystkich wrogów Magdy Mo³ek - kiedy tutaj na tej stronie by³a sonda: kto powinien prowadziÌ Taniec z Gwiazdami: Mo³ek, Skrzynecka, Carlos - wygra³a Mo³ek zdobywaj¹c wiêkszoœÌ g³osób - to co¿ znaczy, to znaczy ¿e ludzie ci¹gle j¹ lubi¹. W TV nic nie dizeje siê z przypadku, zdajmy sobie sprawê ¿e TVN naprawde nie oszczêdza na festiwalu, choÌby dlatego ¿e anga¿uje tak¹ orkiestre, robi tak¹ scenografie itp, a móg³by to zrobiÌ byle jak z playbacku, wiec i nie oszczêdza na prowadz¹cych, gdyby w Polsce by³a osoba, która lepiej komponowa³aby siê w ten festiwal to napewno ona by to prowadzi³a, nie bez powodu Mo³ek prowadzi³a te¿ Sopot w TVP (przypomnienie dla niektórych fanów TVP) no i jeszcze jedno - porównajcie Magdê Mo³ek z prowadz¹cymi prawdziwe gale - Majewski kiedyœ powiedzia³: postaram siê naœladowaÌ prowadz¹cych prawdziwe gale i mówiÌ bez sensu. I w³aœnie tak jest , choÌby prowadz¹cy Eurowizjê - s¹ bardzo sztywni, maj¹ przyklejane usmiechy i próbuj¹ ci¹gn¹Ì jakieœ zarty w stylu - o³ !! John gdzie by³eœ ? a wiadomo ¿e John by³ w green roomie dlatego nie przesadzajcie napewno nie jest Ÿle, napewno lepiej ni¿ Pakosiùska, Janowski, Czubówna, Reni Jusis, Dowbor i inni prowadz¹cy w tym roku festiwale Sopockie i Opolskie. Owszem Sopot TVP mia³ te¿ popisy kabaretu Moralnego Niepokoju i to chyba jedyne na plub TVP, zrobili to mniej sztywnie.
Ostatnio zmieniony sobota 02 wrz 2006, 16:53 przez portalek, łącznie zmieniany 1 raz.
magda992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sobota 02 wrz 2006, 15:19

ff

Post autor: magda992 »

To co siĂŞ staÂło wczoraj w Sopocie jest poprostu kompromitacjÂą dla TVN-u. Lubie te stacje, ale u MNie pierwszy dzieĂą festivalu jest spalony. MoÂże dzisiaj bĂŞdzie lepiej. WÂątpie jednak, bo podobno ma znowu prowadziĂŚ Madziaaa !!! < lol > !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Aha czyli ca³y dzieù jest spalony, bo... prowadzi³a go Mo³ek. :neutral: Na prawdê bardzo wspu³czujê Ci z tego powodu. :? Zapominasz, ¿e tu najwa¿niejsza jest muzyka, a nie Magda. Poza tym dziœ pewnie bêdzie jej ma³o tak samo jak jutro. :] Magda by³a doœÌ kiepska, ale nie a¿ tak, ¿eby nie da³o siê ogl¹daÌ festivalu... Jeœli tak jej nie lubisz to radzê, abyœ dziœ po 19:35 nawet nie próbowa³a prze³¹czyÌ na TVN, a bo mo¿e gdzieœ tam wyskoczy. :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ziee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 02 wrz 2006, 16:57
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ziee »

Szczerze, polecam oglÂądaĂŚ festival bez gÂłosu. Nie miaÂłem mozliwoÂści 100% Âśledzenia owego wydarzenia z rĂłznych powodĂłw. Dlatego tez oglÂądaÂłem go bez dÂźwiĂŞku. Wizualnie festival na miarĂŞ Swiatowych widowisk. Reklamy rzecz naturalna, nie przeszkadzaÂły. Wpadki, wystĂŞpy "gwiazd", nie sÂłyszaÂłem nie mogĂŞ nic powiedzieĂŚ :) Wizulanie jeden z lepszych festivali. Eltona caÂłe szczĂŞscie bedĂŞ teÂż tylko widziaÂł:P M.MoÂłem wyglÂądaÂła ciekawie.

Co do prowadzenia festivalu przez K.Skrzyneck¹, kobieta nadaje sie tylko do reklamowania artyku³ów spo¿ywczych, nawet z pasztetem jej nie wysz³o...
H.UrbaĂąski - zdecydowanie nie, jakoÂś sie wypaliÂł po spiĂŞciu z M. Wisniewskim w programie "Jestem Jaki Jestem"
A.SoÂłtysik - moÂże i tak, byle za duÂżo sie nie uÂśmiechaÂł.
Prawda jest taka, Âże TVN nie ma odpowiednich osĂłb do prowadzenia takich widowisk.

ByÂł ktoÂś kiedyÂś w Operze? Scena jest na prawdĂŞ maÂła, a to co zrobiÂł z niÂą tvn, wyglÂądÂą imponujÂąco, nie jest zabudowana tylko przestrzenna. MTV powinno zazdroÂściĂŚ Polsce takliego miejsca, nie musimy robiĂŚ festivali, gal w metalowych skrzyniach. Nie wiem, czy moze ktoÂś zauwaÂżyÂł jak TVP na festivalu w Opolu prĂłbowaÂła powiekszyĂŚ scene ? bez skutku.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości