[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ja tam osobiÂście wole TzG bo te faÂłszujÂące(nie wszystkie 8) )gwiazdy sÂą straszne ale nie dziwie sie , ze duÂżo ludzi to lubi bo 'Taniec...' sie znudziÂł (nie wszystkim) :?

a co do uczestnikĂłw TzG to K.Tyniec musi wygraĂŚ :D no poprostu tak ale dla mnie to jest jakieÂś pomylenie z Tusk :x jest beznadziejna!!! i dziwie siĂŞ , ze jest jeszcze w tym programie, rozmumiem , ze stefano ma fanki ale Tusk jest denerwujÂąca :(
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejny Fina³ fina³ów "Taùca z gwiazdami",a tak¿e VI edycja tanecznego show:
Dziennik pisze:TVN szykuje specjalne wydanie swojego sztandarowego show. Na zakoĂączenie piÂątej edycji "TaĂąca z gwiazdami" zataĂączÂą najlepsi uczestnicy wszystkich poprzednich serii. Czy to koniec jednego z najpopularniejszych programĂłw w historii telewizji w Polsce?

W tej formule na pewno, programowi trzeba nowego "paliwa" - mĂłwiÂą medioznawcy.

Nieoficjalnie wiadomo, ¿e TVN na razie nie zrezygnuje ze swojego hitowego programu. Jesienna edycja ma uœwietniÌ dziesiêciolecie stacji. Wczeœniej jednak twórcy "Taùca" szykuj¹ dla widzów inn¹ niespodziankê - galê z udzia³em najpopularniejszych par dotychczasowych edycji. Szczegó³ów nie chc¹ zdradzaÌ. "Tydzieù po finale ma pojawiÌ siê dodatkowy odcinek" - mówi tylko Ma³gorzata Dworakowska z biura prasowego TVN.

Z naszych informacji wynika, Âże zataĂączÂą w nim nie tylko zwyciĂŞzcy poprzednich edycji. PojawiÂą siĂŞ teÂż pary, ktĂłre choĂŚ nie zdobyÂły krysztaÂłowej kuli, to zapadÂły w pamiĂŞĂŚ brawurowym wykonaniem jednego z taĂącĂłw. GorÂącÂą sambĂŞ zataĂączy wiĂŞc Joanna Liszowska, a niezapomniane tango do hitu ABBY "Money, money, money" MaÂłgorzata Foremniak.

Zwyciê¿czyni czwartej edycji, Kinga Rusin, przyznaje, ¿e najchêtniej zataùczy³aby rumbê, za któr¹ dwa razy zgarnê³a maksymaln¹ liczbê punktów. "Pomys³ na ten odcinek jest strza³em w dziesi¹tkê. To nie bêdzie starcie tych, którzy zwyciê¿yli, ale przegl¹d najpiêkniejszych taùców" - mówi prezenterka programu "Dzieù dobry TVN". Przyznaje, ¿e otrzyma³a wstêpn¹ propozycjê udzia³u w show. Termin nie ma znaczenia, na parkiet mog³aby wejœÌ i jutro: "Nie przesta³am taùczyÌ, nadal biorê lekcje u Stefano" (Stefano Terrazino partnerowa³ jej w programie - red.).

Gala ma poprawiÌ wyniki pi¹tej edycji "Taùca..." i nie bêdzie odcinkiem po¿egnalnym. Spekulacje o tym, ¿e show ma znikn¹Ì z ekranu, pojawi³y siê, gdy okaza³o siê, ¿e program przyci¹ga du¿o mniejsz¹ publicznoœÌ ni¿ wczeœniejsze serie. Z danych AGB Nielsen Media Research wynika, ¿e trzy pierwsze odcinki pi¹tej edycji ogl¹da³o piêÌ milionów widzów, czyli o dwa miliony mniej, ni¿ nadawane rok wczeœniej odcinki trzeciej, najpopularniejszej serii. - "Nadchodzi zmierzch tego programu. Bo ta formu³a siê wyczerpa³a. Widzowie szybko nudz¹ siê nawet najbardziej atrakcyjnymi show" - ocenia Krystyna Doktorowicz, medioznawca z Uniwersytetu Œl¹skiego. Ale s³absze wyniki pi¹tej edycji maj¹ te¿ inne Ÿród³o. W niedzielne wieczory "Taniec z gwiazdami" musi konkurowaÌ z "Ranczem" nadawanym w TVP i serialem Polsatu "Skazany na œmierÌ".

Czy kolejnej serii uda siê przyci¹gn¹Ì widzów? "Temu programowi potrzeba nowego <paliwa>. Mo¿e warto zastanowiÌ siê nad zmian¹ klucza, wedle którego zapraszani s¹ uczestnicy. Mo¿e powinni siê pojawiÌ sportowcy czy politycy?" - spekuluje Kinga Rusin. Wtóruje jej Krystyna Doktorowicz: "Gdyby na parkiecie zawirowa³ np. Roman Giertych, popularnoœÌ programu na pewno by wzros³a".
VI edycja to ju¿ za du¿o nawet jeœli zastosuj¹ jakiœ inny klucz doboru uczestników. :roll: O jakichœ bardziej znanych politykach mog¹ zapomnieÌ - wiadomo... :D Ale dobrze by zrobili gdyby tym Fina³em Fina³ów zakoùczyli ca³¹ historiê "Taùca z gwiazdami" i zajêli sie innym, ciekawszym, nowym formatem... Bo zamiast uœwiêciÌ dziesiêciolecie TVN ten program mo¿e dalej pogorszyÌ wyniki ogl¹dalnoœci i przynieœÌ inne "szkody". Tym bardziej jeœli uda³oby im siê œci¹gn¹Ì do VI edycji takie "gwiazdy" jak do obecnej... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

pawell pisze:(...) Bo zamiast uœwiêciÌ dziesiêciolecie TVN ten program mo¿e dalej pogorszyÌ wyniki ogl¹dalnoœci i przynieœÌ inne "szkody". Tym bardziej jeœli uda³oby im siê œci¹gn¹Ì do VI edycji takie "gwiazdy" jak do obecnej... :?
"UÂświĂŞciĂŚ" dziesiĂŞciolecie? GratulujĂŞ erudycji.

A powiedz mi tylko, czy s³ysza³eœ - do tej pory, kiedykolwiek i gdziekolwiek - ¿eby TVN dzia³a³ na swoj¹ niekorzyœÌ? Dlatego te¿ œmiem twierdziÌ, ¿e je¿eli decyzja o szóstej edycji bêdzie, to jednego mo¿emy byÌ pewni - bêdzie to zarazem najpewniej i najskrupulatniej przemyœlana decyzja w historii strategii programowych TVN-u.

Chocia¿ co do dzia³ania na niekorzyœÌ, móg³by siê jednak jeden argument znaleŸÌ. Zdjêcie "Milionerów". Ale to tylko - niechlubny, fakt - wyj¹tek potwierdzaj¹cy regu³ê. :aniol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WiedziaÂłem, Âże ktoÂś w koĂącu przyczepi siĂŞ do tego "uÂświĂŞciĂŚ". :D Ty to zrobiÂłeÂś to juÂż z gĂłry wiem czemu - po prostu "Âźle" napisaÂłem o "TaĂącu z gwiazdami". ChodziÂło mi oczywiÂście o "uÂświetniĂŚ" no a z rozpĂŞdu wyszÂło mi uÂświĂŞciĂŚ. Zdarza siĂŞ, jestem tylko czÂłowiekiem... 8) zauwaÂżyÂłem to wczeÂśniej, ale nie mogÂłem zmieniĂŚ - na edycjĂŞ jest 15 minut. :)

No tak, a "Milionerów" powinni zostawiÌ. :mhm: Ciekawe dlaczego? "Tylko" dlatego, ¿e prowadzi³ ten teleturniej Hubert Urbaùski? :mhm: No ale póŸniej dali mu inne dobre programy (wrêcz najlepsze w ca³ej historii stacji). Teraz te¿ powinni tak zrobiÌ - wycofaÌ siê z "Taùca z gwiazdami" i znaleŸÌ coœ nowego (zreszt¹ zapowiadaj¹ zupe³na nowoœÌ na polskim rynku dla Huberta). Uwa¿am tak poniewa¿ TVN straci³ 2 mln widzów w niedziele, co jeœli znów bêdzie podobnie gdy jesieni¹ zobaczymy VI edycjê? :roll: Nawet jeœli zmieni¹ klucz doboru uczestników (choÌ to powiedzia³ jakiœ medioznawca) to i tak wiele to nie zmieni, bo ka¿dy (mo¿e prawie ka¿dy) ju¿ to widzia³ i wiele osób jest tym znudzonych. Takie jest MOJE zdanie.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

TVN mia³ wiele show wszystkie te które zdobywa³y najwiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ mia³y po pare serii ale nigdy a¿ tyle co taniec z gwiazdami a VI to ju¿ by³o by przegiêcie :? wydaje mi siê ,¿e ogl¹dalnoœc nastepnej edycji by³a by oko³o 3mln to ju¿ siê nudzi
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Czy bĂŞdzie KaÂśka Cichopek!! Oby nie ;/ :P
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Memory pisze: wydaje mi siĂŞ ,Âże oglÂądalnoÂśc nastepnej edycji byÂła by okoÂło 3mln to juÂż siĂŞ nudzi
A czy mi siĂŞ wydaje, Âże to samo pisaÂłaÂś przy okazji startu V serii "TaĂąca.." ? :devil:

Szczerze piszÂąc to osobiÂście bardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże IV (juÂż!) edycja najlepszego programu rozrywkowego w Polsce powstanie - bo dlaczego z tak wielkiego przeboju jakim jest "Taniec z gwiazdami" TVN miaÂłaby zrezygnowaĂŚ?
Decyzja o kontynuacji produkcji mo¿e i zaskakuje, ale s¹dzê, ¿e jest s³uszna - owszem - mo¿na zarzucaÌ has³ami, ¿e ratingi tej wiosny posz³y w dó³ i œrednia widownia za V sezon bêdzie mniejsza nawet od ods³ony drugiej z jesienii 2005 (5,001 mln zdaje siê).. jednak¿e jestem przekonany, ¿e gdyby nie-silniejsza pozycja zw³aszcza TVP1 w niedzielne wieczory to ogl¹dalnoœÌ "Taùca.." siêga³aby poziomu chocia¿by serii czwartej..
I wÂłaÂśnie - mimo, Âże konkurencja nie Âśpi - to taneczne show TVN i tak trzyma siĂŞ niezwykle mocno! Nadawca z Wiertniczej w niedzielne wieczory zajmuje drugie miejsce, za telewizyjnÂą "JedynkÂą" i "Ranczem", o programie caÂły czas rozpisuje rĂłwnieÂż siĂŞ prasa..
Podejrzewam, Âże Âżaden nowy, niewiadomo jak ciekawy format sukcesu "TaĂąca z gwiazdami" nie powtĂłrzy, stacja Waltera zdaje sobie z tego faktu sprawĂŞ :arrow: Co wiĂŞcej - czemu "Taniec.." ma siĂŞ skoĂączyĂŚ? NiektĂłre audycje chociaÂżby telewizji publicznej na antenie utrzymujÂą siĂŞ latami i to z powodzeniem.
A jako, ¿e dziœ wci¹¿ mo¿na œledziÌ ten popularny format BBC w Polsce œwiadczy o niczym innym jak o fenomenie tytu³u. Pytanie - czy w ogóle i jeœli tak to czym zaskocz¹ nas producenci jesieni¹? Mo¿e w grê wchodzi zmiana pory emisji? :cicho:

A dobiegaj¹ca fina³u obecnie trwaj¹ca edycja "TzG" jest.. "sympatyczna" - to chyba dobre okreœlenie - jak ¿adna inna (moje subiektywne zdanie :devil: ) Mimo braku gwiazd ( w opiniach wielu osób w³aœnie) co tydzieù o 20. w³¹czam TVN i z uœmiechem na twarzy ogl¹dam poczynania poszczególnych uczestników. ¯a³ujê, ¿e ostatnio odpad³a wspania³a Kasia Cerekwicka (najwiêkszy rozwój spoœród wszystkich taùcz¹cych), wczeœniej Bartosz Obuchowicz.. Dziwi sympatia innych ogl¹daj¹cych do - inaczej córki czo³owego polityka PO nazwaÌ nie potrafiê - beztalencia Kasi Tusk. Jeszcze nikt z bior¹cych w "TzG" udzia³ nie budzi³ we mnie tak niepozytywnych emocji :roll:
Dlatego dziœ ostro¿nie nie zobaczê pó³fina³u, a za tydzieù fina³u (chyba, ¿e.. co niemo¿liwe, Tuskówna odpadnie) mimo ogromnej mojej sympatii do pary Krzysztof Tyniec, Kamila Kajak. Nie zamierzam siê denerwowaÌ i ju¿ :lol:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

WkoĂącu beztalencie Tuskowa odpadÂła 8)

Wygra Tyniec :D GRATULUJE ;)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no ja teÂż sie ciesze , Âże tusk odpadÂła tylko dziwi mnie , ze Iwan byÂł na pierwszym miejscy a nie Tyniec bo Tyniec ma wygraĂŚ bo jest najlepszy!!!!!!!!! :tanczy: :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

pawell pisze:No tak, a "Milionerów" powinni zostawiÌ. :mhm: Ciekawe dlaczego? "Tylko" dlatego, ¿e prowadzi³ ten teleturniej Hubert Urbaùski? :mhm: No ale póŸniej dali mu inne dobre programy (wrêcz najlepsze w ca³ej historii stacji). Teraz te¿ powinni tak zrobiÌ - wycofaÌ siê z "Taùca z gwiazdami"...
O, widzê, ¿e nie tylko erudycja, ale i 'z³oœliwe' tudzie¿ 'k¹œliwe' poczucie humoru siê pojawi³o - wierz mi, Pawle - z posta na post lepsze. :brawa:

Do 'rdzenia' Twych prowokujÂących stwierdzeĂą nawet siĂŞ nie odniosĂŞ, bo trzymasz wyraÂźnie poziom "Faktu". Nie przejmuj siĂŞ - w tym kraju znajdziesz wielu czytelnikĂłw.
pawell pisze:...i znaleŸÌ coœ nowego (zreszt¹ zapowiadaj¹ zupe³na nowoœÌ na polskim rynku dla Huberta).
Mnie jakoÂś jednak nie pozyskaÂłeÂś. ChciaÂłem wiĂŞc tylko wyjaÂśniĂŚ, Âże przede wszystkim NIE ZAPOWIADAJÂĄ. ZresztÂą zarĂłwno Ty, jak i "Fakt" macie to do siebie, Âże lubicie sobie niektĂłre rzeczy dopowiadaĂŚ...

Swoj¹ drog¹, co jest w tej wypowiedzi Twoj¹ opini¹, a co jak¹œ - nazwijmy to doœÌ ryzykownie - ironi¹? Czy te¿ mo¿e nie sprecyzowa³eœ jeszcze swoich pogl¹dów...?
pawell pisze:(...) Nawet jeÂśli zmieniÂą klucz doboru uczestnikĂłw (choĂŚ to powiedziaÂł jakiÂś medioznawca) to i tak wiele to nie zmieni, bo kaÂżdy (moÂże prawie kaÂżdy) juÂż to widziaÂł i wiele osĂłb jest tym znudzonych. Takie jest MOJE zdanie.
O, Âświetnie, Âże to tak wyraÂźnie podkreÂśliÂłeÂś. Twoje zdanie. :tanczy:

A swojÂą drogÂą, najwyÂższa pora wybiÂła dla Kasi Tusk. Gdyby przecieÂż znalazÂła siĂŞ w finale, znacznie obniÂżyÂło by to poziom widowiska. Na szczĂŞÂście jednak, bĂŞdziemy mieli prawdziwy pojedynek gigantĂłw! :D Do zobaczenia za tydzieĂą.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Maciek pisze:jednego moÂżemy byĂŚ pewni - bĂŞdzie to zarazem najpewniej i najskrupulatniej przemyÂślana decyzja w historii strategii programowych TVN-u.
Ale¿ oczywiœcie, wszystkie decyzje zwi¹zane z programami, w których wystêpuje Hubert Urbaùski s¹ niezwykle dok³adnie przemyœlane, najwa¿niejsze dla TVN-u, a w³adze stacji pogr¹¿aj¹ siê w kilkutygodniowej medytacji przed podjêciem takiej decyzji, poniewa¿ jest to decyzja w ich ¿yciu najwa¿niejsza. :lol: :lol: :lol:

A takie decyzje, jak przeniesienie "FaktĂłw" z 19:30 na 19:00, czy wyrzucenie Tomasza Lisa byÂły przypadkowe i nikt siĂŞ specjalnie nad tymi nie zastanawiaÂł. Tak, MaĂŚku? :lol: :lol: :lol:

GratulujĂŞ trafnoÂści stwierdzeĂą i barwnych wypowiedzi. PoseÂł Miodowicz pewnie zazdroÂści Ci nadwyraz bujnego jĂŞzyka. A myÂślaÂłem, Âże nikt go w tym nie pokona.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

ÂŁukasz pisze:
Ale¿ oczywiœcie, wszystkie decyzje zwi¹zane z programami, w których wystêpuje Hubert Urbaùski s¹ niezwykle dok³adnie przemyœlane, najwa¿niejsze dla TVN-u, a w³adze stacji pogr¹¿aj¹ siê w kilkutygodniowej medytacji przed podjêciem takiej decyzji, poniewa¿ jest to decyzja w ich ¿yciu najwa¿niejsza. :lol: :lol: :lol:

A takie decyzje, jak przeniesienie "FaktĂłw" z 19:30 na 19:00, czy wyrzucenie Tomasza Lisa byÂły przypadkowe i nikt siĂŞ specjalnie nad tymi nie zastanawiaÂł. Tak, MaĂŚku? :lol: :lol: :lol:
Jeœli chodzi o Taniec z gwiazdami, to prawda ¿e formu³a siê znudzi³a, a wszystkie gwiazdy ju¿ taùczy³y. Bardziej prawdopodobne ¿e program zostaje, bo np. w USA jest nadal popularny, a nie ma jakiegoœ innego pomys³u na jesienn¹ ramówkê. Je¿eli chodzi o Huberta Urbaùskiego, to nie ma on w sobie niczego szczególnego i prowadzi³ ju¿ tyle programów... ale jak nie bêdzie TZG to jednak sporo ludzi straci pracê, niez³¹ w sumie.

Mogliby zmieniÌ nieco formu³ê np. coœ jak "dancing on ice" tylko wi¹za³oby siê to z o wiele wiêkszymi kosztami a i nie wiadomo czy przypadnie do gustu. Ale chêtnie bym popatrzy³a jak jakaœ gwiazda w wyniku kontuzji ma z³aman¹ nogê, czy coœ takiego, prawdziwa brutalna akcja :lol:


Z Faktami o 19 to byÂła decyzja programowa, a z samym Lisem - bardziej polityczna. RzeczywiÂście caÂły sztab debatuje bardziej nad programem, czasem reklamowym i pieniĂŞdzmi. A jak na razie TZG siĂŞ opÂłacaÂł.
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

£ukasz pisze:Ale¿ oczywiœcie, wszystkie decyzje zwi¹zane z programami, w których wystêpuje Hubert Urbaùski s¹ niezwykle dok³adnie przemyœlane, najwa¿niejsze dla TVN-u, a w³adze stacji pogr¹¿aj¹ siê w kilkutygodniowej medytacji przed podjêciem takiej decyzji, poniewa¿ jest to decyzja w ich ¿yciu najwa¿niejsza.
BoÂże kochany, ale ja przecieÂż nie mĂłwiÂłem tego o UrbaĂąskim, tylko o caÂłym TVN-ie! Co tak bradzo blokuje Ci obraz, Âże nie zauwaÂżasz najproÂściej podanych treÂści?!

ÂŁukaszu Drogi! MoÂże juÂż czas opuÂściĂŚ 'grajdoÂłek' - jak to zawsze piĂŞknie, niczym poseÂł Miodowicz wÂłaÂśnie, okreÂślaÂłeÂś swoje miejsce pochodzenia - i zostawiĂŚ w tyle te swoje zaÂściankowe kompeksy...? Powodzenia ÂżyczĂŞ. I wytrwaÂłoÂści. :brawa:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Maciek pisze:jeÂżeli decyzja o szĂłstej edycji bĂŞdzie, to jednego moÂżemy byĂŚ pewni - bĂŞdzie to zarazem najpewniej i najskrupulatniej przemyÂślana decyzja w historii strategii programowych TVN-u.
A takie decyzje, jak przeniesienie "FaktĂłw" z 19:30 na 19:00, czy wyrzucenie Tomasza Lisa byÂły przypadkowe i nikt siĂŞ specjalnie nad tymi nie zastanawiaÂł. Tak, MaĂŚku?
ÂŁukasz usiÂłowaÂł udowodniĂŚ, Âże TVN podejmowaÂł waÂżniejsze decyzje niÂż realizacja kolejnego "TaĂąca z gwiazdami". :devil: I ma racjĂŞ. Bo usiÂłowaÂłeÂś wmĂłwiĂŚ, Âże decyzja o kontynuacji show byÂła najwaÂżniejsza w historii. A wiĂŞc co z takimi decyzjami jak wyrzucenie Lisa, uruchomienie TVN24 czy ktĂłregokolwiek innego kanaÂłu itd. itp.? NaprawdĂŞ nie myÂślano nad takimi decyzjami?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No zwyciĂŞÂżyli: Kamila Kajak i Krzysztof Tyniec. :D To byÂło raczej pewne... ;) Brawo. :brawa: Kamila wygraÂła I i V edycjĂŞ. :P :brawa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości