Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kosik pisze:Ania jak zwykle piĂŞkna :)
AÂż Âżal Âściska, Âże siĂŞ live nie widziaÂło ;(
Kosik pisze:TVP3 to banda...[przemilczĂŞ] wszystko ÂściÂągajÂą...
I dlatego walka o nazwĂŞ jest waÂżna, tylko czy oby nie bezcelowa :mhm: PomyÂśleĂŚ tylko, Âże gdyby Ania pracowaÂła w TVP teoretycznie, przypuszczalnie miaÂłaby swĂłj program :) Program, w ktĂłrym czuÂła siĂŞ tak dobrze, i ktĂłry tak wyÂśmienicie realizowaÂła :?
No, ale nie od dziÂś wiadomo, Âże prawdziwe talenty czĂŞsto w tvn24 nie majÂą siĂŞ gdzie rozwijaĂŚ i gdzie prezentowaĂŚ :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Z racji tego, ¿e wczoraj mia³em pewne problemy z wejœciem na tvnfakty.pl, dzisiaj prezentujê capsy z wczoraj. Ania wspó³prowadzi³a Dn¯ z Jaros³awem KuŸniarem, który pojawi³ siê w Dn¯ chyba po raz pierwszy. Ca³kiem nieŸle siê ten duet spisa³.

Obrazek
Obrazek

Capsy moÂże nie najlepszej jakoÂści, ale robione z tvn24.pl- audio z racji ww. problemĂłw z odwiedzeniem tvnfakty.pl w dniu wczorajszym.
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Moim zdaniem gdyby program prowadzony przez Aniê "Studio Europa" powróci³ mia³by szansê na sukces. Ogromn¹ szansê. Pamiêtamy dobrze poprzedni¹ edycjê, w której Ania przy pomocy redakcyjnych kolegów œwietnie sobie dawa³a radê. Ka¿dy program ogl¹da³o siê z du¿¹ przyjemnoœci¹. Jestem ciekaw kto w regionalnej bêdzie to prowadziÌ. Pewnie kolejny dziennikarz od siebie boleœci. Teraz gdy o Europie co raz g³oœnie "Studio Europa" w TVN24 naprawdê by³by œwietnym rozwi¹zaniem. Moim zdaniem nie problem by³oby np. œci¹gniêcie z anteny programu "Ostatnie piêtro". Nie wiem, ale Marek Sokó³ wkurza mnie w tym programie. No i tematyka programów jest dla mnie ma³o ciekawa. Inaczej z magazynem "Nieruchomoœci", który jest naprawdê ciekawy. No ale odbiegam od g³ównego tematu. Mam nadziejê, ¿e program powróci na antenê. TVP nie ma szans na sukces.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁodziak pisze:Z racji tego, Âże wczoraj miaÂłem pewne problemy z wejÂściem na tvnfakty.pl, dzisiaj prezentujĂŞ capsy z wczoraj.
To dobrze, Âże w koĂącu forum zadziaÂłaÂło :D ale chyba nie do koĂąca prawidÂłowe linki do zdjĂŞĂŚ powklejaÂłeÂś :mhm:
Ania wspó³prowadzi³a Dn¯ z Jaros³awem KuŸniarem, który pojawi³ siê w Dn¯ chyba po raz pierwszy. Ca³kiem nieŸle siê ten duet spisa³.
Tzn. jak? :shock: ÂŻe niby formuÂła duetĂłw powrĂłciÂła, a wÂłaÂściwie to po raz pierwszy w dniu na Âżywo zagoÂściÂła? :shock: To musiaÂł to byĂŚ bardzo Âżywy dzieĂą na Âżywo :D
Ale zaraz :> Na fotkach Ania jest sama :> Co wiĂŞcej, wynikaÂłoby, Âże siedzi mniej wiĂŞcej na Âśrodku :mhm:
MoÂże mi ktoÂś ten duet wytÂłumaczyĂŚ :>
Moim zdaniem gdyby program prowadzony przez AniĂŞ "Studio Europa" powrĂłciÂł miaÂłby szansĂŞ na sukces.
To przecieÂż oczywiste 8) Inaczej byĂŚ by nie mogÂło :D Tylko pewnie jak zwykle w takich przypadkach chodzi o kasĂŞ, a wÂłaÂściwie to o jej brak :roll: Bo nawet nie chcĂŞ do puszczaĂŚ do siebie myÂśli, Âże moÂże chodziĂŚ o coÂś innego :x
Fakty sÂą jednak takie, iÂż ogromny potencjaÂł twĂłrczy, wiedza, umiejĂŞtnoÂści Ani sÂą marnowane :/ Bo w DnÂż to chyba raczej wszystkiego na co jÂą staĂŚ, zaprezentowaĂŚ nie moÂże, a taki program jak ''Studio Europa'' stwarzaÂł jednak wiĂŞksze moÂżliwoÂści w dziaÂłaniu.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Witam i zapraszam do oglÂądania:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: Pon Mar 05, 2007 2:21 pm ]
Jeszcze w kwestii tego pi¹tkowego "duetu" z Jaros³awem KuŸniarem. Przypuszczam, ¿e zosta³em Ÿle zrozumiany. Dn¯ prowadz¹ na zmianê dwie osoby ( czyli jakby duet). W³aœnie tak mia³ byÌ rozumiany mój komentarz. Za star¹ formu³¹ mo¿na jedynie têskniÌ.
OdnoÂśnie "Studia Europa", to ciekawi mnie jedna kwestia. Czy, z prawnego punktu widzenia, TVP mogÂła wykorzystaĂŚ nazwĂŞ, ktĂłra wczeÂśniej zostaÂła juÂż uÂżyta przez TVN24?
Przecie¿, teoretycznie rzecz ujmuj¹c, gdyby jednak zdecydowano siê na trzeci¹ edycjê to by³yby dwa programy o tej samej nazwie. Wydaje mi siê, ¿e albo istnieje prawna mo¿liwoœÌ zastrze¿enia nazwy programu, albo nie powielanie jej, jest kwesti¹ swobodnej umowy miêdzy telewizjami.
Nie wiem tylko, ktĂłry tok rozumowania jest trafny i zgodny z prawdÂą.
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O jak to :> Ania w DnÂż i w raporcie :> ZnĂłw jakieÂś zmiany :>

Ania jest specjalistkÂą nie tylko od spraw europejskich, ale przy okazji tych rozmĂłw z Jackiem P. na zakoĂączenie raportu, wychodzi na jaw, Âże i Âświatowe tematy dnia nie sÂą jej obce, ani obojĂŞtne. Z jakim uÂśmiechem przyjĂŞÂła informacjĂŞ na temat tych YorkĂłw-szczeniakĂłw, ktĂłre to skradzione Yorki zÂłodzieje oddali wÂłaÂścicielom :lol2: Tak, tyle wÂłaÂśnie Ani dziÂś widziaÂłem ;(
ÂŁodziak pisze:Jeszcze w kwestii tego piÂątkowego "duetu" z JarosÂławem KuÂźniarem. Przypuszczam, Âże zostaÂłem Âźle zrozumiany.
No faktycznie Âźle zrozumiaÂłem ;) DziĂŞki za wyjaÂśnienia :)
Wydaje mi siê, ¿e albo istnieje prawna mo¿liwoœÌ zastrze¿enia nazwy programu, albo nie powielanie jej, jest kwesti¹ swobodnej umowy miêdzy telewizjami.
Nie wiem tylko, ktĂłry tok rozumowania jest trafny i zgodny z prawdÂą.
A czy to, Âże sprawa jest juÂż w sÂądzie, to pewniak :> Bo jeÂśli nie, to mogÂło byĂŚ tak, Âże tvn odsprzedaÂła nazwĂŞ tvp :mhm:
Czego oczywiÂście byÂśmy nie chcieli - odpukaĂŚ w zwiÂązku z tym w niemalowane ... :rozglada:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Ile Wam mĂłwiĂŚ, Âże nie sprzedali.
Nie wypada cytowaĂŚ prywatno-sÂłuÂżbowych [ :devil: ] korespondencji, ale skoro AK pisaÂła mi, Âże tÂą sprawÂą maja siĂŞ zajÂąc prawnicy a to, ze "Studio.." pojawi siĂŞ w tvp3 to kolejny krok do upodobnienia siĂŞ do tvn24 no to chyba oczywiste, ze nie byÂło na to przyzwolenia ze strony tefaÂłen
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

CzyÂżby nowa bluzka?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A.I.W.L.I.S. pisze:Ile Wam mĂłwiĂŚ, Âże nie sprzedali.
Nie wypada cytowaĂŚ prywatno-sÂłuÂżbowych [ :devil: ] korespondencji, ale skoro AK pisaÂła mi, Âże tÂą sprawÂą maja siĂŞ zajÂąc prawnicy a to, ze "Studio.." pojawi siĂŞ w tvp3 to kolejny krok do upodobnienia siĂŞ do tvn24 no to chyba oczywiste, ze nie byÂło na to przyzwolenia ze strony tefaÂłen
A pisaÂłaÂś o tym juÂż kiedyÂś (poza pw) bo ja juÂż siĂŞ gubiĂŞ w tych wÂątkach :> MuszĂŞ chyba odÂświeÂżyĂŚ pamiĂŞĂŚ ponownÂą lekturÂą :)
¯eby siê z niczym nie sypn¹Ì :devil:
ÂŁodziak pisze:CzyÂżby nowa bluzka?
:( No nie wiem :roll: Dla mnie to raczej kaÂżda jest nowa :rozglada:

Widzieli ten pocaÂłunek jaki Pan Jacek zÂłoÂżyÂł dziÂś na dÂłoni Ani :D ?
Takie to byÂło ''niedzisiejsze'' i piĂŞkne :P
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

OczywiÂście, Âże widzieliÂśmy, tzn ja widziaÂłem :) ale nie wiem, czy to takie Âładne byÂło, mnie siĂŞ zdaje, Âże Pan Jacek chciaÂł w ten sposĂłb udobruchaĂŚ AnnĂŞ za to, Âże "bezczelnie" na wizji wpraszaÂł siĂŞ na Jej wesele i do tego dyktowaÂł warunki, gdzie Ăłw weselisko miaÂłoby byĂŚ ;)
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

ja jak zwykle nie widziaÂłam...
Co Ona juÂż publicznie o swoim weselu mĂłwi? oho ;d
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

TeÂż ÂżalujĂŞ, Âże tego nie widziaÂłem. Pan Jacek pewnie i bez tego wpraszania bylby zaproszony.

Obrazek
Obrazek
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

DziÂś Anna rĂłwnieÂż jest w RP. Zapewne rozmowa z Panem Jackiem na koniec teÂż bĂŞdzie. MoÂże by tak ktoÂś zechciaÂł to nagraĂŚ? Kto wie, co ciekawego dziÂś wymyÂślÂą :)
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Maciekw pisze:DziÂś Anna rĂłwnieÂż jest w RP. Zapewne rozmowa z Panem Jackiem na koniec teÂż bĂŞdzie. MoÂże by tak ktoÂś zechciaÂł to nagraĂŚ? Kto wie, co ciekawego dziÂś wymyÂślÂą :)
ByÂł Âślub, byÂło wesele, to bĂŞdzie noc poÂślubna :devil:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Maciekw pisze:DziÂś Anna rĂłwnieÂż jest w RP. Zapewne rozmowa z Panem Jackiem na koniec teÂż bĂŞdzie. MoÂże by tak ktoÂś zechciaÂł to nagraĂŚ? Kto wie, co ciekawego dziÂś wymyÂślÂą :)
..wczoraj byÂło tak :arrow:
..to mieliÂście na myÂśli :?:

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości