Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Dwa newsy

"Albo ona, albo ja!"
Wczoraj w programie Dzieù dobry TVN goœciem mia³a byÌ Hanna Smoktunowicz. Wed³ug naszego Ÿród³a nie wyst¹pi³a, gdy¿ kategorycznie sprzeciwi³a siê temu Kinga Rusin. Widocznie naprawdê nienawidzi ona swojej by³ej przyjació³ki, dla której zostawi³ j¹ Tomasz Lis. Hani nie pomog³o nawet to, ¿e w ten weekend Dzieù dobry TVN prowadzi³a nie Kinga, a Magda Mo³ek i Jolanta Pieùkowska.

W TVNie mĂłwi siĂŞ, Âże Kinga dowiedziawszy siĂŞ o planie zaproszenia Hani, dostaÂła ataku histerii i groziÂła odejÂściem. Jak widaĂŚ skutecznie. Szukamy potwierdzenia tej plotki w innych ÂźrĂłdÂłach.

Kobieta Roku Glamour 2006

Redakcja polskiej edycji "Glamour" (G+J) po raz pierwszy w tym roku ogÂłosiÂła konkurs Kobieta Roku Glamour.

Plebiscyt ten ma juÂż kilkudziesiĂŞcioletniÂą tradycjĂŞ w Stanach Zjednoczonych i kilkuletniÂą w Wielkiej Brytanii. Czytelniczki pisma gÂłosujÂą na kobiety, ktĂłre staÂły siĂŞ dla nich najwiĂŞkszÂą inspiracjÂą w minionym roku. W ubiegÂłorocznej amerykaĂąskiej edycji Kobiety Roku Glamour zwyciĂŞÂżyÂła Sandra Bullock, a w brytyjskiej Kylie Minogue.

Redakcja polskiej edycji Glamour nominowaÂła kobiety w 6 kategoriach, a ostateczny wybĂłr pozostawiÂła czytelniczkom. GÂłosowanie odbyÂło siĂŞ w nastĂŞpujÂących kategoriach:

Aktorka – nominowane: Magdalena Cielecka, MaÂłgorzata KoÂżuchowska, Katarzyna Herman, Joanna Liszowska, Magdalena Szejbal;

Kreatywna w Biznesie – nominowane: Kayah, Anna Brzozowska, Gosia BaczyĂąska, Aneta KrĂŞglicka, Warynia Grela/ Agnieszka ÂŁukasik;

WejÂście w stylu Glamour – nominowane: Aleksandra KwiaÂśniewska, Jowita Budnik, Edyta HerbuÂś, Agnieszka RadwaĂąska, Dorota MasÂłowska;

Showbiznes – nominowane: Kinga Rusin, Ania DÂąbrowska, Beata Sadowska, Reni Jusis, Katarzyna Kwiatkowska;

Gwiazda Zagraniczna – nominowane: Penelope Cruz, Madonna, Christina Aguilera, Kylie Minogue, Scarlett Johansson;

Kobieta Glamour – nominowane: Joanna Brodzik, Anja Rubik, Kayah, Kasia Figura, Ania Przybylska.

Wyniki gÂłosowania poznamy 21 marca podczas uroczystej gali wrĂŞczenia nagrĂłd Kobietom
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

I bardzo dobrze, Âże Hanny Smoktunowicz nie byÂło w DDTVN, przecieÂż tam nie promujÂą Polsatu. Kinga jak zawsze ma racjĂŞ.
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Bouncer
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 18:01
Kontakt:

Post autor: Bouncer »

Moze to i prawda, ale nie jestem tego pewna. Skoro Kinga mowi, jak bardzo lubi DDTVN, Âże to jest jej wymarzona praca (praca na Âżywo), to chyba z powodu wizyty Hanki nie groziÂłaby odejÂściem, tymbardziej, Âże to nie ona miaÂła prowadziĂŚ ten program...
http://kinga4fans.prv.pl - nieoficjalna strona dziennikarki
http://stefanoterrazzino.prv.pl - oficjalna strona tancerza
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

BĂŞdzie transmisja z gali "Kobieta Roku GLAMOUR" w telewizji?
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

hm tez siê trochê powiedzmy zniesmaczy³am jak siê dowiedzia³am o tej p³ytce bo na myœl mi przysz³a w³aœnie K.Cichopek, a myœla³am ¿e Kinga nie pope³nii czegoœ takiego... I nie zacznie nagle udawaÌ eksperta taùca po to by zarobiÌ i siê wypromowaÌ.. Ale skoro mówicie ¿e to bardziej rozrywka ni¿ kurs taùca to ok :) Mam nadzieje ¿e na tym Kinga poprzestanie, choÌ w sumie dziwi mnie jej decyzja wci¹¿...

Tak w ogóle ile kosztuje ta przyjació³ka z p³yt¹? o ile jeszcze jest w ogóle w kioskach,,,

Aha, a co do tej groÂźby Âże odejdzie jak Hanka przyjdzie to nie wydaje mi siĂŞ to zbyt prawdopodobne. To zbyt dziecinne zachowanie jak na Kinge. Trzeba umiec rozdzielaĂŚ pracĂŞ od Âżycia osobistego i jakichÂś urazĂłw. ZwÂłaszcza ze to nawet nie ona miaÂłaby rozmawiaĂŚ z HankÂą...
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

wg mnie to bez sensu ta pÂłyta no ale jak widze wielu sie osobom podoba a po dugie kinia dostanie za to kase..ale boje sie , ze za bardzo robi siĂŞ jak cichopek... :?

a co do tego artykó³u w pudelku to moze i smok miala wyst¹piÌ w ddtvn ale w¹tpie ¿eby kinga u¿¹dza³a z tego powodu histerie a co gorsza mia³a odejœÌ z programu
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Bouncer
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 18:01
Kontakt:

Post autor: Bouncer »

Tak w ogóle ile kosztuje ta przyjació³ka z p³yt¹? o ile jeszcze jest w ogóle w kioskach,,,
9,99zÂł
a co do tego artykó³u w pudelku to moze i smok miala wyst¹piÌ w ddtvn ale w¹tpie ¿eby kinga u¿¹dza³a z tego powodu histerie a co gorsza mia³a odejœÌ z programu
Ty tak specjalnie??
http://kinga4fans.prv.pl - nieoficjalna strona dziennikarki
http://stefanoterrazzino.prv.pl - oficjalna strona tancerza
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Kolejny super artykuÂł Pudelka na miarĂŞ Grand Press. PoraÂżka :/

WedÂług naszego ÂźrĂłdÂła... Naszego czyli jakiego ??
MĂłwi siĂŞ... Kto mĂłwi??
Có¿ za rzetelnoœÌ informacji. Jak zawsze. Jestem pod wra¿eniem.

Ile razy mo¿na w kó³ko maglowaÌ te same tematy??
Ile jeszcze powstanie bzdurnych tekstĂłw o niczym??
To nawet nie jest tania sensacja.
To jest... :xx: (eh,szkoda s³ów...)
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
Bouncer
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 18:01
Kontakt:

Post autor: Bouncer »

Kolejny super artykuÂł Pudelka na miarĂŞ Grand Press. PoraÂżka
Zgadzam siê. Mo¿e to nie by³oby takie wpieniaj¹ce gdyby nie "Pudelkowe" komentarze a'la (nie mówiê wy³¹cznie o tym artykule) "Rusin siê chyba podoba³o...", czy tez wypominanie wszystkich wydatków Kingi.
I wszyscy ludzie, ktĂłrzy w to wierzÂą...Jak siĂŞ patrzy na komentarze to moÂżna spazmĂłw dostaĂŚ. Cokolwiek by siĂŞ nie napisaÂło oni i tak w to uwierzÂą (nie mĂłwiĂŞ o wszystkich) i komentujÂą "Jaka to szmata", "we Âłbie siĂŞ jej poprzewracaÂło" i nikt nie pomysli nigdy zanim strzeli takiego komenta.

Ale sie rozpisaÂłam :D Prawie jak Arctica :)
http://kinga4fans.prv.pl - nieoficjalna strona dziennikarki
http://stefanoterrazzino.prv.pl - oficjalna strona tancerza
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Kinga zostaÂła wybrana kobietÂą roku GLAMOUR w kat. show biznes :)!!! :D
Bouncer
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 18:01
Kontakt:

Post autor: Bouncer »

JakoÂś dziwnie nawet mnie to nie zdziwiÂło :D PrzecieÂż Kinga rulezz
http://kinga4fans.prv.pl - nieoficjalna strona dziennikarki
http://stefanoterrazzino.prv.pl - oficjalna strona tancerza
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Obrazek

"Show-biznes, kategoria, w ktĂłrej zwyciĂŞÂżyÂłam, to do niedawna zupeÂłnie nieznana mi dziedzina aktywnoÂści zawodowej. ChoĂŚ wiem, Âże taniec byÂł tylko epizodem w moim Âżyciu, dziĂŞkujĂŞ czytelniczkom Glamour za wszystkie gÂłosy. Jestem dziennikarkÂą, ale po programie „Taniec z gwiazdami” dostaÂłam wiele nowych propozycji. ChcĂŞ te moje „5 minut” wykorzystaĂŚ najlepiej jak potrafi ĂŞ, dlatego wszystkim ofertom uwaÂżnie siĂŞ przyglÂądam. MyÂślĂŞ, Âże kaÂżdy powinien taki moment wykorzystaĂŚ. NiezaleÂżnie jednak, jak bardzo poÂświĂŞcamy siĂŞ czy to pracy, czy rodzinie, zawsze trzeba znaleŸÌ czas dla siebie. Do tego wniosku doszÂłam trochĂŞ póŸno, ale teraz bardzo pilnujĂŞ tego „mojego” czasu. Na przykÂład, codziennie rano ĂŚwiczĂŞ! WierzĂŞ w karierĂŞ „od pucybuta do prezesa”. Aby byĂŚ dobrym w jakimÂś zawodzie, powinno siĂŞ przejœÌ przez wszystkie etapy i poznaĂŚ wszystkie tajniki. Ta zasada ma zastosowanie rĂłwnieÂż w pracy dziennikarskiej. Sama lubiĂŞ oglÂądaĂŚ na ekranie ludzi, ktĂłrzy wiedzÂą coÂś wiĂŞcej niÂż to, gdzie jest obiektyw kamery..."

cyt. za: http://www.glamour.kobieta.pl

Gratulujemy :-)

Szczerze, to mnie teÂż wygrana Kingi nie zdziwiÂła.
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Gratulacje Kinga

Poprostu Kobieta Show-biznesu
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Nie zdziwicie siĂŞ jak powiem, Âże mnie teÂż nie zdziwiÂła wygrana Kingi ;)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Kobieta Glamour 2006


Obrazek Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości