Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Zmiana oprawy ?

Post autor: Grand »

Cos sie chyba dzieje w temacie - od dzis (a pasowaloby bo to pierwszy pelny tydzien wrzesnia) widze cos zmienionego. Albo to awaria czegos albo uproscili poczatki i koncowki poszczegolnych pozycji programu (serwis, pogoda, biznes). Po reklamie lub sponsorze jest tylko krociutki najazd na prezentera z malym sygnalem dzwiekowy (takie pikniecie) - i od razu prezenter jedzie z koksem.

W sumie nie glupio - w cnnie po reklamach wchodza prezenterzy i mowia od razu - czolowka jest tylko raz na jakis czas. Bardzo by sie to przydalo w poranku - bo granie tych samych "dzingli/melodyjek" z dlugimi najazdami - a wlasciwie juz lotami - przy kazdej pogodzie, przegladzie prasy itp powoduje ze forma zaczyna przerastac tresc.
Lexander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 30 lip 2006, 17:10
Lokalizacja: Slask

Post autor: Lexander »

DokÂładnie, sam to dzisiaj zauwaÂżyÂłem. ;) Mnie siĂŞ osobiÂście wydaje, Âże w grĂŞ wchodzi odÂświezona oprawa graficzno/muzyczna (wszystkie dÂżingle i tak dalej...). ;) No ale zobaczymy.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nie wiem, czy nie lepiej byÂłoby kontynuowac dyskusjĂŞ na ten temat tu: http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic.php?t=1091
Ale to tylko moje zdanie, zadecyduje Bartek albo ÂŁukasz. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Co to ma byĂŚ, to jedyna myÂśl, a raczej pytanie, ktĂłrenasuwa mi sie po zobaczeniu tych zmian w TVN24. Pierwszy raz ujrzaÂłem je w Poranku, przed tym jak ekran z Poradkiem goÂścili nowego kandydata na prezydenta Warszawy. I nie bĂŞdĂŞ ukrywaÂł, Âże przyszÂły mi dwa skojarzenia, pierwsze o tym, Âże ktoÂś umarÂł umarÂło ÂśmierciÂą naturalnÂą wraz z tym jak ujrzalem niebieskiego scrolla. Drugie o jakiejÂś awarii rozpÂłynĂŞlo siĂŞ kiedy uÂświadomiÂłem sobie, Âże dzisiaj "dzieĂą zmian"- SzkÂło i autorski przeglÂąd prasy.
Na grafice nie pozostawie suchej nitki. :ban:

Co innego dÂźwiĂŞk, bo ten jest spokojny i miÂły, tylko jakoÂś nie jest, jakby to powiedzieĂŚ... :mhm: czymÂś, po czym szybko moÂżna zidentyfikowaĂŚ dany program.
i to by bylo tyle jeÂśli chodzi o te zmiany. Pozostaje miec tylko nadzieje, Âże nastepne bĂŞdÂą jak najszybciej. :)
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Witam po dÂługiej nieobecnoÂści. :)

Piszê tu dziœ nie bez powodu. Czy ktoœ mi mo¿e wyjaœniÌ o co chodzi z tymi nowymi, do bólu prostymi czo³ówkami (jeœli w ogóle mo¿na to w ten sposób nazwaÌ) reklam i og³oszeù p³atnych na TVN 24?

Zauwa¿y³em to pierwszy raz kilka dni temu. W pierwszej chwili myœla³em, ¿e to jakaœ awaria i oprawa zastêpcza (bo pogoda, sport itp. lecia³y zupe³nie bez czo³ówek jednym ciurkiem). Ale ju¿ widzê, ¿e nie... To jakaœ nowa moda? Czy mo¿e zakupili nowego Offica i szpanuj¹ PowerPointem? :twisted:

@michaek - moÂże po prostu wystarczy scaliĂŚ oba tematy...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nowa jakoœÌ w najnowoczeœniejszem telewizji informacyjnej w Polsce.
To nie awaria, a zmiana(teÂż mi siĂŞ nie chciaÂło wierzyĂŚ). Jak gdzieÂś wyczytaÂłem ma zrobic z DnÂŻ jedno pasmo czy coÂś takiego(chodzi o zachowanie ciÂągloÂści) :? .
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Skoro z Dn¯ mia³oby wyjœÌ jedno pasmo,to by oznacza³o,¿e przez pó³ dnia widzia³bym moj¹ ulubion¹ prezenterkê! :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Zmiany w Dniu na Âżywo juÂż jakiÂś czas sÂą na naszej antenie?
Co o nich sÂądzicie :)

Moim zdaniem wprowadzenie pewnej ci¹g³oœci w programie jestem pomyœ³em bardzo dobrym.
Czo³ówka serwisu pojawia siê tylko o pe³nej godzinie. Tak te¿ jest np. w bbc news.
Ostatnio zauwa¿y³êm te¿ pewien bardzo fajny lot kamerowy w czasie serwisów przy którym leci ciekawy motyw muzyczny ;)

Czekam na Wasze opinie
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

mi siĂŞ to bardzo podoba 8)
dziœ Ania Jot. rozmawia³a o 'wpó³do' ze Skórzyùskim,temat zosta³ zakoùczony,lot kamer¹,muzyczka i ju¿ wiadomoœci ca³kiem z innej beczki.dobrze trafili z takim rozwi¹zaniem :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

No wÂłaÂśnie... o to mi wÂłaÂśnie chodziÂło :D
Trafili trafili ;)
szkoda, ¿e mam tak¹ ¿adkoœÌ ogl¹dania Dn¯.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

W Dniu na ¯ywo pomys³ ten wed³ug mnie siê sprawdza. Ale wieczorem mogli ju¿ by dawaÌ zwyk³e czo³ówki programu, bo tam ju¿ jest wiêksze zró¿nicowanie programowe...
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
roch_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: środa 09 sie 2006, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: roch_k »

Mam proÂśbĂŞ. Czy ktoÂś mĂłgÂłby mi przesÂłaĂŚ podkÂład jaki leci na poczÂątku i koĂącu kaÂżdego seriwsu. ProszĂŞ. To bardzo waÂżne. roch_k@poczta.onet.pl
6. urodziny tvn24 (9 sierpnia 2001 - 9 sierpnia 2007)
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

fajnie by by³o te motywy móc gdzieœ œci¹gn¹Ì... szczególnie ten który jest zazwyczaj w trakcie serwisu :)
choĂŚ fajnie by byÂło teÂż mieĂŚ motywy z poczÂątku i koĂąca serwisu :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
roch_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: środa 09 sie 2006, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: roch_k »

Czy mĂłgÂłby mi ktoÂś przesÂłaĂŚ tÂą nowa muzyczke z serwisĂłw informacyjnych TVN24. Bardzio prosze. Pilne
6. urodziny tvn24 (9 sierpnia 2001 - 9 sierpnia 2007)
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

A ja sobie dzis poraz kolejny obejzalem na CNN program LAte edition.
Tam jest fajna oprawa graficzna , dzwiekowa no i studio maja super.
Nie jakis drewniany blat jak w tvn24 tylko szklo i aluminium - czyli czysta nowoczesnosc.
w ogole widzialem amerykanska wersje oprawy graficznej CNN ( nie tej int bo cnn int ma taka bardziej stonowana - europejska grafe ) i ona tez jest swietna,dynamiczna, kolorowa i nowoczesna.

Ja sadze ,ze u nas poprostu brakuje konkurencji dla TVN24 i to jest tez powodem tego ,ze jest tak a nie inaczej.

Fox News wprowadzila dynamizm w grafice i programach , zyskala popularnosc to CNN poszedl w ich slady.

Ale to co jest obecnie na ekranie to jak patrze i porownam z amerykanskimi stacjami informacyjnymi albo chocby z SKY NEWS to niestety ale TVN24 wypada bardzo bardzo bardzo slabo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości