Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

nie mogĂŞ oprzeĂŚ siĂŞ wraÂżeniu, Âże to co siĂŞ dzieje w rzÂądzie w ostatnim czasie to swoista karuzela stoÂłkĂłw... wyglÂąda to tak, jakby PiS chciaÂł obsadziĂŚ nowymi ministrami jak najwiĂŞcej stanowisk nim koalicja siĂŞ kompletnie rozsypie i dojedzie do nowych wyborĂłw. w tej sytuacji, kiedy koniec jest bliski jedynym wytÂłumaczeniem takich ruchĂłw jest doprowadzenie do tego, aby jak najwiĂŞcej politykĂłw po rozpadzie rzÂądu pozostaÂło z ministerialnymi pensjami... no chyba Âże siĂŞ nie rozpadnie... :hmm:
cudnego dnia :D
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

tak tak to chodzi o ministerialne pensje, ewentualne odprawy i zawsze rangĂŞ byÂłego ministra :D, no chyba Âże chodzi o to by wkurzyĂŚ SamoobronĂŞ....
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

karolchelm pisze:no chyba Âże chodzi o to by wkurzyĂŚ SamoobronĂŞ....
w przypadku Mojzesowicza to na pewno dodatkowy, je¿eli nie g³ówny powód jego nominacji :) , ale jak to wyt³umaczysz w przypadku nowej Pani minister sportu , hê...?
cudnego dnia :D
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

Lena pisze:ale jak to wytÂłumaczysz w przypadku nowej Pani minister sportu , hĂŞ...?
no tutaj samoobrona to raczej nie ma powodĂłw do wkurzania siĂŞ. a ja szczerze lubiĂŞ ElĂŞ Jakubiak :) jakoÂś wydaje mi siĂŞ, Âże to Euro 2012 dobrze przygotuje...:D no.
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

jeÂżeli chodzi o PaniÂą Jakubiak to teÂż szczerze wierzĂŞ, Âże dobrze przygotuje Euro, poniewaÂż mimo cÂłaej mojej niechĂŞci do partii rzÂądzÂącej muszĂŞ uczciwie przyznaĂŚ, Âże to wÂłaÂściwa osoba na wÂłaÂściwym miejscu, o ile oczywiÂście bĂŞdzie miaÂła takÂą szansĂŞ...
cudnego dnia :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

MoÂże ElÂżbieta Jakubiak przygotuje nas do Euro 2012, ale pytanie kto wybuduje drogi i stadiony pozostaje. PrzecieÂż wszyscy fachowcy sÂą zagranicÂą.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

RozÂśmieszyÂła mnie wczorajsza decyzja Samoobrony :lol: WychodzÂą z koalicji, KaczyĂąski to dyktator jak dziÂś mĂłwi Andrzej Lepper ale ministrowie nie podadzÂą siĂŞ do dymisji. Czy to nie jest komedia :?: Czy caÂła elita rzÂądzÂąca nie robi poÂśmiewiska z Polski ?? PrzecieÂż dochodzÂą juÂż do Polski sygnaÂły i gÂłosy, Âże Polska jest maÂłym poÂśmiewiskiem na Âświecie :?
ZIMA
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

TVN_FAN pisze:PrzecieÂż dochodzÂą juÂż do Polski sygnaÂły i gÂłosy, Âże Polska jest maÂłym poÂśmiewiskiem na Âświecie :?
DochodzÂą juÂż nie od dziÂś... MaÂłym poÂśmiewiskiem? Gdyby byÂła maÂłym to nie byÂłoby jeszcze tak Âźle... DziÂś po raz kolejny jedna z niemieckich gazet pisze bardzo negatywnie nt. Polski, rzÂądzu i prezydenta - "bracia KaczyĂąski odraÂżajÂą NiemcĂłw tak samo, jak Georg W. Bush".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

POpieram pisze:
TVN_FAN pisze:PrzecieÂż dochodzÂą juÂż do Polski sygnaÂły i gÂłosy, Âże Polska jest maÂłym poÂśmiewiskiem na Âświecie :?
DochodzÂą juÂż nie od dziÂś... MaÂłym poÂśmiewiskiem? Gdyby byÂła maÂłym to nie byÂłoby jeszcze tak Âźle... DziÂś po raz kolejny jedna z niemieckich gazet pisze bardzo negatywnie nt. Polski, rzÂądzu i prezydenta - "bracia KaczyĂąski odraÂżajÂą NiemcĂłw tak samo, jak Georg W. Bush".
Co do Busha...zniesiono wizy Czechom ale oczywiÂście Polakom nie - no bo po co - "najwiĂŞkszy sojusznik StanĂłw Zjednoczonych Ameryki" tego nie potrzebuje. I jeszcze wÂładza twierdzi, Âże Polacy sÂą sobie sami winni....RĂŞcĂŞ opadajÂą...
ZIMA
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

TVN_FAN pisze:I jeszcze wÂładza twierdzi, Âże Polacy sÂą sobie sami winni....RĂŞcĂŞ opadajÂą...
Uwa¿am, ¿e w tej sprawie obie strony s¹ winne. Polacy, bo Ÿle sk³adaj¹ wnioski o przyznanie wizy (ponad 20% podaù zostaje odrzuconych) i w³adza (zw³aszcza prezydent i min. spraw zagranicznych), bo nie umiej¹ dobrze negocjowaÌ. Bushowi zale¿a³o na tarczy - Kaczyùski zgodzi³ siê na umieszczenie jej w Polsce prawie bez wahania i bez negocjacji, a to by³ kolejny dobry argument, by Amerykanie znieœli wizy dla Polaków. No có¿... wysz³o jak zwykle.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

TVN_FAN pisze:RozÂśmieszyÂła mnie wczorajsza decyzja Samoobrony :lol: WychodzÂą z koalicji, KaczyĂąski to dyktator jak dziÂś mĂłwi Andrzej Lepper ale ministrowie nie podadzÂą siĂŞ do dymisji
Jak wczoraj zaczê³am ogl¹daÌ konferencjê Samoobrony to mia³am nadziejê, ¿e to juz koniec... a tu nie... teraz to ju¿ nic innego jak przed³u¿anie na si³ê czegoœ, co nie ma najmniejszej szansy ¿eby dalej trwaÌ... typowe przyspawanie siê do sto³ka... chocia¿ jeszcze miesi¹c... a jak patrzy³am co mówi³ i jak siê zachowywa³ Aumiller to ju¿ naprawdê kompletne dno... gdyby mia³ odrobine przyzwoitoœci to za samo wczorajsze zachowanie powinien podaÌ siê do dymisji... mam nadziejê, ¿e to ju¿ naprawdê koùcówka...
cudnego dnia :D
lunasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 31 lip 2007, 14:23
Kontakt:

polityka

Post autor: lunasz »

czy to co siĂŞ dzieje to mozna nazwaĂŚ politykÂą.NIE to nie jest polityka, to dziwna zabawa rodzinna,ktĂłra bardzo szybko dzieli spoÂłeczeĂąstwo i odbudowac to bĂŞdzie strasznie dÂługi czas.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No to co robimy sondê czy 21 paŸdziernika pójdziemy g³osowaÌ :?: Dziwi mnie bowiem taka nag³a jednomyœlnoœÌ Pana Tuska i Pana Kaczyùskiego Lecha oczywiœcie. Nie wiem - mo¿e siê mylê ale po ostatnich wyczynach naszej klasy politycznej jakoœ im nie wierzê - NIKOMU !! :devil:
ZIMA
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

TVN_FAN pisze: Co do Busha...zniesiono wizy Czechom ale oczywiÂście Polakom nie - no bo po co - "najwiĂŞkszy sojusznik StanĂłw Zjednoczonych Ameryki" tego nie potrzebuje. I jeszcze wÂładza twierdzi, Âże Polacy sÂą sobie sami winni....RĂŞcĂŞ opadajÂą...
Jejku, przecieÂż warunki wizowe sÂą jasno okreÂślone miĂŞdzy innymi przez wskaÂźnik odrzuconych podaĂą i liczbÂą PolakĂłw, ktĂłrzy w sposĂłb nie uprawniony wykorzystujÂą wizy turystycznej.
My, podobnie jak Grecy, ktĂłrzy sÂą w UE od 81 roku, tych warunkĂłw nie speÂłniamy, a Czesi tak.
Ludzie, przecie to jest jasne jak drut!
RĂŞcĂŞ opadajÂą...

[ Dodano: PiÂą Sie 10, 2007 12:12 pm ]
TVN_FAN pisze:Nie wiem - moÂże siĂŞ mylĂŞ ale po ostatnich wyczynach naszej klasy politycznej jakoÂś im nie wierzĂŞ - NIKOMU !! :devil:
Ja teÂż ;)
Wszystkim chodzi tylko o wÂładzĂŞ i o stoÂłki.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

TVN_FAN pisze:No to co robimy sondĂŞ czy 21 paÂździernika pĂłjdziemy gÂłosowaĂŚ :?:
Pewnie pójdziemy, ale konsekwencje wczeœniejszych wyborów bêd¹ powa¿ne. Dziœ "¯ycie Warszawy" pisze, ¿e przedterminowe wybory uniemo¿liwi¹ organizacjê Euro 2012. Tutaj szczegó³y - >>KLIK<<
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości