Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..dzis teÂż bĂŞdzie Agatka :jupi:

..skÂąd wiem :?:

..st¹d zê w serwisie przed chwil¹ Magda Sakowska mia³a siê po³¹czyÌ z Agatk¹ ale chyba jakieœ problemy by³y i powiedzia³a ¿e na pewno spróbuj¹ siê z Agat¹ Tomaszewsk¹ po³¹czyÌ w kolejnych serwisach :jupi:
..a bêdzie znów znany nam dobrze temat ¿ó³taczki w stacji dializ w Ostrowie Wielkopolskim :)

..no wiĂŞc czekam :>
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

obie¿yœwiat pisze: ..a bêdzie znów znany nam dobrze temat ¿ó³taczki w stacji dializ w Ostrowie Wielkopolskim :)
Czekam i doczekaÌ siê nie mogê :> Chyba nam przepad³a jedna relacja. Zaczynam popadaÌ w lekk¹ nerwowoœÌ :rozglada: Mam nadziejê, ¿e tylko o chwilowy problem techniczny chodzi :mhm:
W tym serwisie raczej siĂŞ nie doczekamy :/
..no wiĂŞc czekam :>
Czekajmy :D
To nie pierwszy raz ;) kiedy dowcip kolegi bawi koleÂżankĂŞ :rozglada:
Wiem, Âże gÂłupio siĂŞ przyznaĂŚ, zwÂłaszcza kiedy otwarcie deklaruje siĂŞ, Âże jest siĂŞ fankÂą zarĂłwno PawÂła jak i Agaty, ale nie pamiĂŞtam tych innych sytuacji :mhm:
Zanosi siê na to, ¿e to ju¿ chyba koniec eskapady ;( A przynajmniej tej z relacjami na wizji, bo ramówkê zdominowa³ temat rzekomej jawnej wspó³pracy Wielgusa z SB ;(
No niestety, ta relacja, a wÂłaÂściwie to rozmowa Agaty z p. dyrektor byÂła ostatniÂą :/

Ale AgatkĂŞ wziĂŞli do galopu :D Dzisiaj znowu przewidujÂą jej relacje. Oby tylko doszÂły do skutku :rydzyk:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

na specjalne zyczenie :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:o okazuje siĂŞ, Âże nie tylko temat wrĂłciÂł, ale i marynara wrĂłciÂła :lol2:
Black siĂŞ ucieszy :lol2:

A juÂż myÂślaÂłam, Âże wejÂście Agatki i relacja przepadÂły......... :rozglada:

Temat jak widaĂŚ caÂły czas bulwersujÂący i budzi emocje. Dobrze, Âże Âżeby nadaĂŚ tĂŞ relacjĂŞ Agata nie musiaÂła do Ostrowa jechaĂŚ :spiewa:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Zagl¹dn¹³em tu i ju¿ œmia³o mogê dziœ mówiÌ o ogromnym pechu :/
Czekanie - teraz - juÂż chyba daremne :/ Jak nie Skrzypek... na dachu, to znowu szemrany Wielgus :rozglada:
Funckyrella pisze::o okazuje siĂŞ, Âże nie tylko temat wrĂłciÂł, ale i marynara wrĂłciÂła :lol2:
Black siĂŞ ucieszy :lol2:
Bêdzie to radoœÌ szczera, czy mo¿e raczej udawana? :aniol:
..st¹d zê w serwisie przed chwil¹ Magda Sakowska mia³a siê po³¹czyÌ z Agatk¹ ale chyba jakieœ problemy by³y i powiedzia³a ¿e na pewno spróbuj¹ siê z Agat¹ Tomaszewsk¹ po³¹czyÌ w kolejnych serwisach :jupi:
CzyÂżby nie chciaÂła siĂŞ z nami spotkaĂŚ? :(
Temat jak widaĂŚ caÂły czas bulwersujÂący i budzi emocje. Dobrze, Âże Âżeby nadaĂŚ tĂŞ relacjĂŞ Agata nie musiaÂła do Ostrowa jechaĂŚ :spiewa:
To moÂże dziÂś ta premiera w ''PzP'' nastÂąpi? :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A có¿ to obie¿yœwiat zastrajkowa³ :> Na szafot z nim!
WidzĂŞ, Âże w avatarze pakiet telewizjyjny mu siĂŞ powiĂŞkszyÂł, a gdzie capsy :>
Natomiast Panu rex88 dziĂŞkujemy, Âże uchwyciÂł piĂŞkne chwile :)
Alchemik pisze: Czekanie - teraz - juÂż chyba daremne :/ Jak nie Skrzypek... na dachu, to znowu szemrany Wielgus :rozglada:
CzuĂŚ to co dzieĂą :) Wracasz z pracy do domu, a w nim wita CiĂŞ piĂŞkna kobieta :) To nic, Âże za poÂśrednictwem telewizji :devil: Liczy siĂŞ sam efekt, doznanie :lol2:
Mam na myÂśli relacjĂŞ Agatki na tenÂże sam temat, tyle, Âże o 15.40 nadanÂą :D Piekna relacja, ba piĂŞkne obie relacje :)
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze::o okazuje siĂŞ, Âże nie tylko temat wrĂłciÂł, ale i marynara wrĂłciÂła :lol2:
Black siĂŞ ucieszy :lol2:
Bêdzie to radoœÌ szczera, czy mo¿e raczej udawana? :aniol:
Szczera :lol2: Nie omieszkam nie zanuciĂŚ sobie: ''Gdzie siĂŞ podziaÂły tamte marynary????'' :spiewa: :lol: Agatka potrafi fundowaĂŚ niespodzianki :lol2: Tylko nie wiem, czym sobie na takÂą zasÂłuÂżyÂłem, bÂądÂź nie zasÂłuÂżyÂłem :szalony:
To moÂże dziÂś ta premiera w ''PzP'' nastÂąpi? :)
Spekulacjom nigdy doœÌ :spiewa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..a przeÂżyÂłeÂś swoim Âżyciu coÂś takiego: szczĂŞÂście przeszÂło ci koÂło nosa ;(
..bo mi dzis wÂłaÂśnie 2 razy przeszÂło ;(
..teraz czekam jak przykrĂŞcony do fotela i co :?:
i wielkie nic :!:
..pan dwukropek jest zaÂłamany :!:
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
To moÂże dziÂś ta premiera w ''PzP'' nastÂąpi? :)
..Joanna miaÂła materiaÂł na temat ktĂłrym Agatka siĂŞ zajmowaÂła ;(

..ale pan dwukropek coÂś obczaiÂł :o

..porĂłwnajcie pÂłaszczyki :arrow:

ObrazekObrazek

..podobne :>
..czy mi siĂŞ wydaje :mhm:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:..a przeÂżyÂłeÂś swoim Âżyciu coÂś takiego: szczĂŞÂście przeszÂło ci koÂło nosa ;(
Wiem, Âże w takich chwilach, Âżadne sÂłowa nie niosÂą ukojenia, ale napiszĂŞ, Âże tak - wielokrotnie doÂświadczaÂłem czegoÂś podobnego :( Ale tak jak po nocy przychodzi dzieĂą, tak i po relacji inna relacja, wiĂŞc gÂłowa do gĂłry :D

A w relacji przed 16. znĂłw powrĂłciÂł motyw, czy teÂż element wiatrakowy :lol:
W zwiÂązku z czym, to tak chcÂąc Ci obieÂżyÂświat zobrazowaĂŚ, caÂła sytuacja wyglÂądaÂła mniej wiĂŞcej tak: Obrazek
To znak, Âże chyba ciepÂło majÂą w tym studio :lol2:
..podobne :>
..czy mi siĂŞ wydaje :mhm:
W ogĂłle ... ni w zÂąb niepodobne :>

Aaaa :hmm: :lol: o pÂłaszczu piszesz :lol:

:mhm: Niech no zerknĂŞ :> AÂśki wydaje siĂŞ ciemniejszy, ale to chyba zasÂługa lokalizacji jedynie :>
NoszÂą ten sam rozmiar :> Zawsze wydawaÂło mi siĂŞ, Âże Agatka jest ... no jakby to napisaĂŚ ... wiĂŞksza :lol2: Okazuje siĂŞ zatem, Âże tylko wyÂższa :mhm:

:shock: mam nadziejê, ¿e Aœka nie wykrad³a Agatce tego p³aszcza podstêpem, ¿eby Agatka nie mia³a w czym wyjœÌ materia³u nakrêcaÌ :devil:

:o albo jeszcze gorzej ... :xx:

ÂŻartujĂŞ :) Ale gdyby dziewczyny o tym wiedziaÂły, miaÂłbym przechlapane :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

obieÂżyÂświat pisze:
..podobne :>
..czy mi siĂŞ wydaje :mhm:
podobne pÂłaszcze i kolor wÂłosĂłw :D
To siĂŞ nazywa pech, rano po 10 jak Magda Sakowska prowadziÂła serwis juÂż mi powieka drgnĂŞÂła z radoÂści jak zostaÂła zapowiedziana Agata z relacjÂą i.............. problemy techniczne. No, Âże teÂż akurat.. :? Ale udaÂło mi siĂŞ potem w godzinach popoÂłudniowych, juz bez usterek technicznych zobaczyĂŚ AgatĂŞ w relacji o stacji dializ - ciekawa sprawa z tÂą aferÂą wynika, ordynator i pielĂŞgniarka stymulowali siĂŞ amfetaminÂą ... :hmm:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze:Wiem, Âże gÂłupio siĂŞ przyznaĂŚ, zwÂłaszcza kiedy otwarcie deklaruje siĂŞ, Âże jest siĂŞ fankÂą zarĂłwno PawÂła jak i Agaty, ale nie pamiĂŞtam tych innych sytuacji :mhm:
No jak to Funcky :uhh: nie pamiĂŞtesz jak Agata siĂŞ uÂśmiechaÂła, kiedy PaweÂł, zamglone lotnisko ÂŁawica nazwaÂł MgÂławica ;)
obieÂżyÂświat pisze:..porĂłwnajcie pÂłaszczyki :arrow:

:o A moÂże prezes jednakowe mundurki dla pracownikĂłw wprowadziÂł :rozglada: JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ, kiedy zobaczĂŞ w tym pÂłaszczyku.... Artura :rozglada:
Black Jack '62 pisze:A w relacji przed 16. znĂłw powrĂłciÂł motyw, czy teÂż element wiatrakowy :lol:
W zwiÂązku z czym, to tak chcÂąc Ci obieÂżyÂświat zobrazowaĂŚ, caÂła sytuacja wyglÂądaÂła mniej wiĂŞcej tak: Obrazek
Nie widzia³am tej relacji :shock: Naprawdê, a¿ tak mocno szala³ ten wiatr, jak to widaÌ na za³¹czonym obrazku :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Nika pisze:To siĂŞ nazywa pech, rano po 10 jak Magda Sakowska prowadziÂła serwis juÂż mi powieka drgnĂŞÂła z radoÂści jak zostaÂła zapowiedziana Agata z relacjÂą i.............. problemy techniczne. No, Âże teÂż akurat.. :?
..no i przez te cholerne problemy techniczne pierwszej relacji póŸniej nie widzia³em :twisted:
..a drugiej.. to juÂż z wÂłasnej winy :x
Black Jack '62 pisze:Wiem, Âże w takich chwilach, Âżadne sÂłowa nie niosÂą ukojenia, ale napiszĂŞ, Âże tak - wielokrotnie doÂświadczaÂłem czegoÂś podobnego :( Ale tak jak po nocy przychodzi dzieĂą, tak i po relacji inna relacja, wiĂŞc gÂłowa do gĂłry :D
..dziĂŞki za sÂłowa pocieszenia :(
..ale sam dobrze wiesz Âże ten bum (nazwijmy to umownie ;) ) na AgatkĂŞ trwa tylko raz na jakiÂś czas :(
..póŸniej znowu bêdzie cisza :(
..wiĂŞc kaÂżda przegapiona relacja to dla mnie Âżyciowa i osobista poraÂżka :/
DÂżastina pisze: :o A moÂże prezes jednakowe mundurki dla pracownikĂłw wprowadziÂł :rozglada: JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ, kiedy zobaczĂŞ w tym pÂłaszczyku.... Artura :rozglada:
..dziĂŞki DÂżastina :buzi:
..myÂślaÂłem Âże dzis nic mi nie poprawi humoru :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

D¿astina pisze: Nie widzia³am tej relacji :shock: Naprawdê, a¿ tak mocno szala³ ten wiatr, jak to widaÌ na za³¹czonym obrazku :rozglada:
Ja widziaÂłam relacjĂŞ, ale o takiej wichurze nie moÂże byĂŚ mowy :lol: RzeczywiÂście bardzo artystycznie jednak Agata prezentowaÂła siĂŞ przez wzglÂąd na te rozwiane wÂłosy - jak podczas sesji zdjĂŞciowej :)
Black Jack '62 pisze:NoszÂą ten sam rozmiar :> Zawsze wydawaÂło mi siĂŞ, Âże Agatka jest ... no jakby to napisaĂŚ ... wiĂŞksza :lol2:
MogÂłeÂś zostaĂŚ przy rozmiarze ;) ''WiĂŞksza'' brzmi okropnie ;)
podobne pÂłaszcze i kolor wÂłosĂłw :D
Podobieùstwo (p³aszczy) uderzaj¹ce :) A przyczyna takiego stanu rzeczy zastanawiaj¹ca :roll: Podejmê próbê interpretacji i ja :D Taka najbardziej realna to wydaje mi siê byÌ ta, ¿e Asia przez pomy³kê chwyci³a p³aszcz kole¿anki ;) Ale jeœli Artur pojawi siê w tym p³aszczu, to wtedy dog³êbnie zastanowiê siê nad interpretacj¹ D¿astiny :D
Nika pisze:ciekawa sprawa z tÂą aferÂą wynika, ordynator i pielĂŞgniarka stymulowali siĂŞ amfetaminÂą ... :hmm:
Bardzo powaÂżny odchyÂł psychiczny tej dwĂłjki sanitariuszy - dodaĂŚ jeszcze prĂłbĂŞ kamuflarzu poprzez zmianĂŞ image'u po caÂłej aferze - nie chciaÂłabym podobnych spotkaĂŚ na swojej drodze ;) Moja mama dzisiaj powiedziaÂła, po tym jak wysÂłuchaÂła relacji, Âże Agata to taka powaÂżna dziewczyna i z takim powaÂżnym gÂłosem i wyrazem twarzy, Âże najbardziej nadaje siĂŞ do przedstawiania takich powaÂżnych tematĂłw wÂłaÂśnie. Zgodzicie siĂŞ z tym?
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..dzis mam jak na razie (nie chcĂŞ zapeszaĂŚ :spiewa: ) wiĂŞksze szczĂŞÂście :jupi:
:arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..trochĂŞ krĂłtko ale lepszy rydz niÂż nic :D

..mp3 :arrow: http://www.gigasize.com/get.php/275516/ ... 101644.mp3
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Lois Lane pisze: Moja mama dzisiaj powiedziaÂła, po tym jak wysÂłuchaÂła relacji, Âże Agata to taka powaÂżna dziewczyna i z takim powaÂżnym gÂłosem i wyrazem twarzy, Âże najbardziej nadaje siĂŞ do przedstawiania takich powaÂżnych tematĂłw wÂłaÂśnie. Zgodzicie siĂŞ z tym?
Nie :nie: Zdecydowanie nie! KaÂżda kobieta piĂŞkniejszÂą, kiedy uÂśmiechniĂŞta :) ChoĂŚ..., kiedy tak piĂŞkna o wypaczeniach tego Âświata opowiada, stajÂą siĂŞ one mniej wypaczonymi ;)
DÂżastina pisze::o A moÂże prezes jednakowe mundurki dla pracownikĂłw wprowadziÂł :rozglada: JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ, kiedy zobaczĂŞ w tym pÂłaszczyku.... Artura :rozglada:
Dziewczyny nasze z powodu przedawkowania Âśmiechu od ich humoru chcÂą do zgonu nas doprowadziĂŚ :hahaha:
Lois Lane pisze:
Black Jack '62 pisze:NoszÂą ten sam rozmiar :> Zawsze wydawaÂło mi siĂŞ, Âże Agatka jest ... no jakby to napisaĂŚ ... wiĂŞksza :lol2:
MogÂłeÂś zostaĂŚ przy rozmiarze ;) ''WiĂŞksza'' brzmi okropnie ;)
Punkt karny, czerwona kartka, nagana s³owna - coœ musimy wymierzyÌ :devil: Nie mo¿e taki nietakt s³owny pod adresem Panny Agatty ujœÌ mu p³azem :devil:

Panna Agatta skacze dziÂś po tematach z lekkoÂściÂą Âłani :) Przy tym czarujÂąco siĂŞ prezentujÂąc :) Ale czy o tym trzeba... nadmieniaĂŚ? :) Dla spokoju duszy tak :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Zdecydowanie nie! KaÂżda kobieta piĂŞkniejszÂą, kiedy uÂśmiechniĂŞta :)
..ciĂŞÂżko jednak o uÂśmiech kiedy opowiada siĂŞ o tragedii dziecka ;(

..tylko z piĂŞknem nigdy nie ma problemu :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..bezdÂźwiĂŞcznie z mojej strony ;(
..sound nie zaskoczyÂł :/
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości