Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

GwiazDka_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 17 gru 2006, 08:31

Post autor: GwiazDka_ »

Sliczne CAPSY serio ; ]*
Dzisiejszy program baaaaaardzo mi sie podobal, poprostu Kinga i Marcin jako para prowadzacych sa swietni;DD

Ja oczywiscie jestem na tyle inteligentna,iz i ze nie umiem sciagnac tych zdjec z Cosmopolitanu .Ahhhh;OO :D
Usmiech ((;
Krusin

Post autor: Krusin »

w tabelce, ktora ci sie pokaze klikasz free pozniej czekasz na kod, po czym go przepisujesz i sciagasz, cala filozofia. Na blogu nowa tapeta z Kinga, wchodzic i brac!!

[ Dodano: Nie Sty 14, 2007 12:49 pm ]
Capsy z dziisejszego ddtvn z Kinga i Rusinem ;) mozecie znalezc na blogu
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

A oto moje capsy z dzisiejszego DD TVN. Program zarĂłwno wczorajszy, jak i dzisiejszy super. Za tydzieĂą Magda i Jola a Kinga i Rusin (jak to powiedziaÂła Ania ÂŚwiÂątvzak) za dwa tygodnie. No tak...


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

tak, ania ÂświÂątczak siĂŞ Âśmiesznie pomysliÂła Kinga i Rusin

no ale nie dziwie siĂŞ MichaÂłowi , Âże siĂŞ pytaÂł kto prowadziÂł bo gdyby jolka z magdÂą to by nie przyszadÂł :lol: Âżartuje ale napewno byÂło mu milej gdy prowwadziÂła Kinga no i Marcin ogĂłlnie fajny program

dzieki Arctica za capsy
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

Mi sie dzis najbardziej w ddtvn podobalo z ta Kinga i Rusinem to raz a drugie to jak kinga wymieniala metody na dobra sylwetke i niebolacy kregoslup (gumowa poduszka i kasiazki na glowie) co do tej pierwszej to sie zgadzam a drugiej nie probowalam
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Krusin pisze:
Marcinn_Bochnia pisze:...on jezdzi terenowym bmw Kinga jezdzi terenowym bmw cos w tym jest ...
nom, cos w tym jest, pewnie poznali sie w salonie samochodowym...;)
Memory pisze:wiesz Krusin tapeta jest hmm chyba mi siĂŞ nie podoba znaczy ten facet a tak to jest wykonana Âświetnie
wiec sie ciesze, niedlugo bedzie nastepna, bez ble faceta ;)
Meller teÂż jeÂździ BMW :P

a tak wogle to ten facet to znĂłw jakaÂś Âściema kolorowej gazety bo coÂś o nim nie sÂłychaĂŚ heh :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
kama2007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 20:11

Post autor: kama2007 »

Witam:] WspaniaÂła forma Kingi i Marcina vel. Rusina :lol: w zeszÂły weekend:) JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ programu w nastĂŞpnym tygodniu.

Memory, a Marcin to nie jeÂździ przypadkiem terenĂłwkÂą ale nissanem? Ostatnio wspominaÂł coÂś w Automaniaku, ktĂłry szedÂł przed ddtvn;p
Krusin

Post autor: Krusin »

Jedno jest pewne, ze lubia duze samochody. Ale ciekawa jestem, bo przeciez Kinga nie jest jakas duza, tega osoba, czy nie jest dla niej za duzy ( pewnie teraz kazdy mi odpowie ze nie bo ladny, bo drogi, bo costam jeszcze). Ale znam to z wlasnego dosiawdczenia jak male osoby wygladaja w duzych samochodach. Nie mowie ze kinga jest jakims nie wiem....liliputem, tlko tak sobie rozmyslam. jestem tez ciekawa gdzie ona chce jezdzic ta beemka ( moze w wolnych chwilach jezdzi 200km/h po bezdrozach swoja terenowka...)
Ale nie bede za duzo gdybac, bo gdyby babcia miala wasy to by byl dzidek a gdyby szafa miala sznurek to by byla winda....

[ Dodano: PiÂą Sty 19, 2007 1:59 pm ]
Osttnio dostalam ostrzezenie za reklamowanie mojego bloga, tak wiec nie bede juz wiecej go reklamowac. Po prostu- oglaszam konkurs, a gdzie go znalezc to juz chyba wiece ;)
Marcinn_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 08 gru 2006, 22:11

Post autor: Marcinn_Bochnia »

Krusin

Post autor: Krusin »

Dzieki Marcin za linki. Fajna kiecke ma Kinga tylko troche przy nisko moim skromnym zdaniem...
bublee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sobota 09 gru 2006, 13:35

Post autor: bublee »

SE mnie dobil...

Zdradzamy tajemnicĂŞ prezenterki TVN!
Kinga Rusin nie chce rozstaĂŚ siĂŞ z lisem
Zwyciê¿czyni czwartej edycji "Taùca z gwiazdami" ostatnio znowu pokazuje siê z lisem. Ale ³owcy sensacji niech nie licz¹ na to, ¿e Tomasz Lis znowu stan¹³ u boku Kingi. Nic z tego. Rozwód, który wziêli po 12 latach ma³¿eùstwa, w czerwcu ubieg³ego roku, nadal pozostaje w mocy. Jedynym lisem, którego ostatnio znosi w swoim pobli¿u prezenterka "Dzieù dobry TVN", to piêkna i ciep³a etola. I widaÌ, ¿e prezenterka Kinga nie ma zamiaru jej zdejmowaÌ: gdziekolwiek siê pojawi, prezentuje j¹ z dumnym uœmiechem.

Czy nowy element stroju Kingi to tylko elegancki gest lekcewa¿enia wobec ekologów, czy te¿ chodzi o coœ wiêcej? A mo¿e to publiczna demonstracja, ¿e z by³ym mê¿em ju¿ jej nic nie ³¹czy? A mo¿e po prostu reakcja na gwa³towny powrót zimy - w koùcu lis to zwierzak, który skutecznie grzeje...
Krusin

Post autor: Krusin »

Cos ostatnio tu nikt nie pisze... Zbliza sie ddtvn z Kinga, juz nie moge sie doczekac, aby zobaczyc Kinge ;)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

dziÂś ddtvn byÂło genialne aÂż miÂło sie obudzic dla takiego prgramu kiedy prowadzi go Kinga no i Marcin tez :D
Âśmiesznie byÂło gdy udawaÂł pijaka :P
a Sekielski&Morozowski zawsze powinni gotowaĂŚ :tanczy:
tylko ten cykl o wisniewskim to poraÂżka

ale Kinga z Marcinem genialnie szkoda, Âże za tydzieĂą MoÂłek i PieĂąkowska
zrobiÂł moÂże ktoÂś capsy?
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Wczorajszy DD TVN byl rewelacyjny. Dzisiejszy - mistrzostwo swiata. Naprawde bardzo miÂły poczatek dnia. OTO spoznione capsy.

SOBOTA

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


NIEDZIELA

Obrazek

Obrazek

]Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
kama2007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 20:11

Post autor: kama2007 »

ÂŚwietne dwa programy DDTVN:) Dzisiejszy to mistrzostwo. Co ta Kinga robi, Âże wiecznie wyglÂąda jak nastolatka? Jak jak bym chciaÂła tak wyglÂądaĂŚ w jej wieku! W ten weekend wyglÂądaÂła po prostu przecudnie!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości