Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

zdjĂŞcia niby sÂą, ale teÂż jestem zdania, Âże to tylko plotka
http://katie.republika.pl/kr1.JPG
http://katie.republika.pl/kr2.JPG
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Krusin

Post autor: Krusin »

moze to plotka, moze nie. Jesli tak to sie ciesze a jesli nie to uwazam ze mogla sobie ladniejszego wybrac. Wiem ze nie tylko wyglad sie liczy no ale taki lysiejacy z ladna Kinga..troche dziwnie by wygladalo...Gdyby nie lysial, wsrod ,,podejrzanych' widzialabym np. Mellera...Ale podejrzenia podejrzeniami, fotki fotkami...Mam nadzieje ze to plotki, a jak nie to bedziemy musieli przyzwyczaic sie do nowego partnera Kingi.
P.S.: Mozemy zrobic na Kindze eksperyment: jesli w sobotnim ddtvn bedzie wesola (weslesza niz zwykle) lub bedzie sie mylila tzn ze amor ja strzelila jesli bedzie taka jak zwykle tzn ze albo nie pokazuje tego albo ze nie ma nic...hehehe ;)
ona czyli ja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 22:45

Post autor: ona czyli ja »

ciesze sie ze Kinga jest szczesliwa ...ale to moze byc tylko zwyk³y kolega przeciez...ile razy sie witasz, zegnasz, przytulasz przyjació³ ..;)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ja bym wogle tam bardziej wolaÂła Mellera na tym miejscu wg pasujÂą do siebie nawet mozna poznaĂŚ to w ddtvn albo jeÂżeli juÂż stefana bo ten facet jakiÂś taki ble no ale...
wsumie nie chciÂła bym Âżeby ona byÂła z tym facetem :?

no ale trzeba to zaakceptowac jeÂżeli to prawda...
ale wg to nie choĂŚ te zdiĂŞcia
sama nie wiem
wÂątpie , ze moÂżna to poznaĂŚ w ddtvn przecierz kinga zawsze jest wesoÂła <lol2>

<wiem o co Ci chodzi Krusin>
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

Dzisiaj czytalam temat na forum o hance i tomku (adresu nie podam bo jeszcze ostzrezenia dostane za to ze reklamuje konkurencje czy cos, jak chcecie zobaczyc to na PW). Âśmialam sie jak to czytalam...
Jeszcze co do nowego amanta, zgadzam sie z Memory taki troche ble ten facet ;) tomek tez jest ble, moze Kinia lubi ble facetow?....hehe
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

wiesz wydaje mi siĂŞ , ze to nie prawda...
tak odrazu i Kinga wie , ze ktoÂś mĂłgÂł by jÂą zobaczyĂŚ coÂś nie tak...
nie wierze w to :/

tomek wsumie nie jest zÂły nawet pasowali do siebie wsumie go nie lubie ale to za to jak potraktowaÂł kinge

zresztÂą mam wraÂżenie , ze z KingÂą juÂż teÂż widziaÂłam tego faceta w jakiejÂś gazecie co teÂż miaÂła jakiÂś niby romans :/ i mĂłwiÂła , ze to jej przyjaciel...
moze mi siĂŞ zdaje ale nieprzyzwyczaje siĂŞ do tego faceta chyba taki ble..heh
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

http://zyciegwiazd.onet.pl/46339,0,1,ul ... lerie.html
moze to juz bylo, ale popatrzcie sobie na ladna kinie, i na ten przebiegly usmieszek smoka
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ale wracajÂąc jeszcze do tego niby faceta Kingi ale to dziwne troche...
no bo teraz jest zimno a oni nawet nie majÂą kurtek i tak troche dziwnie no ale zresztÂą kinga byÂła we wÂłoszech :?
nic nie rozumiem
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

tez nic nie rozumie...ale trudno, niedlugo pewnie bedzie wiecej artykulow o nich, a narazie tapeta ;)
http://img117.imageshack.us/img117/5831/kisstx6.jpg
Marcinn_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 08 gru 2006, 22:11

Post autor: Marcinn_Bochnia »

Memory zgadzam siĂŞ z toba tez mi sie zdaje ze gdzies widzialem juz tego faceta kiedys no i wlasnie tu zima a oni bez kurtek tez troche to dziwne jest...no w sumie to dziwny ten koles jest taki ble jak to mowicie:P no ale to Kingi Âżycie i ona moÂże mies faceta jakiego chce ma sie jej podobac a nie nam...on jezdzi terenowym bmw Kinga jezdzi terenowym bmw cos w tym jest ...ale w szczegoly nie wnikam dowiemy sie w przyszlosci co to bedzie znajac zycie jakas kolorowa gazeta zaniedlugo napisze cos o Kindze...ale PoÂżyjemy Zobaczymy :)
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Jeszcze kilka capsów z DD TVN. Oczywiœcie z King¹ w roli g³ównej :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

wiesz Krusin tapeta jest hmm chyba mi siĂŞ nie podoba :D znaczy ten facet

a tak to jest wykonana Âświetnie :)

jeszcze dziĂŞkuje za capsy bo sÂą Âświetne jak masz wiĂŞcej to dawaj dawaj
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

Arctica dzieki za czpsy! sÂą fantastyczne :D mogÂłabys zrobic tez w ten weekend?
Krusin

Post autor: Krusin »

Marcinn_Bochnia pisze:...on jezdzi terenowym bmw Kinga jezdzi terenowym bmw cos w tym jest ...
nom, cos w tym jest, pewnie poznali sie w salonie samochodowym...;)
Memory pisze:wiesz Krusin tapeta jest hmm chyba mi siĂŞ nie podoba znaczy ten facet a tak to jest wykonana Âświetnie
wiec sie ciesze, niedlugo bedzie nastepna, bez ble faceta ;)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

to dobrze bo ble facet jest ble :hahaha:

ale to nawet widaĂŚ..znaczy chodzi mi o to , ze jak byÂło na poczÂątku ddtvn no to Kinga pewnie jeszcze o rozwodzie z Lisem nie myÂślaÂła no i z Marcinem znali sie wczeÂśniej i byÂło tak , ze Marcin tam troche jakby 'podrywaÂł' Kinge a Kinga udawaÂła niedostĂŞpnÂą Kiedy juÂż jej maÂłuÂżeĂąstwo siĂŞ 'rozpadÂło' to widaĂŚ byÂło , Âże Kindze podoba siĂŞ to , ze Marcin jÂą adoruje i wogle ja nie mĂłwie , ze majÂą romans czy coÂś tylko mieli 'coÂś' do siebie i to sporo i byÂło widaĂŚ i wtedy byÂło najfajniej :D a po wakacjach jak niby jakaÂś tam gazeta pisaÂła , ze Meller kogoÂś tam ma <no i chyba to prawda>to jakby siĂŞ uspokoili no bo skoro ma dziczyne to nie bĂŞdzie siĂŞ tak zachowywaÂł i siĂŞ upokoili :? no to jak Kinga teraz ma faceta to wogle bĂŞdzie :? no bo caÂły ich urok byÂł taki , ze wydawaÂło by siĂŞ , ze Marcin kocha siĂŞ w Kindze i puszczajÂą do siebie fajne texty a teraz troche tak coraz nudniej siĂŞ robi oczywiÂście fantastycznie prowadzÂą jako dziennikarze czy tam prezenterzy ale ta chemia miĂŞdzy nimi zgasÂła...

nie wiem czy teÂż to zauwaÂżyliÂście/ÂłyÂście :mhm:

przy³¹czam siê o proœbe do Arcticy o capsy :rydzyk:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości