[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

W pierwszym odcinku bĂŞdÂą : Anna Mucha i Andrzej Grabowski 8)

W "Rozmowach w TÂłoku" bĂŞdÂą oprĂłcz starych osĂłb pojawiaĂŚ siĂŞ nowe : Nelly Rokita, Zbigniew Ziobro, BronisÂław Wildstein a takÂże Angela Merkel i pare innych ;)
Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

Na portalu dziennik.pl krótka fotorelacja z pierwszego odcinka Szymona mo¿na j¹ znaleŸÌ tutaj
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I s¹ ju¿ reklamy na których widaÌ lepiej te zmiany. ;) Fajna jest ta nowa kanapa na której siedz¹ goœcie. Tylko kolor nie bardzo - ró¿owy, bleh, tak samo jak nowe fotele "Rozmów w t³oku". :? I ta wielka baba mi nie pasuje do tego programu. :roll: A stolik "Koùca nie widaÌ" powróci³ na wczeœniejsze miejsce. :)

A w poniedzia³ek bêdzie parodia programu "Kulinarne podró¿e Roberta Mak³owicza". :D

I jutro w "DzieĂą Dobry TVN" wizyta na planie "Szymon Majewski Show". ;)
Patrycio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 04 mar 2007, 17:05
Lokalizacja: Z tąt
Kontakt:

Post autor: Patrycio »

hura.
Jutro nowa seria SMS :tanczy:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wczorajszy odcinek taki by³.... no nie wiem.. Tylko na Rozmowach w T³oku i na "Teleboscy" siê zaœmia³em. A ju¿ w nastêpnym odcinku zobaczymy: Pani¹ jak "œniadanie w ³ó¿ku"
i znanego dyrygenta. Pewnie bĂŞdzie to pani z DDTVN. A znany dyrygent to zapewne Adam Sztaba :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ptr15 pisze:Wczorajszy odcinek taki byÂł.... no nie wiem.. D
Niestety zgadzam siĂŞ, dÂługo i entuzjastycznie przeze mnie wyczekiwany nowy odcinek SMS rozczarowaÂł mnie zupeÂłnie. ByÂł jakiÂś taki siakiÂś nawet trrudno sprecyzowaĂŚ jaki i gdzie co i jak nie graÂło. ÂŻarty wydawaÂły mi siĂŞ prawie wogĂłle niezabawne, goÂście jakby z przymusu opowiadali anegdoty, jeszcze "Ferdkowi Kiepskiemu" wychodziÂło, ale Anna Mucha byÂła czasami wrĂŞcz denerwujÂąca. Mocnym punktem, ktĂłry najlepiej wypadÂł we wczorajszym odcinku byÂła piosenka w wykonaniu Szymona no i Rozmowy w TÂłoku. I niestety to wszystko co mogĂŞ nachwaliĂŚ :? Zobaczymy co za tydzieĂą siĂŞ wydarzy.....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TeÂż siĂŞ roczarowaÂłem. :? SpodziewaÂłem siĂŞ nowej jakoÂści, wiele Âśmiesznych rzeczy - przecieÂż programu nie byÂło kupĂŞ czasu, a przez te dni sporo siĂŞ dziaÂło fajnego, a tu nic. :? "Superboscy" sÂą bardzo podobni do "Prawych i Sprawiedliwych" czyli nieciekawi, denni. I teÂż zepsuli "KoĂąca nie widaĂŚ", ktĂłry zmieniÂł nazwĂŞ (nie pamiĂŞtam juÂż na jakÂą). Lepsze sÂą same materiaÂły filmowe, a nie jakieÂś pytania jeszcze wymuszone przez Szymona co nie byÂło Âśmieszne. :? Pozoim naszczĂŞscie trzymajÂą "Rozmowy w tÂłoku". :) I teÂż fajny nowy punkt programu pod koniec - pozycje a-seksualne. :) MoÂże za tydzieĂą bĂŞdzie lepiej? Mam nadziejĂŞ. :)
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

pawell pisze:I teÂż zepsuli "KoĂąca nie widaĂŚ", ktĂłry zmieniÂł nazwĂŞ (nie pamiĂŞtam juÂż na jakÂą). Lepsze sÂą same materiaÂły filmowe, a nie jakieÂś pytania jeszcze wymuszone przez Szymona co nie byÂło Âśmieszne. :?
KoĂąca nie widaĂŚ zmieniÂło nazwĂŞ na "Ja ciĂŞ krĂŞce". Fakt, zepsuli. W ogĂłle byÂło denne te rzucanie siĂŞ Majewskiego na tÂą ruletke :/ Ale narazie chyba siĂŞ rozkrĂŞcajÂą, miejmy nadzieje Âże sie poprawiÂą...
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ptr15 pisze:Tylko na Rozmowach w TÂłoku i na "Teleboscy" siĂŞ zaÂśmiaÂłem.
Tylko?! CaÂły program byÂł Âśmieszny, nie nudziÂłem siĂŞ ani chwili. Anna Mucha opowiadaÂła bardzo zabawne historie ze swoich wypraw, natomiast Andrzej Grabowski przeÂśmieszne anegdoty ze swojego Âżycia. :D Program byÂł bardzo udany.
pawell pisze:"Superboscy" sÂą bardzo podobni do "Prawych i Sprawiedliwych" czyli nieciekawi, denni.
Nie zgadzam siĂŞ. 'Teleboscy' sÂą - tak jak Ty to nazwaÂłeÂś - superboscy. :D W kaÂżdym programie Majewski bĂŞdzie parodiowaÂł inne postacie z telewizji, wiĂŞc na pewno Ci siĂŞ spodoba. :)
dragontor pisze:KoĂąca nie widaĂŚ zmieniÂło nazwĂŞ na "Ja ciĂŞ krĂŞce". Fakt, zepsuli. (...) denne te rzucanie siĂŞ Majewskiego na tÂą ruletke
Nic nie zepsuli. Jest jeszcze lepiej i Âśmieszniej, a Majewski rzucaÂł siĂŞ na ruletkĂŞ naprawdĂŞ Âśmiesznie. :D
pawell pisze:I teÂż fajny nowy punkt programu pod koniec - pozycje a-seksualne.
Rzeczywiœcie jest to nowy punkt programu, chocia¿ wola³em takie dawne gry s³owne, jak np.: 'Materia³y obci¹¿aj¹ce belkê', czy 'Pochód pierwszo-majowy'. :)
I jeszcze jeden nowy punkt programu - 'Ssanie z palca'. :D TeÂż jest super.

_____________
http://www.polsat.servery24.pl ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to POpieram masz zupe³nie inne poczucie humoru ni¿ ja, bo w ostatnim "SMS" g³ównie wia³o nud¹. :) Wed³ug mnie - oczywiœcie.
POpieram pisze:
pawell pisze:"Superboscy" sÂą bardzo podobni do "Prawych i Sprawiedliwych" czyli nieciekawi, denni.
Nie zgadzam siĂŞ. 'Teleboscy' sÂą - tak jak Ty to nazwaÂłeÂś - superboscy. :D
:hmm: Dopiero teraz zauwaÂżyÂłem tÂą mojÂą pomyÂłkĂŞ. OczywiÂście chodziÂło mi o "Teleboscy". :D
POpieram pisze:W kaÂżdym programie Majewski bĂŞdzie parodiowaÂł inne postacie z telewizji, wiĂŞc na pewno Ci siĂŞ spodoba. :)
Wiem, Âże w kaÂżdym odcinku bĂŞdzie sparodiowany inny program (wkrĂłtce - jak Szymon mĂłwiÂł w "DzieĂą Dobry TVN" - "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska"), ale to musi byĂŚ Âśmieszne, ostatnio nie bardzo im to wyszÂło.
POpieram pisze:Jest jeszcze lepiej i Âśmieszniej, a Majewski rzucaÂł siĂŞ na ruletkĂŞ naprawdĂŞ Âśmiesznie. :D
Nie zgadzam siĂŞ. :] To byÂło tak beznadziejne, ze aÂż ÂżenujÂące. :> Ciekawe czy dÂługo nad tym Szymon myÂślaÂł? :roll:
POpieram pisze:chocia¿ wola³em takie dawne gry s³owne, jak np.: 'Materia³y obci¹¿aj¹ce belkê', czy 'Pochód pierwszo-majowy'. :)
TeÂż bym wolaÂł te gry sÂłowne. :D A pozycje a-seksualne sÂą lepsze od poprzedniego punktu programu (chÂłopiec, ktĂłry na tablicy Âściera i dopisuje "coÂś").
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

W poniedziaÂłek w SMS:
GoÂście: A. F-P., A. S. :)
Piosenka: "Marsz Zboczonych Kobiet" :)
Teleboscy: ???
RwT: R. B., K. J., A. F. oraz bêdzie ³¹czenie z B. W. :) (B. W. debiutowa³)
I znowu powrĂłciÂł teleturniej KNW, bo jak Szymon powiedziaÂł, zdjeli JCK, bo byÂł jescze gÂłupszy od KNW. :lol:

[ Dodano: Czw Mar 08, 2007 8:36 am ]
A i Szymon jeszcze bĂŞdzie "obchodziÂł" wyemitowanie 49 nieokrÂągÂłego odcinka SMS. :lol:
TVN-programowo najlepszy:D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

WiĂŞc tak: Agnieszka Perepeczko i Adam Sztaba.
RwT Renata Beger, Krystyna Janda, Bronek Wildstain i A.F nie wiem.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ptr15 pisze:WiĂŞc tak: Agnieszka Perepeczko i Adam Sztaba.
RwT Renata Beger, Krystyna Janda, Bronek Wildstain i A.F nie wiem.
A. F. to Anna Fotyga?? :)
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Zgadza siĂŞ. :tanczy:
TVN-programowo najlepszy:D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

wow - raz cos zgadÂłem - a bĂŞdzie ten samochĂłd przed sejmem co miaÂł siĂŞ pojawic?? :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości