Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Maciekw pisze:Dawno nikt tu nic nie pisaÂł. CzyÂżby siĂŞ wszyscy na AnnĂŞ obrazili? :mhm:
A o co mia³bym siê na Aniê obraziÌ? :D chyba nie o to, ¿e wychodzi za m¹¿? :lol:

ÂŚwietnie siĂŞ zÂłoÂżyÂło, iÂż miaÂła dyÂżur w tak radosnym, wrĂŞcz ÂświÂątecznym dniu :tanczy: JuÂż to sobie wyobraÂżam, jak musiaÂła okraszaĂŚ kaÂżdy serwis tym swoim ''hollywoodzkim'' uÂśmiechem :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
roxana883
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 04 kwie 2007, 22:57

Post autor: roxana883 »

[/quote] JuÂż to sobie wyobraÂżam, jak musiaÂła okraszaĂŚ kaÂżdy serwis tym swoim ''hollywoodzkim'' uÂśmiechem :lol2:[/quote]

Wyczuwam tu jak¹œ nieuzasadnion¹ z³oœliwoœÌ i ironiê :uhh: Jacku Blacku, co Ci? ;) :lol:
A Ania Âładnie wyglÂąda w biaÂłym kolorze, anielsko wrĂŞcz... :D
[/quote]
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Ania w najbliÂższy weekend bĂŞdzie relacjonowaĂŚ z Francji przebieg wyborĂłw prezydenckich.
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

:tanczy:

Obrazek Obrazek Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek Obrazek
znowu w ParyÂżu :aniol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁodziak pisze:Ania w najbliÂższy weekend bĂŞdzie relacjonowaĂŚ z Francji przebieg wyborĂłw prezydenckich.
A kogó¿ innego mog³aby tvn24 tam jako korespondenta/-tkê pos³aÌ? :lol2: Nie wyobra¿am sobie nikogo innego w tym miejscu :lol2: Piêkna Francu ... :hmm: Polka :aniol: stoj¹ca na tle £uku Triumfalnego - choÌpewnie wszyscy woleliby od Ani teraz us³yszeÌ ''L'Arc de Triomphe'' :lol2: Nie dziwiê siê KuŸniarowi, i¿ prosi³ Aniê o francusk¹ dawkê, próbkê zdaniow¹ opisuj¹c¹ piêkn¹ pogodê w Pary¿u :lol2: Te¿ bym j¹ poprosi³ :lol2:

Czekam na kolejne wejÂścia z zapartym tchem :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Black Jack '62 pisze:Nie dziwiĂŞ siĂŞ KuÂźniarowi, iÂż prosiÂł AniĂŞ o francuskÂą dawkĂŞ, prĂłbkĂŞ zdaniowÂą opisujÂącÂą piĂŞknÂą pogodĂŞ w ParyÂżu
Tej jej francuski to taki ... rodem z Tours. TrochĂŞ naduÂżywa tego "r" :)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Tej jej francuski to taki ... rodem z Tours.
A to dobrze, czy Âźle?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Maciekw pisze:
Tej jej francuski to taki ... rodem z Tours.
A to dobrze, czy Âźle?
Raczej dobrze. Mimo, ¿e wiêkszoœÌ Francuzów (szczególnie po³udnie) mówi inaczej. Ale ci co tak mówi¹ okreœlani s¹ jako wieœniacy :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

sybic pisze:
Maciekw pisze:
Tej jej francuski to taki ... rodem z Tours.
A to dobrze, czy Âźle?
Raczej dobrze. Mimo, ¿e wiêkszoœÌ Francuzów (szczególnie po³udnie) mówi inaczej. Ale ci co tak mówi¹ okreœlani s¹ jako wieœniacy :)
To w myÂśl tej zasady, Ania nie ma ''wieÂśniackiego'' akcentu :lol:

Przepraszam :* ale nie mogÂłem siĂŞ powstrzymaĂŚ ;) Ani akcent brzmi tak ... jakby uczyÂła siĂŞ jĂŞzyka poprzez dorastanie w tamtym Âśrodowisku (a wiemy, Âże tak wÂłaÂśnie byÂło :D ) i sÂłychaĂŚ, Âże nauczyÂła siĂŞ wrĂŞcz myÂśleĂŚ "po francusku" :D Do tego zarĂłwno z relacji i tej dzisiejszej, i poprzednich, i z wpisĂłw na blogu wynika, Âże Ania jest za pan brat z kulturÂą, Âżyciem politycznym, spoÂłecznym, etc. Francji 8)
Mo¿emy byÌ spokojni o to, ¿e o wyborach prezydenckich odbywaj¹cych siê we Francji - kraju szampana, wina oraz wspania³ych serów, bêdziemy informowani rzetelnie i, ¿e siê tak wyra¿ê, do syta :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Na portalu tvn24.pl moÂżna posÂłuchaĂŚ jednej, z wielu wspaniaÂłych :D relacji Ani :arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1503895,wiadomosc.html :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Ania ma dzisiaj urodziny.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Z tego co widziaÂłem w Poranku to raczej je spĂŞdzi w ParyÂżu.
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Ania z ParyÂża

Obrazek

Dosy³ dla TVN 24 z satelity Eutelsat W1 - 10°E.

Ostatnio nie dawa³em ¿adnych zdjêÌ, bo TVN zacz¹³ kodowaÌ swe dosy³y w systemie BISS na Eutelsat W2 - 16°E przez co sporadycznie mo¿na z³apaÌ przekaz nie kodowany.
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

A ja byÂłam zdolna i dzwoniÂłam do Pani Ani ok godz. 8.45 ;) A wiadomo co Anna wtedy robiÂła :D Ale byÂłam w szkole, wiĂŞc o tym pojĂŞcia nie miaÂłam... PRZEPRASZAM.
A takÂą miaÂłam nadziejĂŞ sobie z AniÂą krĂłtko porozmawiaĂŚ... a skoĂączyÂło sie na dwĂłch SMSach...

P.S. Ania wraca 1 maja do Polski.

Ania siĂŞ trochĂŞ zraziÂła do mnie a mi jest szkoda... Ale za gÂłupotĂŞ siĂŞ pÂłaci... I juÂż dlatego nie ma "Sylwio" a jest "Pani Sylwio"... Pozdrawiam.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Och Sylwio :D CzyÂżby znowu coÂś siĂŞ pochrzaniÂło :>
ÂŁodziak pisze:Ania ma dzisiaj urodziny.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Z tego co widziaÂłem w Poranku to raczej je spĂŞdzi w ParyÂżu.
A, ktĂłre to urodzinki? :) 22-gie? :o NiemoÂżliwe :o A ja myÂślaÂłem, Âże 18-ste :lol2:

ParyÂż?
Nie wyobraÂżam sobie lepszego miejsca na spĂŞdzenie rocznicy urodzin :P Pozostaje mieĂŚ tylko nadziejĂŞ, Âże Ania w towarzystwie jest :D A choĂŚby ukochanego, bo wtedy to juÂż caÂłkowita sielanka :P

Wszystkiego najlepszego … :spiewa:

A relacji to dziÂś nie byÂło, poza tÂą, ktĂłrÂą widziaÂłem, sÂłyszaÂłem, bo telefoniczna byÂła, w Poranku? CapsĂłw brak? :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości