Brygida Grysiak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

hehehe, wiem z jakiego powodu :lol:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

jak ty wszystko wiesz Nostromo :lol2: ale nie mĂłw nikomu,to tajemnica :cicho: :lol:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

Dziœ przyku³ moj¹ uwagê jej makija¿, a w³aœciwie piêknie zarysowane oczy, wydobyta ich g³êbia i urok spojrzenia. Nie muszê chyba dodawaÌ, ¿e mia³a rozpuszczone w³osy ;) Jeœli ma ktoœ dzisiejsze capsy, to proszê siê podzieliÌ. Ciekawy jestem waszych odczuÌ, bo z tego, co zd¹¿y³em zauwa¿yÌ, to Brygida raczej rzadko pozwala sobie na takie "ekstrawagancje". Jak dla mnie, to bombowo wygada³a, choÌ sam nie jestem zwolennikiem malowania oczu :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Brydzia zwykle upina wÂłosy bardzo Âżadko zdaÂża siĂŞ jÂą spotkaĂŚ na wizji z rospuszczonymii to dwa dni po kolei
capsĂłw przykro nie mam :hmm:
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Brydzia chyba ma wolne, bo jakos nie widzialem jej przez ostatni tydzien :( Proponuje rowniez, aby nie spinala wlosow podczas relacji z sejmu. Lepiej jej w rozpuszczonych w kazdej sytuacji!!! :)
redmiki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 04 paź 2006, 09:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: redmiki »

Boreczek pisze:Brydzia chyba ma wolne, bo jakos nie widzialem jej przez ostatni tydzien :( Proponuje rowniez, aby nie spinala wlosow podczas relacji z sejmu. Lepiej jej w rozpuszczonych w kazdej sytuacji!!! :)
owszem, mogĂŞ potwierdziĂŚ z bardzo dobrego ÂźrĂłdÂła, Âże Brydzia dostaÂła wolne na ÂświĂŞta i Nowy Rok. WyjÂątkowo, bo to naprawdĂŞ rzadko spotykane w TVN24. WykorzystaÂła ten czas m.in. na sprawy rodzinne, a moÂże raczej przyszÂło-rodzinne;) Pewnie niedÂługo zmieni stan cywilny, wiĂŞc ewentualni absztyfikanci mogÂą siĂŞ juÂż ÂżegnaĂŚ z marzeniami;)
Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

redmiki pisze:
Boreczek pisze:Brydzia chyba ma wolne, bo jakos nie widzialem jej przez ostatni tydzien :( Proponuje rowniez, aby nie spinala wlosow podczas relacji z sejmu. Lepiej jej w rozpuszczonych w kazdej sytuacji!!! :)
owszem, mogĂŞ potwierdziĂŚ z bardzo dobrego ÂźrĂłdÂła, Âże Brydzia dostaÂła wolne na ÂświĂŞta i Nowy Rok. WyjÂątkowo, bo to naprawdĂŞ rzadko spotykane w TVN24. WykorzystaÂła ten czas m.in. na sprawy rodzinne, a moÂże raczej przyszÂło-rodzinne;) Pewnie niedÂługo zmieni stan cywilny, wiĂŞc ewentualni absztyfikanci mogÂą siĂŞ juÂż ÂżegnaĂŚ z marzeniami;)
Jeny skÂąd Twoja wiedza??? Chyba sam jesteÂś tym szczĂŞÂściarzem…? Brygida ma bardzo delikatnÂą kobiecÂą urodĂŞ. Prawdziwy anioÂłek :brawa: :aniol: :)
redmiki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 04 paź 2006, 09:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: redmiki »

Piorun pisze:
redmiki pisze:
Boreczek pisze:Brydzia chyba ma wolne, bo jakos nie widzialem jej przez ostatni tydzien :( Proponuje rowniez, aby nie spinala wlosow podczas relacji z sejmu. Lepiej jej w rozpuszczonych w kazdej sytuacji!!! :)
owszem, mogĂŞ potwierdziĂŚ z bardzo dobrego ÂźrĂłdÂła, Âże Brydzia dostaÂła wolne na ÂświĂŞta i Nowy Rok. WyjÂątkowo, bo to naprawdĂŞ rzadko spotykane w TVN24. WykorzystaÂła ten czas m.in. na sprawy rodzinne, a moÂże raczej przyszÂło-rodzinne;) Pewnie niedÂługo zmieni stan cywilny, wiĂŞc ewentualni absztyfikanci mogÂą siĂŞ juÂż ÂżegnaĂŚ z marzeniami;)
Jeny skÂąd Twoja wiedza??? Chyba sam jesteÂś tym szczĂŞÂściarzem…? Brygida ma bardzo delikatnÂą kobiecÂą urodĂŞ. Prawdziwy anioÂłek :brawa: :aniol: :)
nie, jestem szczĂŞÂściarzem, ale nie ma to nic wspĂłlnego z BrygidÂą:) a wiedza pochodzi z bardzo dobrego ÂźrĂłdÂła
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No to Âżyczmy Pani Brygidzie w nowym roku i na nowej drodze Âżycia wszystkiego najlepszego.

Amantom ktĂłrym siĂŞ nie udaÂło co mogĂŞ ÂżyczyĂŚ-chyba tylko odkochania lub przelania swoich uczuĂŚ na innÂą kobietĂŞ :spiewa:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

dziennik.pl pisze:Konrad Ciesio³kiewicz, by³y rzecznik rz¹du Kazimierza Marcinkiewicza, po¿egna³ siê z polityk¹. Powód? Wielka mi³oœÌ i to wprost ze srebrnego ekranu! Ciesio³kiewicz zarêczy³ siê z dziennikark¹ TVN 24 Brygid¹ Grysiak - donosi "Fakt".

Ich gor¹ca mi³oœÌ wybuch³a w czasie upalnego lata. To by³y ostatnie dni Ciesio³kiewicza na stanowisku rzecznika rz¹du, tu¿ przed dymisj¹ Marcinkiewicza. ChoÌ m³ody minister zna³ Grysiak z widzenia, to jednak gdy wypatrzy³ j¹ podczas jednej z konferencji prasowych, serce zaczê³o biÌ mu mocniej. Natychmiast zrozumia³, ¿e ona jest t¹ jedyn¹.

Potem byÂły rzecznik zaangaÂżowaÂł siĂŞ w kampaniĂŞ wyborczÂą byÂłego premiera. I na prywatne spotkania nie byÂło wiele czasu. Nie chciaÂł, by sprawy uczuĂŚ mieszaÂły siĂŞ z pracÂą. "Konrad wiedziaÂł, Âże dla Brygidy sytuacja jest niezrĂŞczna, bo ona przecieÂż jest dziennikarkÂą zajmujÂącÂą siĂŞ politykÂą" - mĂłwi "Faktowi" znajomy rzecznika.

Zakochany rzecznik d³ugo nie rozmyœla³. Wa¿niejsza dla niego by³a Brygida. Dla niej wzi¹³ rozwód z polityk¹. A œlub, jak dowiaduje siê "Fakt", zakochani planuj¹ wzi¹Ì w tym roku. Szczegó³ów nie chc¹ jednak zdradzaÌ.
Nie pozostaje nic innego jak zÂłoÂżyĂŚ gratulacje na nowej drodze Âżycia dla Brygidy i Pana byÂłego rzecznika :)
ZIMA
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Zajmowanie siĂŞ sprawami religijnymi przyniosÂło skutek w postaci nawrĂłcenia tego pana na dobrÂą drogĂŞ Âżycia-
JakÂą wyjÂątkowÂą postaciÂą musi byĂŚ Brydzia Âże goÂściu zrezygnowaÂł dla niej z kariery politycznej

CzyÂżby szykowaÂła siĂŞ nam nastĂŞpna Âśw.Brygida :spiewa: :spiewa:
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Nom przyznam, Âże i mnie zaskoczyÂła... ;)
Super Express wpadl mi w rĂŞkĂŞ
Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O rany :shock: Ale newsior! Wszystkiego najlepszego zakochanym :P

Ale ta 3'miesiêczna roz³¹ka bêdzie dla nich koszmarem :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Niedawno pisaÂłem o tym Âże BrydziĂŞ Âżle potraktowano na konferencji prasowej.

teraz wiadomo :mhm: :mhm:

Mieli jednego madrego a ona im go odebraÂła :spiewa: :spiewa:

CoÂś mi siĂŞ wydaje ze Brygida nie jest fankÂą P I S :> :>
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Gratulacje i wszystkiego najlepsze go Brygidy i Konrada na nowej drodze Âżycia.

Za to tu Brydzia wyglÂąda trochĂŞ groÂźnie
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 27 gości