Telenowele

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

a dlaczego majÂą nie wyemitowaĂŚ caÂłej? :roll: Moja znajoma siĂŞ zmartwi :]
lukin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: niedziela 05 lis 2006, 11:08
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: lukin »

Ja wiem jak siĂŞ zakoĂączy i znalazÂłem nic takiego.a skÂąd wiesz???
Disney Grosse pauze
koko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 12 lut 2005, 17:03

Post autor: koko »

telenowela ma naprawdĂŞ 115 odc. !
gosiaczzek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 16 gru 2006, 17:05

.....

Post autor: gosiaczzek »

TA telenowela czytaÂłam,Âże ma 130 odc. widziaÂłam zresztÂą zdjĂŞcia,a niby ost odc. teÂż obejrzaÂłam.zobaczymy jak to dalej bĂŞdzie .
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

etam to nie ma sensu moim zdaniem ta telenowela jest zatrwaÂżajÂąco nudna nic tam siĂŞ nie dzieje, ciÂągle tylko ten kocha tamtÂą i vice versa. PamiĂŞtam jak w wakacje z nudĂłw oglÂądaÂłam jeden z odcinkĂłw i przysypiaÂłam :lol: :lol: :lol: a obudziÂłam siĂŞ dopiero przy SĂŞdzi Annie Marii.
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
koko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 12 lut 2005, 17:03

Re: .....

Post autor: koko »

gosiaczzek pisze:TA telenowela czytaÂłam,Âże ma 130 odc. widziaÂłam zresztÂą zdjĂŞcia,a niby ost odc. teÂż obejrzaÂłam.zobaczymy jak to dalej bĂŞdzie .
tela ma 115 odc, wejdÂż se na http://www.seriale.pl/forum/forum/ i sie spytaj na forum telenowel.
Rogal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:03

Post autor: Rogal »

nie przepadalem za takimi serialami .. ale zawsze gdy wroce ze szkoly ten serial leci i jakos go polubilem
(E)kwador Ever
Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

Ten serial liczy 115 odcinkow,tylko niektore gazety podaly ze 130...TVN napewno nie zakonczy serialu nie emitujac istatniego odcinka.Po za tym nie wiem po czym tu rozpaczac,moim zdaniem serial jest tragiczny.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ale podobno jest rubi2 czyli dalsze losy hehheeh ale tego tvn nie wyemituje bo szykuje sie chyba inny tasiemiec
TVN innowacja i nowoczesność...
lukin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: niedziela 05 lis 2006, 11:08
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: lukin »

nastepna tenelowela to prawo poÂżadania
na reklama.tvn.pl jest ramuwka na luty wruci nie stego Âświata i kilka innych zmian
tu jest opis

Bogaty, ale starszawy Pedro Jose Donoso poœlubia piêkn¹, lecz chciw¹ m³od¹ kobietê, Isabel. Ta nie kocha swojego mê¿a, potajemnie spotyka siê z kochankiem, Andresem, z którym planuje pozbyÌ siê ma³¿onka i przej¹Ì jego maj¹tek. W snach Pedro Jose pojawia siê silny m³odzieniec o imieniu Salvador, który pracuje na farmie. Po przebudzeniu starszy mê¿czyzna odnosi wra¿enie, ¿e sny by³y rzeczywistoœci¹. Gdy nagle umiera, równie¿ farmer odchodzi z tego œwiata. Duch Pedro Jose nie chce siê poddaÌ i przenika do cia³a m³odzieùca niesionego w³aœnie na cmentarz. Nastêpnie rozbija trumnê i trafia do szpitala. Nikt nie potrafi wyjaœniÌ tego niezwyk³ego fenomenu. Farmer Salvador posiada wiedzê i zdolnoœci, jakich nigdy nie przejawia³ wczeœniej. Nie wie, co siê sta³o i dlaczego. Powoli zaczyna jednak rozumieÌ powód dziwnego przeobra¿enia. Chodzi o poznanie prawdy o tym, co dzia³o siê tu¿ pod jego nosem i za jego plecami. Wtedy przyjdzie czas na podjêcie w³aœciwej decyzji.
Disney Grosse pauze
cezar82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 24 lip 2007, 11:15

Telenowele

Post autor: cezar82 »

Czy ktoÂś wie jakie plany ma stacja TVN na najblizszÂą telenowelĂŞ ? Z gĂłry dziĂŞkuje i pozdrawiam
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zagubiony
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 13:44

Post autor: zagubiony »

Czy wiadomo jaki serial wejdzie w miejsce Prawa PozÂądania.Wiem tyle ze sie ma zaczac na poczatku wrzesnia.
mario*
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 09 sie 2007, 18:50

Post autor: mario* »

bĂŞdzie to Marina
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Marina

Post autor: Isabelka »

Telenowela Marina od 5 wrzeÂśnia o 15.15 w TVN

WytwĂłrnia: Telemundo, Argos Producciones
Kraj: Kolumbia-Meksyk-USA
Rok produkcji: 2006/2007
Liczba odcinkĂłw: 174

Obsada:

Sandra Echeverria .......... Marina
Mauricio Ochmann .......... Ricardo AlarcĂłn
Humberto Zurita .......... Guillermo AlarcĂłn
Susana Dosamantes .......... Alberta AlarcĂłn
Aylin Mujica .......... Laura / VerĂłnica
Pablo Azar .......... Papalote
Manolo Cardona .......... Ricardo AlarcĂłn
Dolores Heredia .......... Rosa
Elizabeth Cervantes .......... Sara
Carlos Caballero .......... Julio
Karina Mora Novelo .......... Matilde
Eduardo Victoria .......... Federico
Sandra Destenave .......... Adriana
Gustavo Navarro .......... Daniel
Angelica Celayo . ......... Rosalba
Mara Cuevas .......... Lucia
Beatriz Cecilia . ......... Pastora
Lourdes Villareal .......... LĂĄzara
Alfonso Dosal .......... Diego
Jorge Luis Vasquez .......... ElĂ­as

Opis:

Marina to historia s³odkiej i odwa¿nej dziewczyny, która zarabia na ¿ycie wynajmuj¹c ³ódŸ w Acapulco.
Jej Âświat wali siĂŞ kiedy umiera niespodziewanie jej matka i Marina wprowadza siĂŞ do okazaÂłego domostwa rodziny Alarcon Morales; rodziny o wysokim pochodzeniu, w ktĂłrej skromna dziewczyna nie bĂŞdzie dobrze odebrana przez pwszystkich.
W domu tym Marina stanie twarz¹ w twarz z niegodziwoœci¹ i lekcewa¿eniem, ale tak¿e z mi³¹ protekcj¹ ze strony Pana Guilermo; cz³owiek ten w rzeczywistoœci jest jej wujem. Marina, chocia¿ nie wie o tym, jest wiêc w³aœcicielk¹ ca³ego przepychu, który j¹ otacza na równi z innymi cz³onkami rodziny.
I to w³aœnie tutaj Marina spotka mi³oœÌ ze strony Ricardo Alcaron; przystojnego m³odzieùca, którego jedynym zajêciem jest wydawanie rodzinnych pieniêdzy, i który trwa w burzliwym ma³¿eùstwie ze swoj¹ histeryczn¹ ¿on¹ Adrian¹.
Sam Ricardo jest oczarowany dobrodusznoÂściÂą Mariny i oboje szybko zakochujÂą siĂŞ w sobie. Wiele osĂłb z ich otoczenia bĂŞdzie walczyĂŚ, aby ich rozdzieliĂŚ.
Marina jest biaÂła z zazdroÂści i z powodu szyderstw, ale ze swoim dzikim charakterem i specyficznÂą formÂą obrony bĂŞdzie wiedziaÂła jak stawiĂŚ czoÂła wrogom.
¯ycie zmienia siê niespodziewanie dla m³odej w³ascicielki ³odzi, kiedy w koùcu spe³nia sie jej sen o mi³oœci i wychodzi za m¹¿ za Ricardo. Ale natychmiast d³où wroga ugodzi w szczêœcie dziewczyny. Jej syn, owoc mi³oœci do Ricardo zosta³ jej skradziony.
Od tego momentu ¿ycie Mariny brutalnie zmienia siê i jej radoœÌ przemienia siê w smutek, jej uœmiech w ³zy a jej zwariowane pomys³y w pasmo udrêki i bólu, i desperacji, aby odnaleŸÌ porwanego syna.
Najbardziej bolesne jest to, Âże Marina jest sama w swoich poszukiwaniach, bo nikt nie wierzy jej, Âże porwano jej syna i wszyscy myÂślÂą, Âże dziecko nie Âżyje.
Los bêdzie tym, kto ponownie postawi naprzeciw siebie matkê i syna. Wytrwa³oœÌ sprawi, ¿e go odzyska.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=M3fiJuFJoPE
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości