[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Bardzo fajny odcinek SMS. Tylko Stachurskiego równie dobrze mog³oby nie byÌ :P. Ja siê najbardziej œmia³em przy Pszczó³ce Maji oraz na Rozmowach w t³oku z bezkonkurencyjn¹ Haneczk¹: "Kopie, ale nie tak jak Donald Tusk na konferencji prasowej po kostkach, jak mi siê wyrwa³o >>O k**** jak ja nie trawiê Warszawy!<<" :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Pszczó³ka najlepsza w dzisiejszym SMshow 8) Czy naprawdê Waltz tak powiedzia³a na jakiejœ konferencji? bo chyba Szymon mnie wkrêci³ :lol2:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Nie sÂądzĂŞ, Âżeby tak powiedziaÂła :D. Ale w Rozmowach... zabrzmiaÂło to kapitalnie :)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

W dzisiejszym odcinku Stachursky by³ nawet niezauwa¿alny. Czasami coœ powiedzia³ ale po cichu pod nosem, ¿e s³abo by³o s³ychaÌ. Ale za to pszczó³ka maja p. Waltz i Kazio byli SUPER :tanczy:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Ptr15 pisze:W dzisiejszym odcinku Stachursky by³ nawet niezauwa¿alny. Czasami coœ powiedzia³ ale po cichu pod nosem, ¿e s³abo by³o s³ychaÌ. Ale za to pszczó³ka maja p. Waltz i Kazio byli SUPER :tanczy:
mnie rozmowy w t³oku rozczarowa³y, ale pszczó³ka faktycznie kapitalna! :D goœcie - panowie S. i O. - bez komentarza! :?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Zadra masz wyraÂźnie inne poczucie humoru niÂż inni, wiĂŞkszoÂści podobaÂły siĂŞ Rozmowy w TÂłoku i ceniÂą Taniec z Gwiazdami, a tobie te programy ciÂągle nie pasujÂą.
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

A mnie Rozmowy w TÂłoku bardzo odpowiadaÂły, brechaÂłam przez caÂły program i w ogĂłle byÂło fajnie.

Kuba WojewĂłdzki byÂł Cool, Pochanke teÂż w porzÂądku.
GoÂście byli dobrze dobrani i za to wielkie brawa :brawa: :brawa: :brawa:

[ Dodano: Wto Wrz 19, 2006 12:07 pm ]
O, widze Âże zadra lubi Kazie Szczuke a taniec z gwiazdami jej nie odpowiada!
Co do rozmĂłw w tÂłoku to jestem innego zdania, ale tzg nie cierpie!!!
Pozdro dla zadry
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczorajszy odcinek byÂł o wiele, wiele Âśmieszniejszy niÂż poprzedni. :D PoczÂątek taki jak wczeÂśniej, a nie jakieÂś zbĂŞdne gadanie Szymona jak tydzieĂą temu. :D

Da (tak) pszczó³ka Maja by³a najlepsza potem ciekawe SNN (?) rozmowa niby reporterki w Sejmie z jakimœ pos³em. :D :hyh: Po drugim ju¿ epizodzie "Prawych i Sprawiedliwych" uwa¿am, ¿e ten moment jest za d³ugi. :> Mogli skróciÌ i by³oby lepiej - bez przynudzania.

GoÂście jak zwykle tacy sobie. ;) Ich opowieÂści jakos w ogĂłle mnie nie interesowaÂły... :roll: A Stachursky ma teraz Bursztynowego SÂłowika i Bursztynowego SÂłoika. :devil: :D "KoĂąca nie widaĂŚ" maÂło Âśmieszne. :roll:

A najlepsze zawsze na koniec. "Rozmowy w tÂłoku" wiadomo jak zawsze super, ale te wczorajsze byÂły znacznie lepsze niÂż super. :P

A za tydzieĂą Marcin Daniec i Krzysztof Krawczyk. :neutral: Czyli teraz bedÂą tylko panowie? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

SMS - goÂście

Post autor: zadra »

pawell pisze:A za tydzieĂą Marcin Daniec i Krzysztof Krawczyk. :neutral: Czyli teraz bedÂą tylko panowie? :?
sami panowie, ale dlaczego tacy nieciekawi? Daniec i krawczyk to juz naprawde dno, jak tak dalej pĂłjdzie nastepni beda Pietrzak i Korwin-Mikke :x
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Marcin Daniec super :brawa: ale Krzysztof Krawczyk bĂŞdzie chyba za nudny jak wczoraj Stachursky. Mam nadziejĂŞ, Âże przyszÂłe Rozmowy w TÂłoku bedÂą rĂłwnie Âśmieszne co wczorajsze.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Wczorajszy odcinek Âświetny :D Szymon wraca do formy - poza Stachurskim wszystko byÂło super... Fajny don pedro :D I ogĂłlnie rozmowy w tÂłoku tez na wyskich lotach. w koĂąca nie widac bardzo proste pytanie z Wassermanm bo w koĂącu co to jest marne 38 tys. :lol: OgĂłlnie naprawde spoko :P
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

wczoraj byl nowy cykl u SMSa - SNN -> Szymon Nowe Njusy ;-)
Dobre to bylo.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

A w poniedziaÂłkowym programie bĂŞdzie Lara Croft w cyklu "Prawi i sprawiedliwi". W RwT Kazia Szczuka, Reneta Beger, Ryszard Kalisz i .... kurczĂŞ chyba zapomniaÂłem. :lol:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Uau! Kazia :tanczy: I do tego z RenatkÂą :tanczy: A to ci dopiero

[ Dodano: Nie Wrz 24, 2006 12:24 pm ]
Majewski godzi Dorna i Gawryluk
Kilka dni temu media obieg³a informacja, ¿e minister Dorn obrazi³ Dorotê Gawryluk, dziennikarkê TVP1. PóŸniej media donosi³y o przeprosinach miêdzy ministrem a dziennikark¹. Okazuje siê, ¿e za przeprosinami stoi Szymon Majewski.

W poÂłowie wrzeÂśnia media informowaÂły o obraÂżonym ministrze Dornie, ktĂłry nie chciaÂł wystÂąpiĂŚ w jednym programie Doroty Gawryluk z Romanem Giertychem. Dorn zjawiÂł siĂŞ na Woronicza, ale szybko opuÂściÂł gmach Telewizji Polskiej, obraÂżajÂąc przy okazji dziennikarkĂŞ. InformowaliÂśmy o tym wiĂŞcej tutaj.


Kilka dni po tym zdarzeniu w mediach pojawiÂła siĂŞ kolejna informacja, Âże konflikt na linii Dorn-Gawryluk zostaÂł zaÂżegnany. Dziennikarze dowiedzieli siĂŞ, Âże Dorn od dziennikarki otrzymaÂł kwiaty, a dziennikarka twierdziÂła ,Âże to jednak ona otrzymaÂła kwiaty od ministra. Okazuje siĂŞ, Âże tak naprawdĂŞ Âżadnych przeprosin - z udziaÂłem samych zainteresowanych - nie byÂło.

Sprawê w swoje rêce postanowi³ wzi¹Ì Szymon Majewski, prowadz¹cy w TVN-ie program "Szymon Majewski Show". Jak dowiedzieli siê dziennikarze "Super Expressu", to on, podszywaj¹c siê pod dziennikarkê wys³a³ kwiaty z przeprosinami do ministra MSWiA, a dwa dni póŸniej, podszywaj¹c siê pod ministra, kwiaty do dziennikarki.

Ca³¹ sprawê zapewne bêdzie mo¿na zobaczyÌ w jednym z najbli¿szych programów Majewskiego. To nie pierwszy raz jak Majewski wyœmiewa siê z polskiej rzeczywistoœci. Przypomnijmy, ¿e jeszcze nie tak dawno Majewski domaga³ siê od Giertycha odszkodowania za maturaln¹ amnestiê. Pisaliœmy o tym tutaj.
:lol: Ale z niego aparat :lol: No to jest naprawdĂŞ Âświetne!

[ Dodano: Nie Wrz 24, 2006 12:26 pm ]
OczywiÂście ÂźrĂłdÂło http://www.media2.pl
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

RwT

Post autor: zadra »

Ptr15 pisze:A w poniedziaÂłkowym programie bĂŞdzie Lara Croft w cyklu "Prawi i sprawiedliwi". W RwT Kazia Szczuka, Reneta Beger, Ryszard Kalisz i .... kurczĂŞ chyba zapomniaÂłem. :lol:
wedÂług mnie to MichaÂł kamiĂąski, a nie Kalisz.
a czwarta osoba to oczywiÂście Danuta Hojarska :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości