[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

pamietam :)
... a swojÂą drogÂą... bardzo dyskretnie przypominasz... dla caÂłego forum :P :P
sweetedith
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: piątek 04 sie 2006, 12:19

Post autor: sweetedith »

A dla mnie marny byÂł ten odcinek jak na otwarcie nowej serii... Taki nijaki. No i z calym szacunkiem, mowa prokuratorska, to ja rozumiem, ze Binczak nie mial wiele do powiedzenia, ale Andrzej to sie nie popisal. "W przeciwienstwie do prokuratora uwazam, ze material dowodowy nie pozwala na przypisanie winy" - w sytuacji, gdy prokurator dokladnie to twierdzil, no i "oskarzona jest winna tego, ze nie potrafila wychowac syna na dobrego czlowieka". To ja przepraszam. Wole Madzie.
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

sweetedith pisze:"W przeciwienstwie do prokuratora uwazam, ze material dowodowy nie pozwala na przypisanie winy"
No to byÂło dobre :) oj... no zestresowaÂł siĂŞ chÂłopak :lol:
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

Mi sie podoba³o najbardziej przes³uchanie Xiêdza :PP, Biùczak wtedy jakis taki zestresowany by³ :devil: {mo¿e do koœció³ka siê nie chodzi - no, no nie ³adnie Roberciku ;p} A czy ktoœ mo¿e zauwa¿y³ o czym dzisiaj bêdzie?? I jeszcze jedno: czy ktoœ mi mo¿e wyjaœniÌ, DLACZEGO wszzystkie programy na TVN (mo¿e oprócz Faktów) maj¹ zapowiedŸ przed emisj¹, a SAMW niee :roll: ;(

PS. Sweetedith (chyba dobrze napisaÂłam) to chyba jeszcze nie jest nowa seria ;o
Magda_Wrocław
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Magda_Wrocław »

No wÂłaÂśnie, annak, powinny byĂŚ zapowiedzi SAMW. Dziwne, Âże jeszcze ani razu nie byÂło.
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

moÂże siĂŞ doczekamy w drugiej edycji...
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

No samw brakuje nie tylko zapowiedzi, ale takÂże oficjalnej strony internetowej oraz podpisu do odcinkĂłw ,albo chociaÂż nuimerowania... bo skad mam wiedziec jaki odc byl wczoraj jak sie ktos zapyta ze co ze ' odcinek z siekiera' hahaha :twisted: :twisted: :twisted:


a wogle to dzis byl miooooooodzio odc oczywiscie GWIAZDKA odcinka byla of course PANI MECENAS ktorej sie wreszcie doczekalam hahaha ale sie sweet usmiechala jak binczak powiedzial' co do cos tam pani mecenas..' hahahaha a jak skonczyl to madzia' naprawde duzo to wnioslo do sprawy' (czy jakos tak) hahahaaha nie no po prostu boskie ! MAdziulaaa kochana aaaaa kocham te jej teksty 8) a jak sie slodko potem usmiechala po tym tesscie i taka minka ironicxzna jakby ta SZPILECZKA byla normalnie ah oh yh 8)

i tu nasuwa sie moje pytanie: ma ktos i moglby wrzucic fotki z dzisiejszego odc? ale przypominam: tylko z MADZIULA ;P

chodzi mi o te
- jak dogryzla binczakowi
- i jak podpierala glowe lokciem

te momenty byly boskieee szkoda ze nie bylo mnie na kompie chociaz te migawki z tvnu sa denne bo momenty beznadziejne pokazuja , szkoda ze nie mam videa albo cyfrowki nagralabym i bym PERELKI wylapala :( no nic
PORATUJE MNIE KTOS :( ???
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

no ja CiĂŞ mogĂŞ ewentulanie poratowaĂŚ.. bo jeszcze nam tu umrzesz... jutro rano nagram powtĂłreczkĂŞ, a zdjÂątka bĂŞdziesz miaÂła wieczorkiem, nooo... albo po poÂłudniu...
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Mnie sie tez bardzo ten drugi odcinek podobal. O niebo lepszy od pierwszego. Przede wszystkim sprawa taka, co to sie mogla naprawde wydarzyc, bez dziwactw. No, i zakonczenie takie niejednoznaczne. Moim zdaniem, to te dowody winy marne dosyc :stop:
W kazdym razie, italianna, z niecierpliwoscia czekam na focie :D
Z calym szacunkiem, uwazam, ze z Andrzejem ten odcinek bylby duuuuzo gorszy :neutral:
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

A mnie siĂŞ gwark wydaje, Âże drugi byÂł o niebo dla Ciebie lepszy, poniewaÂż obecnoÂściÂą zaszczyciÂła Pani Mecenas, co? :D

w kaÂżdym bÂądÂź razie... mnie siĂŞ oba podobaÂły, ale rzecz jasna min Pani Mecenas nikt nie brzebije 8) ... no chyba, Âże ÂŁata! (czasami)

[ Dodano: Sro Wrz 20, 2006 12:22 pm ]
Moje dobre serce nie zna granic... ProszĂŞ uprzejmiĂŞ :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to takie fajne :D :
Obrazek

[ Dodano: Sro Wrz 20, 2006 12:41 pm ]
Ja w takim razie poproszĂŞ fotki Andrzeja :) (jeÂśli bĂŞdzie) , bo ja dzisiaj nie bĂŞdĂŞ oglÂądaĂŚ

[ Dodano: Sro Wrz 20, 2006 1:52 pm ]
a i jeszcze jedno

Obrazek
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

aaaaa italianaa dzieki dzieki dziekijestes kochana :**:*:*:*:*:

najlepsze fotki to 1 i 7 ;d aaaa mdleje ;d dajcie melisy l;d

ps. binczaka sobie moglad darowac ;p i tak bedziemy (mamy) go nadmiar ostatnio ;p;p hahahahhaha
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

ee... no musiaÂłam, ... ÂżebyÂś nie zemdlaÂła doszczĂŞtnie :P
Magda_Wrocław
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Magda_Wrocław »

A dzisiejszy odcinek, to poprostu Âświetny byÂł.
Najlepsza by³a oskar¿ona, ze wszystkimi siê k³óci³a, nawet z sêdzi¹. :)
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

no hahaha a sedzia dowalila pani to cos tam wyjdzie ale poza granice sali sadowej hahahahaha nie no ale parodia :lol: :lol: :lol: a ta oskarzona masakryczNa byla ciagle wzruszala ramionami, robila jakies miny chamskie , niechamskie-conajmniejd ziwne, tylko MAdzia zachowala SPOKOJ 8) hahahahaha to byl taki ANIELSKI SPOKOJ ze szczerze mowiac wysiadalam psychicznie i pochrapywalam z fotela :roll:

a jutro znowu nasza GWIAZDKA ale superrrrrrrr :mrgreen: :)))))))))
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

No nie, no nie, ja to musze upublicznic!!!

Sorry, Italianaa 8) 8) Jestes wielka! :hyh: Nie moge inaczej! :P


Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość