Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..zguba odnalazÂła siĂŞ :D
:arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

obieÂżyÂświat pisze:..zguba odnalazÂła siĂŞ :D
:arrow:
I ten ''DzieĂą na Âżywo'' od razu staÂł siĂŞ pogodniejszy, Âżywszy, po prostu bardziej energiczny :tanczy:
ÂŚwietnie zobrazowaÂłeÂś to zwÂłaszcza na pierwszym zrzucie :)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Mój bratanek nie przepada za Ani¹. Za kazdym razem gdy ja widzi na wizji to mówi: "Znowu ta Kalczyùska"! :lol: Swoj¹ drog¹ to denerwuje mnie ta jej poufa³oœÌ ze wszystkimi. Kiedyœ do Brygidy Grysiak powiedzia³a Brydziu a do Jacka Pa³asiùskiego Jacku, ale za to takim rozmarzonym tonem... Tylko czekaÌ, a¿ zacznie siê do niego zwracaÌ per Jacusiu. :evil: W taki sposób to ona niech sobie rozmawia poza kamer¹ a nie wtedy gdy oglada ja kilka milionów ludzi. :evil: W koùcu wtedy jest w pracy i to na dodatek pod widokiem a to do czegoœ zobowi¹zuje. :evil: Poza tym nie mam wiekszych zastrze¿eù merytorycznych. :roll:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

KiedyÂś do Brygidy Grysiak powiedziaÂła Brydziu
Z tego co pamiĂŞtam, to byÂł to serwis sylwestrowo-noworoczny wiĂŞc nie byÂło w tym zdrobnieniu, moim zdaniem, nic niestosownego, chciaÂła po prostu podkreÂśliĂŚ luÂźnÂą atmosferĂŞ, wĂłwczas panujÂącÂą, to wszystko.
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Ania chyba sie zakochala, bo wczoraj pojawila sie w pieknych kreconych wlosach ;) A jak wiadomo, kobieta zmienia sie dla mezczyzny :P:P:P
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Mandi pisze:(...) a do Jacka PaÂłasiĂąskiego Jacku, ale za to takim rozmarzonym tonem...
..nie rozumiem co w tym zÂłego :rozglada:

..posÂłuchaj jak miÂło rozmawiajÂą sobie kiedy myÂślÂą Âże ich nie sÂłychaĂŚ :lol:
..nagrane w trakcie trwania reklam miĂŞdzy pierwszÂą a drugÂą czĂŞÂściÂą rw :arrow:
http://www.gigasize.com/get.php/202438/wpadka.mp3


..i z dzis :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Boreczek pisze:Ania chyba sie zakochala, bo wczoraj pojawila sie w pieknych kreconych wlosach ;) A jak wiadomo, kobieta zmienia sie dla mezczyzny :P:P:P
A mnie bardziej dziÂś, podczas rozmowy z goÂściem nt. szczytu NATO w Rydze, zaintrygowaÂł bÂłyszczÂący pierÂścionek na jednym z palcĂłw lewej rĂŞki Ani :D :D :D
Bardzo mocno gestykulowa³a t¹ rêk¹, zupe³nie jakby chcia³a daÌ poprzez to mo¿liwoœÌ zaobserwowania i daÌ do zrozumienia, ¿e to co siê b³yszczy, to coœ nowego :> :D
Ale moÂże siĂŞ mylĂŞ ;) :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..posÂłuchaj jak miÂło rozmawiajÂą sobie kiedy myÂślÂą Âże ich nie sÂłychaĂŚ :lol:
..nagrane w trakcie trwania reklam miĂŞdzy pierwszÂą a drugÂą czĂŞÂściÂą rw :arrow:
ProszĂŞ, proszĂŞ ile to serdecznoÂści w kontaktach miĂŞdzy kolegami z pracy :D Z Ani to musi byÂś milutka kobietka :tanczy:
Black Jack pisze:A mnie bardziej dziÂś, podczas rozmowy z goÂściem nt. szczytu NATO w Rydze, zaintrygowaÂł bÂłyszczÂący pierÂścionek na jednym z palcĂłw lewej rĂŞki Ani
No, no, no :D Blacky, jeÂśli nas Ania zaprosi na przyjĂŞcie weselne :rozglada: to zataĂączymy razem walca, co ? :lol:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:
Black Jack pisze:A mnie bardziej dziÂś, podczas rozmowy z goÂściem nt. szczytu NATO w Rydze, zaintrygowaÂł bÂłyszczÂący pierÂścionek na jednym z palcĂłw lewej rĂŞki Ani
No, no, no :D Blacky, jeÂśli nas Ania zaprosi na przyjĂŞcie weselne :rozglada: to zataĂączymy razem walca, co ? :lol:
..nie za wczeÂśnie te plany :>
..jak na razie to tylko Blacka przypuszczenia :lol:

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: Czw Lis 30, 2006 10:29 am ]
..kolejny dzieĂą w dnÂż :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Blacky, jeÂśli nas Ania zaprosi na przyjĂŞcie weselne to zataĂączymy razem walca, co ?
Jako forumowa delegacja? :lol2: Czy jako fani? :D Bez wzglêdu na to, w przypadku, gdybyœ Ty dosta³a zaproszenie z osob¹ towarzysz¹c¹, to prosisz mnie, a jak ja dostane, to proszê Ciebie :lol2: PóŸniej jakoœ ten wspólny wypad wyjaœnimy naszym drugim po³ówkom :devil:
Acha :D I nie zapominaj, Âże ja jestem specjalistÂą od salsy :devil:
..jak na razie to tylko Blacka przypuszczenia
Dlatego teÂż napisaÂłem, Âże tylko mogÂło mi siĂŞ wydawaĂŚ, Âże Ania bardzo mocno exponuje ten pierÂścionek :D
.kolejny dzieĂą w dnÂż
No wÂłaÂśnie szykujĂŞ siĂŞ na blueboxa, mam nadziejĂŞ, Âże siĂŞ nie rozczarujĂŞ o 15.30 :D no, chyba, Âże zobaczĂŞ AniĂŞ wczeÂśniej :D ale raczej siĂŞ na to nie zanosi :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..nie za wczeÂśnie te plany :>
Ja lubiĂŞ mieĂŚ wszystko dokÂładnie zaplanowane :D
..jak na razie to tylko Blacka przypuszczenia :lol:
Ale coÂś w tym moÂże byĂŚ ;) Ania taka uÂśmiechniĂŞta :tanczy:
Black Jack '62 pisze: Jako forumowa delegacja? :lol2: Czy jako fani? :D Bez wzglĂŞdu na to, w przypadku, gdybyÂś Ty dostaÂła zaproszenie z osobÂą towarzyszÂącÂą, to prosisz mnie, a jak ja dostane, to proszĂŞ Ciebie :lol2:
No to jesteÂśmy umĂłwieni :D Teraz tylko czekaĂŚ na ruch Ani ;)
PóŸniej jakoœ ten wspólny wypad wyjaœnimy naszym drugim po³ówkom :devil:

:mhm: Nie wiem jak to jest u Ciebie, ale ja nie muszĂŞ nikomu nic wyjaÂśniaĂŚ ;) moja druga poÂłowa jest bardzo wyrozumiaÂła :D nie ma innego wyjÂścia :lol:
Acha :D I nie zapominaj, Âże ja jestem specjalistÂą od salsy :devil:
:lol: :lol: :lol: PamiĂŞtam :lol: :lol: :lol:
kolejny dzieĂą w dnÂż
I bardzo dobrze :D jutro niech teÂż tak bĂŞdzie :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze: Ale coÂś w tym moÂże byĂŚ ;) Ania taka uÂśmiechniĂŞta :tanczy:
Ale dziÂś coÂś kiepÂściutko z tym uÂśmiechem :uhh: Nie wierzĂŞ, Âże sex-afera w Samoobronie jÂą tak smuci :>
Tak piĂŞknie dziÂś wyglÂąda, tyllko uÂśmiechu brak :uhh:
Black Jack '62 pisze: No to jesteÂśmy umĂłwieni :D Teraz tylko czekaĂŚ na ruch Ani ;)
MoÂże przestaĂąmy, bo Ania gotowa pomyÂśleĂŚ, Âże siĂŞ wpraszamy :> :lol2:
:mhm: Nie wiem jak to jest u Ciebie, ale ja nie muszĂŞ nikomu nic wyjaÂśniaĂŚ ;) moja druga poÂłowa jest bardzo wyrozumiaÂła :D nie ma innego wyjÂścia :lol:
No to ja mam gorzej i ze mnÂą gorzej ;)

[ Dodano: Pon Gru 04, 2006 8:59 pm ]
O :tanczy: A jednak siatkarze, a wÂłaÂściwie to ich powrĂłt spowodowaÂł uÂśmiech na twarzy Ani i bÂłysk w oczach 8)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:
DÂżastina pisze: Ale coÂś w tym moÂże byĂŚ ;) Ania taka uÂśmiechniĂŞta :tanczy:
Ale dziÂś coÂś kiepÂściutko z tym uÂśmiechem :uhh: Nie wierzĂŞ, Âże sex-afera w Samoobronie jÂą tak smuci :>
Tak piĂŞknie dziÂś wyglÂąda, tyllko uÂśmiechu brak :uhh:

)
Uœmiechu mo¿e i brak, ale mia³¹ tak¹ pogode ducha w swoich oczach i podoba³o mi siê jak nazwa³a sex-aferê -afer¹ rozporkow¹ :D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze: MoÂże przestaĂąmy, bo Ania gotowa pomyÂśleĂŚ, Âże siĂŞ wpraszamy :> :lol2:
AleÂż :D ja siĂŞ wÂłaÂśnie wpraszam :rozglada: jeszcze nie byÂłam na weselu gwiazdy ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek

no to sobie pracujemy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 15 gości