Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zmianami w newsroomie TVN24. Nie s¹dzi³em, ¿e to wszystko tak bardzo mi siê spodoba ;] kolorystyka jak najbardziej na plus! Fajnie siê prezentuje nowy stó³ prezenterski. Czo³ówki sta³y siê bardzo dynamiczne, ciekawsze i ³adniejsze. MOJA OCENA: 5+
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Jeszcze kilka spostrzeÂżeĂą:

- ogĂłlnie newsroom wydaje siĂŞ chyba wiĂŞkszy

- myÂślaÂłem, Âże wraz z nowymi belkami poprawiÂą wizytĂłwki programĂłw w prawym rogu a te sÂą niestety bez zmian (ta z magazynu 24 Godziny jest okropna)

- szkoda Âże ciÂągle oglÂądamy te same kadrowanie; podoba mi siĂŞ teraz jedynieto z Magazynu (ujĂŞcie z lewej strony z widokiem na goÂści i szybĂŞ ;) - choĂŚ byÂło juÂż stosowane przed remontem )

- du¿y + za nowy stó³

- w niektĂłrych momentach ta biel rzeczywiÂście moÂże raziĂŚ

Ale ogĂłlnie ocena 4 :D
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

NagÂłe zmiany stoÂłu prezenterskiego

Post autor: Enceladus »

Teraz ju¿ wiadomo dlaczego ten nowy stó³ jest taki wielki. Okazuje siê, ¿e pod nim znajduje siê stary stó³. Podczas "Faktów" nowy (lekki) stó³ jest zdejmowany i pozostaje stary. Tak aby "Fakty" i TVN24 mia³y inne sto³y. Sprytny zabieg. Widocze by³o to dzisiaj podczas g³ównych "Faktów", kiedy stó³ by³ stary, a nowego nie by³o w ogóle widaÌ.
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Zauwazyliscie ze w Faktach byl stary stol prezenterski - nie za bardzo to rozumiem...
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

TeÂż to zauwaÂżyÂłem. Na poczÂątku na mojej twarzy moÂżna zauwaÂżyĂŚ byÂło zdziwienie. Moim zdaniem jest dobre rozwiÂązanie z tym stoÂłem. Fakty bĂŞdÂą nam siĂŞ kojarzyÂły tylko ze starym stoÂłem, zaÂś nowe, odmienione tvn24 z nowym.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

i to jest glupota z tymi stolami.

w ogole te zmiany na minus - wszystkie ;(

i w ogole gdzie niby sa te nowe loty kamerowe??
bo ja jak narazie widze to co zwykle czy - zero czolowki , beznadziejnyu dzwiek i odrazu kamera ustawiona na prezentera
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ale siĂŞ dziÂś Grass w magazynie 24h podnieciÂł nowym studiem , mĂłwiÂł o tym na poczatku i po kolejnej przerwie i jeszcze pytaÂł o niego goÂści - np. Kalisza z SLD :P :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Kalisz powiedziaÂł, Âże studio mu siĂŞ podoba, ale prezenterki bĂŞdÂą miaÂły problem z doborem stroju do tej scenografii. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Jeszcze raz to muszê napisac bo ogl¹daÌ siê tego nie da... Te œwiec¹ce na bia³o panele miêdzy monitorami musz¹ znikn¹Ì! Oczy bol¹ i cz³owiek zamiast skupiÌ siê na prezenterze jest dekoncentrowany przez to œwiat³o w tle.

Reszta jest w porzÂądku - biaÂłe belki fajne (i tyle starczy biaÂłego), do wyskakujÂących zdaĂą na pasku moÂże i da siĂŞ przyzwyczaiĂŚ (chociaÂż przyznam Âże na CNN siĂŞ do nich nie przyzwyczaiÂłem... wolĂŞ scroll), dzielenie ekranu centralnie na twarz prezentera i reportera bardzo dobre.

To tyle. Jest okej, ale mam nadziejĂŞ, Âże ludzie w TVN zobacza Âże te biaÂłe panale to wielka pomyÂłka i to zniknie. Albo przynajmniej niech to Âświeci o poÂłowe mocy mniej.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

czyzby juz jakies zmiany?
bo z tego co widze to serwis ktory wlasnie leci jest nie w studiu tylko przy technice BlueBox
bo to widac odrazu.
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

Tak jak chciaÂłeÂś, tak zrobili. TÂło miĂŞdzy monitorami nie jest juÂż biaÂłe, tylko fioletowe. ZmieniÂł siĂŞ teÂż kolor belek i wprowadzono napisy na pasku - kraj, Âświat....
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Enceladus pisze:Tak jak chciaÂłeÂś, tak zrobili. TÂło miĂŞdzy monitorami nie jest juÂż biaÂłe, tylko fioletowe. ZmieniÂł siĂŞ teÂż kolor belek i wprowadzono napisy na pasku - kraj, Âświat....
Dzisiejsze zmiany sÂą dla mnie tez na plus :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..od razu lepiej z tymi przyciemnionymi oprawami monitorĂłw :lol2:
..jeszcze trochĂŞ przyciemniÂą i bĂŞdzie Âłagodniej przyjemniej dla oczu ;)

..prezenter..dzis prezenterka :lol2: chyba teÂż sÂą jakoÂś tak dalej kadrowane przez co tÂło jest wyraÂźniejsze :mhm:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Zdecydowanie lepiej jest z tymi b³êkitnymi oprawami. Jest tak ³agodnie i przyjemnie dla oka. Mogliby jeszcze zmieniÌ napis reklama i og³oszenie p³atne na jak¹œ fajn¹ grafikê pasuj¹c¹ do ca³je reszty.
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

miko pisze:Zdecydowanie lepiej jest z tymi b³êkitnymi oprawami. Jest tak ³agodnie i przyjemnie dla oka. Mogliby jeszcze zmieniÌ napis reklama i og³oszenie p³atne na jak¹œ fajn¹ grafikê pasuj¹c¹ do ca³je reszty.
WÂłaÂśnie moim zdaniem nie powinni w tym aspekcie nic zmieniaĂŚ. Jest dobrze tak jak jest. Moim zdaniem powinni zrobiĂŚ tak jak jest w CNN, gdzie w ogĂłle napis reklama siĂŞ nie pojawia. Sprawia to, Âże wszystko jest bardziej pÂłynne. No ale tego nie wymagam od TVN24, bo obecne zmiany bardzo mi siĂŞ podobajÂą.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości