Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

MyÂślisz Âże jakby Joasia miaÂła nas u swojego boku na co dzieĂą to by nas biÂła?
MyÂśle,Âże nie bo chodzilibyÂśmy jak w zegarku :rozglada: :devil: :devil:
Czyli to totalnego szaleĂąstwa
A Âże szaleĂąstwo teÂż nie moÂże trwaĂŚ wiecznie to i my tymi anioÂłkami wiecznie teÂż nie jesteÂśmy :aniol:
My to sie juÂż tacy upierdliwi urodziliÂśmy,wraÂżliwi na piĂŞkno to teÂż byliÂśmy
No dobrze obaliÂłeÂś moja teorie :spiewa: W sumie podobno wychowuja rodzice :devil:
A Joasia nie jest... :stop: -a juÂż poprzestane kim nie jest :tanczy: A kim jest dla nas to wiemy teÂż :aniol:
Tylko nie pokazuj jej kto tu rzÂądzi
Bêdê uwa¿ny-nie chce sie z Joasi¹ k³óciÌ :nie:
Joasia pewnie zadaje sobie pytanie ;dlaczego to mnie siĂŞ zawsze to przytrafia-jesteÂśmy tacy dobrzy na jakich sobie Joasia zasÂłuÂżyÂła
A moÂże nawet Joasia jeszcze sobie na nas sobie nie zasÂłuÂżyÂła
Trudno to rozwikÂłaĂŚ :lol2: KiedyÂś ktoÂś to wszystko osÂądzi :spiewa:
Ale staramy siĂŞ jak moÂżemy :aniol:
Mo¿e nasi fani za³o¿¹ forum o nas
Taa i bĂŞdÂą Ci Âżyczenia przysyÂłaĂŚ :devil: :spiewa:
Mam ciête pióro bo ty wiecznie mnie podpuszczasz-i masz niez³¹ radochê jak podpadam Joasi a ty ³apiesz punkty -nie traktuj tego co napisa³em powa¿nie
Mam moÂże ze cztery punkty :devil: a trzeba milion :shock: :tanczy:
Ale nic sie nie martw kolego :stop: -jeszcze nie jestes upadÂły anioÂł :stop: :aniol:
Droga rodzino Joasi
Czy przy okazji jak bêdziecie mieli spotkanie rodzinne zwróÌcie Joasi uwagê na to ¿e dobrym zwyczajem jest odpowiadaÌ na ¿yczenia œwi¹teczne-wydaje mi sie ze Joasia w waszej rodzinie pod tym wzglêdem jest czarn¹ owc¹
ÂŁadny apel wystosowaÂłeÂś :brawa: A czy nasza czarna owieczka zastosuje siĂŞ do niego-czas pokaÂże :aniol:
Ciekawe czy mama Joasi kiedyÂś zaprosi nas na poczĂŞstunek do Siemiatycz
W koĂącu to my prawie jak rodzina
SiedzielibyÂśmy przy stole a Joasia pewnie nawet by nie zeszÂła do nas :nie: :nie:
Ale nasz spryt i z tym fantem by sobie poradziÂł :devil:
Aby zamkn¹Ì sprawê "starego zgreda" i uznaÌ j¹ za nieby³¹ przytaczam twoje s³owa Adamie - 06.12.2006 godzina 7:09 - strona 19
Te sÂłowa powstaÂły bo Adam baÂł siĂŞ o Joasie bo byÂła w niebezpieczeĂąstwie przesÂłuchujÂąc pewnego jegomoÂścia :xx:
ÂŚmiaÂłem siĂŞ. AÂż niedawno w podsumowaniu dnia pojawiÂła siĂŞ Joanna w odmienionym, "zimnym" makijaÂżu. WyglÂądaÂła wtedy niesamowicie, jak KrĂłlowa ÂŚniegu PozazdroÂściÂłem Kajowi z baÂśni Andersena, podszedÂłem do telewizora i ....
Dobrze,¿e Ciê nie kopn¹³ telewizor :aniol: Musisz uwa¿aÌ bo Joasia ma w³adze nad takimi rzeczami :aniol:
A w temacie makija¿ów :spiewa: -to faktycznie w tej materii Joasia ostatnio sporo miesza :aniol: Mam kilka swoich ulubionych :lol2:
Od tamtej pory w TVN24 pojawi³y siê nowe, urocze dziennkarki. Ale, z drugiej strony inne Boskie Zjawisko w tej redakcji - Marta Kuligowska - pracuje ca³y czas , od pocz¹tku. Ró¿nie to mo¿e byÌ z tym odejœciem na emeryturê
Nastepny podpadnie Joasi jak Adam za Joasie Racewicz :lol2:
Joasia musi jeszcze wytrzymaĂŚ mnĂłstwo czasu :aniol: Mi siĂŞ nie znudzi-nie ma takiej moÂżliwoÂści :nie: :nie: :aniol: :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

A w temacie makija¿ów :spiewa: -to faktycznie w tej materii Joasia ostatnio sporo miesza :aniol: Mam kilka swoich ulubionych :lol2:
Co ciekawe, zró¿nicowanie makija¿y sprawia, ¿e Joanna za ka¿dym razem wygl¹da tak, jak byby³a zupe³nie inn¹ Joann¹ :shock: Tak wiêc wasze podejrzenia sprzed paru tygodni, ¿e jest kilka Joaœ , s¹ jak najbardziej zasadne :lol2:
Nastepny podpadnie Joasi jak Adam za Joasie Racewicz :lol2:
No có¿ , nie moja wina , ¿e ze wszystkich polskich TV TVN24 zatrudnia najwiêcej piêknych dziennikarek i Joanna ma pod tym wzglêdem spor¹ konkurencjê. :devil: Sam mam czasami wyrzuty sumienia , czuje siê jak bigamista :red: , kiedy rano, przed wyjœciem do pracy,do prowadz¹cej Poranek Marty rzucam "czeœÌ s³odka, œliczna, kochana" :red: , a wieczorem ³apiê siê na tym, ¿e identyczny tekst rzucam do prowadz¹cej Podsumowanie Dnia Joanny. :hmm:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Co ciekawe, zró¿nicowanie makija¿y sprawia, ¿e Joanna za ka¿dym razem wygl¹da tak, jak byby³a zupe³nie inn¹ Joann¹ Tak wiêc wasze podejrzenia sprzed paru tygodni, ¿e jest kilka Joaœ , s¹ jak najbardziej zasadne
I tak wœród tych Joaœ prawdziw¹ bym rozpozna³ myœle bezb³êdnie :lol2:
Ale fajnie,Âże siĂŞ zmienia-Joasia to prawdziwe pole do popisu dla wizaÂżystĂłw i makijaÂżystĂłw :aniol:
Ja najbardziej lubie jak ma taki delikatny makijaÂż-jakis fajny kolorek :aniol:
Aha i nie lubimy jak ma mnĂłstwo bÂłyszczyku :stop:
TroszkĂŞ moÂże miec -tak pro forma :aniol: :aniol: :aniol:
No i oczywiÂście poza czĂŞsciÂą strikte wizualnÂą sÂłuchamy teÂż Joasi-co mĂłwi :szalony:
No có¿ , nie moja wina , ¿e ze wszystkich polskich TV TVN24 zatrudnia najwiêcej piêknych dziennikarek i Joanna ma pod tym wzglêdem spor¹ konkurencjê.
Z pierwszÂą czĂŞÂścia zdania siĂŞ zgadzam :aniol: A z druga juz mniej-Joasia nie ma konkurencji :aniol: Ale ja mogĂŞ byc nieobiektywny :devil:
Sam mam czasami wyrzuty sumienia , czuje siê jak bigamista , kiedy rano, przed wyjœciem do pracy,do prowadz¹cej Poranek Marty rzucam "czeœÌ s³odka, œliczna, kochana" , a wieczorem ³apiê siê na tym, ¿e identyczny tekst rzucam do prowadz¹cej Podsumowanie Dnia Joanny.
To dobrze,Âże w ciÂągu dnia tak nie jest bo mĂłgÂłbyÂś miec wiĂŞksze wyrzuty :spiewa:
Ale tak serio to co w tym zÂłego :aniol: Joasia np zapewne bardzo lubi komplementy-moÂże je sÂłyszy-nigdy nic nie wiadomo.Jak komputery rozmontowuje :xx: No dobra-wiem Joasiu ,Âże nie specjalnie :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

adam pisze:Jak sie podstarzejemy to bêdziemy jeszcze gorsi-faceci na staroœÌ g³upiej¹ :aniol:

:mhm: A ja s³ysza³am, ¿e to niewiasty s¹ gorsze na staroœÌ :rozglada: :aniol:
maxxx pisze: Zdradliwa wena raz jest raz jej nie ma :szalony:
Od pewnego czasu Was nie opuszcza moÂżna by rzec, Âże ani na minutĂŞ :lol2: I jeszcze jeden chĂŞtny do opiewania urody i talentu Joanny siĂŞ znalazÂł :rozglada: Oj, teraz naprawdĂŞ trudno bĂŞdzie Wam kroku dotrzymaĂŚ :rozglada:
maxxx pisze: ÂŁapie w lot kaÂżdy post-Âżeby tylko kiedyÂś nie zapomniaÂła siĂŞ i nie zacytowaÂła czegoÂś z tego forum
:mhm: Od dziÂś czekam na tĂŞ chwilĂŞ z niecierpliwoÂściÂą :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

maxxx pisze:[ Jak bedzie nas troje to Joasia zmieni o nas zdanie :aniol:
To brzmi jak byœmy zak³adali zespó³, bylebyœmy nie zaczêli œpiewaÌ jak taki inny zespó³ o podobnej nazwie, bo Asia mo¿e naprawde nas przestac lubiÌ.
FanĂłw Ich Troje- z gĂłry przepraszam! 8)
adam pisze: TakÂą CiĂŞ lubiĂŞ
Ja takich teÂż was lubiĂŞ :* !!
P.S. Witam rĂłwnieÂż nowego forumowicza epsztajnka, ktĂły jest zarĂłwno wielkim fanem wÂątku no i przede wszystkim Joasi!
Our Kid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: czwartek 29 mar 2007, 23:59
Lokalizacja: Olesno/Wrocław

Post autor: Our Kid »

jeny ile Wy piszecie? :shock:
ja to mam ledwo czas to czytac! ;)
co tam u Was?
Adam, Maxxx bylem w wawie ale nie widzialem blond Boga! :(
wkrotce bede znow!
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

A ja s³ysza³am, ¿e to niewiasty s¹ gorsze na staroœÌ
Co Wy tak z tÂą staroÂściÂą :aniol: Narazie to jesteÂśmy mÂłode wilki :lol2:
A z czasem bĂŞdziemy sprawdzaĂŚ kto stanie siĂŞ gorszy dla otoczenia :devil: :aniol:
Od pewnego czasu Was nie opuszcza moÂżna by rzec, Âże ani na minutĂŞ I jeszcze jeden chĂŞtny do opiewania urody i talentu Joanny siĂŞ znalazÂł Oj, teraz naprawdĂŞ trudno bĂŞdzie Wam kroku dotrzymaĂŚ
Strach pomyÂśleĂŚ co siĂŞ bĂŞdzie dziaÂło jak Joasia siĂŞ pojawi na antenie bo juÂż za NiÂą troszke tĂŞsknimy(prawda? :szalony: ).Ostatnio na Joasie jest dobra koniunktura forumowa :spiewa: Tylko siĂŞ cieszyĂŚ :tanczy:
Od dziÂś czekam na tĂŞ chwilĂŞ z niecierpliwoÂściÂą
Poczekajmy razem :aniol:
To brzmi jak byœmy zak³adali zespó³, bylebyœmy nie zaczêli œpiewaÌ jak taki inny zespó³ o podobnej nazwie, bo Asia mo¿e naprawde nas przestac lubiÌ.
FanĂłw Ich Troje- z gĂłry przepraszam!

Po pierwsze jak to pisa³em podobnie sobie pomyœla³em-a wiêc mamy troszkê zbie¿ny tok rozumowania :aniol: Tak wiêc taki zespó³ to nie g³upi pomys³ ;)
A wiesz mogÂłoby byc wrĂŞcz odwrotnie-czyli Joasia by Nas bardziej polubiÂła.Bo Ona chyba lubi taka lekkÂą muzykĂŞ-tak to nazwe :lol2: Po czym wnioskuje? :D Ano po tym,Âże jak kiedyÂś ktoÂś tu podeslal(ZeTek?)takie pozakamerowe oczekiwanie na wejÂście na Âżywo Asi to sobie takÂą muzyczkĂŞ podÂśpiewywaÂła :spiewa: :spiewa: :spiewa: :xx: Ale nic nie sugeruje-bo to mĂłgl byc niewinny Âżart :P :P
Ja takich teÂż was lubiĂŞ !!
A to Âżeby byÂło dalej tak fajnie tez Was lubiĂŞ :*
jeny ile Wy piszecie?
No widzisz ile jest tematow niecierpiÂących zwÂłoki :devil:
ja to mam ledwo czas to czytac!

Ja mam ledwo czas pisaĂŚ wbrew pozorom :cicho: Ale dla Joasi i Was teÂż trzeba wysupÂłac czas :devil: :aniol: Ale dobrze,Âże daÂłes znak Âżycia :aniol:
co tam u Was?
Leci :]
Adam, Maxxx bylem w wawie ale nie widzialem blond Boga!
wkrotce bede znow!
Szkoda,Âże nie byÂłeÂś w piÂątek-blond Boga( :lol2: )tam byÂło peÂłno :aniol:
Ale poluj,musisz byĂŚ cierpliwy-z JoasiÂą juÂż ak jest :aniol: Ona tak ma i koniec :aniol: .
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

:shock: :shock:
BoÂże co sie tu dzieje :shock: ile postĂłw -tylko mnie nie ma caÂły dzieĂą a Ci sie rozgadali :devil:
-no i jak ja mam na to wszystko odpowiedzieĂŚ :uhh:
Co Wy tak z tÂą staroÂściÂą :aniol:
:spiewa: MĂłwiÂą Âże Âżycie zaczyna sie po czterdziestce :devil:
Strach pomyÂśleĂŚ co siĂŞ bĂŞdzie dziaÂło jak Joasia siĂŞ pojawi na antenie bo juÂż za NiÂą troszke tĂŞsknimy(prawda? :szalony: ).Ostatnio na Joasie jest dobra koniunktura forumowa :spiewa: Tylko siĂŞ cieszyĂŚ :tanczy:
Oby tylko stĂŞsknione komputery w tvn24 niepowybuchaÂły :devil:
Cytat:
jeny ile Wy piszecie?

No widzisz ile jest tematow niecierpiÂących zwÂłoki :devil:
Koniecznie trzeba tÂą sprawĂŞ opisaĂŚ :devil:
Cytat:
co tam u Was?

Leci :]
Jak krew z nosa :devil: -bez urazy :stop:
Adam, Maxxx bylem w wawie ale nie widzialem blond Boga! :(
wkrotce bede znow!
:uhh: :uhh: :uhh:
adam napisaÂł/a:
TakÂą CiĂŞ lubiĂŞ

Ja takich teÂż was lubiĂŞ :*
:* :* :*
adam napisaÂł/a:
Jak sie podstarzejemy to bêdziemy jeszcze gorsi-faceci na staroœÌ g³upiej¹ :aniol:

:mhm: A ja s³ysza³am, ¿e to niewiasty s¹ gorsze na staroœÌ :rozglada: :aniol:
Przecie¿ pisa³em ¿e staroœÌ nie radoœÌ :devil:
Cytat:
Mo¿e nasi fani za³o¿¹ forum o nas

Taa i bĂŞdÂą Ci Âżyczenia przysyÂłaĂŚ :devil: :spiewa:
A ja zachowam sie jak Joasia i im nie odpiszĂŞ :devil:
Mam moÂże ze cztery punkty :devil: a trzeba milion :shock: :tanczy:
Masz poufne informacje -pytanie z kÂąt :cicho:
Ale nic sie nie martw kolego :stop: -jeszcze nie jestes upadÂły anioÂł :stop: :aniol:
Nie pocieszaj mnie -wiem ze moja sytuacja jest dramatyczna -podpadÂłem juÂż tyle razy Joasi Âże juÂż nic mi nie pomoÂże :rozglada:
ÂŁadny apel wystosowaÂłeÂś :brawa: A czy nasza czarna owieczka zastosuje siĂŞ do niego-czas pokaÂże :aniol:
Joasia juÂż chyba zapomniaÂła co to jest dostac klapsa w tyÂłek od rodzicĂłw :spiewa:
SiedzielibyÂśmy przy stole a Joasia pewnie nawet by nie zeszÂła do nas :nie: :nie:
Ale nasz spryt i z tym fantem by sobie poradziÂł :devil:
No to my byÂśmy poszli do niej :devil:
Cytat:
Aby zamkn¹Ì sprawê "starego zgreda" i uznaÌ j¹ za nieby³¹ przytaczam twoje s³owa Adamie - 06.12.2006 godzina 7:09 - strona 19

Te sÂłowa powstaÂły bo Adam baÂł siĂŞ o Joasie bo byÂła w niebezpieczeĂąstwie przesÂłuchujÂąc pewnego jegomoÂścia :xx:
Tu chodziÂło o rozwaÂżania na temat afery "praca z sex"
Nastepny podpadnie Joasi jak Adam za Joasie Racewicz :lol2:
Ale ja nadal podkochujĂŞ sie w Joasi Racewicz :rozglada: :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

BoÂże co sie tu dzieje ile postĂłw -tylko mnie nie ma caÂły dzieĂą a Ci sie rozgadali
-no i jak ja mam na to wszystko odpowiedzieĂŚ
No widzisz sami dyskutanci :szalony: Ale nie twierdze ,¿e jak jesteœ to odstraszasz ca³¹ reszte :devil: :aniol: ¯eby nie by³o :stop:
MĂłwiÂą Âże Âżycie zaczyna sie po czterdziestce
Ja s³ysza³em,¿e po piêÌdziesi¹tce :tanczy: Ró¿ne wersjê s¹.
Oby tylko stĂŞsknione komputery w tvn24 niepowybuchaÂły
Ty siĂŞ martw o nasze :devil: Nie wiem ja Ty,ale ja chyba aÂż tak zaawansowanym sprzĂŞtem komputerowym jak redakcja Tvn24 nie dysponuje :spiewa:
A co za tym idzie-mĂłj jest naraÂżony na uszczerbek.Tylko pojawienie Joasi moÂże go uratowaĂŚ :cicho: :aniol:

Jak krew z nosa -bez urazy
WÂłasnie liczyÂłem ,Âże to dodasz.Nie zawiodÂłem siĂŞ :aniol:
A ja zachowam sie jak Joasia i im nie odpiszĂŞ
Nie wiem czemu kiedys ktoÂś przed laty ustaliÂł,Âże siĂŞ odpisuje na Âżyczenia :spiewa:
:devil: :devil: Joasia zmieni bieg tego faktu.
Masz poufne informacje -pytanie z kÂąt
U Ÿród³a-u Ÿród³a zaczerpn¹³em to info :lol2: .
Nie pocieszaj mnie -wiem ze moja sytuacja jest dramatyczna -podpadÂłem juÂż tyle razy Joasi Âże juÂż nic mi nie pomoÂże
Czas goi rany :aniol: Nic siĂŞ nie bĂłj tak Âźle nie byÂło.ÂŻeby nie mogÂło byc gorzej :D
Joasia juÂż chyba zapomniaÂła co to jest dostac klapsa w tyÂłek od rodzicĂłw
TeÂż mi siĂŞ tak wydaje :spiewa:
No to my byÂśmy poszli do niej
A jakby nas wyrzuciÂła drzwiami to wrĂłcilibyÂśmy oknem :devil:
Mam taka potĂŞÂżnÂą drabine takÂże.. :tanczy:
Tu chodziÂło o rozwaÂżania na temat afery "praca z sex"
No masz racjĂŞ.Takie tam rozwaÂżania :spiewa:
KurczĂŞ tak niedawno to byÂło-a to byÂła 19 strona tylko :nie: A juÂż 84 :szalony:
Ale ja nadal podkochujĂŞ sie w Joasi Racewicz
Mam nadzieje,Âże w naszej Joasi teÂż tak choĂŚ troszke :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze::Ale ja nadal podkochujĂŞ sie w Joasi Racewicz :rozglada: :rozglada:
\
To przynajmniej Ci siĂŞ imiona nie pomylÂą :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nika pisze:
adam pisze::Ale ja nadal podkochujĂŞ sie w Joasi Racewicz :rozglada: :rozglada:
\
To przynajmniej Ci siĂŞ imiona nie pomylÂą :devil:
MĂłgÂłbym kiedyÂś strzeliĂŚ strasznÂą gafĂŞ a w tej sytuacji nie ma szans :rozglada:
Nie wiem czemu kiedys ktoÂś przed laty ustaliÂł,Âże siĂŞ odpisuje na Âżyczenia :spiewa:
:devil: :devil: Joasia zmieni bieg tego faktu.
ÂŻeby tylko Joasia histornii nie zaczĂŞÂła ustalaĂŚ na nowo :mhm:
No masz racjĂŞ.Takie tam rozwaÂżania :spiewa:
KurczĂŞ tak niedawno to byÂło-a to byÂła 19 strona tylko :nie: A juÂż 84 :szalony:
ani sie czÂłowiek nie obejrzaÂł a tu 85 strona :uhh:
Cytat:
Ale ja nadal podkochujĂŞ sie w Joasi Racewicz

Mam nadzieje,Âże w naszej Joasi teÂż tak choĂŚ troszke :aniol:
Jak bĂŞdzie Âślicznie siĂŞ do mnie uÂśmiechaÂła na poÂżegnanie no to troszeczkĂŞ bĂŞdĂŞ jÂą kochaÂł :aniol:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Ja s³ysza³em,¿e po piêÌdziesi¹tce :tanczy: Ró¿ne wersjê s¹.
To prawda. Czterdziestka juÂż strzeliÂła i nic .... :mhm: :mhm: :spiewa: .... ciekawego siĂŞ nie dzieje.
KurczĂŞ tak niedawno to byÂło-a to byÂła 19 strona tylko :nie: A juÂż 84 :szalony:
Popatrzcie , ile byÂło by mniej tych stron, gdyby Joasia w pewnym momencie nie zastrajkowaÂła ze swoim uÂśmiechem :> BodajÂże w jednej z piosenek Hemara byÂło stwierdzenie, Âże takie jedno maÂłe kobiece :nie: :nie: wyzwala w mĂŞÂżczyznach wielkÂą wenĂŞ twĂłrczÂą (rzecz byÂła o Mickiewiczu i SÂłowackim ). MoÂże to wiĂŞc i dobrze, Âże Joasia od czasu do czasu na nas siĂŞ boczy. JuÂż dziewczyna dobrze wie , co robi :lol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

MĂłgÂłbym kiedyÂś strzeliĂŚ strasznÂą gafĂŞ a w tej sytuacji nie ma szans
Ale od nadmiaru AÂś teÂż siĂŞ moÂże zakrĂŞciĂŚ w gÂłowie :D
A ostatnio w tvn24 jakis straÂżak z Podlasia o nazwisku KryĂąski siĂŞ wypowiadaÂł :aniol:
PomyÂślaÂłem ,Âże to moÂże oj..ale nie :xx: ZupeÂłnie nie podobna do Niego :tanczy:
PomyÂślaÂłem,Âże z tego pana takie cudo nie mogloby powstaĂŚ :aniol:
OczywiÂście facet wporzÂądku :stop: :spiewa:
ÂŻeby tylko Joasia histornii nie zaczĂŞÂła ustalaĂŚ na nowo
2007 -bitwa o usmiech :spiewa:
Ta ÂświĂŞta wojna musi zostaĂŚ w historii :aniol:
ani sie czÂłowiek nie obejrzaÂł a tu 85 strona
Musimy dalej ciagn¹Ì za uszy ten temat :aniol:
Jak bĂŞdzie Âślicznie siĂŞ do mnie uÂśmiechaÂła na poÂżegnanie no to troszeczkĂŞ bĂŞdĂŞ jÂą kochaÂł
Ale tylko troszkĂŞ :xx: WiĂŞcej nie wolno narazie :aniol: Bez poniesieĂą :devil:
To prawda. Czterdziestka juÂż strzeliÂła i nic .... .... ciekawego siĂŞ nie dzieje.
Prawdziwe Âżycie zaczyna sie po Âżyciu-to pĂłjdÂźmy w takim razie tak bardziej ewangelicko :spiewa:
Popatrzcie , ile byÂło by mniej tych stron, gdyby Joasia w pewnym momencie nie zastrajkowaÂła ze swoim uÂśmiechem
A moÂże to miaÂło zwiÂązek z tym,Âże chciaÂła podwyÂżkĂŞ :aniol: Ale naprawde tak po paru dniach siĂŞ baÂłem ,Âże tak zostanie :rozglada: Straszne to byÂło :xx:
MoÂże to wiĂŞc i dobrze, Âże Joasia od czasu do czasu na nas siĂŞ boczy. JuÂż dziewczyna dobrze wie , co robi
coÂś w tym jest :aniol: Prowokje nas do przemyÂśleĂą i wyzwala silniejszÂą wieÂź.
Jak siĂŞ znowu zaczĂŞÂła uÂśmiechaĂŚ to automatycznie JÂą bardziej lubimy :spiewa:
Klasyczna metoda roz³¹ki z kims lub czymœ.
To byÂł utracony Eden :aniol: Na szczĂŞÂście na chwile :aniol:
DziÂś musi byĂŚ bo to juÂż nie ma moÂżliwoÂści :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

maxxx pisze: Musimy dalej ciagn¹Ì za uszy ten temat :aniol:
Z tym to raczej nie bĂŞdzie problemu :tanczy:
maxxx pisze:DziÂś musi byĂŚ bo to juÂż nie ma moÂżliwoÂści :aniol:
:hmm: Oj, obawiam siĂŞ, Âże dziÂś nic z tego :mhm: Chyba inna blondyna bĂŞdzie wieczorowÂą porÂą :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Oj, obawiam siĂŞ, Âże dziÂś nic z tego Chyba inna blondyna bĂŞdzie wieczorowÂą porÂą
Serio? ;( Innej nie chce :nie: :nie:
MoÂże tylko siĂŞ krĂŞciÂła po studiu. :rydzyk:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 32 gości