JESIEN 2007 W TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Mnie ramĂłwka jakoÂś nie zachwyciÂła same nowe seriale i chyba nie bedzie Âżadnego jakiego programu albo hitu no tylko 'so you can...' a reszta wydaje mi siĂŞ przeciĂŞtnie. Przydal by siĂŞ teleturniej :)
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

OOO widze wiele niespodzianek. Bardzo dobrze, ¿e You Can Dance w œrody. Tylko ta godzina...21:30. Jak w póŸniejszym okresie program bêdzie mia³ po 2h to bêdzie siê koùczy³ o 23:30 albo nawet o pó³nocy. Nie wiem czy niektórzy dotrwaj¹.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

mks pisze:Oj nie ignorowaÂłbym TVP, Nie jestem fanem tej telewizji, ale obiektywnie rzecz biorÂąc majÂą ciekasze nowoÂści niÂż TVN...
Ciekawsze, nie ciekawsze, pytanie jednak z jak du¿¹ szans¹ na sukces? OK, ¿e TVP1, Dwójka i Polsat przygotowa³y wiêcej nowoœci, ale.. No w³aœnie.

TVP1: Niedzielne pozycje wieczornej ramówki: prawdopodobnie "Ja Wam poka¿ê!" oraz show "Wieczór z Natasz¹" (ten tytu³ pewnie[j] ni¿ "JWp") nie wygraj¹ z szóstym "Taùcem z gwiazdami" TVNu - nie oszukujmy siê, o hicie TVNu jest g³oœno jak nigdy, kto wie czy pierwszy odcinek nowego sezonu nie zanotuje jednego z najwy¿szych wyników w historii :!: Nie wiem tak naprawdê czego siê spodziewasz po tych dwóch produkcjach "Jedynki", sukces jaki osi¹gn¹³ "Ranczo" (i to nawet sezon pierwszy) jest nie do powtórzenia.

Zachwyt Raczyùskiej faktem "posiadania" Nataszy w "swoich" szeregach jest dziwny nie lada, Gwiazd¹ przez du¿e G nie jest. Muzyczno-taneczny show bez jakiejœ specjalnie okreœlonej formu³y (tzn co tydzieù inna muzyka , goœcie itd.) - kogo to zainteresuje? Szczegó³y na temat "Wieczoru.." poznamy jutro, nie liczê na HIT.
ZresztÂą dobra konkurencja "DwĂłjki" nawet (juÂż bez powtĂłrek Bonda czy "ZakrĂŞconego tygodnia" a z miĂŞdzy innymi "DuÂżymi dzieĂŚmi") czy Polsatu ("Skazany.." i tak nie osiÂągnie rezultatĂłw porĂłwnywalnych z I seriÂą) - no co tu duÂżo pisaĂŚ?
Nie wiem jak (nie)znoœny bêdzie obyczajowy "Ja Wam poka¿ê!" - w ka¿dym razie film kinowy (Wolszczak, Del¹g, Pilaszewska) by³ tak s³aby, nudny, w ogóle bez-sensu, ¿e nie wiem jak fabu³ê bestselleru Grocholi chc¹ "roz³o¿yÌ" na 8-10 odcinków :roll:
"Determinator" pojawi siĂŞ w TVP1 dopiero na przeÂłomie paÂździernika i listopada, trzeci "Lost" przebojem juÂż byĂŚ nie musi (wiadomo dlaczego, rywalizujÂące kanaÂły zapewne zaproponujÂą swoje .. ).

TVP2: Z najwiêksz¹ szans¹ na zwyciêstwo (ale nie pierwsze miejsce w rankingach) , moim zdaniem. Oczekujê, ¿e "Barwy szczêœcia" bed¹ mia³y widowniê oko³o w po³owie tak du¿¹ jak "M jak mi³oœÌ", przynajmniej z pocz¹tku. "Gwiazdy taùcz¹ na lodzie" przyci¹gnie raczej przed ekrany miliony widzów, ale rekordów specjalnych byÌ nie powinno (choÌby ze wzglêdu na dzielenie go "Panoram¹" !!) . Warto wróciÌ do "Tajemnicy twierdzy szyfrów" TVP1 - serialowa, historyczna produkcja z rozrywkow¹ propozycj¹ Dwójki pokazywan¹ w tym samym czasie - nie ma ¿adnych szans na jakieœ specjalnie du¿e ratingi. Tylko TVN bêdzie pokazywa³a "Superkino", a te te¿ œci¹gnie przed odbiorniki sporo osób.
Emisja "Panoramy" o 21:30 moÂże okazaĂŚ siĂŞ klĂŞskÂą JEDNAK -> przez co odcinkowe tytuÂły zza oceanu ("Brzydula Betty" i "Dr. House") bĂŞdÂą miaÂły sÂłaby lead-in. Kto wie czy w listopadzie "Panorama" nie bĂŞdzie nadawana juÂż o 22:30 na przykÂład? :devil:
Zobaczymy, jednakÂże "DwĂłjka" da siĂŞ lubiĂŚ zbliÂżajÂącÂą siĂŞ jesieniÂą. Przykuje mojÂą najwiĂŞkszÂą uwagĂŞ (przed TVN chyba) jeÂśli chodzi o najwiĂŞkszych nadawcĂłw.

Polsat: mks'ie, sympatyku (fanie?!) Polsatu -> "Skorumpowani" pojawiÂą siĂŞ na antenie tej telewizji dopiero w nastĂŞpnym roku, a nie we wrzeÂśniu czy paÂździerniku (no, no..).
Druga odsÂłona "Jak Oni ÂśpiewajÂą" - w mojej opinii - przegra znaczÂąco z "TaĂącem..", nieznacznie z "Gwiazdy taĂączÂą.." .. poniekÂąd .. Serialowe "sÂławy", ktĂłre do wystĂŞpĂłw w JOÂŚ zaproszono.. skÂład w duÂżej mierze sÂłabszy niÂż w przypadku pierwszej transzy wiosennej. ZabrakÂło ostatecznie Jacka PoniedziaÂłka, zamiast jest Kacper Kuszewski. To wszystko moÂże siĂŞ niespecjalnie "sprzedawaĂŚ" 8) "Ja" zerknĂŞ od czasu na czasu, ale..
Trudno oceniÌ mi sukces innych nowoœci s³onecznego kana³u, bo pora ich emisji po prostu nie jest wci¹¿ znana. Niemniej jednak "Tylko mi³oœÌ" i "Halo Hans" mog¹ ponieœÌ zarówno klêskê, jak i cieszyÌ siê powodzeniem (jak ca³y Polsat od wrzeœnia, moim zdaniem)
KibicujĂŞ jedynie "Ekipie" (ze wzglĂŞdu na mojÂą "ulubienicĂŞ" KasiĂŞ Herman) i trzecim "Gotowym na wszystko" (desperatki muszÂą dostaĂŚ dobry czas antenowy w ndz po "Prison Break'u") :]

TVN: Przyznam, ¿e "kupili" mnie t¹ ca³¹ ramówk¹ :arrow: jej ocena w moich oczach jest pozytywna, z powodu braku czasu i koniecznoœci WYselekcjonowania poszczególnych audycji w którejkolwiek ze stacji - niewiele mnie przyci¹gnie na sta³e. Zostanê widzem "YOU CAN DANCE - Po prostu taùcz!" i "Taùca z gwiazdami". Standardowo o 19. wybiorê "Fakty". Na "Twarz¹ w twarz", "SMS" czy "Na Wspólnej" bêdê spogl¹da³.
WIELE WSKAZUJE NA TO, ¿e pi¹ty "Szymon Majewski Show" wci¹¿ bêdzie ogl¹dany przez ponad 3-milionowe grono telewidzów. "Twarz¹ w twarz" znakomicie wype³ni(a) lukê po "Magdzie M." - AMR i SHR% bêd¹ bez w¹tpienia dobre i bardzo dobre.
"Detektywi", "Niania", "Kryminalni" zachowajÂą staÂłe wyniki. "W11" mogÂą osÂłabiĂŚ "Barwy szczĂŞÂścia" chociaÂżby.

Zaskakuje decyzja przeniesienia "Teraz My" z wtorków na poniedzia³ki (i z 22:30 na 22:35). Niewykluczone, ¿e na drugi dzieù tygodnia na czas po "Ma³aszyùskim i reszcie" przeniesione zostan¹ filmy œrodowe. Albo emitowane bêd¹ "Monki" i inne wówczas. Zobaczymy pod koniec tygodnia, kiedy poznamy szczegó³y.
Ostatnio przypomniaÂłem sobie dane TVNowe jesienne - filmy fabularne prezentowane w Âśrody w godzinach 21:30-23:30 miaÂły nawet 3,7 mln widzĂłw. Nie widzĂŞ przeciwskazaĂą by "Po prostu taĂącz" osiÂągaÂło ratingi tego rzĂŞdu. Zatem SUKCES kolejnego programu (dosyĂŚ) moÂżliwy.
Nawet jeœli TVN os³abiona zostanie w prime -timi'e to poprawi ogl¹dalnoœÌ czy to rano czy popo³udniu (Weso³owska bez wzglêdu na wszystko poprawi œrednie jak dot¹d wyniki pasma 17:25-18:25). Morning show "Dzieù Dobry TVN" na swoj¹ pozycjê w dni powszednie bêdzie pracowa³ tygodniami, ale zadanie: MOCNA POZYCJA w³aœnie w godz. 8-10. jest do wykonania. Liczê na transfer Kammela do (DD)TVN w paŸdzierniku.
MaÂła transformacja w "Faktach" - znowu?! Heh, warto poczekaĂŚ do jubileuszu TVN i potem oceniĂŚ te zmiany w "zarĂłwno w sposobie prowadzenia jak i oprawie czy formie przekazywania wiadomoÂści." :lol:
Jeszcze dwa s³owa n.t "Bez sensu" - dobrze wiemy, ¿e Wojewódzki mo¿e œci¹gn¹Ì przed telewizory, w soboty o 18:30 w porywach 2 razy wiêcej ludzi ni¿ sam "Maraton Uœmiechu". Czy siê uda? OdpowiedŸ po 8 wrzeœnia.

JuÂż koĂączĂŞ :D Nie wierzĂŞ w "Big Brothera 4.1" wcale, a wcale. Przede wszystkim jego ponowna realizacja to niszczenie pewnej "legendy" :?
To wszystko, co na te "chwilĂŞ" chciaÂłem napisaĂŚ.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Dorotea16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2007, 16:48
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Dorotea16 »

Wszystko swietnie ale co bedzie po Prawie po¿¹dania na TVN ? Jaka telenowela zast¹pi Prawko mog³abym siê dowiedzieÌ?
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Kajetanie, uwiebiam czytaĂŚ Twoje posty-eseje, sÂą Âświetne! :D

Ja tak dÂługo nie bĂŞdĂŞ pisaÂł, wspomnĂŞ tylko, Âże mnie TVN nie kupiÂł tÂą ramĂłwkÂą, choĂŚ co do "TaĂąca z gwiazdami" siĂŞ zgadzam, moÂże byĂŚ rekordowo.

Nie wiem, co bĂŞdzie we wtorki po 22:30, do braku "Teraz MY!" w ten dzieĂą trzeba siĂŞ bĂŞdzie przyzwyczaiĂŚ... moim marzeniem ( :lol: ) byÂłoby:
22:30 - Monk 4 /chociaÂż we wrzesniu do pokazania zostaÂłyby tylko max. 3 odcinki/
23:30 - Tajemnice Smallville 4 /po "Detektywie..." mogÂłyby wskoczyĂŚ na 22:30/
00:30 - Bez skazy 4 /z zaznaczeniem, Âże w ÂśrodĂŞ nie bĂŞdĂŞ musiaÂł wstawaĂŚ po szĂłstej do szkoÂły :hyh: /

To by byÂły miÂłe wtorki.

Ale nawet jeÂżeli w tej ramĂłwce nie bĂŞdzie Âżadnego z tych kilku seriali zagranicznych, ktĂłre oglÂądam, to zawsze zostajÂą jakieÂś sitcomy na TVN Siedem (od wrzeÂśnia bĂŞdÂą chyba nowe, liczĂŞ na drugi sezon "Joey'a", prawdĂŞ mĂłwiÂąc tylko na to czekam teraz w SiĂłdemce) i "Desperate Housewives 3" na Polsacie. WedÂług mnie bĂŞdÂą puszczaĂŚ je wÂłaÂśnie w niedziele po "Skazanym na ÂśmierĂŚ" albo w czwartki po 20:00. Obstawiam to drugie wyjÂście.

Z polskich produkcji to chyba nic mnie nie zainteresuje - MaÂłaszyĂąski mnie odpycha... :stop: :stop: :stop: Ten skecz-szoÂł moÂże byĂŚ ciekawy, niewykluczone, Âże znĂłw pooglÂądam "Kryminalnych".

PozostajÂą staÂłe pozycje - Majewski, Teraz MY, Fakty i czasami WojewĂłdzki. ByĂŚ moÂże pooglÂądam taĂące w Âśrody.
Glebacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 13 maja 2007, 13:47

Moje zdanie

Post autor: Glebacz »

Ja napisze na ile oceniam kaÂżdy serial i program i co obejrzĂŞ
Taniec z gwiazdami 10/10 ObejrzĂŞ!
Po prostu taĂącz ObejrzĂŞ
Kuba WojewĂłdzki 6/10 Czasami
Bez Sensu Nie obejrzĂŞ
Superniania 5/10 Czasami
Niania 10/10 ObejrzĂŞ
Kryminalni 4/10 Nie obejrzĂŞ
W-11 3/10 Nie ObejrzĂŞ
Detektywi 3/10 Nie obejrzĂŞ
Fakty 8/10 Czasami
SĂŞdzia... 6/10 Czasami
Szymon... 7/10 Czasami
Monk 7/10 Czasami
Trzy po Trzy Czasami
Teraz My 5/19Nie obejrzĂŞ
Uwaga! 6/10 Nie obejrzĂŞ
Hela 4/10 Nie obejrzĂŞ
Na WspĂłlnej 7/10 Czasami
rOZMOWY W TOKU 7/10 Nie obejrzĂŞ


I to chyba wsyztsko

[ Dodano: Sro Sie 08, 2007 1:58 pm ]
CzyÂżby we wtorki o 22:30 byÂł Detektyw Monk ?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Nie wiem dlaczego oceniacie (gÂłownie mks) jesienne ramĂłwki tylko po nowoÂściach. TVN ma mnĂłstwo programĂłw, ktĂłre oglÂądajÂą miliony i nie widzĂŞ powodĂłw by zdejmowaĂŚ je z anteny. Polsat moÂże pozazdroÂściĂŚ TVNowi oglÂądalnoÂści w czasie nadawania "DetektywĂłw", "W 11", "SAMW" itd...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram pisze: Polsat moÂże pozazdroÂściĂŚ TVNowi oglÂądalnoÂści w czasie nadawania "DetektywĂłw"
Chyba nie wiesz, co piszesz. "Pierwsza mi³oœÌ" wygrywa z "Detektywami". Mimo, i¿ wydaje siê to program TVN jest gór¹, œrednia widownia serialu Polsatu jest lepsza. (Po prostu wiêkszoœÌ ludzi kieruje siê tabelkami TOP10 - a tak jest tylko ujêty najlepszy odcinek z tygodnia, którego widownia przewy¿sza "Pierwsz¹ mi³oœÌ", jednak w ujêciu ogólnym, telenowela ma sta³¹ widowniê - wiêksz¹ od propozycji TVN)
"W 11"
Tu siĂŞ zgodzĂŞ, choĂŚ nie zawsze. Czasami "ÂŚwiat wg. Kiepskich" jest lepszy od "W11"
"SAMW"
MuszĂŞ CiĂŞ zmartwiĂŚ, ale widownia "Interwencji" czĂŞsto przewyÂższaÂła "SĂŞdziĂŞ AnnĂŞ MariĂŞ W.". PoczÂątek "Gry w ciemno" teÂż byÂł dobrze oglÂądany (Polsat wyprzedzaÂł TVN-owskie "Rozmowy w toku")
itd...
Chyba by Ci juÂż brakÂło tych programĂłw do wymieniania.

POpieram - ramówki ludzie najczêœciej oceniaj¹ po nowoœciach. I w myœl tego, co napisa³eœ - Polsat te¿ ma wiele programów ogl¹danych przez miliony, a jednak inwestuje równie¿ w nowoœci. Bo wszystko siê kiedyœ ludziom znudzi i nie mo¿na ci¹gn¹Ì w nieskoùczonoœÌ i stare kotlety odgrzewaÌ.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

POpieram , ale ramĂłwki ocenia sie wÂłaÂśnie po nowoÂściach.. dlaczego mam oceniaĂŚ "Nianie" skoro jest waÂłkowana pare lat.. Wiosna w TVN pokazaÂła, Âże nie moÂże czuĂŚ sie bezpiecznie..
ogl¹dalnoœÌ piêciu ostatnich odcinków Niani nie przekroczy³a 2,5mln... Hela przyci¹gne³a przed telewizory 1,9mln.. Kryminalni ok 2,8mln.. Wojewódzki pó³ miliona mniej ni¿ sezon wczeœniej czyli 2,6mln.. a inne propozycje trac¹ bardzo na jakoœci "Na wspólnej" kiedyœ bardzo ciekawe teraz by³o nie do zniesienia.. "Sêdzie Anne.." te¿ ju¿ ciê¿ko ogl¹daÌ.. TVNowi zaczynaj¹ sie koùczyÌ silne programowe pozycje, bo obcene siê zu¿ywaj¹..

ps. Zu¿ywaj¹ sie nie tylko TVNowi warto wspomnieÌ polsatowskie "Samo ¿ycie" "Grê w ciemno" czy "Kiepskich" te pozycje te¿ powinny przejœÌ odnowienie lub po prostu zejœÌ z ramówki
mis111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 03 lip 2006, 19:29

Post autor: mis111 »

Popieram(PIS) Âże TVN-owi potrzeba ÂświeÂżej krwi (Miszczak OUT!!!!). Nie chcĂŞ byĂŚ zÂłym prorokiem ale chyba siĂŞ szykuje poraÂżka TVN-u tej jesieni. WedÂług mnie powinni zakoĂączyĂŚ juÂż Nianie, Rozmowy w toku (program kompletnie wyeksploatowany), Kryminalnych, Hele. Niania w okresie wiosennym straciÂła wielu widzĂłw i obawiam siĂŞ Âże ta tendencja siĂŞ utrzyma. Kryminalni teÂż juÂż nie budzÂą takiego zainteresowania (chyba Âżaden z programĂłw TVN nie byÂł emitowany przez 7 sezonĂłw). NowoÂści TVN-u nie sÂą ciekawe a przede wszystkim jest ich maÂło. OsobiÂście mam nadzieje Âże wiosnÂą 2008 przyjdzie czas na rewolucje w ramĂłwce. (PamiĂŞtacie jak Piotr Walter powiedziaÂł w jakimÂś wywiadzie do gazety Âże jesieĂą 2007 roku bĂŞdzie rewolucyjna?). Z wielkÂą niecierpliwoÂściÂą oczekujĂŞ na Big Brother 4.1 w TV4 chciaÂłbym aby program odniĂłsÂł sukces i doczekaÂł siĂŞ kolejnych edycji.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

zgadzam sie z przedmĂłwcÂą w 100% czas na zmiany
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Miszczak OUT!!!!

Ta... MoÂże jeszcze wyrzuĂŚmy Waltera, Pochanke i Majewskiego. To wÂłaÂśnie Edward Miszczak jest odpowiedzialny za najwiĂŞksze sukcesy TVN. Nie bez kozery dostaÂł niedawno SuperWiktora. A kto za Miszczaka? MoÂże MaÂłgorzata RaczyĂąska.
WedÂług mnie powinni zakoĂączyĂŚ juÂż Nianie. (...) Niania w okresie wiosennym straciÂła wielu widzĂłw i obawiam siĂŞ Âże ta tendencja siĂŞ utrzyma
dlaczego mam oceniaÌ "Nianie" skoro jest wa³kowana pare lat.. Wiosna w TVN pokaza³a, ¿e nie mo¿e czuÌ sie bezpiecznie.. ogl¹dalnoœÌ piêciu ostatnich odcinków Niani nie przekroczy³a 2,5mln...

OcenianÂą jako najlepszÂą ze wszystkich "NiaĂą" na Âświecie... MajÂącÂą Âświetne wyniki oglÂądalnoÂści - mimo wspomnianych paru sÂłabszych odcinkĂłw, powodowanych niekoniecznie znudzeniem widzĂłw, ale chociaÂżby mocniejszÂą ofertÂą konkurencji w czasie "Niani"...

Rozmowy w toku (program kompletnie wyeksploatowany)

Tutaj zgodziÂłbym siĂŞ. Ale jest jeden problem. Ewa Drzyzga, jedna z ikon TVN. Trzeba zaproponowaĂŚ jej coÂś lepszego, w czym siĂŞ doskonale sprawdzi, co bĂŞdzie chĂŞtnie oglÂądane i co bĂŞdzie mogÂło byĂŚ realizowane w Krakowie. To nie jest takie proste raczej.

Bez Sensu Nie obejrzĂŞ

Przepraszam, a na jakiej podstawie to oceniasz, skoro o tym programie nie wiadomo na chwilĂŞ obecnÂą praktycznie niczego?
Zachwyt Raczyùskiej faktem "posiadania" Nataszy w "swoich" szeregach jest dziwny nie lada, Gwiazd¹ przez du¿e G nie jest. Muzyczno-taneczny show bez jakiejœ specjalnie okreœlonej formu³y (tzn co tydzieù inna muzyka , goœcie itd.) - kogo to zainteresuje? Szczegó³y na temat "Wieczoru.." poznamy jutro, nie liczê na HIT.

Œmiem twierdziÌ, ¿e "Wieczór z Natasz¹" wzorem "Za³ó¿ siê" i innych "Ciao Darwinów" poniesie klêskê. Program o bli¿ej nieokreœlonej formule z osob¹, która ¿adn¹ megagwiazd¹ nie jest, Polacy raczej specjalnie jej nie kochaj¹, a po reakcji na wynik w "JOŒ" nagrabi³a sobie trochê z³ych opinii. To siê zapowiada nijak.
"TaĂącem z gwiazdami" TVNu - nie oszukujmy siĂŞ, o hicie TVNu jest gÂłoÂśno jak nigdy, kto wie czy pierwszy odcinek nowego sezonu nie zanotuje jednego z najwyÂższych wynikĂłw w historii
Jest wielce prawdopodobne, ¿e szósta - i mam nadziejê, ¿e wbrew zapowiedzi¹ nie ostatnia - edycja "Taùca z gwiazdami" bêdzie rekordowa. Bo rekordowy jest sk³ad gwiazd. Vondrackova, Stachursky, Kammel, Bosak, Lewandowska, Guzik, Steczkowska. Szczególnie politycy mog¹ napêdziÌ widowni. Bo Polacy raczej nie stroni¹ od politykowania i raczej chêtnie zobacz¹ by³ego szefa Wszechpolaków i symbol greckich pla¿ ( :devil: ), pose³ Sandrê. Do tego znani piosenkarze. I nieznani... O Isis Gee mówi siê teraz wiêcej, ni¿ o ca³ej reszcie ekipy razem wziêtej. ¯e nie jest z Egiptu ani z USA, ¿e mo¿e urodzi³a siê ch³opcem, ¿e to, ¿e tamto - i zagadka... Kto to w ogóle jest. To te¿ mo¿e napêdziÌ trochê widowni. I tancerze, w wiêkszoœci doskonale znani z poprzednich edycji, czêœÌ z nich ma ju¿ swoich, licznych fanów.
Do tego nowe taùce, wiêcej par - krótko mówi¹c, odœwie¿ona nieco formu³a. Wiêc, czy jest to "odgrzewany kotlet"? Jest to bardzo dobrze odgrzany kotlet. TVN tak go przyrz¹dzi³, ¿e jest wci¹¿ œwie¿y i znakomity.
"Gwiazdy taĂączÂą na lodzie" przyciÂągnie raczej przed ekrany miliony widzĂłw, ale rekordĂłw specjalnych byĂŚ nie powinno (choĂŚby ze wzglĂŞdu na dzielenie go "PanoramÂą" !!)
Lista gwiazd nie zachwyca, ale jest du¿o lepsza od najnowszej edycji "JoŒ" i minionej serii "TzG". Ale gwiazdy to nie wszystko... Jeszcze realizacja... Rzekomo do treningu gwiazdy maj¹ jakieœ œmiesznie ma³e lodowisko, bêd¹ce do ich dyspozycji tylko przez 3 godziny na dobê. Czy w takich warunkach przez zaledwie miesi¹c mo¿na nauczyÌ siê jazdy figurowej na lodzie? Œmiem w¹tpiÌ. Poza tym program nie budzi specjalnego zainteresowania prasy,a co za tym idzie uwaga widzów jeszcze nie jest na ow¹ produkcjê zwrócona. TVP nieraz pokazywa³o, ¿e nie potrafi realizowaÌ takich programów. I jury... Co tam robi wulgarna skandalistka, Doda Elektroda, ostatnio s³yn¹ca g³ównie z chêci walenia konia na miejscu facetów i rozwodu z mê¿em po to, by powtórnie za niego wyjœÌ. Czym innym jednak jest frywolny program w TVN (który wci¹¿ nie wiadomo czy w ogóle powstanie) i czym innym jest ocenianie innych w takim programie.

A przerywanie programu "Panoram¹"... No có¿... Œmiem twierdziÌ, ¿e widzowie raczej nie zostan¹ przy newsach, a prze³¹cz¹ na inny program. Czy wróc¹ na og³oszenie wyników? Mo¿e tak, mo¿e nie. To doprawdy idiotyczny pomys³. Nie wyobra¿am sobie "Faktów" w przerwie "Taùca z gwiazdami".
"Jak Oni ÂśpiewajÂą" - w mojej opinii - przegra znaczÂąco z "TaĂącem.." (...) Serialowe "sÂławy", ktĂłre do wystĂŞpĂłw w JOÂŚ zaproszono.. skÂład w duÂżej mierze sÂłabszy niÂż w przypadku pierwszej transzy wiosennej. ZabrakÂło ostatecznie Jacka PoniedziaÂłka, zamiast jest Kacper Kuszewski. To wszystko moÂże siĂŞ niespecjalnie "sprzedawaĂŚ"

Nowe "JoÂŚ" niczym nie jest mnie w stanie zainteresowaĂŚ. Poprzednie "JoÂŚ" teÂż zresztÂą nie byÂło w stanie. Poza paroma wyjÂątkami, "gwiazdy" serialĂłw zamiast ÂśpiewaĂŚ, wyÂły. OsobnÂą kwestiÂą jest duet prowadzÂących - spodziewaÂłem siĂŞ jego wymiany, bo moim zdaniem nie moÂżna go zaliczyĂŚ do sukcesĂłw. A gwiazdy? Nazwiska wiĂŞkszoÂści z nich nic mi nie mĂłwiÂły, dopiero przytoczenie serialowych postaci coÂś podpowiedziaÂło. Aczkolwiek nadal nie wszystkich kojarzĂŞ. To chyba waÂżny wyznacznik. Bardzo waÂżny.
Przyznam, ¿e "kupili" mnie t¹ ca³¹ ramówk¹

A mnie nie ca³¹. Krymina³ów to jednak w TVN jest za du¿o. Raczej nie zerknê na serial "Twarz¹ w twarz". "Magdy M." te¿ zreszt¹ nie ogl¹da³em. Z nowoœci obejrzê raczej "You can dance", mo¿e zerknê na "Trzy po trzy" - ale nie bêdê teraz tego ocenia³, bo jeszcze nie wiem czego siê spodziewaÌ. Wstrzymam siê te¿ z ocen¹ "Bez sensu", bo te¿ nie za bardzo wiadomo co to jest i z czym to siê je.

WIELE WSKAZUJE NA TO, ¿e pi¹ty "Szymon Majewski Show" wci¹¿ bêdzie ogl¹dany przez ponad 3-milionowe grono telewidzów

Nie ma raczej powodów by widownia "SMS" zmienia³a siê. Bo w sumie ka¿dy program jest inny i zawartoœÌ w nim sukcesywnie siê zmienia. I nie widzê sensu liczenia sezonów "Szymona", bo z tego co mi wiadomo - ma to byÌ regularny program i pewnie szybko z wizji nie zejdzie. Bo po co? Wystarczy, ¿e co sezon Szymon ma nowe pomys³y. A to Teleboscy, a to Wró¿ka Kadencja, a to Piosenki, coraz to nowe postaci w "Rozmowach w t³oku" i inne pozycje. To nie jest tak, ¿e ci¹gle to samo. Oczywiœcie bêdê œledzi³ ka¿dy odcinek.
Zaskakuje decyzja przeniesienia "Teraz My" z wtorkĂłw na poniedziaÂłki (i z 22:30 na 22:35).

Nie rozumiem jej. "Teraz My" miaÂło bardzo ugruntowanÂą i pewnÂą pozycjĂŞ, na ktĂłrÂą sobie solidnie zapracowaÂło. MoÂże TVN obawia siĂŞ, Âże "TwarzÂą w twarz" bĂŞdzie sÂłabym lead-inem dla programu Sekielskiego i Morozwskiego. Na pewno pewnym wejÂściem bĂŞdzie program Szymona Majewskiego.

Morning show "DzieĂą Dobry TVN" na swojÂą pozycjĂŞ w dni powszednie bĂŞdzie pracowaÂł tygodniami, ale zadanie: MOCNA POZYCJA wÂłaÂśnie w godz. 8-10. jest do wykonania.
Na swoj¹ pozycjê w weekendy te¿ d³ugo pracowa³ i zapracowa³. Tak samo przypuszczam, ¿e skutecznie zapracuje na pozycjê w tygodniu. Ale nawet jeœli z czymœ tam przegra (choÌ w przysz³oœci pewnie nie), to jest to sprawa presti¿u. Teraz TVN bêdzie mia³ "DDTVN" codziennie! I stacja mo¿e przyzwyczaiÌ widza do w³¹czania porankami. Moim zdaniem, "Pytanie na œniadanie" jest szalenie nieciekawe i jeœli "Dzieù Dobry TVN" bêdzie oferowaÌ taki poziom, jak w weekend, to program "Dwójki" jest do przeskoczenia.

No wÂłaÂśnie. Wszystko zaleÂży od tego jak to bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ. UbiegÂłoroczny test bardzo nieudany. To byÂł drugi "Poranek TVN24". DÂługie serwisy, przeglÂądy prasy, zapowiedzi wydarzeĂą, politykowanie... I totalnie niedobrana, nijaka, nie wiadomo do kogo przystosowana pora emisji. Teraz pora nadawania bĂŞdzie duÂżo lepsza. Przypuszczalnie nie bĂŞdzie juÂż w TVN kretyĂąskich call tv. Albo bĂŞdÂą przed "DDTVN".

No i prowadzÂący. Przypuszczam, Âże do ekipy dojdÂą Kammel i SoÂłtysik. Jeden z nich w parze z MoÂłek, drugi z PieĂąkowskÂą. Przypuszczalnie wÂłaÂśnie tak bĂŞdzie to wyglÂądaĂŚ. Czy od wrzeÂśnia? Raczej od paÂździernika. WĂłwczas zmiany w "Faktach", koniec kontraktu Kammela z TVP i wielki jubileusz 1o-lecia.

MaÂła transformacja w "Faktach" - znowu?! Heh, warto poczekaĂŚ do jubileuszu TVN i potem oceniĂŚ te zmiany w "zarĂłwno w sposobie prowadzenia jak i oprawie czy formie przekazywania wiadomoÂści."
Ostatnia zmiana byÂła w maju 2006 roku, gdy przyszedÂł Durczok. WczeÂśniej, we wrzeÂśniu 2004 roku. TrochĂŞ to jednak za czĂŞsto, bo widz przyzwyczaja siĂŞ teÂż do oprawy i kojarzy siĂŞ ona z konkretnym wÂłaÂśnie programem.

Nie chcê uprzedzaÌ faktów i przedwczeœnie oceniaÌ, bo mo¿e okazaÌ siê, ¿e te zmiany jednak s¹ potrzebne i zajd¹ one in plus dla dziennika TVN. Co do "sposobu prowadzenia". Mam nadziejê, ¿e w "Faktach" nie bêdzie duetów. Program musi mieÌ w danym momencie jednego, najwa¿niejszego prowadz¹cego, który swoj¹ twarz¹ firmuje dane wydanie. Przypuszczam jednak, ¿e o co innego chodzi. O co? Mo¿e jeszcze wiêcej ³¹czeù? A mo¿e chodzenie po studiu jak podczas niedawnych specjalnych wydaù? Nie ma co spekulowaÌ, zobaczymy wkrótce.

Bardzo negatywnie oceniam natomiast informacjê, któr¹ tvnfakty.pl poda³y jako pierwsze kilka tygodni temu. Mianowicie, chodzi o likwidacjê "Faktów" o 16. Miszczak t³umaczy, ¿e likwiduje to wydanie nie dlatego, ¿e by³o z³e, ale dlatego, ¿e jest TVN24. To nie jest wyt³umaczenie. Tym tokiem myœlenia, moglibyœmy te¿ zlikwidowaÌ te "Fakty" o 19. TVP udowadnia, ¿e choÌ ma TVP3, które zmieniaÌ ma siê w TVP Info, to ma na g³ównych antenach kilka programów informacyjnych - 2 du¿e wydania "Panoramy" i ca³¹ masê "Wiadomoœci"! Nie chcê pisaÌ o ich jakoœci, bo ta czêsto jest w¹tpliwa, lecz o iloœci. Nie wymagam od TVN tego, by "Fakty" by³y co dwie godziny, ale wydanie popo³udniowe zostaÌ powinno. Teraz TVN bêdzie jedyn¹ du¿¹ telewizj¹ z jednym wydaniem dziennika dziennie. "Wydarzenia" pokazuj¹, ¿e popo³udniowe wydanie mo¿e byÌ œwietnie zrealizowane (ogl¹dam Polsat o 15:50 ca³kiem czêsto) i mo¿e mieÌ spor¹ ogl¹dalnoœÌ. TVN jednak odpuszcza... Bo "Fakty" popo³udniowe by³y pomiatane i nikt nie mia³ na nie pomys³u. Skoùczy³o siê wiêc, jak siê skoùczy³o. A skoùczyÌ powinno siê inaczej - ich reform¹.

Jeszcze dwa s³owa n.t "Bez sensu" - dobrze wiemy, ¿e Wojewódzki mo¿e œci¹gn¹Ì przed telewizory, w soboty o 18:30 w porywach 2 razy wiêcej ludzi ni¿ sam "Maraton Uœmiechu". Czy siê uda?

Póki co, bardzo ciê¿ko powiedzieÌ czym to bêdzie. Skrzy¿owanie "SMS", "KW", "Mamy ciê", "Maratonu uœmiechu" i czego tam jeszcze? Mo¿e siê udaÌ, mo¿e te¿ ponieœÌ klêskê. Wydaje mi siê jednak, ¿e raczej widownia bêdzie niez³a - na pewno lepsza od wyeksploatowanego "Maratonu uœmiechu".
Nie wierzĂŞ w "Big Brothera 4.1" wcale, a wcale. Przede wszystkim jego ponowna realizacja to niszczenie pewnej "legendy"

Wci¹¿ nie znamy szczegó³ów projektu. Nie wiadomo kto bêdzie prowadzi³, ile bêdzie wydaù i o której godzinie. Wydaje mi siê, ¿e "Big Brother" bêdzie mia³ ciê¿ko. Chodzi g³ównie o to, ¿e na œledzenie takiego programu trzeba mieÌ du¿o czasu - ogl¹danie raz na tydzieù to za ma³o. Ringi w niedzielê o 20. A wtedy m.in. rewelacyjna edycja "Taùca z gwiazdami". Jest jeszcze inna sprawa. TV4 i Polsat zreszt¹ te¿ nie potrafi¹ realizowaÌ takich widowisk reality-show. Pokazuje to kilka beznadziejnych "Barów" Europa, Œwiat, Kosmos i co tam jeszcze, "£ysi i Blondynki", "Gladiatorzy", czy jeszcze jakie tam bzdety wymyœlili. Niestety, obawiam siê, ¿e nowy "Big Brother" nie bêdzie za bardzo odstawa³ od poprzednich realizacji. Aczkolwiek zajmie siê nim Endemol, wiêc mo¿e nie bêdzie a¿ tak Ÿle. Ale czy bêdzie hit? Nie. Na pewno nie. Szczególnie, ¿e bêdzie na antenie TV4, której Polacy wci¹¿ nie pokochali.


---

A co do iloÂści nowoÂści, ktĂłre tak bardzo zarzucacie... "You can dance", "TwarzÂą w twarz", "Bez sensu", codzienne wydania "DzieĂą Dobry TVN", "Trzy po trzy"...

Ale to jeszcze nie wszystko. PrzecieÂż zapowiadany jest nowy program Dody, niedzielna audycja na wzĂłr "Studia 2". Te zmiany pewnie od paÂździernika. Plus odÂświeÂżenie starych programĂłw - "FaktĂłw", "TaĂąca z gwiazdami", "Szymona Majewskiego Show". TVN raczej nie wszystkie karty jeszcze odkryÂł. Jubileusz nie na wrzesieĂą przypada. A 10 rocznica na pewni nie jest bez znaczenia.
zagubiony
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 13:44

Post autor: zagubiony »

przepraszam ze tak nei w tym temacie,(no lekko powiazane, bo chodzi przecie o ramowke) bo jest bardzije pasujacy do tego, ale w tamtym zignorowano pytanie moje i sie zapytam.Jaki serial ma byc wyemitowany po prawie po¿¹dania??Podobno ma byc Marina.Czy tak faktycznie jest, czy jeszcze nie wiadomo?
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Mi w ramĂłwce TVN-u brakuje dwĂłch istotnych rzeczy.

1. Porz¹dny teleturniej - czyli taki w którym nie liczy siê szczêœcie i otwarta linia, ale przede wszystkim inteligencja i umiejêtnoœÌ strategicznego myœlenia. Có¿ skoro najbli¿sza edycja TzG ma byÌ ostatni¹ to mo¿e jest szansa, ¿e wiosn¹ Hubert coœ poprowadzi (najchêtniej oczywiœcie "1 kontra 100" :D)

2. CzegoÂś na miejsce "OdwrĂłconych" w piÂątki

Gdyby te dwie rzeczy byÂły to byÂłoby super.
mis111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 03 lip 2006, 19:29

Post autor: mis111 »

No wÂłaÂśnie dlaczego w TVN nie ma Âżadnego porzÂądnego teleturnieju, przecieÂż na Âświecie te programy sÂą nadal bardzo popularne i oglÂądane. ChciaÂłbym takÂże zwrĂłciĂŚ uwagĂŞ na brak (od dÂłuÂższego czas, a wÂłaÂściwie od jesieni 2004) w ramĂłwce reality-show.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości