Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Pewnie dlatego Âże ola KwaÂśniewska w DD tvn bĂŞdzie jej robiĂŚ koÂło piĂłr :mhm: :mhm: :spiewa: :spiewa:
Krusin

Post autor: Krusin »

Zapraszam do preczytania na onecie arykulu o Kindze :)
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

czesc wszystkim jestem tu nowa! fajnie tu do was do³¹czyc! :)
teÂż jestem wielkÂą fanka Kingi Rusin, ona jest po prostu rewelacyjna i dzieki temu ze wygraÂła "Taniec..." mamy to szczeÂście co chwile dowiadywac sie o niej czegos nowego i czytac kolejne wywiady z niÂą, z czego sie bardzo ciesze :D
ja rĂłwnieÂż widziaÂł jej zdjecia w gali i twierdze ze to jest peruka! no przeciez nie byloby mozliwe zeby w niedziele rano w DDTVN miaÂła dlugie wÂłosy a juz na drugi dzien rano na okladce gali miala sciete wÂłosy!! wiec nie wyciagajmy pochopnie wnioskĂłw i nie panikujmy! to na pewno jest peruka! po "TaĂącu..." byÂła u Kuby, u Olejnik, w "Maglu towarzyski", ciekawe czy bedzie u szymona majewskiego... jak myslicie? no niby juz u niego byla raz zanim sie "Taniec..." zaczol ale moze znĂłw ja zaprosi :) fajnie by byÂło! pozdrawiam wszystkich fanĂłw Kingi!
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Mam nadziejĂŞ, Âże to peruka bo Kinga w krĂłtkich wÂłosach wyglÂąda okropnie! :evil: Nie kaÂżdej kobiecie jest dobrze w takiej fryzurze. :roll:
anne claire
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 16:13
Lokalizacja: Płock

Post autor: anne claire »

to musi byc perulka bo zdjecia sa zazwyczaj robione wczesniej kilka dni a skoro byly w poniedzialek rano a w niedziele miaLA dlugie wlosy to musi to byc perulka zreszta widac na zdjeciach ze to nie sa do konca jej wlosy ale wszystko wyjasni sie za tydzien w ddtvn...o matko jeszcze tydzien.... :(


widzialam dzis w wiadomosciach Hanke i myslalam ze zuce jajecznica hee :devil: oczywiscie zaraz ja wylaczylam :evil:
nie ma takiej drógiej wspaniałej kobiety jak Kinga Rusin !!:)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Witamy nowÂą forumowiczkĂŞ :D
KasiaM1986 pisze:ciekawe czy bedzie u szymona majewskiego... jak myslicie? !
U Szymona, Kinga byÂła jakoÂś w czerwcu w trakcie Mundialu razem z Jurkiem Dudkiem, tak wiĂŞc wÂątpiĂŞ, Âżeby w tak krĂłkim od siebie czasie Kinga znowu zagoÂściÂła u Szymka. A poza tym co za duzo to niezdrowo, juÂż w tylu programach siĂŞ w jednym czasie pojawiÂła, Âże narazie powinni daĂŚ jej spokĂłj. ChociaÂż tak sobie myslĂŞ, ze jeszcze w MieÂście Kobiet chyba nie byÂła w tvnstyle, wiĂŞc kto wie?? MoÂże niedÂługo....
anne claire
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 16:13
Lokalizacja: Płock

Post autor: anne claire »

tez tak sadze ze jej tam nie bedzie u szymona...ale fajnie by bylo i wcale nie prawda ze co za duzo to nie zdrowo bo ja bym ja mogla codziennie ogladac hehe ale pewnie bedzie w swiecie kobiet tylko zebym trafila jak bedzie hehe
nie ma takiej drógiej wspaniałej kobiety jak Kinga Rusin !!:)
Krusin

Post autor: Krusin »

Moze ja zaprosza do miasta kobiet, nie wiadomo, niedawno byla tam hanka i nic nie chciala mowic o swoim szefie, moze zaprosza kinge, zeby sie dowiedziec czegos od niej o TzG a przy okazji podpytac o niektore sprawy z lisem
zbulwersowany
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 23 lis 2006, 22:44

Post autor: zbulwersowany »

ludzie, specjalnie zalozylem se logina zeby wam napisac jak mnie œmieszycie. pewnie ze kinga rusin to fajna laska ale wasze posty typu: "kingusia ma wspania³y uœmiech" s¹ poprostu œmieszne, co wy jesteœcie jakieœ pryszczate ma³olaty czy co ? pewnie siedzicie przed komputerkiem i 'tryskacie' w monitor i myœlicie ze to wlasnie do was do domu K.R przyjedzie i nie wiadomo co tam jeszcze. jeœli ona bywa na tym forum to tez pewnie sie smieje z was. zreszta nie jestem pewien czy ona jest taka ³adna, pamietajcie ze w TV pracuj¹ specjaliœci od makeup i oni najgorszego paszczura potrafi¹ zmieniÌ w super laske, czyt: kinge rusin, buahahah... PS: dajcie odpocz¹Ì r¹czce...
anne claire
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 16:13
Lokalizacja: Płock

Post autor: anne claire »

sam sie chtyba spuszczasz..a tak po za tym to jest piekna kobieta i bez make upu bo nie raz ja widzialam np w tancu z gwiazdami ....i nie mozna jej powiedziec ze na 35lat!! i dwojkie dzieci ktore sa ladne jest ona brzydka....a jesli nie wiesz to sie nie udzielaj
nie ma takiej drógiej wspaniałej kobiety jak Kinga Rusin !!:)
Krusin

Post autor: Krusin »

Nie wiem czy zauwazyles ale to jest forum dla jej fanow- a jesli nie jestes i nie lubisz jej zaloz swoj temat i tam sie wypowiadaj.
anne claire
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 16:13
Lokalizacja: Płock

Post autor: anne claire »

wogole to jesli jej nie lubisz to po co tu wogole wchodzisz...jakis dziwny jestes ja jak kogos nie lubie to nie mam zamairu wchodzic na jego forum...
nie ma takiej drógiej wspaniałej kobiety jak Kinga Rusin !!:)
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Ejze,towarzystwo! Nie dajcie sie sprowokowac i po prostu zignorujcie te zalosna wypowiedz.... Co za chamstwo,ubolewam nad tym ze takie zakompleskione osobniki moga pisac w necie co tylko zechca,nie zwazajac na uczucia innych........
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Krusin

Post autor: Krusin »

Co za chamstwo,ubolewam nad tym ze takie zakompleskione osobniki moga pisac w necie co tylko zechca,nie zwazajac na uczucia innych........
Racja, tymbardziej ze gdyby ktos taki (w tym przypadku zbulwersowany cy jakismtam) mial stanac twarza w twarz nic by takiego nie powiedzial


Do zbulwersowanego:
ZastanĂłw sie czasem czy fajnie by bylo gdyby ktos zalozyl temat na forumna twoj temat i obgawdywal cie!
Erwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: środa 22 cze 2005, 23:15

Post autor: Erwin »

tak jest!. spuscic to ty mozesz ale z tonu. jak chcesz takie rzeczy pisac to lepiej napisz o swojej matce!. ja nie wiem jakie otsatnio hamstwo sie tu zrobilo.kingusia jest super i wara od niej!

a wszystkim zniesmaczonym zalecam to Obrazek ja juz mam na swojej liscie kilku chamow :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości