Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

TwĂłrcom strony pyta.pl sama chĂŞtnie daÂłabym z sierpowego, ale tutaj akurat to Kazia mnie zawiodÂła, bo w sumie nic takiego siĂŞ nie staÂło, Âżeby tak zareagowaÂła.
ChociaÂż nie wiem - moÂże byÂło coÂś, czego na tym filmie nie widzimy.
ChciaÂłabym wiedzieĂŚ jak siĂŞ ta historia skoĂączyÂła, niestety w necie nie ma informacji na ten temat...
"Nolite te bastardes carborundorum."
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

Widze Âże juÂż widzieliscie wywiad , ciekawe czemu dala mu twrz , za to Âże powiedziaÂł ze program jest do dupy i Âżeby to stwierdziĂŚ wystarczy jeden program obejrzeĂŚ ? :mhm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

arrow pisze:A to juÂż widzieliscie/widziaÂłyÂście?

http://www.dajpieroga.pl/index.php?p=1&id=1637&kat=11

rewelacyjne :shock: :devil: :arrow:
No ciekawe, ciekawe. :> Nigdy bym siĂŞ nie spodziewaÂł takiej reakcji po Kazi. :> MoÂże faktycznie coÂś tam byÂło innego co jÂą obraziÂło i daÂła temu chÂłopakowi w gĂŞbĂŞ. :> Z filmikiem moÂżna zrobic wszystko. :roll: Sam nie wiem co o tym myÂśleĂŚ. :roll: Ale jak dostaÂł w papĂŞ tylko za krytykĂŞ to Âźle Kazia zrobiÂła. :nie:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Z tego co wiem, sytuacja siê przytrafi³a na U-Rodzinach Le Ma. Koles by³ niezwykle prostacki i chamski. Pzoa tym Ci sami ludzie z portalu pyta.pl zrobili "reporta¿" o Manifie 2006, za który po prostu chetnie da³abym im w .... I piêsc nie by³a za krytykê ale za ogó³ dzia³alnoœci, jak s¹dzê.


A tak btw.. musze siĂŞ po prostu pochwaliĂŚ ;D :
http://img513.imageshack.us/img513/272/kaziaijahg4.jpg
Ja i Kazia we w³asnej osobie ;) Przepraszam za jakoœÌ, ale to skan, a nie fotka z cyfrówki.

Lowe krowe
Al
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

wow, jestem pod wraÂżeniem. :shock:
nie, wcale nie tego markowanego sierpowego a la Andrew Golota.
jestem pod wraÂżeniem stopnia rozeznania naszych specĂłw od PijaRu - ludzie wiedzÂą gdzie naleÂży siĂŞ reklamowaĂŚ by dotrzeĂŚ i zrobiĂŚ totalne zamieszanie.
Obejrzyjcie raz jeszcze i siê zastanówcie - czy ten "reporter" by³by w stanie ustaÌ na nogach po tak potê¿nym ciosie? czemu wszyscy wokó³ stali jak gdyby nigdy nic? czemu dwójka bohaterów co rusz siê podœmiewa³a? czy tak gwa³towna eskalacja agresji jest w ogóle mo¿liwa?
mi to wszystko zalatuje plastikiem a la koÂła ratunkowe made in China kupione w Lidlu.

czy ktoÂś mnie przekona o autentycznoÂści tego klipu?

[ Dodano: Sob Wrz 09, 2006 12:46 am ]
ju¿ w necie siê robi coraz g³oœniej. kurza twarz - ju¿ widzê nag³ówki typu "Lewy sierpowy Szczuki".
czy to sÂłuÂży sprawie?
...and a Happy New Year!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Po pierwsze - trzeba spytaĂŚ samej zainteresowanej czy filmik jest prawdziwy.
Po drugie - rozgÂłos bĂŞdzie i nic na to nie poradzimy, juz nawet na Gender siĂŞ o tym dyskutuje.. Ale wszystko ucichnie. Zreszta tak jak ucichÂła sprawa z Buczek.
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze:Po pierwsze - trzeba spytaĂŚ samej zainteresowanej czy filmik jest prawdziwy.
Po drugie - rozgÂłos bĂŞdzie i nic na to nie poradzimy, juz nawet na Gender siĂŞ o tym dyskutuje.. Ale wszystko ucichnie. Zreszta tak jak ucichÂła sprawa z Buczek.
Ale sierpowy niezÂły nie ma co :devil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Aleksandra pisze:Z tego co wiem, sytuacja siê przytrafi³a na U-Rodzinach Le Ma. Koles by³ niezwykle prostacki i chamski. Pzoa tym Ci sami ludzie z portalu pyta.pl zrobili "reporta¿" o Manifie 2006, za który po prostu chetnie da³abym im w .... I piêsc nie by³a za krytykê ale za ogó³ dzia³alnoœci, jak s¹dzê.


A tak btw.. musze siĂŞ po prostu pochwaliĂŚ ;D :
http://img513.imageshack.us/img513/272/kaziaijahg4.jpg
Ja i Kazia we w³asnej osobie ;) Przepraszam za jakoœÌ, ale to skan, a nie fotka z cyfrówki.
fajnie, fajnie, ale gdzie Kazia wlasciwie patrzy? ;-) wyglÂądaj jakby zagladaÂł Ci w dekolt :D bomba! 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hehe teÂż o tym najpierw pomyÂśleÂłem. :lol: I odrazu przypomniaÂł mi siĂŞ jakiÂś caps z forum gdzie byÂł Jakub Porada i pewna Pani (nie pamiĂŞtam juÂż ktĂłra) i wyglÂądaÂło to tak samo - jakby patrzyÂł jej w dekold. :D Ale fotka bardzo fajna. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

xD Nawet o tym nie pomyÂślaÂłam :P MiaÂłam naszyjnik z literÂą "K" i chyba na niego spojrzaÂła wtedy ;P

Pozdrowionka
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

ÂŁadne zdjĂŞcie ;]

No dyskutuje siĂŞ na wielu forach o tym materiale...
Nawet siĂŞ spotkaÂłam z okreÂśleniem, Âże policja stojÂąca obok caÂłej sceny nie sprzÂątnĂŞÂła K. bo jest ona prokaczyĂąska :brawa: :mhm:

A reportaÂż o Manifie... Albo PR...
Krew mnie zalewaÂła jak to oglÂądaÂłam - banda chamĂłw - a te ich "entelegentne" pytania...
Niedobrze siĂŞ robi ;/
"Nolite te bastardes carborundorum."
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kali-tak, Kalemu-nie

Post autor: salladyn »

Wy chyba wyznajecie zasadê Kali ukraœÌ krowê dobrze, Kalemu ukraœÌ krowê Ÿle. Kazia uderzy³a tego goœcia i nie ma znaczenia z jak¹ si³¹. Chodzi o sam fakt. Czy by³ prostakiem :?: Mo¿e najwiêkszym na œwiecie. To nie ma znaczenia. Ja ceniê/ceni³em (niepotrzebne skreœliÌ) Kaziê za to ¿e nie mia³a nic wspólnego z wszechobecnym chamstwem i prostactwem. Kiedy wyla³a piwo na Mellera to by³ symbol a teraz to by³a jedynie oznaka nieporadnoœci i chamstwa.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

ja bynajmniej, nie wyznajĂŞ.
pozwĂłlcie Âże wytÂłumaczĂŞ swojÂą reakcjĂŞ wczoraj. na samym poczÂątku byÂłam ÂświĂŞcie przekonana, iÂż ten filmik to reklama 'Dwururki'. rozwĂłj ich rozmowy potoczyÂł siĂŞ w niespotykany sposĂłb. przypomnijcie sobie wszelkie karczemne awantury i bitwy, ktĂłrych byliÂście Âświadkami. dynamika eskalacji agresji toczy siĂŞ zwykle wedÂług caÂłkiem przewidywalnego scenariusza. i tak, zazwyczaj:

1. najpierw jest zaskoczenie
2. poÂźniej coÂś na ksztaÂłt niedowierzania
3. czĂŞsto nastĂŞpnie prĂłbujemy zachowaĂŚ twarz i robimy dobrÂą minĂŞ do zÂłej gry
4. nastĂŞpnie odrzucamy maski, konwenanse i zwyczajnie dajemy upust agresji WERBALNIE
5. jeÂśli nie koĂączy siĂŞ to tylko na obrzucaniu siĂŞ inwektywami, na koĂącu przechodzimy do rĂŞkoczynĂłw.

nie Âżebym byÂła psychologiem, socjologiem czy antropologiem - takie mam doÂświadczenie zebrane podczas Âżyciowych sytuacji i zaobserwowane w filmach.
myœla³am ¿e filmik by³ oszustwem bo jakoœ zbrak³o mi tego czwartego stopnia na drodze do mordobicia. nie wiem co o tym wszystkim myœleÌ. jak se teraz przypomnê gdy Kazia zapytana w Sopocie na 'Salonie Polityki' o jej wizerunek skandalistki, odparowa³a ¿e 'jeszcze wszystko przed ni¹' - zdajê sobie sprawê ¿e to chyba nie by³ taki ewidentny ¿art. Buczekgate to mo¿e byÌ przy tym wyskoku pikuœ. pomijaj¹c wszystko, co zosta³o tam powiedziane, pod³¹ i debiln¹ osobê 'reportera', muszê z przykroœci¹ zauwa¿yÌ i¿ zachowanie K. Szczuki by³o chamskie, niewybaczalne, niewyobra¿alnie agresywne oraz nielicuj¹ce z tym wszystkim co sob¹ reprezentuje. myœlê i¿ wiêkszoœÌ z nas zatrzyma³aby siê na etapie rzucania miêsem i wycofa³a siê. nie analizowa³am sytuacji pod wzglêdem ról p³ci - nigdy nie biorê tego pod uwagê. ¿eby upewniÌ siê, wysili³am siê i wyobrazi³am sobie w tej sytuacji K. Wojewódzkiego. wysz³o to samo, taki sam stopieù niedowierzania przemieszanego z za¿enowaniem. Kazimiera Szczuka chyba musi w jakiœ weekend zrezygnowaÌ z udzia³u w kolejnym marszu, usi¹œÌ spokojnie gdzieœ i g³êboko zastanowiÌ siê nad tym w jaki sposób zapanowaÌ nad swoim temperamentem. ka¿dy z nas ma jakieœ demony w sobie, staramy siê jednak zwyczajowo z ca³ych si³ trzymaÌ je na wodzy by móc wspó³¿yÌ z innymi w zgodzie. odpowiedzialnoœÌ jest tym wiêksza, jeœli zalicza siê nas do osób publicznie znanych. to nobilituje ale jak¿e zobowi¹zuje...
...and a Happy New Year!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

"Zabawne oraz sÂłuszne"

Post autor: Aleksandra »

Có¿ - d³u¿sze rozmyœlania na ten temat nie maj¹ sensu.. Zamykam to w takim duzym worku z napisem "Zabawne oraz s³uszne". Kaz mog³a za³atwiÌ sprawê inaczej, ale zrobi³a jak zrobi³a. Da³a w ryja kolesiowi.. I mogê siê za³o¿yÌ, ¿e wiêkszoœc z nas tak samo by post¹pi³a.. Ale ¿e Kazia jest 't¹ dobr¹, mi³a i inteligentn¹ Pani¹ z telewizji' oczekuje siê od Niej, ¿e bêdzie swoje zachowania w pe³ni kontrolowa³a i ¿e zawsze znajdzie czas na merytoryczna dyskusjê. Tymczasem - i tu wyjawiê ogromna tajemnice i dotkne g³ebokiej prawdy - Ka jest tylko cz³owiekiem.. I jak to cz³owiek - mo¿e siê wkurzyÌ, mo¿e stwierdzic, ¿e najlepiej bedzie za³atwiÌ sprawê szybko i nie dawaÌ siê wci¹gn¹c w beznadziejna dyskusjê z tym panem (patrz: filmik o Manifie :/) . Niektórzy mog¹ jeszcze powiedzieÌ, ze Ka musi dbaÌ o wizerunek Ruchu itp. Ale to w³aœnie feministki najmniej oburzy³y siê na ten filmik. Bo jesli nie mo¿na taùczyÌ to nie jest nasza rewolucja.
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Moim zdaniem Kazia zachowa³a siê jednak co najmniej niestosownie. Brakowa³o u niej w tym momencie tej m¹droœci, dystansu niezbêdnego do takich opinii. Jakiœ nieludzki, a wrêcz zwierzêcy instynkt kaza³ jej waliÌ goœcia prosto w mordê. Nie zgadzam siê, ¿e rzucanie siê prosto do rêkoczynów to oznaka "bycia tylko cz³owiekiem", niestety... Ka¿dy chyba cz³owiek ma jakieœ hamulce, które ka¿¹ mu traktowaÌ innego kulturalnie, niezale¿nie od pogl¹dów; przynajmniej w mejscu publicznym.
Teraz œrodowiska wrogie Kazi i ogólnie sprawie, wykorzystaj¹ to do rzucania na ni¹ b³otem i og³oszania wszem i wobec, ¿e" pani Kazimiera, nie doœÌ, ¿e wojuje z p³ci¹ przeciwn¹ ideologicznie, to jeszcze publicznie emanuj¹c agresj¹ rzuca siê na nich z piêœciami, a zatem jest niezwykle niebezpieczna dla otoczenia."
I po co to wszystko? Wiadomo, ¿e goœÌ nie by³ przyjemny i jego celem by³o dra¿nienie siê z feministk¹, ale to co zrobi³a Kazia pewnie przesz³o nawet jego oczekiwania. Mog³a zadaÌ mu inny cios - intelektualny, mog³a sp³awiÌ go rzucaj¹c miêsem, ale wybra³a metodê najgorsz¹ z mo¿liwych:(. Metodê wstrêtn¹, obrzydliw¹, identyczn¹ do tej, jak¹ wybieraj¹ w sytuacjach rozdra¿nienia menele spod monopolowego, a nie spo³eczna elita posiadaj¹ca wy¿sze idea³y, g³osz¹ca potrzebê tolerancji i pokoju. Przykro mi z powodu tego zachowania. Kazia powinna chyba powa¿nie zastanowiÌ siê nad sw¹ impulsywnoœci¹.

Chyba Âże caÂły ten filmik, i tak dla mnie trochĂŞ podejrzany, nie jest wcale autentyczny - to zmieniaÂłoby postaĂŚ rzeczy, i wolaÂłabym, Âżeby tak wÂłaÂśnie byÂło - bo to zachowanie nie licuje przecieÂż w Âżaden sposĂłb ze znanymi ideaÂłami Kazi.
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości