Fakty popołudniowe

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

do FP wytypowaÂłbym kogoÂś z tej czwĂłrki M. Kuligowska, B. Tadla lub A. KalczyĂąska a jeÂśli facet to tylko ÂŁ. Grass.
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

a ja bym chciaÂł aby to byÂła Marta Kuligowska :) :D
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
jo-jo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 19:38

Post autor: jo-jo »

Ja jestem przekonany, Âże bĂŞdzie to Anna JĂŞdrzejowska. :)
Ale jeÂśli Marcin Wrona od poniedziaÂłku bĂŞdzie w Stanach, to moÂże byĂŚ tak, Âże popoÂłudniowe Fakty znĂłw bĂŞdzie prowadziÂła Katarzyna SÂławiĂąska. :D Nawet fajnie by byÂło. :)

RozwiÂązanie zagadki w poniedziaÂłek o 16.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

1) Marcin Wrona dopiero w grudniu zamieni siĂŞ z KatarzynÂą SÂławiĂąskÂą
2) z informacji do jakich do tej pory dotarÂł serwis tvn.tivi.pl wynika, Âże jeszcze nie zapadÂła decyzja kto zamiast Patrycji Redo bĂŞdzie prowadziÂł popoÂłudniowe Fakty, tak wiĂŞc w poniedziaÂłek raczej na pewno Anita Werner.
jo-jo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 19:38

Post autor: jo-jo »

DziĂŞki za info. :)

W takim wypadku coraz bardziej prawdopodobne jest to, Âże Fakty popoÂłudniowe juÂż wkrĂłtce poprowadzi Anna JĂŞdrzejowska. :) WkoĂącu juÂż kiedyÂś je prowadziÂła, a w jednym z wywiadĂłw powiedziaÂła, Âże chĂŞtnie by do nich wrĂłciÂła...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Trzymam kciuki za AniĂŞ Jot.!!! :szalony: :szalony: :szalony: Teraz TVN ma szansĂŞ albo nigdy :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: to jest wÂłaÂśnie ten czas,kiedy zapadajÂą najwaÂżniejsze decyzje.Biedna Redo,gdyby wiedziaÂła,Âże juÂż postawiono na niej krzyÂżyk :(
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN ma szansĂŞ? :? To raczej Anna Jot. ma jÂą i mam nadziejĂŞ, Âże jej nie dostanie. LiczĂŞ, Âże w "Faktach" popoÂłudniowych PatrycjĂŞ zastopi jakiÂś pan, a jak nie to Tadla. :P :rydzyk:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
jo-jo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 19:38

Post autor: jo-jo »

JeÂśli chodzi o pana to mĂłgÂłby byĂŚ to ÂŁukasz Grass, albo Piotr Marciniak, ktĂłry (jak pisze Wikipedia) jest prowadzÂącym Fakty popoÂłudniowe ale tylko w sytuacjach kryzysowych. Taka juÂż kiedyÂś byÂła. :) A Tadla? :roll: No nie wiem, jest w TVN24 dopiero rok, ale przez ten czas pokazaÂła swĂłj wdziĂŞk i profesjonalizm, wiĂŞc teÂż jakieÂś szanse ma. Jednak caÂły czas sÂądzĂŞ, Âże bĂŞdzie to Anna JĂŞdrzejowska. :)
Liczą się tylko Fakty... te z Durczokiem! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Grass :neutral: juÂż wolĂŞ Marciniaka jeÂżeli juÂż miaÂłby byĂŚ facet,hahaaa a moÂże Ryman!Super pomysÂł :tanczy: Jego kawa na ÂławĂŞ jest hm..niepopularna.
TVN ma szansê,by Ania Jêdrzejowska pokaza³a optymalnie swoje umiejêtnoœci i rozwia³a ró¿ne zabobony na jej temat :> Ah ten poniedzia³ek :rydzyk:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

A mi sie nasunÂą taki pomysÂł ze ciekawie by byÂło jak by poprowadziÂła popÂłudniowe fakty nie kto inny jak ........ Kinga Rusin byÂło by bardzo ciekawie ma przecieÂż doÂświadcznie w pracy na zywo i to bardzo duÂże a jak nie to dobrym pomysÂłem byÂła ba Jola PieĂąkowska
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
jo-jo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 19:38

Post autor: jo-jo »

Kinga Rusin, albo Jolanta Pienkowska? :neutral: To dopiero Âżart! :brawa:
ChociaÂż wszystko siĂŞ moÂże zdarzyĂŚ... :roll: Ale jak juÂż coÂś to PieĂąkowska, chociaÂż jest to maÂło prawdopodobne. CaÂły czas jestem przekonany, Âże zobaczymy taki obrazek:
Obrazek
:D
Liczą się tylko Fakty... te z Durczokiem! :D
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

A mnie sie wydaje ze zobaczymy ten obrazek

Obrazek
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
jo-jo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 19:38

Post autor: jo-jo »

Takiego napewno nie zobaczymy. :? :] Fakty sÂą zupeÂłnie inaczej kadrowane. Nie sÂą nadawane sprzed tych "telewizorkĂłw", tylko sprzed duÂżego ekranu tylnoprojekcyjnego. :?
Liczą się tylko Fakty... te z Durczokiem! :D
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

ale chodzi mi o osobĂŞ Marty Kuligowskiej a nie o studio
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
jo-jo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 19:38

Post autor: jo-jo »

piotr3965 pisze:ale chodzi mi o osobĂŞ Marty Kuligowskiej
No chyba, Âże tak. :) ChociaÂż uwaÂżam, Âże to jednak nie ona poprowadzi Fakty popoÂłudniowe.
a nie o studio
Fakty i Serwisy TVN24 sÂą nadawane z tego samego studia. :]
Liczą się tylko Fakty... te z Durczokiem! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości