TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

No sam mĂłwiÂłeÂś, Âże jej brzuch roÂśnie wiĂŞc moÂże juÂż leÂży :P albo po prostu poszÂła na urlop jak czÂłowiek :> :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Eeee... brzuch to jakaÂś pomyÂłka. :D Urlop? Tak dÂługi?
ObstawiaÂłbym, Âże coÂś jest nie tak, ale jak juÂż siĂŞ przekonaliÂśmy, nie jestem ekspertem ds. Âżycia Patrycji Redo. :lol2:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

WOW
jaka dyskusja o losach Patrycji, to i ja po spekulujĂŞ

Jakub Porada - zapuÂściÂł juÂż korzenie w Poranku to go nie wyrwÂą
Bogdan Rymanowski - ma swojÂą "KawĂŞ na ÂławĂŞ" i M24 ale wszystko moÂżliwe
Beata Tadla - Âświetnie sprwdza siĂŞ w serwisach to byÂłby dobry nabytek dla WiadomoÂści
Anna KalczyĂąska - co prawda nie ma juÂż "Studio Europa" ale prowadzi serwisy, jest takÂże reporterkÂą
ÂŁukasz Grass - najlepszy facet od serwisĂłw w TVN24
Patrycja Redo - hmmm bo coÂś ten urlop ma wyjÂątkowo dÂługi ale jest w TVN a nie w TVN24

[ Dodano: Wto 12 Wrz, 2006 11:30 ]
dopiszĂŞ jeszcze, Âże Patrycji nie ma od jakiegoÂś czasu na http://www.tvn.pl/gwiazdy.html
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WczeÂśniej chyba tam byÂła. :>
Patrycja Redo jest dziennikark¹ TVN24, poniewa¿ "Fakty" formalnie przygotowuje zespó³, zatrudniony w TVN24. Nawet Pochanke jest zatrudniona przez TVN24.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

OdejÂście Redo da szansĂŞ Ani Jot. na prowadzenie tak jak kiedyÂś FP 8) DziĂŞki Pati :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nie zapominajmy, Âże do Polski wraca Kasia SÂławiĂąska, a ona teÂż prowadziÂła popoÂłudniĂłwki.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

O nieee :( Mo¿e dlatego Redo wypuszczaj¹ z TVN-owskiej smyczy,bo maj¹ Kasiê i nieobecnoœÌ Pati nie spowoduje burzliwych zmian w grafiku.mi wystarczy tzw powtórka z rozrywki,na to tylko czekam :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: Wszystko jest mo¿liwe i mo¿emy siê zdziwiÌ,gdy wybior¹ kogoœ,kogo nikt by nie podejrzewa³ ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

wirtualnemedia pisze:TVN po przejĂŞciu Grupy Onet planuje stworzyĂŚ specjalnÂą ofertĂŞ programowÂą przystosowanÂą do potrzeb internetu, ma powstaĂŚ teÂż nowy wortal telewizji TVN 24.
Nowa stronak nam sie szykuje :P
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

heeh niezÂły dÂżoÂłk yeahhh :)
TVN innowacja i nowoczesność...
Poland
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 06 paź 2006, 18:36

Post autor: Poland »

Wprowadzenie "Telestron TVN24"nie jest gÂłupim pomysÂłem nawet takie maÂłe stacje jak Tele 5 i Polonia 1 majÂą swoje videotele wiĂŞc czemu TVN24 ma byĂŚ gorsza ?
znmarcin_138
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 22:24

ZapowiedÂź metamorfozy czy bezsensowne zmiany?

Post autor: znmarcin_138 »

Witam,

W ostatnim czasie nie miaÂłem dostĂŞpu do TVN24. Od kilku dni juÂż ten dostĂŞp posiadam i zauwaÂżyÂłem w tej stacji zmiany, ktĂłre sÂą co najmniej dziwne. SÂą zwiastunem metamorfozy TVN24 albo bezsensownÂą zmianÂą. :?

1) Brak czo³ówek SPORTU i POGODY (zamiast nich - krótki, dziwny sygna³ dŸwiêkowy),

Poprzednie czo³ówki by³y bardzo ³adne i dynamiczne wiêc mogli chocia¿ pozostawiÌ plansze z logo sportu i pogody. W BBC World jest wyraŸne oddzielenie SPORTU i POGODY od reszty audycji, choÌ komponuje siê œwietnie z ich opraw¹.


2) SPORT nadawany z bardzo prostego, niebiesko-biaÂłego studia (zamiast poprzedniego w stylu garaÂżowym),

Poprzednie studio by³o bardzo ³adne i pasowa³o do SERWISÓW SPORTOWYCH. Obecne studio wygl±da jak studio zastêpcze. Je¶li jednak jest to ostateczne studio to muszê stwierdziæ, i¿ nawet SPORT w Jedynce ma lepsze "studio".

3) BiaÂły napis na czarnym tle REKLAMA i OGÂŁOSZENIE PÂŁATNE (to juÂż niszowa TV4 ma lepsze),

Poprzednia animacja byÂła lepsza - nawet ta skrĂłcona o poÂłowĂŞ. Teraz jest to plansza, ktĂłra wyglÂąda jakby byÂła wprowadzona np. na czas ÂżaÂłoby narodowej. W BBC World jest bardzo ciekawie ten problem rozwiÂązany. Przed i po reklamach jest taka 3 sekundowa fajna, delikatna animacja bez logo i napisĂłw.

4) Brak lotów kamerowych na pocz¹tku i na koùcu g³ównych wydaù serwisów.

Na poczÂątku serwisu jest zbliÂżenie prezentera. To zmiana na plus (Podobnie jest np. w CNN). Na zakoĂączenie natomiast nie widzimy caÂłego studia ani oddalajÂącego siĂŞ prezentera tylko sÂłyszymy ten dziwny sygnaÂł dÂźwiĂŞkowy i podpis TVN24 2006. WyglÂąda to trochĂŞ nienaturalnie.

Co wy o tym sÂądzicie? :)

Pozdrawiam,
Marcin
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Te zmiany kolego zostaÂły wprowadzone juÂż bardzo dawno i dyskusja na ten temat byÂła prowadzona w innym temacie.
Mi siĂŞ te zmiany bardzo podobajÂą i chciaÂłbym zauwaÂżyĂŚ, ze ostatnio wprowadzony nowy dzwiĂŞk przed pogodÂą...
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..trochĂŞ stare ale postanowiÂłem to tutaj wkleiĂŚ ;)
:arrow: http://www.computerworld.pl/broadband/
Mobilny dostĂŞp do Internetu: szybciej, Âłatwiej i ciekawiej

W paÂździerniku br. kilkadziesiÂąt tysiĂŞcy osĂłb oglÂądaÂło telewizjĂŞ za poÂśrednictwem telefonu komĂłrkowego w sieci Orange. W ciÂągu miesiÂąca kaÂżdy z nich korzystaÂł z usÂługi przez kilkanaÂście minut. ÂŁÂącznie daÂło to 300 tys. minut. MoÂżna powiedzieĂŚ, Âże to niewiele, ale jednoczeÂśnie oznacza zdecydowany wzrost od grudnia 2005 roku, kiedy operator uruchomiÂł usÂługĂŞ. WĂłwczas w ciÂągu miesiÂąca oglÂądano telewizjĂŞ przez 50 tys. minut. Co ciekawe, szczyt korzystania z usÂługi przypada na godziny wieczorne (21). Ze statystyk prowadzonych przez Orange wynika, Âże najczĂŞÂściej oglÂądanym kanaÂłem jest Cartoon Network, programy erotyczne oraz TVN 24.
..zwÂłaszcza ostatnie zdanie wydaje siĂŞ byĂŚ intrygujÂące :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
joten
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 01 sie 2006, 16:42
Lokalizacja: Bristol, UK

Post autor: joten »

Poland pisze:Wprowadzenie "Telestron TVN24"nie jest gÂłupim pomysÂłem nawet takie maÂłe stacje jak Tele 5 i Polonia 1 majÂą swoje videotele wiĂŞc czemu TVN24 ma byĂŚ gorsza ?
To jeszcze w ogĂłle ktoÂś korzysta z tradycyjnej telegazety? :lol:

Moim zdaniem to bez sensu, 3/4 stacji ma telegazety i w 3/4 stacji te telegazety to jeden wielki Âśmietnik, zawalony reklamami sextelefonĂłw, pseudoofertami towarzyskimi czy listami dzwonkĂłw do telefonĂłw komĂłrkowych... (O_o) Wystarczy tylko popatrzeĂŚ na te "telegazety" Tele5, Polonii1, 4fun.tv czy innych takich - ba, nawet nawet telegazeta Polsatu czy TVNu niewiele ma ciekawych rzeczy, i jedynym co tak naprawdĂŞ jest przydatne w tych caÂłych systemach jest program telewizyjny (przydaje siĂŞ akurat jak nie ma "papierowego" pod rĂŞkÂą, a my odbieramy kablĂłwkĂŞ z "druta" a nie dekodera, ktĂłry ma wgrany rozkÂład jazdy)...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie kaÂżdy ma internet
nie kazdy potrafi koÂżystaĂŚ z internetu
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości