Teleturnieje interaktywne CALL-TV - dyskusja ogólna

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kafar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 21 lip 2006, 22:11

Post autor: kafar »

a ma ktos zdjecie tej pani co niby jest facetem?
sellect
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 20:53

Post autor: sellect »

nocne igraszki prowadzi czasem tez taka sympatyczna babka ktora rano tez prowadzi "wykrec numer" (nie anna w.). No i ta prezenterka ma bardzo sympatyczny i spokojny glos. da sie jej sluchac. kto to jest?

[ Dodano: Wto Sie 15, 2006 3:03 pm ]
wklejajcie capsy wsyzstkich pan z call-tv
aniakucharska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 25 lip 2005, 21:41

Post autor: aniakucharska »

Marcin pisze:To bzdura, program nadawany jest z Krakowa. :?
Panie meratorze PROPONUJE NAJPIERW SPRAWDZIC INFORMACJE A POTEM WYPISYWAC ZE COS JEST BZ :lol: DURA...._Z KRAKOWA....TO JEST DOPIERO BZDURA :lol: :lol:
aniakucharska
Jacek1982
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 23:59

Post autor: Jacek1982 »

dziewczyny juz przestancie byc zazdrosne o te kobiety ktore prowadza te teleturnieje po prostu im sie udalo i chyba dobrze?? 8)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

aniakucharska pisze:
Marcin pisze:To bzdura, program nadawany jest z Krakowa. :?
Panie meratorze PROPONUJE NAJPIERW SPRAWDZIC INFORMACJE A POTEM WYPISYWAC ZE COS JEST BZ :lol: DURA...._Z KRAKOWA....TO JEST DOPIERO BZDURA :lol: :lol:
Z tego co wiem to wszytskie studia dla teleturniejĂłw Call - TV w TVN sÂą w Krakowie. :> NapisaÂłas, Âże to bzdura, ale juÂż Marcina nie poprwiÂłaÂś... :? MyÂślĂŞ, Âże to co Ty wyklikaÂłaÂś to jest bzdura. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aniakucharska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 25 lip 2005, 21:41

Post autor: aniakucharska »

pawell pisze:
aniakucharska pisze:
Marcin pisze:To bzdura, program nadawany jest z Krakowa. :?
Panie meratorze PROPONUJE NAJPIERW SPRAWDZIC INFORMACJE A POTEM WYPISYWAC ZE COS JEST BZ :lol: DURA...._Z KRAKOWA....TO JEST DOPIERO BZDURA :lol: :lol:
Z tego co wiem to wszytskie studia dla teleturniejĂłw Call - TV w TVN sÂą w Krakowie. :> NapisaÂłas, Âże to bzdura, ale juÂż Marcina nie poprwiÂłaÂś... :? MyÂślĂŞ, Âże to co Ty wyklikaÂłaÂś to jest bzdura. :]
NO TO ZLE WIESZ,PROGRAM NADAWANY JEST Z BUDAPESZT...POZDROWIENIA Z NAD DUNAJU :D
aniakucharska
Jacek1982
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 23:59

Post autor: Jacek1982 »

program jest robiony na wĂŞgrzech w budapeszcie.. sprawdzone & potwierdzone 8)
sellect
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 20:53

Post autor: sellect »

wszystko jest nadawane z budapesztu ? przeciez to jest to samo studio co rano, a prowadzaca w "wykrec numer" wspomniala kiedys ze w krakowie jest studio. pozatym ludzie chyba nie dodzwanialiby sie do budapesztu...
Jacek1982
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 23:59

Post autor: Jacek1982 »

sellect pisze:wszystko jest nadawane z budapesztu ?

tak wszystko :)

pozatym sa przeciez linie i smsy ty dzwonisz lub smsujesz a tepsa przekierowywyuje polaczenie na ich numer a ty placisz tylko jedna stawke.
sellect
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 20:53

Post autor: sellect »

nie wierze. komu by sie chcialo w budapeszcie tez mi cos. poza tym co? te prezenterki dojezdzaja do tego budapesztu? zreszta nie jest to dla mnie az tak istotne aczkolwiek nie wydaje sie zbyt realne pozatym tak jak mowielm kamila ryciak kiedys cos napominala o krakowie wiec chyba nie klamala.
Jacek1982
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 23:59

Post autor: Jacek1982 »

program jest z budapesztu a te prezenterki tam mieszkaja na stale pozatym te programy sa na licencji a tvn tylko transmituje ale praw na wylacznosc nie kupil dlatego one prowadza program w budapeszcie a nie np w krakowie i to jest dobre bo jak znudza sie "nocne igraszki" czy "wykrec numer" to latwiej bedzie sie z tego wycofac bez tracenia duzej kasy, juz teraz zauwazcie ze w tvn czy tvn 7 po jakims czasie niektore programy interaktywne spadaja z ramowki i sa zastepowane nowymi bo sie nudza ludziom i nie ma sensu je waÂłkowac w TV.
daniel79
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: daniel79 »

Przed chwila siĂŞ skoĂączyÂł trafiÂłem przypadkowo 8) ta czarna jest fajna 8)
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

Ta druga blondyna ze str. 2 , Âślicznotka z niej :P , ciekawe jak ma na imie :mhm:
kruk1992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 29 kwie 2006, 11:52

Post autor: kruk1992 »

program jest nadawany z Budapesztu, osobiscie powiedziala mi to jedna z prowadzÂących Telemedia (jakby ktos nie wiedzial TELEMEDIA to firma realizujaca czesc programow dla TVN Gra, TVN i TVN7) szczegoly o wolnej linii i nadawaniu z budapesztu wkrotce na moim forum wkleje wywiad z AnnÂą WoÂłek ----> http://www.tvngra.fora.pl

pozdro :)
carter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 04 paź 2006, 09:45

Ortografia w TVN Gra WykrĂŞĂŚ numer

Post autor: carter »

Âśroda 4 paÂździernika okoÂło 9:30 odpowiedÂź telewidza na pytanie co jest w domu na literĂŞ K
KONTAKT nietrafiona.Trudno.
Ale "prowadzÂąca" pisze na tablicy KÂĄTAKT !!!!!!!!!!!!!
Ludzie ,skÂąd oni jÂą wzieli -chyba ze szkoÂły specjalnej.Tym bardziej ,Âże patrzy na tablicĂŞ
z 30 razy i nie widzi , a moÂże nie "kÂątaktuje"?
A ekipa?ChoĂŚby kamerzysta ?
Proponuje w³aœcicielowi stacji fundn¹Ì im s³ownik ortograficzny albo gimnazjum eksternistycznie.
¯enada.Albo lekcewa¿enie telewidzów typu -i tak g³upki nie zauwa¿¹ niech dzwoni¹,bo oto chodzi a nie o poziom programu.
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości