Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze:
DÂżastina pisze:Ja jednak nie mogĂŞ siĂŞ powstrzymaĂŚ :rozglada: Pierwsza myÂśl, jaka przyszÂła mi do gÂłowy kiedy zobaczyÂłam AgatkĂŞ w tym pÂłaszczyku - dziewczyna straÂżaka :lol2:
Jak to, czy¿byœ posiada³a w tym temacie jak¹œ wiedzê? :D
Mam nadziejĂŞ mi odpowiesz ;)
Taaak :rozglada: oczywiÂście, Âże posiadam :rozglada: ale nic Ci nie powiem :lol2:
A teraz idĂŞ siĂŞ wyspaĂŚ :P albowiem bojĂŞ siĂŞ, Âże zacznĂŞ jeszcze bardziej bredziĂŚ :devil:
Tak, tak wyÂśpij siĂŞ dobrze i nie bredÂź juÂż wiĂŞcej :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..DÂżastina i Funcky :tanczy: obie jesteÂście :jupi:
..DÂżastina dla Ciebie specjalne podziĂŞkowania :*
:> A o mp3 z dzisiejszymi relacji nie prosisz? :mhm: Nie to nie :roll: Nie zapodam :devil:
ÂŻartowaÂłam :szalony:
..DÂżasta :)
..przecieÂż Ty doskonale wiesz na co czekam..-y :lol2:
..odsÂłuchaĂŚ relacji ktĂłrych siĂŞ nie sÂłyszaÂło to najwiĂŞksze marzenie fana :lol2:
..a osoba umoÂżliwiajÂąca takie odsÂłuchanie to najwiĂŞkszy przyjaciel :P :*

..zaraz wszystkie zaÂładujĂŞ :rozglada:

Black pisze: Pozdrawiam wszystkie piĂŞkne damy :lol2: ZwÂłaszcza te, ktĂłre caÂły dzieĂą spĂŞdziÂły w WesoÂłym :lol2: Miasteczku :lol2: :*
..ciekawe co te piĂŞkne damy ktĂłre wczoraj przebywaÂły w tym miasteczku robiÂą dzis :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:..widziaÂłem ostatecznie pewnie ostatniÂą relacjĂŞ :jupi:
/.../
..piĂŞkniejsza z relacji na relacjĂŞ :lol2:
Heh.. okularki by siĂŞ przydaÂły ;)
..nie zaszkodziÂłyby a pomogÂły ;)
Starcie dwĂłch Gwiazd: SÂłoĂące kontra Agatta 8)
KrĂłtka charakterystyka stron...
SÂłoĂące leÂży w jednym z ramion spiralnych Galaktyki.
Agatta w ramionach... hm :mhm: :lol:

S³oùce gwiazda, wokó³ której kr¹¿y Ziemia, inne planety oraz mniejsze cia³a niebieskie.
Agatta, Gwiazda wokó³ której - miêdzy innymi - my kr¹¿ymy :lol2:

SÂłoĂąca to najjaÂśniejszy obiekt na niebie i jednoczeÂśnie gwiazda najbliÂższa Ziemi.
Agatta naszym zdaniem jest najjaÂśniejszÂą GwiazdÂą Tvn24 :D

S³oùce okr¹¿a centrum Drogi Mlecznej z prêdkoœci¹ 220 km/s w czasie 226 milionów lat.
Agatta przemierza PolskĂŞ zachodniÂą z prĂŞdkoÂściÂą... hm :mhm: w czasie hm... :mhm: Pewnie moÂżna by to wyliczyĂŚ prostÂą metodÂą, za pomocÂą jakieÂś przystĂŞpnego wzoru, ale do ''Szukanych'' potrzebowalibyÂśmy bardzo dokÂładnych ''Danych'' :lol:

Od SÂłoĂąca dzieli nas okoÂło 150 mln km.
A od Agatty... hmm :mhm: Odleg³oœÌ w zale¿noœci od tego, gdzie kto mieszka :lol:

Powierzchnia... ObjêtoœÌ... Masa... Moc promieniowania..., itd., itd. :spiewa: Te dane obserwacyjne o S³oùcu znamy, wiêc teraz doszed³em do wniosku, i¿ Agatta jest bardziej tajemnicz¹ Gwiazd¹ nawet od S³oùca :lol:

Poza tym nie od dziÂś wiadomo, Âże niskie sÂłoĂące to najlepsze oÂświetlenie do tego, by wydobyĂŚ najpiĂŞkniejszÂą plastykĂŞ obiektu na obrazie, zdjĂŞciu... screenie :lol2: Nie chcĂŞ poprzez to powiedzieĂŚ, Âże Agatta przegraÂła starcie ze SÂłoĂącem - co to, to nie ;) ÂŻadna ze stron nie moÂże ustÂąpiĂŚ, bo Âżycie bez choĂŚby jednej ze stron byÂłoby pozbawione ÂświatÂła i... kolorytu, wiĂŞc bĂŞdÂą siĂŞ tak pewnie ''mocowaĂŚ'' nie raz jeszcze :lol2:
DÂżastina pisze:a jednak nie mogĂŞ siĂŞ powstrzymaĂŚ :rozglada: Pierwsza myÂśl, jaka przyszÂła mi do gÂłowy kiedy zobaczyÂłam AgatkĂŞ w tym pÂłaszczyku - dziewczyna straÂżaka :lol2:
:hahaha: Kiedy krzywym okiem spoglÂądam, nie komentujÂąc ich wcale ani sÂłowem, na nowe i coraz to bardziej ''odjechane'' ciuchy mojej Âżony, ona odpowiada mi, Âże jestem ignorantem nie znajÂącym siĂŞ na modzie :hahaha: To tylko taka sugestio-refleksja, Âżaden wyrok ;)
Black Jack '62 pisze:PóŸniej kiedyœ Agatce ... znaczy siê Wam :lol: wynagrodzê te dzisiejsze braki ;)
Twoje wyimaginowane wraÂżenia nas nie interesujÂą :devil: Nas interesujÂą tylko fakty :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..piĂŞkne porĂłwnanie :D
..ale czy ja wiem czy SÂłoĂące nam Agatki jednak nie pokonaÂło :?:
..bo sÂłoĂące Âświeci jak szlaone a Agatki jak nie byÂło tak nie ma ;(
Alchemik pisze:Poza tym nie od dziÂś wiadomo, Âże niskie sÂłoĂące to najlepsze oÂświetlenie do tego, by wydobyĂŚ najpiĂŞkniejszÂą plastykĂŞ obiektu na obrazie, zdjĂŞciu... screenie :lol2: Nie chcĂŞ poprzez to powiedzieĂŚ, Âże Agatta przegraÂła starcie ze SÂłoĂącem - co to, to nie ;) ÂŻadna ze stron nie moÂże ustÂąpiĂŚ, bo Âżycie bez choĂŚby jednej ze stron byÂłoby pozbawione ÂświatÂła i... kolorytu, wiĂŞc bĂŞdÂą siĂŞ tak pewnie ''mocowaĂŚ'' nie raz jeszcze :lol2:
..bĂŞdÂą :?:
..bĂŞda :uhh:
..no wÂłaÂśnie jak na razie to raczej nie bardzo ;(
..ktĂłry to juÂż dzieĂą bez Agatki :?:
..w niedzielĂŞ widzieliÂśmy jÂą ostatni raz ;(
..dziÂś mamy ÂśrodĂŞ i nic nie wskazuje na to by Âśroda miaÂła wyglÂądaĂŚ inaczej niÂż poniedziaÂłek i wtorek ;(
..jest wiele tematĂłw ale Âżadnym nie zajmuje siĂŞ Agatka ;(
..co jest grane :>
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

¯adnych faktów, ani te¿ ¿adnych bzdur, bo czas mnie potwornie nagli :D W dodatku chyba mi siê wydaje, ¿e forum chodzi jak ¿ó³w i to jeszcze 600-letni :devil: B³agam zróbcie coœ z tym, bo jak dalej pójdzie, to w ogóle nie znajdê czasu na to, by wys³aÌ choÌby jednego posta ;( Wczoraj wys³anie posta zajê³o mi prawie 15 minut! ;( Po czym w ogóle forum przesta³o dzia³aÌ i feralnym zrz¹dzeniem losu nie zd¹¿y³em wys³aÌ posta jedynie w w¹tku Agatki ;(
No dobra, ale dziÂś korzystam z okazji, Âże jak na razie wsio Âśmiga i mam chwilkĂŞ wolnego czasu, to piszĂŞ tak szybko, jak to tylko moÂżliwe :D
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: MyÂślaÂłeÂś, Âże mi to umknie?!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Teraz juÂż siĂŞ nie dziwiĂŞ, dlaczego mĂłj Kaskader tak siĂŞ na TwĂłj widok puszy :evil:
Spoko sis ;) Na zgodĂŞ juÂż ÂżeÂśmy ciepÂło siĂŞ poskÂładali mlecznym likierem :D[/quote]
A jednak byÂł uÂśmiech, kiedy Ania JĂŞdrzejowska stwierdziÂła Âże Agatka jest na miejscu od dobrych paru godzin ;)
Jak mi³o, có¿ za troska :P Nie mogê siê oprzeÌ wra¿eniu, ¿e wszyscy niektórzy wspó³pracownicy Agatki z tvn24 przeœcigaj¹ siê prezentowaniu na wizji pozytywnych relacji miêdzy nimi a Agatk¹? :P nie chcê siê myliÌ ;) :devil:
Ale ja nie projektowaÂłem i rentgena w oczach nie mam (Âżal ;( :devil: ), bym wiedzieĂŚ mĂłgÂł, gdzie projektant ukryÂł guziczki, wiĂŞc ja nie wiem o nich nic w dalszym ciÂągu, nie wiem jak to jest w przypadku Blacka :mhm:
No nieeee :o ChcÂą mnie wykoĂączyĂŚ :devil: KiedyÂś naprawdĂŞ zadÂławiĂŞ siĂŞ jadÂłem podczas lektury tego wÂątku :devil: A co ja mam mieĂŚ niby rentgena w oczach? :lol: UÂświadamiam wszystkich nieÂświadomych, Âże jestem wprawdzie wspaniaÂłym mĂŞÂżczyznÂą :lol2: ale do Supermana to wiele mi brakuje :lol2: :devil:

Al, sk¹d Ty tak w ogóle wytrzasn¹³eœ tê wojnê Gwiazd :> Podoba mi siê oczywiœcie najbardziej zw³aszcza fragment o ramionach :P Oczywiœcie :devil:
DziĂŞki DÂżastina za wszelkie relacje :lol: WysÂłuchaÂłem z przeogromnÂą satysfakcjÂą :* :D

Ale coÂś kiepsko dziÂś u mnie z nastojem :roll: Nie wiem, co to moÂże byĂŚ :roll: Pozimowa, czy wiosenna depresja :roll:
Lekarstwo mi potrzebne ... :spiewa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:..piĂŞkne porĂłwnanie :D
PorĂłwnanie jak kaÂżde inne i oczywiste jak sÂłoĂące na niebie :rozglada:
..ale czy ja wiem czy SÂłoĂące nam Agatki jednak nie pokonaÂło :?:
..bo sÂłoĂące Âświeci jak szlaone a Agatki jak nie byÂło tak nie ma ;(
Odrobina wiary..., nadzei... i... :rozglada: :lol:
Black Jack '62 pisze:Spoko sis ;) Na zgodĂŞ juÂż ÂżeÂśmy ciepÂło siĂŞ poskÂładali mlecznym likierem :D
WidaĂŚ, Âże bardzo Wam obojgu zaczĂŞÂło zaleÂżeĂŚ na tym, abyÂście stali siĂŞ wizytĂłwkÂą Poznania? :lol:

Starajcie siĂŞ bardziej, Âżeby Agatta w koĂącu miaÂła o czym mĂłwiĂŚ :ban:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

obieÂżyÂświat pisze: ..w niedzielĂŞ widzieliÂśmy jÂą ostatni raz ;(
..dziÂś mamy ÂśrodĂŞ i nic nie wskazuje na to by Âśroda miaÂła wyglÂądaĂŚ inaczej niÂż poniedziaÂłek i wtorek ;(
..jest wiele tematĂłw ale Âżadnym nie zajmuje siĂŞ Agatka ;(
..co jest grane :>
TeÂż siĂŞ nad tym zastanawiam :mhm:
ChoĂŚ jedno wiem na pewno- bardzo mi siĂŞ te nagÂłe Agatki znikniĂŞcia nie podobajÂą :nie:
I.....pozostajÂąc w materii astronomicznej :) mam tylko nadziejĂŞ, Âże Agatka w czarnÂą dziurĂŞ nie wpadÂła :rydzyk: :lol:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

adviser pisze:I.....pozostajÂąc w materii astronomicznej :) mam tylko nadziejĂŞ, Âże Agatka w czarnÂą dziurĂŞ nie wpadÂła :rydzyk: :lol:
PoszedÂłeÂś w przewidywaniach tak daleko, iÂż tym razem niszczycielskie zderzenie galaktyk przyszÂło mi na myÂśl :rozglada:
Istnieje rĂłwnieÂż przypuszczenie mĂłwiÂące o tym, Âże z czarnej dziury nie moÂżna siĂŞ wydostaĂŚ, co pewnie adviser miaÂłeÂś na wzglĂŞdzie, bo wszystkie drogi ucieczki prowadzÂą z powrotem do Âśrodka. :neutral:
Jeœli natomiast wierzyÌ i za prawdziw¹ uznaÌ hipotezê Hawkinga, która zwykle wydawa³a mi siê ma³o prawdopodobna :rozglada: czarna dziura "paruje", a co za tym idzie, to zjawisko sta³ego ubywania jej masy... itd. ;) A skoro maleje, to... do czego zmierzam, oczywiœcie w kierunku samych pozytywnych wydarzeù w kwestii rych³ego zjawienia siê - powrotu Agatty z tej kosmicznej podró¿y, w któr¹ j¹ bez jej wiedzy wys³aliœmy :lol:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

ZnalazÂła siĂŞ i nawet wiadomo gdzie przebywaÂła :tanczy:

Obrazek Obrazek

Allllleee laskaaaaa :tanczy: :brawa:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Alchemik pisze:
adviser pisze:I.....pozostajÂąc w materii astronomicznej :) mam tylko nadziejĂŞ, Âże Agatka w czarnÂą dziurĂŞ nie wpadÂła :rydzyk: :lol:
JeÂśli natomiast wierzyĂŚ i za prawdziwÂą uznaĂŚ hipotezĂŞ Hawkinga, ktĂłra zwykle wydawaÂła mi siĂŞ maÂło prawdopodobna :rozglada: czarna dziura "paruje", a co za tym idzie, to zjawisko staÂłego ubywania jej masy... itd. ;)
:lol: :lol: :lol: A widzisz sceptyku jak siĂŞ na swoim niedowiarstwie przejechaÂłeÂś :lol: Agatka wydostaÂła siĂŞ szybciej z czarnej dziury, niÂż to mogÂłeÂś przewidzieĂŚ :lol: ZastanĂłw siĂŞ wobec tego rĂłwnieÂż nad prawdziwoÂściÂą teorii wielkiego wybuchu :devil:
marcinkowsky pisze:ZnalazÂła siĂŞ i nawet wiadomo gdzie przebywaÂła :tanczy:
Hmmm ... :mhm: Zastanawia mnie pora robienia stand up'a :> Musia³o ju¿ byÌ grubo po 21'szej :> Co tak póŸno Agatka robi³a w tym Bytomiu :mhm: Nie da³o siê tych materia³ów za dnia zebraÌ? :D
:hmm: G³upio pytam jeszcze!!! :D Przecie¿ pokaza³a, jaka to ''radosna'' miejscowoœÌ :lol: Czasu tam spêdzonego siê na pewno nie liczy ;) Dziêki temu mamy piêkn¹ Agatkê po zmroku :D Ciekawe, czy Kocur bez wiêkszych oporów wskaza³ jej drogê do Poznania? :lol: W koùcu takiej ''lasce'' :lol2: tylko idiota pozwala wróciÌ do domu :lol2: Ja na jego miejscu celowo Ÿle bym j¹ nakierowa³ i zwabi³ ... :red: :red: :red: A wiêc nie pozostaje nic innego jak czym prêdzej staÌ siê wizytówk¹ Poznania ... :spiewa: Kaskader, bracie, czas w koùcu zakasaÌ rêkawy i wzi¹Ì siê do roboty ... :tanczy:
marcinkowsky pisze:Obrazek Obrazek

Allllleee laskaaaaa :tanczy: :brawa:
AleÂż Agatka piĂŞknie komponuje siĂŞ z tym brÂązem :lol2: Jak zawsze :lol2: znaczy siĂŞ z postaciami z brÂązu :lol2: Gdyby nie kolor marynary i biaÂłego topu pod niÂą, komponowaÂłaby siĂŞ jeszcze bardziej ... idealnie :lol2:
HehĂŞ :P HehĂŞ :> Marnara w caÂłoÂści prezentuje siĂŞ nieÂźle ... caÂłkiem nieÂźle ... no dobra prezentuje siĂŞ bombowo :tanczy: Al - chyba musimy wiĂŞcej procent Agatki w relacjach wyczarowaĂŚ :lol: ÂżebyÂśmy czĂŞÂściej mogli tĂŞ marynarĂŞ niemal w caÂłoÂści oglÂądaĂŚ :lol:

Nie wiem jak Wam, ale mnie wydaje siê, ¿e ten materia³ mia³ po prostu spe³niÌ funkcjê œwietnego dowcip? :D A Agatka tym samym po dwakroÌ sukces odnios³a, bo dwa razy - najpierw relacj¹, a dziœ materia³em, doprowadzi³a do pe³nego dr¿enia ze œmiechu mnie i mój miêsieù ''piwny'' :devil: Z pó³ godziny dochodzi³em do siebie, zw³aszcza po zareklamowaniu przez Agatkê i tak ju¿ popularnego lokalu, mianowicie izby wytrzeŸwieù :devil: :lol: no dobra :D Ale po raz drugi równie¿ jej dowcipnie opowiedziana historia o kocie z Bytomia Odrzaùskiego, sk³oni³a mnie ku refleksji, sprawi³a, ¿e zatrzyma³em siê na chwilê, aby zastanowiÌ siê nad tym akurat paradoxem wyjêtym z otaczaj¹cej nas rzeczywistoœci :mhm: Na razie odda³em siê refleksji, ale nic ponad to, co wymyœli³a Agatka chyba na razie nie jestem w stanie wymyœliÌ :D Bo tak jak zwykle zapewne poruszy³a wszystkie kwestie, które da³o siê poruszyÌ i ca³oœÌ prowadzi³a do jeszcze zabawniejszej puenty, któr¹ jak zwykle Agatka w komentarzu koùcowym wyrazi³a ca³y, mo¿liwy do wyra¿enia, paradox sytuacji :lol2: :brawa:

Reporterka ta cudowna i, jak nikt inny z redakcji tvn24, potrafi przeÂłamaĂŚ we mnie apatiĂŞ i intelektualnÂą atrofiĂŞ :lol2: PotrzebowaÂłem lekarstwa i ... w ''Prosto z Polski'' znalazÂłem :szalony: ÂŻegnaj depresjo :devil: AdiĂłs!!! :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

A ja pozwolĂŞ sobie do tych wspaniaÂłoÂści w postaci obrazu i opisu :lol2: jak zwykle dÂżwiĂŞk dorzuciĂŚ :arrow: http://www.sendspace.com/file/yt8sl6
Black Jack '62 pisze:A wiêc nie pozostaje nic innego jak czym prêdzej staÌ siê wizytówk¹ Poznania ... :spiewa: Kaskader, bracie, czas w koùcu zakasaÌ rêkawy i wzi¹Ì siê do roboty ... :tanczy:
No proszĂŞ jeÂśli w gÂłowie zaÂświta myÂśl o zwabieniu Agatki :rozglada: to i na "wrednego kocura" Âłaskawszym okiem moÂżna spojrzeĂŚ :rozglada:

HehĂŞ :P HehĂŞ :> Marnara w caÂłoÂści prezentuje siĂŞ nieÂźle ... caÂłkiem nieÂźle ... no dobra prezentuje siĂŞ bombowo :tanczy:
I ja pozwolê siê do zachwytów przy³¹czyÌ :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:A ja pozwolĂŞ sobie do tych wspaniaÂłoÂści w postaci obrazu i opisu :lol2: jak zwykle dÂżwiĂŞk dorzuciĂŚ :arrow: http://www.sendspace.com/file/yt8sl6
..dziĂŞki DÂżastina :*

..co prawda na tvn24.pl znalazÂłem ten materiaÂł ;)
..ale zachêcony tym dŸwiêkiem ¿eby odnaleŸÌ obraz napoci³em siê i nadenerwowa³em tyle co w zesz³ym roku przez ca³y rok :devil:

..koniec koĂącĂłw znalazÂłem :tanczy:
..wiĂŞc jeÂśli ktoÂś chce jeszcze z obrazem caÂły materiaÂł zobaczyĂŚ - bo tu teÂż wszystko dopracowane idealnie - zgrane z dÂźwiĂŞkiem obrazki - mnĂłstwo interesujÂących ujĂŞĂŚ miasta - no i Agatka wieczorowÂą porÂą na sam koniec naturalnie :lol2:
..zresztÂą - co tu duÂżo gadaĂŚ - pisaĂŚ ;)

..obejrzyjcie sami :lol2:

:arrow: materiaÂł o kocie z Bytomia OdrzaĂąskiego - najwspanialszej reporterki - Agaty Tomaszewskiej :lol2: :brawa: :brawa:

..ale dzis znĂłw juÂż nie ma Agatki ;( ;(
..w 'PzP' teÂż juÂż raczej jej nie bĂŞdzie ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:A ja pozwolĂŞ sobie do tych wspaniaÂłoÂści w postaci obrazu i opisu :lol2: jak zwykle dÂżwiĂŞk dorzuciĂŚ :arrow: http://www.sendspace.com/file/yt8sl6

O :D CoÂś na mp3 player? :lol2: DziĂŞki :*
DÂżastina pisze:No proszĂŞ jeÂśli w gÂłowie zaÂświta myÂśl o zwabieniu Agatki :rozglada: to i na "wrednego kocura" Âłaskawszym okiem moÂżna spojrzeĂŚ :rozglada:
Wredny kocur czasami nie jest zÂły :devil:
Oooo :o :D I coÂś dla oczu znowu :D
..ale dzis znĂłw juÂż nie ma Agatki ;( ;(
..w 'PzP' teÂż juÂż raczej jej nie bĂŞdzie ;(
Ale obejrzeÌ program trzeba - mus to mus plus przyjemnoœÌ :lol2:

ZauwaÂżyliÂście, Âże coÂś siĂŞ mocno Agatki uczepiÂły i trzymajÂą ostatnio te ''zakrapiane'' tematy :> :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

DÂżastina pisze:Ja jednak nie mogĂŞ siĂŞ powstrzymaĂŚ :rozglada: Pierwsza myÂśl, jaka przyszÂła mi do gÂłowy kiedy zobaczyÂłam AgatkĂŞ w tym pÂłaszczyku - dziewczyna straÂżaka :lol2:
Mi pÂłaszcz nie przeszkadza ;)
A powiedziaÂłabym, Âże nawet mi siĂŞ podoba :P
Jeœli mia³abym zg³osiÌ jakieœ zastrze¿enia co do ogólnych wra¿eù na temat wczorajszego wygl¹du Agaty, to powiedzia³abym, ¿e denerwuje mnie to uczesanie, ta d³ugoœÌ w³osów ni w piêÌ, ni w dziewiêÌ :? Agata powinna, moim zdaniem, zdecydowaÌ siê: w³osy albo ca³kowicie spi¹Ì, albo rozpuœciÌ :D
Wtedy byÂłoby idealnie :P
Black Jack '62 pisze:
wojtek-poznan pisze:Pozdrawiam Was i Agatke
Wojtek
DziĂŞkujĂŞ za Âżyczenia, pozdrawiam Ciebie rĂłwnieÂż :) Ale do Agatki, to chyba musisz pod inny adres wystosowaĂŚ pozdrowienia, poniewaÂż ona raczej tu nie zaglÂąda ;) Na pewno nie jest typem bezsÂłownej podglÂądaczki :D
''Bezs³owna podgl¹daczka'' :lol: Nie mog³am omin¹Ì tego fragmentu dyskusji :D
O czymÂś mi to przypomniaÂło. Mianowicie, kiedyÂś pisywaÂłam na forach muzycznych. OprĂłcz tego, Âże duÂżo dowiedziaÂłam siĂŞ z nich o muzyce, to jeszcze tego, Âże zdarza siĂŞ, iÂż wielkie gwiazdy muzycznego show biznesu udzielajÂą siĂŞ w dyskusjach na forach :D I to podobno oni - na prawdĂŞ oni, a nie ktoÂś tylko za nich siĂŞ podajÂący. PiszĂŞ tu miĂŞdzy innymi o Gwen Stefani i Richardsie ze StonesĂłw :D
MoÂże doczekacie siĂŞ tego, Âże Agata wda siĂŞ w dyskusjĂŞ z Wami? :D Czego Wam ÂżyczĂŞ :D
To moÂże nawet nie taka abstrakcja :lol:
Agata sprawia wraÂżenie kontaktowej osoby.
Ale od poczÂątku ;)

MyÂślaÂłam, Âże bĂŞdĂŞ mieĂŚ dla Was lepsze informacje. MyÂślaÂłam, Âże w ten weekend uda mi siĂŞ dla Was wszystkich i dla siebie, rzecz oczywista, zdobyĂŚ autografy i pozdrowienia :rozglada:
A te ''prezenty'' miaÂłabym zdobyĂŚ na uroczystoÂściach gnieÂźnieĂąskich, ktĂłre bĂŞdÂą miaÂły miejsce w GnieÂźnie :D ZapytaÂłam w liÂście AgatĂŞ, czy siĂŞ wraz z ekipÂą wybierajÂą? OdpisaÂła, ale niestety nie wiedziaÂła jeszcze, czy tam bĂŞdÂą, nie wiedziaÂła teÂż, czy jeÂśli bĂŞdÂą, to kto bĂŞdzie wchodziÂł w skÂład ekipy :/
Teraz to juÂż zresztÂą jest mi juÂż wszystko jedno, poniewaÂż wiem, Âże i mnie tam nie bĂŞdzie :/
Z ewentualnego ''spotkania'' i Âłowienia autografĂłw wiĂŞc nici :/
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Lois Lane pisze:
MyÂślaÂłam, Âże bĂŞdĂŞ mieĂŚ dla Was lepsze informacje. MyÂślaÂłam, Âże w ten weekend uda mi siĂŞ dla Was wszystkich i dla siebie, rzecz oczywista, zdobyĂŚ autografy i pozdrowienia :rozglada:
A te ''prezenty'' miaÂłabym zdobyĂŚ na uroczystoÂściach gnieÂźnieĂąskich, ktĂłre bĂŞdÂą miaÂły miejsce w GnieÂźnie :D ZapytaÂłam w liÂście AgatĂŞ, czy siĂŞ wraz z ekipÂą wybierajÂą? OdpisaÂła, ale niestety nie wiedziaÂła jeszcze, czy tam bĂŞdÂą, nie wiedziaÂła teÂż, czy jeÂśli bĂŞdÂą, to kto bĂŞdzie wchodziÂł w skÂład ekipy :/
Teraz to juÂż zresztÂą jest mi juÂż wszystko jedno, poniewaÂż wiem, Âże i mnie tam nie bĂŞdzie :/
Z ewentualnego ''spotkania'' i Âłowienia autografĂłw wiĂŞc nici :/
Pewnie chcesz ÂżebyÂśmy CiĂŞ bÂłagali o to, ÂżebyÂś pojechaÂła :lol:

JedŸ....... :rydzyk: No jedŸ......... :rydzyk: Dla marcnkowskiego te¿ nie zapomnij wzi¹Ì autograf i wyœciskaj Agatkê ode mnie :D
a jak jej nie bĂŞdzie, to jakoÂś to przeÂżyjesz :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 29 gości