[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

Szok przeÂżyÂłam - Artur bez okularĂłw :shock: Ciekawe czy na zawsze siĂŞ ich pozbyÂł. I tak Âśliczny jest, ale Âładniej w okularkach wyglÂąda :devil:
A jutro znowu Madzia i Artur :tanczy: NiektĂłrzy bĂŞdÂą zawiedzeni :wink:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Fajny dziœ odcinek by³. Najbardziej mi siê podoba³a k³ótnia p. Bart³omieja i p. Laury pod koniec. :lol: oraz Arturek w koùcu poprosi³ o jakiœ porz¹dny wyrok, do którego Anna Maria siê przychyli³a. 8) (£atka trochê inaczej wygl¹da bez swoich okularków. 8) )
TVN-programowo najlepszy:D
Magda_Wrocław
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Magda_Wrocław »

annak pisze:Szok przeÂżyÂłam - Artur bez okularĂłw :shock: Ciekawe czy na zawsze siĂŞ ich pozbyÂł. I tak Âśliczny jest, ale Âładniej w okularkach wyglÂąda :devil:
Ja to caÂły czas przeÂżywam, ale jutro w okularkach bĂŞdzie i chwaÂła mu za to ;)
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Buchachachaaaaa, ÂŁata bez okularow, ja przepraszam, ale jak go sobie przypomne, to jeszcze sie smieje, wybaczcie dziewczyny, ale on bez okularow z tymi swoimi groznymi tekstami to jak zza krzaka wygladal!
Rany, no nie moge, chachachacha :jupi:
sweetedith
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: piątek 04 sie 2006, 12:19

Post autor: sweetedith »

Magda_WrocÂław pisze:
gwark pisze:Swoja droga, ciekawe, czy Ona sama sie tak odgryza, czy ma to w scenariuszu? :roll:
MoÂże siĂŞ od kogoÂś nauczyÂła ;), hehe, za bardzo mi to przypomina Arturka :roll:
O ja przepraszam, ale Mecenas od poczatku taka byla. To ja nie wiem, kto od kogo sie nauczyl. Ona sie zawsze odgryzala, a Artur tylko na oskarzonych wjezdzal, madrala.

Bez okularow "bosko inaczej" :ban:
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

zgadzam sie Madzia od zawsze taka byÂła!

pozatym bylo juz mowione ze czasem sa tkaie'nieoczkeiwane momenty' gdzie improwizuja i te teksty' nie ze scenariusza' juz nie poprawiaja tylko je daja do odcinka ;)

tak zwane teksty NA ZYWCA 8)
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
sweetedith
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: piątek 04 sie 2006, 12:19

Post autor: sweetedith »

lonely pisze: pozatym bylo juz mowione ze czasem sa tkaie'nieoczkeiwane momenty' gdzie improwizuja i te teksty' nie ze scenariusza' juz nie poprawiaja tylko je daja do odcinka ;)

tak zwane teksty NA ZYWCA 8)
Masz racje, to chyba widac, ktore sa na zywca, te, ktore najfajniej i najnaturalniej wychodza :brawa:
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

sweetedith pisze:Ona sie zawsze odgryzala, a Artur tylko na oskarzonych wjezdzal, madrala
Haha, no to by byÂło dziwne jakby Magda teÂż na oskarÂżonÂą jak to siĂŞ wyraziÂłaÂś "wjezdzaÂła" :devil:

Nie zgadzam siĂŞ, Âże Magda taka byÂła od poczÂątku, bo to nieprawda. Wczoraj to byÂł wyjÂątek jak tak pojechaÂła po maksie. A tak to mimo wszystko delikatniejsza zawsze...
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Bo ona jest delikatna i taktowna, tylko sie odgryza! To sie nie wyklucza! Mistrz cietej riposty :>
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

No ale w³aœnie wczoraj nie by³¹ delikatna i taktowna :P o tym mówiê
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

Madzia sie rozochocila i zrobila sie "BEZCZELNA" :lol: :lol: :lol: :lol:

ale mnie sie to jak naj. podoba ;)]

a potem jak sie upominana przez Sedzie to takie sliiiiiiiiit minki tzw' UJSCIA' :lol: :lol: bo niewiem jak to anzwac ale ot jest BOSKIE :))))))) 8)
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Dzisiejszy odcinek podobaÂł mi siĂŞ, poniewaÂż pokazywaÂł problem, z ktĂłrym boryka siĂŞ coraz wiĂŞcej dzieci i mÂłodzieÂży oraz ich rodzice. Wyrok Anny Marii byÂł jak najbardziej sprawiedliwy, takiej mÂłodzieÂży nie wolno zamykaĂŚ w zakÂładzie karnym, bo to oznacza caÂłkowitÂą demoralizacjĂŞ takiego czÂłowieka.
PS. KtoÂś wie jak ma na imiĂŞ oraz nazwisko ten nowy straÂżnik. :roll:
TVN-programowo najlepszy:D
Magda_Wrocław
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Magda_Wrocław »

pan BÂłaÂżejewski, imienia nie znam, pseud. HuwauÂłaÂła 8)
ja nie wiem co jest, Artur prze¿ywa metamorfoze jak¹œ czy cuœ. Nie mówi ju¿ "proszê pani¹" :(:(:(

jaki byÂł dzisiejszy wyrok i kto bĂŞdzie jutro??
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

RĂłzne zobowiÂązania o charekterze wychowawczym: dozĂłr kuratora, przeproszenie matki, nieprzebywanie w zlym towarzystwie i kontynuowanie nauki. Cos przeoczylem?
PS. Obrona wnosiÂła o to, by zamiast kary z kodeksu byly wlasnie zobowiazania wychowawcze :)
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

Oooo, nieczêsto siê zdarza, ¿eby wyrok by³ taki, jak chcia³a obrona, oczywiœcie oprócz procesów, gdzie niewinnoœÌ oskar¿onego jest oczywista :D Madzia trafi³a :lol:
Hehe, a jutro podobno "dzieci z bidula" moÂże wreszcie jakaÂś ciekawa sprawa bĂŞdzie, bo w tym tygpodniu same strasznie nuuuudne byÂły :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości