Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie. :> TVN z 4 na 2, Polsat na odwrĂłt. :D

Poza tym - muszĂŞ to napisaĂŚ - irytuje mnie to jak Media Link umieszcza te wyniki z rynku TV. :? Mogliby poÂświĂŞciĂŚ trochĂŞ czasu i poukÂładaĂŚ je w kolejnoÂści... :?

Do rzeczy - "Na WspĂłlnej" juÂż drugi raz z rzĂŞdu jest najlepszym programem TVN - pod wzglĂŞdem oglÂądalnoÂści oczywiÂście. :) "Taniec z gwiazdami" z lekkim wzrostem - teraz juÂż coraz wiĂŞksze emocje - za tydzieĂą poÂłfinaÂł, a za dwa tygodnie juÂż finaÂł. :roll: Szybko to minĂŞÂło... :P "Magda M." prawie 4 mln - dobrze siĂŞ zapowiada ta seria - 3 pierwsze odcinki IV serii pewnie gdzieÂś Âśrednio 4 mln. :roll: "Niania" kiepsko - kiedyÂś byÂło lepiej. Ale wiadomo - pogoda i jeszcze sobota. :roll: "OdwrĂłceni" dalej spadajÂą... :neutral: "Kuby WojewĂłdzkiego" chyba siĂŞ juÂż nigdy nie doczekamy w TOP 10 TVN. :roll:

No i dwa programy z innej stacji - "Jak Oni ÂśpiewajÂą" maja juÂż mniej niÂż "Skazany na ÂśmierĂŚ"...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

WkoĂącu uaktualnili wyniki na tvn.pl :D Niestety dwa ostatnie odcinki Kuby WojewĂłdzkiego miaÂły: 15.04 - 2,8 mln. , 22.04 - 2,7 mln. Szkoda, Âże nie Âłapie siĂŞ do TOP10 bo jest super (ale tego juÂż nie musze przypominaĂŚ :D)
Kryminalni teÂż w ostatnim odcinku juÂż zaledwie 2,6 mln.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Nie wie ktoÂś z forumowiczĂłw kiedy i gdzie zostanÂą podana wyniki oglÂądalnoÂści stacji telewizyjnych.
Takie dane nie sÂą podawane juÂż 2 tygodnie .
A myœle ze nie tylko mnie ciekawi jaka ogl¹dalnoœÌ mia³ Fina³ 5 edycji Taùca z Gwiazdami czy najlepszego w moim mniemaniu odcinka 1 serii - mega serialu Prison Break a tak¿e Wydarzeù z Pary¿a.
NOWA ERA W TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie byÂło danych za tydzieĂą 23 - 29 kwietnia, a to pewnie przez dÂługi weekend choĂŚ ÂśmiaÂło mogli daĂŚ je tydzieĂą temu lub w ÂśrodĂŞ - to byÂły normalne dni pracy. :roll: A wyniki za tydzieĂą 30 kwietnia - 6 maja mogÂą siĂŞ pojawiĂŚ jutro. ChoĂŚ jak widzĂŞ w poprzednich postach Media Link zazwyczaj dawaÂł wyniki w poniedziaÂłek, ale we wtorek teÂż siĂŞ zdarzaÂły. :roll: Mam nadziejĂŞ, Âże tak siĂŞ stanie. :>

A wyniki ogl¹dalnoœci podaje w³aœnie Media Link (w poniedzia³ek, czasem we wtorek) i tvn.pl - trochê póŸniej, ale tam jest 10 pozycji wiêcej...

Faktomaniak pisze:A myœle ze nie tylko mnie ciekawi jaka ogl¹dalnoœÌ (...)a tak¿e Wydarzeù z Pary¿a.
Zobaczysz jeÂśli niedzielny wynik "WydarzeĂą" byÂł najlepszy z caÂłego tygodnia tego programu.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

SÂą wyniki za zeszÂły tydzieĂą:
Obrazek

Szkoda Âże znowu spadek na czwarte miejsce.

A teraz TOP10 TVN:
Obrazek

Magda.M sÂłabo ale to pewnie dlatego Âże dÂługi weekend byÂł. Jednak Boys (koleÂś z mojego miasta) i Iwan przyciÂągnĂŞli widzĂłw (bo aÂż prawie 4 miliony :D )
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

Ptr15 pisze: Magda.M sÂłabo ale to pewnie dlatego Âże dÂługi weekend byÂł. Jednak Boys (koleÂś z mojego miasta) i Iwan przyciÂągnĂŞli widzĂłw (bo aÂż prawie 4 miliony :D )
Co do Magdy M. to mam wra¿enie,¿e weekend weekendem ale z odcinka na odcinek w tej IV serii jest mniej widzów Ludzie siê napalili na kolejn¹ czêœÌ (ja zreszt¹ te¿) a to ju¿ jest jednak przeci¹ganie :?

A program Kuby WojewĂłdzkiego, jeszcze niedawno byÂły gÂłosy czy siĂŞ kiedyÂś Go doczekamy w 10 najlepszych i proszĂŞ jest :tanczy: :tanczy: :tanczy: a GoÂście w ostatnim programie byli cool :lol: Szacunek dla Pana Marcina - szczera rozmowa bez "jĂłziolenia" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie tylko "Magda M." zanotowa³a kiepski wynik w ubieg³ym tygodniu. Pewnie d³uuugi weekend wp³yn¹³ te¿ na "Na Wspólnej" - poni¿ej 4 mln, a ostatnio by³ numerem 1 w 10 najlepszych programów z TVN. "W11 - Wydzia³ Œledczy" te¿ mniej ni¿ 4 mln. :roll: "Kuba Wojewódzki" natomiast osi¹gn¹³ jeden z najlepszych wyników. :D W programie Kuba mówi³, ¿e jego show ogl¹da 5 mln widzów, trochê przesadzi³ jak widaÌ. :)

Bardzo mnie zaskoczyÂł wynik premiery serialu "Czterej Pancerni i Pies" na Polsacie. Zaczyna siĂŞ o 12 w niedziele, a oglÂądaÂło go 4,5 mln widzĂłw! I na dodatek to byÂł najlepszy wynik z caÂłego tygodnia sÂłonecznej telewizji. Poza tym "Jak ONI ÂśpiewajÂą" - 4,2 mln, a "Skazany na ÂśmierĂŚ" - 3,5 mln - czyli juÂż mniej wiĂŞcej staÂła widownia tych pozycji. :)

Annie pisze:Co do Magdy M. to mam wra¿enie,¿e weekend weekendem ale z odcinka na odcinek w tej IV serii jest mniej widzów Ludzie siê napalili na kolejn¹ czêœÌ (ja zreszt¹ te¿) a to ju¿ jest jednak przeci¹ganie :?
Odcinek 1 - ponad 4 mln
Odcinek 2 - ponad 4 mln
Odcinek 3 - 3,97 mln
Odcinek 4 - nie wiadomo
Odcinek 5 - 2,78 mln

Wiêc tak nagle z innej przyczyny ni¿ d³ugi weekend nie mog³a spaœÌ widownia "Magdy M.". :roll: Pierwsze odcinki 4 mln, a ostani mniej ni¿ 3... Zoabzcymy jak bêdzie z dzisiejszym odcinkiem. :roll: Poza tym nie uwa¿am, i¿ IV czêœÌ by³a przegiêciem. V to ju¿ tak, ale IV jest w sam raz aby zakoùczyÌ ten serial. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Nie ma siĂŞ co doszukiwaĂŚ spadku oglÂądalnoÂści "Magdy M." w tym, Âże byÂł dÂługi weekend, czy teÂż tym, Âże ludzie sÂą znudzeni.

TVN "zawdziêcza" tak s³ab¹ ogl¹dalnoœÌ Dwójce, która we wtorek nada³a "M jak mi³oœÌ" godzinê póŸniej ni¿ zwykle, czyli o 21:05.

Ot i caÂłe wytÂłumaczenie niskiej widowni. Ale dzisiaj juÂż wszystko wrĂłci do normy, czyli do okoÂło 4 milionĂłw :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Faktomaniak pisze:A myœle ze nie tylko mnie ciekawi jaka ogl¹dalnoœÌ mia³ (...) a tak¿e Wydarzeù z Pary¿a.
Wirtualne Media poda³y ogl¹dalnoœÌ "Wydarzeù" z Pary¿a:
Dwa specjalne wydania "WydarzeĂą" ze studia w ParyÂżu poÂświĂŞcone wyborom prezydenckim we Francji obejrzaÂło Âśrednio 2,24 mln widzĂłw.
Serwis informacyjny Polsatu miaÂł odpowiednio w niedzielĂŞ 6 maja i poniedziaÂłek 7 maja 17,19% i 19.04% udziaÂłu w rynku, wynika z danych AGB Nielsen Media Research dla Wirtualnemedia.pl. Program nieznacznie lepiej poradziÂł sobie w komercyjnej grupie 16-49.
Zdecydowanie lepsze wyniki w tych dniach uzyskaÂły „WiadomoÂści” i „Fakty”. Serwisy Jedynki zobaczyÂło przeszÂło dwa razy wiĂŞcej osĂłb (33,7% udziaÂłu, 4,6 mln widzĂłw).„Fakty” TVN zainteresowaÂły ponad 4 mln widzĂłw i zapewniÂły kanaÂłowi 31,54% udziaÂłu w rynku.
CiekawoœÌ zaspokojona? :devil:

"M jak Mi³oœÌ"? No tak i wszystko jasne. :D Widzia³em we wtorek, ¿e ten serial zosta³ póŸniej nadany, ale o tym zupe³nie zapomnia³em...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

pawell napisaÂł
CiekawoœÌ zaspokojona?
Tak zaspokojona.
To ¿e Wydarzenia mia³y mniejsz¹ ogl¹dalnoœÌ by³o raczej do przewidzenia.Brak³o nag³oœnienia ¿e te wydania bêda wydaniami specjalnymi
Jednak oglÂądalnoÂśc nie zawsze jest rzeczÂą pierwszorzednÂą.
Wydania paryskie dziennika Polsatu byÂły naprawdĂŞ dobrze przygotowane.Bylo to najwaÂżniejsze wydarzenie polityczne tego roku.

Co do Faktow myœle ¿e wydania akurat dla tego programu na pewno zwiêkszyly by jego ogl¹dalnoœÌ.
NOWA ERA W TVN
Qera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 23:32

Post autor: Qera »

SkÂąd macie wyniki tylko dla TVN?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Takie wyniki co tydzieĂą podaje http://www.medialink.pl - na podstawie AGB Nielsen Media Research i te wÂłaÂśnie tutaj sÂą komentowane. Poza tym co tydzieĂą teÂż dane, ale firmy TNS OBOP przedstawia wortal http://www.wirtualnemedia.pl. :) Obie strony umieszczajÂą teÂż dane z innych stacji, nie tylko TVN. A takÂże czasem zaktualizujÂą wyniki na http://www.tvn.pl...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Qera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 23:32

Pawell

Post autor: Qera »

Pawell, a moÂżesz mi podaĂŚ dokÂładny link na wirtualnemedia.pl (Tam gdzie to jest) i na medialink.pl BÂłAGAM!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na medialink.pl ostatnie wyniki s¹ tu >>> http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=36456 W poniedzia³ek lub wtorek pojawi¹ siê nowe, a wtedy wystarczy wejœÌ do zak³adki TELEWIZJA i zobaczyÌ czy jest artyku³ z danymi.

Z kolei na wirtualnemedia.pl >>> http://wirtualnemedia.pl/document,,2108 ... o_TVP.html A w nastêpnym tygodniu nowe wyniki bêd¹ na stronie g³ównej - te¿ trzeba poszukaÌ. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Qera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 23:32

Post autor: Qera »

Zobaczcie to i na wyniki TVN wyprzedziÂło Polshit
http://www.tvn.pl/324417,onas.html :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :D :D :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości