Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Anitka jest po prostu znakomita. Jest bogiem dziennkarstwa.
Teraz prowadzi fakty flesz.

W poniedziaÂłek musi pojawiĂŚ siĂŞ w faktach. Nie moÂże prowadziĂŚ ich ryman a w ostatecznoÂści niech prowadzÂą we dwĂłjkĂŞ.

Anitka dzisiaj i wczoraj kiedy relacjonowaÂła to co siĂŞ dzieje w Osetii udowodniÂła, Âże jest najlepsza i poziom jej dziennkarstwa jest ogromnie wysoki. Ona to wszystko mĂłwiÂła z gÂłowy czyli szyÂła przez kilka godzin(nie miaÂła przecieÂż napisane tego na pompterze tylko musiaÂła zbieraĂŚ to wszytko ze wszystkich ÂźrĂłdeÂł i relacjonowaĂŚ wszytko na Âżywo.).

Nie wiem czy to, Âże Anitka w tym tygodniu poprowadzi fakty w weekend lub wogĂłle(nie wiemy przecieÂż kto bĂŞdzie w weekend) jest spowodowane brakiem osĂł do prowadzenia programu w tvn24 czy moÂże jest to celowe dziaÂłnie. Sytuacja gdzie ryman prowadzi fakty przez caÂły tydzieĂą a Anitka tylko w sobotĂŞ i niedzielĂŞ jest niedopuszczalna.

Jakby ryman miaÂł prowadziĂŚ fakty przez caÂły nastĂŞpny tydzieĂą sam i Anitki miaÂłoby nie byĂŚ teÂż w poniedziaÂłek to oznaczaÂłoby odsuniĂŞcie Anitki od FaktĂłw i dyskryminacje jej osoby a umacnianiem pozycji rymana.

Nie moÂże tak byĂŚ. Po tym co Anitka dzisiaj zaprezentowaÂła powinni jeszcze bardziej jej zaufaĂŚ i powinni wreszcie w peÂłni dostrzec kogo majÂą. MajÂą skarb jakiego Âżadna telewizja nie ma i nawet nie moÂże marzyĂŚ o nim bo taki skarb jest jedyny i unikalny.

CaÂły czas jestem niepewny tego co bĂŞdzie i dopiero w najbliÂższych dniach siĂŞ okaÂże. OkaÂże siĂŞ ile tak naprawdĂŞ ona jest warta dla tej stacji.
MyÂślĂŞ, Âże dokÂładnie to wytÂłumaczyÂłem w poprzednich postach i nie bĂŞde tego powtarzaÂł.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Dobrze sobie dzisiaj radziÂła w TVN24. WogĂłle Âśmiem twierdziĂŚ, Âże w Faktach siĂŞ marnuje. SwĂłj peÂłny blask pokazaÂła dopiero dzisiaj, zresztÂą wyglÂądaÂła o wiele lepiej - w delikatnym makijaÂżu, beÂż tony pudru i plasteliny.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

doktorfaustus1 pisze:Dobrze sobie dzisiaj radziÂła w TVN24. WogĂłle Âśmiem twierdziĂŚ, Âże w Faktach siĂŞ marnuje. SwĂłj peÂłny blask pokazaÂła dopiero dzisiaj, zresztÂą wyglÂądaÂła o wiele lepiej - w delikatnym makijaÂżu, beÂż tony pudru i plasteliny.
Zgadzam sie w 100% JakoÂś nie pasi mi Ona w "Faktach" Podobnie zresztÂą jak Rymanowski i Kajdanowicz. :D

POCHANKE DO (G£ÓWNYCH) "FAKTÓW"
:!:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Anitka wspaniale sprawdza siĂŞ w tvn24 jak i w faktach. Anitka mogÂłaby zrobiĂŚ fakty z prawdziwego zdarzenia gdzie ten program by wyglÂądaÂł tak jak dzisiaj ona w tvn24. Anitka musi prowadziĂŚ fakty jak najczĂŞÂściej aby fakty byÂły programem na ogromnie wysokim poziomie ktĂłry gwarantuje tylko Anitka.

StrzeÂż BoÂże pochanke od faktĂłw. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Fakty=Anitka i tylko ona.
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

widzicie co osoba to inne zdanie...
jednemu podoba sie anita,drugiemu pochanke,trzeci telwidz powie z kolei ze swietny jest ryman...
SprĂłbujcie zrozumiec z enie mozna dogodzic kazdemu...
Tak sie nie da...,nie ma jedynej slusznej racji,..
Michos jakby fakty przejela anitka,smiem twierdzi ze miala by tylu samu przeciwnkĂłw co zwollenikĂłw....
Ja sam do niej nic nie mam,bardzo lubie jak pojawia sie w faktach i chce aby byla tam jak najczesciej ale widze tez w nich miejsce dla rymana(choc w mnijeszym stopniu)
Ja poprostu staram sie nie spogladac na to tylko subiektywnie ...
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale ryman nie moÂże byĂŚ w takiej dawce co teraz czyli 5 razy w tygodniu. ÂŚcierpie go raz gĂłra 2 razy w tygodniu ale nie wiĂŞcej. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Fakty powinny mieĂŚ kapitana jakim napewno jest Anitka.(lub bĂŞdzie nim kiedy bĂŞdzie miaÂła wiĂŞcej wydaĂą.)
Kubuś Puchatek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: piątek 06 sie 2004, 16:35
Lokalizacja: Lasek

Post autor: Kubuś Puchatek »

To, Âże Anita jest ÂświetnÂą dziennikarkÂą wiedziaÂłem zanim nastÂąpiÂł dzisiejszy poranek! Bo to jest tak oczywiste, jak to, Âże miĂłd jest sÂłodki! Do tej pory byÂło Âświetnie, ÂżywioÂł w tygodniu W TVN24, a w weekendy spoko w Faktach, ale to nie znaczy, Âże nie chciaÂłbym aby stworzyÂła nowÂą formu³ê FaktĂłw! TakÂą, ktĂłra wpÂłynĂŞÂłaby na tempo i ÂżywioÂłowoœÌ przekazywanych informacji! WierzĂŞ, Âże Anita moÂże wnieœÌ duÂżo ÂświeÂżoÂści do FaktĂłw! Jestem stanowczo za tym aby Anita poprowadziÂła Fakty 6 wrzeÂśnia – naleÂży jej siĂŞ to :lol: :!: !
Pozdrowionka – Kubulek

Kiedy niesiesz przyjacielowi baryłkę miodu w prezencie urodzinowym, nie wyjedz po drodze jej zawartości.
Kubuś Puchatek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: piątek 06 sie 2004, 16:35
Lokalizacja: Lasek

Post autor: Kubuś Puchatek »

ArO pisze: Zgadzam sie w 100% JakoÂś nie pasi mi Ona w "Faktach" Podobnie zresztÂą jak Rymanowski i Kajdanowicz. :D

POCHANKE DO (G£ÓWNYCH) "FAKTÓW"
:!:

[Przypomnê Ci, ¿e obecnoœÌ Pochanke w Faktach wieczornych, nie wp³ynê³a na wzrost ogl¹dalnoœci tych¿e Faktow, tak¿e widzisz..., warto siê zastanowiÌ nad tym, czy pchaÌ j¹ do g³ównych! Chyba, ¿e jesteœ zdania,
iÂż program informacyjny musi mieĂŚ prezenterkĂŞ (bez obrazy majestatu) z ,,umuskanÂą’’ fryzurÂą ‘’Pochanke – PieĂąkowska’’? :wink:


ZaÂś co do tego, gdzie Anita powinna ,,osi¹œÌ’’ na staÂłe (Fakty, czy TVN24), to ja myÂślĂŞ,
Âże trudno jednoznacznie i stanowczo to stwierdziĂŚ. Najlepiej byÂłoby rozpoÂłowiĂŚ Anicie dyÂżury!
I jestem zdecydowanie za tym, aby Faktom nadaĂŚ trochĂŞ spontanicznoÂści – z tego zadania
mo¿e siê œwietnie wywi¹zaÌ Anita, wnosz¹c tu ca³¹ swoj¹ dziennikarsk¹ energiê!
[/color]
Pozdrowionka – Kubulek

Kiedy niesiesz przyjacielowi baryłkę miodu w prezencie urodzinowym, nie wyjedz po drodze jej zawartości.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:cry: O... jak to boli – nie mam TVN24!
Ale to nic, mimo iÂż mam dostĂŞp do TVN, specjalnego wydania FaktĂłw teÂż nie widziaÂłem – byÂło to niemoÂżliwe logistycznie i technicznie!
MuszĂŞ wiĂŞc zadowoliĂŚ siĂŞ waszymi opiniami, no i oczywiÂście materiaÂłem od ÂŁukasza!
Co za tragedia, czy to sie nigdy nie skoĂączy :cry: :?:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

£ukaszu. Czy masz wiêcej materia³ów filmowych lub fotek z Anitk¹.
ByÂłbym bardzo wdziĂŞczny a Black byÂłby bardzo szczĂŞÂśliwy. :lol: :lol: :lol:
Proszê. :!: :!: :!: Ja mia³em mo¿liwoœÌ ogl¹dania tego ale chêtnie bym jeszcze raz zobaczy³ Anitkê w akcji(przynajmiej wiêcej capsów) i Black napewno te¿.

Na antenie tvn byÂło tylko jedno wydanie faktĂłw prowadzone przez AnitkĂŞ(o ile siĂŞ nie mylĂŞ a jak siĂŞ mylĂŞ to proszĂŞ mnie poprawiĂŚ).
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

KubuÂś Puchatek pisze:
ArO pisze: Zgadzam sie w 100% JakoÂś nie pasi mi Ona w "Faktach" Podobnie zresztÂą jak Rymanowski i Kajdanowicz. :D

POCHANKE DO (G£ÓWNYCH) "FAKTÓW"
:!:

[Przypomnê Ci, ¿e obecnoœÌ Pochanke w Faktach wieczornych, nie wp³ynê³a na wzrost ogl¹dalnoœci tych¿e Faktow, tak¿e widzisz..., warto siê zastanowiÌ nad tym, czy pchaÌ j¹ do g³ównych! Chyba, ¿e jesteœ zdania,
iÂż program informacyjny musi mieĂŚ prezenterkĂŞ (bez obrazy majestatu) z ,,umuskanÂą’’ fryzurÂą ‘’Pochanke – PieĂąkowska’’? :wink:


[/color]
Jakoœ wydaje mi sie, ze ludzie jeœli ogl¹daj¹ program informacyjny to dla tych informacji, a nie prezenterów. Napisa³es to tak jakby Pochanke mia³a przyci¹gn¹Ì widzów. Popatrz na obecne wyniki g³ownych "Faktów" i z nich wynika, ze maj¹ czêsto mniejsz¹ widownie ni¿ "Panorama" o 22. Jakoœ Anita nie pomog³a. Albo zwyczajnie program traci renomê.

Pochanke jest moim zdaniem profesionalistkÂą i fantastycznie radzi sobie w TVN 24 i tylko na tej podstawie chcĂŞ jÂą w "Faktach".
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Pochanke dla mnie i nie tylko jest beznzdziejna a napewno nie nadaje siĂŞ na prezenterkĂŞ informacji i prowadzenia faktĂłw. RozwaliÂła by ten program dokumentnie. ZauwaÂż, Âże pochanke nigdy nie prowadzi serwisĂłw czy programĂłw o charakterze informacyjnym.
Pochanke prowadzi g³ównie wywiady i sama mówi³a, ¿e jest to jej ¿ywio³.
Pochanke jest moim zdaniem profesionalistkÂą i fantastycznie radzi sobie w TVN 24 i tylko na tej podstawie chcĂŞ jÂą w "Faktach".
Ona tylko gra profesjonalistkĂŞ i jest to twoja subiektywna opinia z ktĂłrÂą siĂŞ nie zgadzam. :twisted: :twisted: :twisted:
Anitka akurat najrzadziej prowadzi fakty i nie ma aÂż tak duÂżego wpÂływu na wyniki oglÂądalnoÂści. Poza tym Anita ostatnio nie byÂła regularnie.
Nie moÂżna teÂż wyciÂągaĂŚ wnioskĂłw ani oceniaĂŚ stanowczo wynikĂłw oglÂądalnoÂści faktĂłw w wakacje kiedy trwaÂła np.olimpiada.
W wakacje du¿o osób o 19.00 jest poza domem a panorama jest o 22.00 i jest to pora kiedy wiele ludzi wraca do domu.(panorama jak mia³a wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ to g³ównie w wakacje a nie w zwyk³e miesi¹ce.)

PS:Proponuje o Pochanke rozmawiaĂŚ w jej wÂątku a nie w wÂątku o Anitce. Ja juÂż nie bĂŞde o niej pisaÂł bo swoje zdanie zawarÂłem w poprzednich postach i nie mam zamiaru siĂŞ powtarzaĂŚ i tobie teÂż radzĂŞ aby o Pochanke rozmawiaĂŚ w innym miejscu.
Albo zwyczajnie program traci renomĂŞ.
Program jÂą traci dziĂŞki rymanowi ktĂłry obniÂża poziom faktĂłw a widzowie ktĂłrzy widzÂą tÂą osobĂŞ przez caÂły tydzieĂą mogÂą nie oglÂądaĂŚ juÂż faktĂłw nawet prowadzonych przez innÂą osobĂŞ.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

michos pisze: Nie moÂżna teÂż wyciÂągaĂŚ wnioskĂłw ani oceniaĂŚ stanowczo wynikĂłw oglÂądalnoÂści faktĂłw w wakacje kiedy trwaÂła np.olimpiada.
W wakacje du¿o osób o 19.00 jest poza domem a panorama jest o 22.00 i jest to pora kiedy wiele ludzi wraca do domu.(panorama jak mia³a wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ to g³ównie w wakacje a nie w zwyk³e miesi¹ce.)

PS:Proponuje o Pochanke rozmawiaĂŚ w jej wÂątku a nie w wÂątku o Anitce. Ja juÂż nie bĂŞde o niej pisaÂł bo swoje zdanie zawarÂłem w poprzednich postach i nie mam zamiaru siĂŞ powtarzaĂŚ i tobie teÂż radzĂŞ aby o Pochanke rozmawiaĂŚ w innym miejscu.
Nie bĂŞdĂŞ juÂż pisaÂł o Pochanke bo moje zdanie znasz.

Jeœli chodzi o wyniki "Faktów" w wakacje i wyniki "Wiadomoœci" to te drugie mimo i¿ tylko pó³ godziny póŸniej czêsto w rankingach by³y bardzo wysoko. No dziwne ile nagle ludzi wraca w ci¹gu pó³ godziny do domów.
:?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wiadomoœci zawsze mia³y stabiln¹, wysok¹ ogl¹dalnoœÌ i nigdy nie maj¹ ogl¹dalnoœci poni¿ej pewnego poziomu a fakty zawsze mia³y mniejsz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ wiadomoœci.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Co nie znaczy, ze ich ogl¹dalnoœÌ musi byÌ mniejsza ni¿ "Panoramy". :) 8)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości