Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

macie racje niedajmy sie sprowokowac!!! poprostu ten czlowiek jest zalosny albo Kindze zazdrosci a tylko tak pisze! nie wnikam w to nie zwracajcie na niego uwagi!!
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

ja tak trochĂŞ na inny temat,
widzialam dzis w wiadomosciach Hanke
teÂż oglÂądaÂłam dziÂś wydarzenia i tak sobie pomyÂślaÂłam, Âże albo mi siĂŞ wydaje, albo Hanka ma caÂły czas jednÂą fryzurĂŞ...

a co do Kingi i jej udzia³u w ró¿nego typu programach, to jak ju¿ ktoœ stwierdzi³ wczeœniej co za du¿o to nie zdrowo, tez tak uwa¿am, jak kogoœ jest zbyt du¿o w tv to mo¿e siê szybko ludziom "przejeœÌ" , tak jak Kasi Cichopek swojego czasu by³o i chyba dalej jest wszêdzie pe³no... wiêc powinni trochê przystopowaÌ, bo to by mog³o z du¿¹ dla Kingi niekorzyœci¹ siê skoùczyÌ... a jak wszyscy wiemy nie zas³uguje na to bo jest super:) :tanczy:
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
anne claire
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 16:13
Lokalizacja: Płock

Post autor: anne claire »

no masz racje ze Hanka ma ta sama fryzure i te okulary w czarnej oprawce hehe no racja niech wystopuja troche z Kinia ale tylko troszke hehe;)
nie ma takiej drógiej wspaniałej kobiety jak Kinga Rusin !!:)
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Ah...A mi to odpowiada,Kinga ma swoje 5 minut. A taka okazja moze sie juz nie powtorzyc. Promuja ja glownie w TVN,inne stacje zjada zazdrosc :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Krusin

Post autor: Krusin »

Mi tez to odpowiada z jednej strony z drugiej jednak tez troche nie chce by myslano o niej tak jak o cichopek-jak o towarze. Kinga ma zupelnie inny styl ( nie mam nic przeciwko Kasce, ale czasem mam jej dosc, to tu z hakielem o milosci swojej gadaja, gdzies indziej ze szkole tanca maja). A w ogole skoro niedlugo Kinga ma miec swoj wlasny program bedziemy mogli sie naogladac ja w tym programie 9 chociaz nie zaszkodziloby zobaczyc ja gdzies indziej). W kazdym badz razie to wszystko nie zalezy od nas tylko od stacji telewizyjnych i od Kingi
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

W kazdym badz razie to wszystko nie zalezy od nas tylko od stacji telewizyjnych i od Kingi
no chyba, Âże... ktoÂś z TVNu caÂły czas uwaÂżnie Âśledzi wypowiedzi na tym forum i kieruje siĂŞ nimi w podejmowaniu wszystkich decyzji :P

nie, no ja teÂż bardzo siĂŞ cieszĂŞ Âże Kinga ma swoje piĂŞĂŚ minut, nie chciaÂłabym jednak Âżeby to wyglÂądaÂło jakby desperacko chciaÂła siĂŞ wypromowaĂŚ...

myÂślĂŞ, Âże wÂłasny program Kingi to Âświetny pomysÂł, a ktoÂś wie jakiego typu ma byĂŚ to program?
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Krusin

Post autor: Krusin »

Podobno cos o jezdzie konnej, tak zytalam ale nie jestem pewna
zbulwersowany
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 23 lis 2006, 22:44

Post autor: zbulwersowany »

Krusin pisze: ZastanĂłw sie czasem czy fajnie by bylo gdyby ktos zalozyl temat na forumna twoj temat i obgawdywal cie!
a wy co tu robicie ? nie obgadujecie ?
ach te maÂłolaty...
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

hej, jak sie nie myle to w ostatnim numerze "sukces" jest wywiad z HankÂą w ktĂłrÂą wszyscy maja ochote rzucic jajecznica :devil: proponuje przeczytac z czystej ciekawosci bo wypowiada sie m.in. o Lisie, ktoremu tez nalezy sie maÂła porcja jajecznicy w twarz :D
Krusin

Post autor: Krusin »

a wy co tu robicie ? nie obgadujecie ?
ach te maÂłolaty...
Moze i obgadujemy ale w sensie pozytywnym, a poza tym skoro uwazasz ze jestesmy malolaty to po co w ogole tu zagladasz i dyskutujesz z nami?

[ Dodano: Nie Lis 26, 2006 2:16 pm ]
Obrazek




To jest moje dzialo, ktore zrobilam z nudow- mam nadzieje ze podoba sie Wam

[ Dodano: Nie Lis 26, 2006 2:18 pm ]
troche to male zutaj wyszlo- ale jakby ktos chcial to tu jest adres:http://img91.imageshack.us/img91/7026/tapetarc0.png
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

A JEDNAK PERUKA:) tak jak myÂśleliÂśmy.
znalaz³am na jednej ze stron przytoczone s³owa Kingi, mówi ¿e to peruka i ¿e gdy zobaczy³a siê w lustrze by³a w szoku, peruka by³a zrobiona z identycznych w³osów jak ona ma:) i ¿e nie zdecyduje siê na tak¹ radykaln¹ zmianê na sta³ê, gdy¿ d³ugie w³osy daj¹ wiêcej mo¿liwoœci fryzur:) hehe :tanczy: bardzo dobrze, du¿o ³adniej jej w d³ugich!
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No nie wiem...jakby siĂŞ okazaÂło, Âże Kinga ÂściĂŞÂła wÂłosy to... :devil: :D chyba bym siĂŞ zdenerwowaÂł :P CaÂły czas wierzyÂłem, Âże to tylko peruka :P
anne claire
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 16:13
Lokalizacja: Płock

Post autor: anne claire »

hee i bardzo dobrze przynajmniej wiemy ze sie nie obetnie bo bym sie zalamala:):) ma racje ze dluzsze wlosy sa lepsze szczegolnie tak zadbane jak ma ona
nie ma takiej drógiej wspaniałej kobiety jak Kinga Rusin !!:)
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

Kinga wygraÂła plebiscyt "Mocne Strony Kobiety"!!! Gratulacje dla Kingi!!!!! :tanczy: :D [/b]

[ Dodano: Wto Lis 28, 2006 9:50 am ]
Kinga wygraÂła plebiscyt "Mocne Strony Kobiety"!!! Gratulacje dla Kingi!!!!! :tanczy: :D [/b]
Krusin

Post autor: Krusin »

No nie dziwie sie ze wygrala...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości