[TVN] Teraz my

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

S³ówko odnoœnie zarzutów Gertrudy pod adresem TVN.
Twierdzisz, ¿e nie s¹ obiektywni i ¿e nie ukrywaj¹ swoich pogl¹dów. Przeczysz sama sobie- czy to, ¿e na ekranie pojawia siê pani Pochanke i nie ukrywa rozczarowania wynikami wyborów i pan Durczok, którego wszyscy uto¿samiaj¹ z brunatn¹ telewizj¹ i pan Rymanowski, który jest pogl¹dów prawicowych, nie jest jakimœ tam dowodem na to, ¿e jest jednak w TVN- ie miejsce na ró¿nych dziennikarzy? Czy to samo mo¿na powiedzieÌ o TVP, po wyborach?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

TVP to ju¿ inna bajka,jakie s¹ ró¿nice miêdzy TVN a TVP widaÌ go³ym okiem.
gertruda pisze:SpodobaÂła mi siĂŞ wypowiedÂź Kurskiego :
<<OczywiÂście, ta kuchnia dla ludzi normalnych jest straszna, dlatego Âże ludzie sÂą przyzwyczajeni do oglÂądania polityki na zasadzie witryny w sklepie miĂŞsnym – jest kieÂłbasa, jest „Szynka Babuni”, jest kieÂłbasa myÂśliwska, natomiast ta kamera zaprowadziÂła ich do rzeÂźni i pokazaÂła, jak ta kieÂłbasa powstaje. To jest po prostu... tak wyglÂąda strasznie polityka. >>
coÂś w tym jest.Tak podobnie wyglÂądaÂło wklucznie Giertycha i Leppera w rzÂąd.Te same kalkulacje.Ale opinia publiczna widziaÂła tylko ich rezultaty,ale samego procesu 'negocjacji' - nie.z resztÂą sÂłowo 'negocjacje' nie pasujÂą do takiego typu prowadzenia rozmĂłw.najlepiej uogĂłlniĂŚ to do sÂłowa 'rozmowy'.PiS nie mĂłgÂłby jawnie w sejmie ustalaĂŚ kto dostanie stoÂłki,z wiadomych powodĂłw.
W media tempora stanowiska by³y pieczêtowane œlubami z koronowanymi g³owami.kobiety by³y kart¹ przetargow¹,co teraz w naszych czasach wydaje siê niemoralne,a wtedy by³o normaln¹ spraw¹.W Rosji takie sprawy za³atwiano przy wódce(niedawno-w czasach gdy ZSRRsiê rozpada³o Wa³êsa z Jelcynem dyskutowa³ przy kielichu),co nie jest ZWYCZAJEM w Polsce.
Kurski ma wiêc trochê racji,ale to najwiêszy cham w sejmie,nie ma innego gorszego.nie pamiêtam ju¿ dok³adnie jego propagandowych tekstów,odwracania kota ogonem wa¿nych problemów,aby nie skupiaæ uwagi na tych prawdziwych,ale pamiêtam,¿e kiedy mówi³ o dziadku Tuska,¿e by³ cz³onkiem Wermachtu,przeprowadzi³ zwyk³± PROWOKACJÊ,po to aby PiS pokaza³,¿e partia ta jest uczciwa i z niej wylecia³,aby PiS go pó¼niej przyj±³.to by³ czytelny zabieg,bo Kurski jest najcenniejszym z nabytków PiSu do spraw wizerunku tej partii.Czy moralnie by³o wtedy obra¿aæ ludzi,aby pó¼niej moralnie sobie wróciæ do partii...
Nie problem w tym,¿e to co by³o niejawne wysz³o na jaw-sposób w jaki prowadzi siê politykê,ale problem w tym,¿e J.Kaczyùski obiecywa³ odnowê moraln¹,do której nie dosz³o.Bo czy moralne jest to,¿e premier obsadza ministerialne stanowiska osobami niekompetentnymi takimi jak Giertych - minister edukacji,który nie zna siê na tym co robi i musi zatrudniaÌ doradców,którzy tani nie s¹,i Leppera(jego ju¿ nie ma jak wiadomo)który na rolnictwie zna siê najlepiej,gdy jeŸdzi traktorem.To jest niemoralne,¿e nikt nie interesuje siê Polakami tylko polityk¹ i utrzymaniem siê przy w³adzy.A Polak musi utrzymywaÌ ich komórki,limuzyny,samoloty,które s³u¿¹ najczêœciej po to,aby na przyk³adzie Giertycha pokazaÌ siê z dobrej strony,jak to staje siê w ci¹gu kilku godzin obroùc¹ szko³y,o której istnieniu parê godzin wczeœniej nie mia³ pojêcia?Wójt i tak nie znalaz³ kasy na utrzymanie tej szko³y..
Niemoralne jest to,¿e PiS mówi o wzroœcie gospodarczym,który jest naprawdê imponuj¹cy,ale to nie zmienia faktu,¿e za pielenie chwastów na polu marchewek w Wielkiej Brytanii dostaje siê wiêcej za godzinê ni¿ za pracê w sklepie,lub w lokalu gastronomicznym w Polsce,a nauczyciel z magisterk¹ w gimnazjum dostaje 8 z³ za godzinê.i co mu pomaga wiadomoœÌ o œwietnym stanie gospodarki,skoro musi u¿eraÌ siê z dzieciakami,kiedy niektóre nie znaj¹ szacunku dla nauczyciela.Opiniê publiczn¹ najbardziej uderzy³o to,¿e premier-bo on w koùcu tym wszystkim kieruje-dba bardziej o pieni¹dze,nie zwyk³ych podatników,ale o kasê pos³ów tworz¹c im nowe stanowiska,za które odci¹ga siê podatek od pensji nauczycielskiej,lekarskiej,która i tak jest malutka.A póŸniej mówi-b¹dŸmy patriotami szanujmy Polskê,nie wyje¿dzajmy.Ale czy rz¹d szanuje nas?p³ac¹c nam tak ma³o,a póŸniej wy¿yÌ za te grosze?to jest niemoralne,¿e myœli siê o wszystkim,o to,aby Polsce stworzyÌ wizerunek potêgi militarnej kosztem ludzi,którzy te 1000 ¿o³nierzy bêdzie musia³o utrzymywaÌ.O to id¹ te pretensje.
gertruda pisze:zawĂłd na twarzy Pani Pochanke byÂł widoczny
Pochanke,Sekielski,Rymanowski ujawniajÂą swoje poglÂądy konserwatywne,z czego powinnaÂś siĂŞ gertrudo cieszyĂŚ.w wieczorze wyborczym,ktĂłry prowadziÂł Ryman i Pochanke byÂło to najbardziej widoczne.

TVN jest stronniczy,ale TVN24-nie.publicyœci s¹ stronniczy,na antenie TVN24 wypowiadaj¹ siê ró¿ni ludzie o ró¿nych pogl¹dach,dziennikarze musz¹ wys³uchaÌ tych i tych i podsumowywaÌ ich wypowiedzi,co nie znaczy gertrudo,¿e to zdanie ich samych.Jak to jest wiêc z t¹ 'moralnoœci¹',gdzie ona jest??
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
gertruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 29 wrz 2006, 21:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gertruda »

terraX pisze:S³ówko odnoœnie zarzutów Gertrudy pod adresem TVN.
Twierdzisz, ¿e nie s¹ obiektywni i ¿e nie ukrywaj¹ swoich pogl¹dów. Przeczysz sama sobie- czy to, ¿e na ekranie pojawia siê pani Pochanke i nie ukrywa rozczarowania wynikami wyborów i pan Durczok, którego wszyscy uto¿samiaj¹ z brunatn¹ telewizj¹ i pan Rymanowski, który jest pogl¹dów prawicowych, nie jest jakimœ tam dowodem na to, ¿e jest jednak w TVN- ie miejsce na ró¿nych dziennikarzy? Czy to samo mo¿na powiedzieÌ o TVP, po wyborach?
SĂŞk w tym ,Âże jest tylko jeden Rymanowski
wiĂŞc nie moÂżna mĂłwiĂŚ o jakiejÂś rĂłwnowadze
czy obiektywizmie
-
goÂłym okiem widaĂŚ ,Âże Âżadna ekipa rzÂądzÂąca nie byÂła tak traktowana jak PIS
moÂże dlatego ,Âże Pan Walter kibicuje lewicy

nie mam nic przeciwko krytyce
byle to nie byÂło jeÂżdÂżenie jak po burym psie tylko dlatego ,Âże jest bury
a ja takie wraÂżenie odnoszĂŞ


co do spraw technicznych ....ekipa tvn-u jest bardzo kreatywna
wiĂŞc powinni sobie daĂŚ radĂŞ
/ skoro byli zdolni do tego co zaprezentowali usiÂłujÂąc nagraĂŚ o.Rydzyka
-podszywali siĂŞ pod kanadyjskich pielgrzymĂłw-
wiĂŞc moÂże byliby w stanie podszyĂŚ siĂŞ pod lampĂŞ nocnÂą czy koÂłderkĂŞ Reni /

[ Dodano: Pon PaÂź 02, 2006 3:54 pm ]
aveo pisze:
TVN jest stronniczy,ale TVN24-nie.publicyœci s¹ stronniczy,na antenie TVN24 wypowiadaj¹ siê ró¿ni ludzie o ró¿nych pogl¹dach,dziennikarze musz¹ wys³uchaÌ tych i tych i podsumowywaÌ ich wypowiedzi,co nie znaczy gertrudo,¿e to zdanie ich samych.Jak to jest wiêc z t¹ 'moralnoœci¹',gdzie ona jest??
a to dobre ,

jeÂśli jest tak jak mĂłwisz dlaczego sms-y w szkle sÂą tylko po jednej linii
wysÂłaÂłam kilka i Âżaden siĂŞ nie pojawiÂł
wiĂŞc daÂłam sobie spokĂłj z finansowaniem tvn-u
"Możesz upaść siedem razy, byleś powstał osiem".
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

gertruda pisze:
jeÂśli jest tak jak mĂłwisz dlaczego sms-y w szkle sÂą tylko po jednej linii
wysÂłaÂłam kilka i Âżaden siĂŞ nie pojawiÂł
wiĂŞc daÂłam sobie spokĂłj z finansowaniem tvn-u
Ja kiedyÂś wysÂłaÂłam parĂŞ smsĂłw anty pisowskich i ich nie wydrukowali, i co mam w zwiÂązku z tym sÂądziĂŚ, Âże SzkÂło chroni wÂładzĂŞ? WeÂż przykÂład chociaÂżby z osĂłb dzwoniÂących do SzkÂła, sa tam zarĂłwno sÂłuchacze wspierajÂący opozycjĂŞ jak i ci , ktĂłrzy wspierajÂą nasza wÂładzĂŞ. - co jest nie do pomyslenia na antenie RM bÂądÂż Trwam, a nawet gdyby taki gagatek siĂŞ trafiÂł co wspiera opozycjĂŞ to juÂż by go "odpowiednio" skomentowano po jego wypowiedzi. A co do SLD to przypomnij sobie ich rzÂądy i wĂłwczas SzkÂło- "najeÂżdzali" na ich wÂładze tak samo jak dzis na PiS, i co pewnie wtedy Ci sie ten program podobaÂł ?? ZaÂłoÂże siĂŞ, Âże gdyby teraz rzÂądziÂło PO to tak samo byÂłoby pod lupÂą w tym programie..ale Ty widzisz tylko to co chcesz widzieĂŚ. Szkoda dyskusji z TobÂą Gertrudo!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja kiedyÂś wysÂłaÂłam parĂŞ smsĂłw anty pisowskich i ich nie wydrukowali
W ciÂągu kaÂżdego odcinka dochodzi do SzkÂła 1000-1200 SMSĂłw, czasem duÂżo wiĂŞcej, a wiĂŞc trudno, Âżeby kaÂżdy zostaÂł wyemitowany.
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

PrzecieÂż to OCZYWISTE Âże nie da siĂŞ "wydrukowaĂŚ" wszystkich :roll:
WybierajÂą te najfajniejsze i najÂśmieÂśniejsze
gertruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 29 wrz 2006, 21:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gertruda »

Marcin pisze:
Ja kiedyÂś wysÂłaÂłam parĂŞ smsĂłw anty pisowskich i ich nie wydrukowali
W ciÂągu kaÂżdego odcinka dochodzi do SzkÂła 1000-1200 SMSĂłw, czasem duÂżo wiĂŞcej, a wiĂŞc trudno, Âżeby kaÂżdy zostaÂł wyemitowany.
akurat w tym dniu sms-y byly prezentowane w programie bardzo dÂługo.
WiĂŞc trudno mi uwierzyĂŚ ,Âże nie zamieszczono ich z powodu zbyt duÂżej iloÂści.
WysÂłaÂłam nawet maila z zapytaniem w jaki sposĂłb siĂŞ je selekcjonuje
niestety nie doczekaÂłam siĂŞ odpowiedzi.

Nika
nie przypominam sobie Âżeby jeÂździli po sld jak po burym oÂśle
naÂśmiewajÂąc siĂŞ totalnie ze wszystkiego
a juÂż niedopuszczalne jest robienie sobie jaj z postury Edgara
i jego krĂłtkich rÂąk. To jest niesmaczne.

ProwadzÂący nie temperujÂą niesmacznych , nieeleganckich odzywek osĂłb dzwoniÂących.

PaÂłka

nie odnoszĂŞ wraÂżenia Âżeby wszystkie prezentowane sms-y byÂły takie ciekawe i Âśmieszne
niezaleÂżnie od tego kto siĂŞ z czego Âśmieje

LubiĂŞ teÂż siĂŞ poÂśmiaĂŚ nawet z PIS-u
pod warunkiem ,Âże nie przekracza to jakichÂś norm
nie jest zwyczajnie chamskie
"Możesz upaść siedem razy, byleś powstał osiem".
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

gertruda pisze:SĂŞk w tym ,Âże jest tylko jeden Rymanowski
wiĂŞc nie moÂżna mĂłwiĂŚ o jakiejÂś rĂłwnowadze
czy obiektywizmie
Skoro sÂą gorsi od Rydzyka nawet, po co tam robi ten Rymanowski? WskaÂż jednego dziennikarza w RM lub Naszym Dzienniku, ktĂłry nie popiera PiS...
goÂłym okiem widaĂŚ ,Âże Âżadna ekipa rzÂądzÂąca nie byÂła tak traktowana jak PIS
moÂże dlatego ,Âże Pan Walter kibicuje lewicy
Tak ma byĂŚ. PiS teraz rzÂądzi i musi byĂŚ kontrolowany przez media, bo jeÂśli nie przez media to przez kogo.. przez wyborcĂłw, jak nam to wmawiajÂą wszyscy rzÂądzÂący po kolei? Co Ty moÂżesz Gertrudo zrobiĂŚ?? Absolutnie nic.
Skoro Walter tak mocno kibicuje lewicy, to czemu daÂł siĂŞ przekonaĂŚ, Âżeby puÂściĂŚ KwaÂśniewskiego jak siĂŞ buja nad grobami? Te argumenty o Walterze juÂż sÂą nudne. Podajcie wreszcie jakiÂś dowĂłd!
byle to nie byÂło jeÂżdÂżenie jak po burym psie
Po burej suce :D

Co do smsĂłw, ja wysÂłaÂłam na PiS, na PO, na SLD i Âżadnego nie pokazali, ukÂład siĂŞ broni albo ja za cienkie smsy piszĂŞ :P
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
gertruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 29 wrz 2006, 21:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gertruda »

goÂłym okiem widaĂŚ ,Âże Âżadna ekipa rzÂądzÂąca nie byÂła tak traktowana jak PIS
moÂże dlatego ,Âże Pan Walter kibicuje lewicy
Tak ma byĂŚ. PiS teraz rzÂądzi i musi byĂŚ kontrolowany przez media, bo jeÂśli nie przez media to przez kogo.. przez wyborcĂłw, jak nam to wmawiajÂą wszyscy rzÂądzÂący po kolei? Co Ty moÂżesz Gertrudo zrobiĂŚ?? Absolutnie nic.
Skoro Walter tak mocno kibicuje lewicy, to czemu daÂł siĂŞ przekonaĂŚ, Âżeby puÂściĂŚ KwaÂśniewskiego jak siĂŞ buja nad grobami? Te argumenty o Walterze juÂż sÂą nudne. Podajcie wreszcie jakiÂś dowĂłd!
tak ma byĂŚ ??? a to niby dlaczego po PIS-ie moÂżna jeÂździĂŚ bardziej niÂż po SLD ??

co do Kwaœniewskiego , zwróÌ uwagê ¿e od momentu pojawienia siê Pana Waltera na wieczorze wyborczym TVN wobec lewicy z³agodnia³
sprawa charkowska byÂła wczeÂśniejsza

jestem ciekawa co TVN powie na rewelacje gazety polskiej
takÂże w kwestii spotkaĂą byÂłego oficeraWSI z Panem Maksymiukiem
"Możesz upaść siedem razy, byleś powstał osiem".
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Kochana Gertrudo czy odkÂąd jesteÂś na tym forum - napisaÂłas jakiÂś post nie zwiÂązany z PiS'em i tym jak to on jest Âźle traktowany przez TVN ?? JeÂżeli tak to gartuluje :brawa: Bo ja nie zaÂłwaÂżyÂłem :evil:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Po prostu trzeba, Gertrudo zrozumieĂŚ, ze to nie forum polityczne, od ego sÂą inne. Wiem, ze moÂżna podyskutowaĂŚ z nami na poziomie i jesteÂśmy jednÂą z nielicznych w sieci stron o tak wysokim poziomie merytorycznym 8) , ale to chyba nie tu :> Poza tym to nie temat o polityce :D
No i ¿eby nie by³o, ¿e upominam innych o pisanie nie w temacie, a sam nie wnoszê nic nowego :> : liczê na gigantyczn¹ ogl¹dalnoœÌ 'Teraz my' nie tylko dziœ, ale i w ogóle- TVN24 ju¿ podi³o swój rekord (wg WirtualnychMediów) a ja liczê teraz na 'TM' 3 miliony jak byk bêd¹ 8)
gertruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 29 wrz 2006, 21:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gertruda »

Kuba pisze:Po prostu trzeba, Gertrudo zrozumieĂŚ, ze to nie forum polityczne, od ego sÂą inne. Wiem, ze moÂżna podyskutowaĂŚ z nami na poziomie i jesteÂśmy jednÂą z nielicznych w sieci stron o tak wysokim poziomie merytorycznym 8) , ale to chyba nie tu :> Poza tym to nie temat o polityce :D
No i ¿eby nie by³o, ¿e upominam innych o pisanie nie w temacie, a sam nie wnoszê nic nowego :> : liczê na gigantyczn¹ ogl¹dalnoœÌ 'Teraz my' nie tylko dziœ, ale i w ogóle- TVN24 ju¿ podi³o swój rekord (wg WirtualnychMediów) a ja liczê teraz na 'TM' 3 miliony jak byk bêd¹ 8)
jak widzê mo¿na dyskutowaÌ o ile siê podziela pogl¹dy ogó³u

szkoda tylko ,Âże nie zauwaÂżyÂłeÂś Kubo
Âże ja nie odnoszĂŞ siĂŞ do spraw stricte politycznych
nie podobaÂł mi siĂŞ styl dziennikarzy ktĂłrzy poszli do Maksymiuka
Âżeby im pomĂłgÂł wkopaĂŚ PIS

nie odbieram prawa dziennikarzy do prowokacji
ale niedopuszczalne jest mieszanie do tego politykĂłw


p.s.<<< gigantyczna ogl¹dalnoœÌ >>>>
do czego s¹ zdolni dziennikarze ¿eby t¹ ogl¹dalnoœÌ uzyskaÌ
i czy szukanie jej za wszelkÂą cenĂŞ jest etyczne ??
:xx:
"Możesz upaść siedem razy, byleś powstał osiem".
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

gertruda pisze:i czy szukanie jej za wszelkÂą cenĂŞ jest etyczne ??
:xx:
A kim ty jesteÂś gertrudo,aby orzekaĂŚ co jest etyczne a co nie?ja nie jestem etykiem i dlatego nie wskazujĂŞ,Âże coÂś jest etyczne,a coÂś nie.BiaÂłe jest biaÂłe,a czarne jest czarne?
gertruda pisze:do czego s¹ zdolni dziennikarze ¿eby t¹ ogl¹dalnoœÌ uzyskaÌ
a do czego zdolni sÂą politycy,aby rzÂądziĂŚ?

do chamstwa!do korupcji,do nie szanowania swoich obywateli,do kÂłamst!Powiedz mi,gdzie ta rewolucja moralna?Czy rewolucjÂą moralnÂą jest to,Âże premier kraju,wyraÂża siĂŞ w niekulturalny i prostacki sposĂłb:warcholstwo?Rozumiem to tylko czÂłowiek,ale na wizji premier nie moÂże sobie na to pozwoliĂŚ,bo Âświat go widzi,premier i prezydent sÂą wizytĂłwkami kraju.Lechowi Âżona wyjmuje z kieszeni komĂłrkĂŞ,ktĂłra dzwoni podczas przemĂłwienia.wstyd mi.'jak cie widza,tak cie piszÂą'...
Gdzie te tanie paĂąswto,3miliony mieszkaĂą??PiS utworzyÂł wiĂŞcej urzĂŞdĂłw administracyjnych,co pochÂłania wielkie koszta i przez to nie staĂŚ ich na podwyÂżki dla dyskryminowanych zawodĂłw:lekarze i nauczyciele.i nic,Âżadnego sÂłowa o gospodyniach domowych,czyli matkach,ktĂłre caÂłe Âżycie poÂświĂŞciÂły siĂŞ dla domu i nie majÂą emerytur.Ale kogo to obchodzi,bo przecieÂż tak byÂło zawsze.Jarek jeszcze z matkÂą mieszka,ale ona o utrzymanie nie musi siĂŞ martwiĂŚ.Ale inna matka Polska nie ma za syna premiera.
Gdzie ta rewolucja moralna?Ludzie dr¹ siê na siebie jak i dawniej,nie ma sprawiedliwoœci,a s³owo 'sprawiedliwoœÌ' w nazwie twojej ulubionej partii to czysta HIPOKRYZJA.

Co do 'Szk³a Kontaktowego'.To jest program satyryczny.Nie mo¿esz uogólniaæ,¿e CA£E TVN24 jest nieobiektywne,bo Szk³o Kontaktowe jest.Satyrycy nabijaj± siê z nieudolno¶ci W£ADZY.a kto jest przy w³adzy?=PiS.powstanie-MAM NADZIEJÊ-inny rz±d,powstanie i satyra na ten rz±d.SLD i PO te¿ ma wpadki,pokazuj± to i nabijaj±.Kto wygra³ plebiscyt 'lustro szk³a kontaktowego'?który¶ z Kaczyñskich,Cymañski,Gosiewski?Nie.Wygra³a Senyszyn.Wed³ug twojego za³o¿enia o konwencji tego programu,powinno wypa¶æ,¿e zwyciê¿y³by kto¶ z PiSu.A te smsy...Ja mam swoje szk³o - a ty masz swój trwam i zasilaj konto swojego bossa.czytaj tam sobie smsy i ciesz siê,¿e ta stacja jest najbardziej obiektywna.
Amen.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
gertruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 29 wrz 2006, 21:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gertruda »

aveo pisze:
A kim ty jesteÂś gertrudo,aby orzekaĂŚ co jest etyczne a co nie?ja nie jestem etykiem i dlatego nie wskazujĂŞ,Âże coÂś jest etyczne,a coÂś nie.BiaÂłe jest biaÂłe,a czarne jest czarne?

Odmawiasz mi prawa do posiadania wÂłasnego zestawu norm etycznych ??

wedÂług mnie wikÂłanie siĂŞ w prowokacjĂŞ z samoobronÂą nie byÂło etyczne

to czy prezydent , premier ma rozpiêt¹ marynarkê lub w³¹czon¹ komórkê
jest moÂże nieestetyczne ale daleko mu do pijanego w Charkowie KwaÂśniewskiego
czy Siwca caÂłujÂącego ziemiĂŞ kaliskÂą

Premier jest czÂłowiekiem , tak jak kaÂżdemu zdarzajÂą mu siĂŞ gafy
nie pracuje nad nim sztab ludzi tak jak w przypadku Andrew L.
Co do 3 milionĂłw mieszkaĂą ...poczekajmy
co do podwyÂżek dla lekarzy i nauczycieli majÂą byĂŚ uruchomione

PiszÂąc o braku obiektywizmu miaÂłam na myÂśli nie tylko szkÂło.
Komentarze dziennikarzy nawet nie starajÂą siĂŞ byĂŚ obiektywne
odnosi siĂŞ wraÂżenie ,Âże PIS odpowiada za wszystko co siĂŞ dzieje w kraju
takÂże za suszĂŞ i gradobicie.

Dzisiaj w programie "kropka nad i " dowiedziaÂłam siĂŞ ,Âże Pan Milan
mia³ bardzo ciekaw¹ przesz³oœÌ
i ktoœ kto go do pracy przyjmowa³ musia³ mieÌ tego œwiadomoœÌ.

Dziwi mnie tylko ,Âże usiÂłuje siĂŞ wmĂłwiĂŚ widzom ,Âże dziennikarze dziaÂłajÂą
bez zgody i porozumienia zwierzchnikĂłw.
W kaÂżdej przeciĂŞtnej firmie byÂłoby niedopuszczalne Âżeby podwÂładni dziaÂłali na wÂłasnÂą rĂŞkĂŞ
bez uzgodnienia decyzji ze zwierzchnikiem.
W dodatku w tak kontrowersyjnej kwestii , nie obyÂło siĂŞ napewno teÂż bez rozmowy z prawnikiem.


moÂżesz sobie poczytaĂŚ
"Możesz upaść siedem razy, byleś powstał osiem".
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A wed³ug mnie etyczne nie by³o przekupowanie (?) pos³ów innych klubów. Czy ogl¹daj¹c 'Uwagê!' masz wra¿enie, ze s¹ nieetyczni?- nie, wyprzedzam Twoj¹ wypowiedŸ, bo zajmuj¹ siê szukaniem sprawiedliwoœci. 'TM' tak samo chcia³o pokazaÌ ludziom kto nimi rz¹dzi. Chyba, ¿e prezentujesz pogl¹dy typu:
Panowie. Nie cackajcie siĂŞ tak z tym TVN. Trzeba ich jak najszybciej zdemaskowaĂŚ. Ich straszliwÂą manipulacjĂŞ Polakami.
Ja juÂż od dawna nie oglÂądam ani TVN ani telewizji publicznej bo mnie obrzydzenie bierze na ich obÂłudĂŞ.
WalczyĂŚ PIS !!!!! JesteÂśemy z Wami.
Trzeba jak najszybciej zdemaskowaĂŚ te zdradzieckie MEDIA !!!!
No to Ci nie zazdroszczê. Wyra¿am wrêcz serdeczne wyrazy wspó³czucia :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości