Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

hohhoooo :tanczy: pocaÂłunek w rĂŞkĂŞ kobiety oznacza szacunek 8) ciekawe czy inne dziennikarki traktuje w ten sposĂłb(bez ironii w mojej wypowiedzi!),tzn caÂłuje w rĂŞkĂŞ,bo szacunek dla nich ma z pewnoÂściÂą :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Mo¿e to ostatnio troche monotematyczne z mojej strony, ale nie mog³o umkn¹Ì mojej uwadze:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
gonzo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 08 lut 2006, 12:55

Post autor: gonzo »

na moje oko to ona ma 32 lata
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Co tak wyleciaÂłes z tym wiekiem?Anna ma nieskoĂączone 31 lat.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Capsy z wczoraj

Post autor: Maciekw »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

aveo pisze:hohhoooo :tanczy: pocaÂłunek w rĂŞkĂŞ kobiety oznacza szacunek 8) ciekawe czy inne dziennikarki traktuje w ten sposĂłb(bez ironii w mojej wypowiedzi!),tzn caÂłuje w rĂŞkĂŞ,bo szacunek dla nich ma z pewnoÂściÂą :)
Pan Jacek jest dÂżentelmenem 8)
NajwyraŸniej takie zachowanie, to przypad³oœÌ wszystkich Panów Jacków :D

Ale poprzez takie zachowanie nara¿am siê na opinie i pos¹dzany jestem o ''niedzisiejszoœÌ'' i o bycie cz³owiekiem z ''innej epoki'', b¹dŸ cz³owiekiem ''starej daty'' :D

Koledzy mi ¿ycz¹, ¿ebym w koùcu trafi³ na jak¹œ feministkê, to ona mi poka¿e, gdzie ma, czy raczej, czym dla niej s¹, albo, czym nie s¹, te moje d¿entelmeùskie nawyki :devil:

Ale ja siĂŞ tym nie zraÂżam i okazujĂŞ szacunek damom i one, widzĂŞ to, doceniajÂą :)

Panu Jackowi siê tym bardziej nie dziwiê, a w³aœciwie to jego reakcji na koniecznoœÌ po¿egnania tak piêknej damy :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Blacku, Ty siĂŞ tak nie zachwalaj, wszak to nie wÂątek o Tobie tylko o Annie :)
KtĂłra to dziÂś, po kilku dniach przerwy znowu jest w pracy...
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Jestem ciekawy czy ktoœ z Was ogl¹da³ program "Zacisze gwiazd" na TVP2. Prowadz¹ca program Magdalena Pawlicka goœci³a w domu Haliny Rowickiej i Krzysztofa Kalczyùskiego. Muszê przyznaÌ, ¿e dom urz¹dzony klasycznie, ale to mu nadaje urok. Z czasem pojawili siê dzieci aktorskiego ma³¿eùstwa. Filip Kalczyùski, Maria Kalczyùska, no i Ania Kalczyùska nasza gwiazda (; Muszê przyznaÌ, ¿e tworz¹ œwietn¹ rodzinê. To widaÌ w sposobie ich rozmów miêdzy sob¹. Ania jak zwykle promienia³a. Uœmiech ma po prostu œliczny (; Ci¹gle siê uœmiecha³a w programie. Opowiada³a równie¿ ciekawe anegdotki. Tutaj ciekawostka: Ania w czerwcu wychodzi za m¹¿. Tajemniczym wybrankiem jest Marcin. ¯a³ujê jednego, ¿e nie uda³o mi siê nagraÌ tego programu. Mam nadziejê, ¿e Dwójka powtórzy kiedyœ ten program. Chyba zainwestujê w platformê 'n'. Jestem bardzo usatysfakcjonowany po obejrzeniu tego programu.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Kosik pisze:Jestem ciekawy czy ktoœ z Was ogl¹da³ program "Zacisze gwiazd" na TVP2. Prowadz¹ca program Magdalena Pawlicka goœci³a w domu Haliny Rowickiej i Krzysztofa Kalczyùskiego. Muszê przyznaÌ, ¿e dom urz¹dzony klasycznie, ale to mu nadaje urok. Z czasem pojawili siê dzieci aktorskiego ma³¿eùstwa. Filip Kalczyùski, Maria Kalczyùska, no i Ania Kalczyùska nasza gwiazda (; Muszê przyznaÌ, ¿e tworz¹ œwietn¹ rodzinê. To widaÌ w sposobie ich rozmów miêdzy sob¹. Ania jak zwykle promienia³a. Uœmiech ma po prostu œliczny (; Ci¹gle siê uœmiecha³a w programie. Opowiada³a równie¿ ciekawe anegdotki. Tutaj ciekawostka: Ania w czerwcu wychodzi za m¹¿. Tajemniczym wybrankiem jest Marcin. ¯a³ujê jednego, ¿e nie uda³o mi siê nagraÌ tego programu. Mam nadziejê, ¿e Dwójka powtórzy kiedyœ ten program. Chyba zainwestujê w platformê 'n'. Jestem bardzo usatysfakcjonowany po obejrzeniu tego programu.
Nie Marcin, a Maciej... Wiecej nie zdradzĂŞ choĂŚ dla mnie on zupeÂłnie tajemniczy nie jest.
W ogóle Marysia (siostra Ani) dziœ mi powiedzia³a, ze du¿o sie z tego dowiedzia³¹ o sobie ;d
Bardzo fajny program :)) Œmieszne by³o z tym: "Bachorek wsadzi³ nó¿kê w szprychê" :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Program rzeczywiÂście uroczy, dziĂŞkujĂŞ Ci za informacje... to tak tutaj, Âżeby publicznie byÂło ;) UszykowaÂłem sobie specjalne budzenie, Âżeby nie przespaĂŚ tego programu ;) CzuÂłem siĂŞ zobowiÂązany, Âżeby obejrzeĂŚ, i w sumie to nie przeÂżyÂłbym, gdybym przespaÂł ;)
Bardzo mnie orzeÂźwiÂł i postawiÂł na cztery nogi yyyy dwie oczywiÂście nogi ;)
SÂłodka i zgrana rodzinka mam nadziejĂŞ, Âże nie tylko na potrzeby programu :lol2: :lol2: Na pewno nie :lol2: Bo z mojÂą nawet w programie by siĂŞ nie udaÂło takiego beztroskiego obrazu dla pozoru wytworzyĂŚ :lol2: :lol2: :lol2:
Ania prywatnie taka jak siĂŞ spodziewaÂłem, czyli sympatyczna, ciepÂła, wraÂżliwa i dowcipna, etc.. WÂłaÂściwie to jej obraz z wizji duÂżo od tego prywatnego nie odbiega :)
A jaka szczêœliwa faktem rych³ego za m¹¿ wyjœcia :lol2:
SzczĂŞÂścia oczywiÂście jeszcze wiĂŞcej ÂżyczĂŞ :buzi:
"Bachorek wsadzi³ nó¿kê w szprychê" :D
Doœwiadczenie bolesne z dzieciùstwa niestety mi to przypomnia³o :) Które z czasem zreszt¹ sta³o siê rutyn¹ :devil: DoœÌ o mnie :stop: :red:
Maciekw pisze:Blacku, Ty siĂŞ tak nie zachwalaj, wszak to nie wÂątek o Tobie tylko o Annie :)
ZachwalaÌ siê nie by³o moim zamiarem - to nie w moim stylu :uhh: Przepraszam jeœli ktoœ pomyœla³, ¿e rywalizowaÌ chcia³em z Ani¹... ja w swojej skromnej osobie nawet we œnie do rywalizaccji jakiejkolwiek z tak zacn¹ niewiast¹ nie stan¹³bym :nos: bo z góry by³bym na przegran¹ skazany :)


P.S. A jakby tego byÂło maÂło Ania dziÂś w pracy :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Capsy

Post autor: Maciekw »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże Pani Ani bardzo do twarzy w nowej scenerii newsroom'u :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Wiem :)

CiszĂŞ siĂŞ z tego powodu i to bardzo ;)
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Dzisiaj Ania w DnÂŻ:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

TeÂż siĂŞ ogromnie cieszĂŞ, Âże Ania prowadzi bloga na nowej stronie tvn24, bĂŞdĂŞ jej stalym czytelnikiem. MoÂże podzieli siĂŞ z nami swoimi przeÂżyciami odnoÂśnie Âślubu, ktĂłry zbliÂża siĂŞ duÂżymi krokami.
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 5 gości