[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Kapshmir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 07 wrz 2006, 21:48

festiwal w Sopocie to Âżenada

Post autor: Kapshmir »

Odczuwam silnÂą irytacjĂŞ, poniewaÂż festiwal w Sopocie skoĂączyÂł siĂŞ zaledwie kilka dni temu, a juÂż dziÂś telewizja TVN nadaje jego powtĂłrkĂŞ. Przez ponad dwa miesiÂące mĂŞczyli mnie nieustannymi reklamami tego festiwalu. Gdy festiwal odbyÂł siĂŞ myÂślaÂłam, ze wreszcie bedzie spokĂłj, ale jednak siĂŞ myliÂłam.
¯eby by³a jasnoœÌ - uwa¿am, ¿e TVN to najlepsza polska telewizja, innych w zasadzie nie ogl¹dam, ale ma ona w³aœnie jeden defekt - umi³owanie do festiwali i tego typu imprez... I czemu, do cholery, reklamy sopotu puszczaj¹ przez 2,5 miesi¹ca?? Ten festiwal jest nudny i beznadziejny. TVN przedstawia go jako niesamowity koncert przepe³niony gwiazdami... bez komentarza... s¹ to albo gwiazdy sprzed 20 lat albo wschodz¹ce gwiadki z potencjaln¹ szans¹ na kariere wynosz¹c¹ przy dobrych prognozach 1 na 1000. Wcale nie chce powiedzieÌ, ze oczekujê samych gwaizd na takim festiwalu, po prostu nie lubie tego typu przek³amaù i naci¹gania faktów. Spójrzmy realnie - Polska nie jest w stanie zorganizowaÌ tego typu festiwalu na odpowiednim poziomie. Uwa¿am, ¿e festiwal w Sopocie to najwieksza klapa dzisiejszej telewizji.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: festiwal w Sopocie to Âżenada

Post autor: corner »

Kapshmir pisze:¯eby by³a jasnoœÌ - uwa¿am, ¿e TVN to najlepsza polska telewizja, innych w zasadzie nie ogl¹dam, ale ma ona w³aœnie jeden defekt - umi³owanie do festiwali i tego typu imprez...
Jaki jeszcze festiwal jest obecny w tvn?
Kapshmir pisze:SpĂłjrzmy realnie - Polska nie jest w stanie zorganizowaĂŚ tego typu festiwalu na odpowiednim poziomie. UwaÂżam, Âże festiwal w Sopocie to najwieksza klapa dzisiejszej telewizji.
Polska by³a przodownikiem krajów WNP w organizacji festiwali ;). A tak na serio, to widaÌ, ¿e nie ogl¹dasz innych telewizji. Spójrz od czasu do czasu do TVP albo Polsatu. Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Festiwal Jedynki, Festiwal TopTrendy. Tych klap jest o wiele wiêcej. Co roku siê nad nimi mêcz¹ (g³ównie myœlê o Opolu w TVP) i dobijaj¹ legendê. Dobrze, ¿e przynajmniej na razie nie bêd¹ tego robiÌ z Sopotem.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Re: festiwal w Sopocie to Âżenada

Post autor: aveo »

Kapshmir pisze:UwaÂżam, Âże festiwal w Sopocie to najwieksza klapa dzisiejszej telewizji.
NajwiĂŞkszÂą klapÂą byÂłby fakt,Âże tego festiwalu nie ma...
Ja sobie tego nie wyobraÂżam...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: festiwal w Sopocie to Âżenada

Post autor: pawell »

Kapshmir pisze:Przez ponad dwa miesiÂące mĂŞczyli mnie nieustannymi reklamami tego festiwalu. Gdy festiwal odbyÂł siĂŞ myÂślaÂłam, ze wreszcie bedzie spokĂłj, ale jednak siĂŞ myliÂłam.
Jak siê tak stasznie meczy³aœ to nie rozumiem dlaczego nie prze³¹czy³aœ z TVN. :? Nikt Ci nie ka¿e tego ogl¹daÌ, a wyje¿dzasz z takimi pretensjami jakby ktoœ Ci kaza³. :?
Kapshmir pisze:I czemu, do cholery, reklamy sopotu puszczajÂą przez 2,5 miesiÂąca??
Przez 2 pierwsze miesiÂące tych reklam nie byÂło tak duÂżo potem byÂło ich wiĂŞcej. A trwaÂło to tak dÂługo poniewaÂż trzeba byÂło powiadomiĂŚ o tym ludzi ZAINTERESOWANYCH TYM FESTIVALEM. taka reklama sie opÂłaciÂła TVN, bo wyniki byÂły bardzo dobre. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

Bardzo dobrze, ¿e Festival by³ tak rozreklamowany. To na pewno przyczyni³o siê do jego sukcesu!!! Ja ju¿ w sobotê wieczorem przeczuwa³em, ¿e Sopot Festival odniesie sukces! A po niedzieli by³em pewien na maksa! To by³ najlepszy festiwal ostatnich kilku lat! Œwietni artyœci, profesonalna realizacja. Wszytstko mi pasowa³o! Du¿o emocji by³o. Gratulujê Tvn! No i wyniki ogl¹dalnoœci, supoer. By³y by jeszcze wy¿sze, gdyby nie mecz pewnie...ale i tak by³o dobrze! Wa¿ne, ¿e w prasie te¿ wiêkszoœÌ przychylnych komentarzy! :D
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Dodam jeszcze Âże nasz anty-festiwalowiec nie zna siĂŞ w ogĂłlne na festiwalach, facet pooglÂądaj choĂŚby zachodni festiwal Eurowizji - syf i totalna wiocha, wszyscy lecÂą z playbacku z muzykÂą, ÂśpiewajÂą tylko na zywo, bez gwiazd, scenografie do kitu, realizacja w blaszanej hali, czym bardziej rozebrani tym lepiej, w Polsce liczy siĂŞ muzyka, tam liczy siĂŞ rozebranie lub wyjÂątkowe ubranie (Lordi) , show sceniczne itp. WokaliÂści zp rzed 20 lat jak widaĂŚ lepiej ÂściÂągajÂą publikĂŞ niÂż ci nowi, ktĂłrym brak choĂŚby odrobiny chĂŞci kontaktowania siĂŞ z publicznoÂściÂą.

Wszyscy powinniÂśmy siĂŞ cieszyĂŚ Âże mamy tyle imprez w Polsce, Âże nasza muzyka jeszcze nie siĂŞgnĂŞÂła dna zachodu, Âże mamy swojÂą kulturĂŞ, Âże jednak ciÂągle wolimy bawiĂŚ siĂŞ przy Drupim, Rodowicz, czy Budce Suflera niÂż przy Madonnie i innych skandalistach - czym wiĂŞcej skandalu tym lepiej.

Potrafimy po³aczyÌ na jednym fesitwalu stare giwazdy i m³ode - np. Katie Melua od której nie wymagaliœmy ¿eby rozebra³a siê jak Doda, ale ¿erby ³adnie zaœpiewa³a, obawiam siê ¿e na Eurowizxji musia³aby wykonaÌ coœ brzydkiego w mini i ró¿owym staniku, ¿eby zaj¹Ì dobre miejsce. Twierdzenie ¿e nasze imprezy, nasze festiwale s¹ na z³ym poziomie jest nie na miejscu.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dzis " Co za tydzieĂą" byÂł prawie caÂły poswiĂŞcony wÂłasnie Sopotowi . Pokazywali fajne urywki, kulisy , maÂłe wywiady... Stresy i emocje przed i po festiwalku.. fajny materiaÂł :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Mnie najbardziej podoba³ siê wystêp Demis Roussosa i to jak rozgrza³ publicznoœÌ. Czegoœ takiego jeszcze nie widzia³am. Poza tym mia³ ³adne piosenki. :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Mandi pisze:Mnie najbardziej podoba³ siê wystêp Demis Roussosa i to jak rozgrza³ publicznoœÌ. Czegoœ takiego jeszcze nie widzia³am. Poza tym mia³ ³adne piosenki. :D
Mi osobiÂście on tez sie podobaÂł - ale w teletygodniu napisali Âże podobno nawrzeszczaÂł na jekiegos dziennikarza Âże powinien sie angileskiego uczyĂŚ 8) Krzykliwy facio.. a moÂże lepiej niech on sie polskiego nauczy :lol:
tommy151
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sobota 14 maja 2005, 12:49

Post autor: tommy151 »

Mi siĂŞ sopot podobaÂł. 1 dzieĂą ujdzie, drugi -spad, trzeci - bomba!!

I wÂłaÂśnie dlatego pisze. Jakby ktoÂś miaÂł nagrany wystĂŞp samej Heleny Vondrackovej to proÂśiÂłbym o wrzucenie. ÂŚwietne byÂło to I will survive po czesku i chciaÂłbym to jeszcze mĂłc posÂłuchaĂŚ :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Doda otuchy gejom?

Kto za rok bêdzie bawi³ nas w Sopocie? ByÌ mo¿e George Michael! Podobno TVN negocjuje z nim kontrakt. Dla muzyka, który zosta³ przy³apany na posiadaniu narkotyków, wystemp móg³by byc szans¹ na odbicie siê. Swoj¹ drog¹ ciekawe czy Michael, zdemaskowany homoseksualista, odwa¿y siê w Sopocie wyg³osic kilka s³ów w obronie praw gejów?
Tak¹ któtk¹ informacjê wypatrzy³em w "Fakt TV". :roll: Ciekawe ile w tym prawdy? Mo¿e "Fakt" sobie to zmyœli³ i pomyœ³a³, ¿e jak w tym roku by³ gej to i za rok te¿? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

no i dobrze by George Michael przyjechaÂł,ma niezÂłe hiciory.wiedziaÂłem,Âże jeÂżeli zaproszÂą znowu jakiegoÂś homoseksualistĂŞ,tym bardziej rok pod rzÂąd,to niektĂłrzy ludzie bĂŞdÂą juÂż wysnuwaĂŚ teoriĂŞ spisku.gÂłupota.
lepszy George Michael niÂż Michael...Jackson :shock: on byÂł jeszcze wiĂŞkszÂą gwiazdÂą od Michaela,no ale.......
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W tym tygodniu w "Telewizji od kuchni" TVN Style by³y kulisy Sopot Festival 2006 - jeszcze mo¿ecie to zobaczyÌ pewnie jutro, w poniedzia³ek i wtorek musicie tylko upolowaÌ ten program. :D A we wtorek wieczorem (chyba nie zmieni³o sie z t¹ premier¹) II czêœÌ kulis SF2006... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Dla mnie pierwszy dzieĂą festivaly byÂł do kitu choĂŚ byÂły Âładne kobitki, drugi dzieĂą najfajniejszy chyba ze wszystkich boska Kate Melua :red: i niepowtarzalny Elton John.m Trzeci dzieĂą taki sobie jak zwykle najwiĂŞksze show daÂła Mryla, nawet budka mnie nie zachwyciÂła.
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

aveo pisze: lepszy George Michael niÂż Michael...Jackson :shock:
Michael Jackson jakby przylecial na Sopot 2007 to dopiero by³aby ogl¹dalnoœÌ :D
No i prawie same hity w jego karierze!!! fajnie by byÂło ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość