Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

WydĂŞÂła usta, jak by byÂła obraÂżona na caÂły Âświat
taki sztuczny uÂśmiech to moÂżna zobaczyĂŚ na czyjejÂś twarzy jak nie chce kogoÂś urazĂŚ ale daje znak Âże ma siĂŞ kogoÂś dosyĂŚ :roll:
...obraÂżalska...
MyÂślaÂłem Âże juÂż gorszej Joasi byĂŚ nie moÂże -ale ona potrafi zaskoczyĂŚ i pokazaĂŚ Âże jeszcze wszystkiego co ona potrafi jeszcze nie pokazaÂła :hmm:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

ale daje znak Âże ma siĂŞ kogoÂś dosyĂŚ :roll:
ciekawe, kogo ? :mhm: :>
JeÂśli nas, to dobrze.... dojdziemy do 200 strony dla peÂłnego rachunku i przejdziemy na stronĂŞ Dagmary :devil:
Nic juÂż nie rozumiem... szukaliÂśmy powodĂłw dla ktĂłrych siĂŞ przestaÂła uÂśmiechaĂŚ. Tylko, Âże ona jednego dnia , w terenie, wysyÂła do kamery uÂśmiech od ucha do ucha, a drugiego dnia, w studio , patrzy spode Âłba ... :mhm: :mhm: :mhm:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

JeÂśli nas, to dobrze.... dojdziemy do 200 strony dla peÂłnego rachunku i przejdziemy na stronĂŞ Dagmary
Joasia zachowuje jakby siĂŞ wypalaÂła a Dagusia jest peÂłna energii :cicho:
Nic juÂż nie rozumiem... szukaliÂśmy powodĂłw dla ktĂłrych siĂŞ przestaÂła uÂśmiechaĂŚ. Tylko, Âże ona jednego dnia , w terenie, wysyÂła do kamery uÂśmiech od ucha do ucha, a drugiego dnia, w studio , patrzy spode Âłba ...
Joasia gwiazdorzuĂŚ zaczyna ;(
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

WÂłosy odÂświeÂżone, uÂśmiechu brak ;( ;(
Ale panowie, kiedy ja zobaczyÂłem wczoraj w serwisie o 23 Joasie, wzroku nie mogÂłem oderwaĂŚ. Nie wiem, co siĂŞ staÂło, ale wyglÂądaÂła bosko. Tak piĂŞknie jak chyba nigdy. MoÂże to blue box jÂą tak upiĂŞkniÂł ( :devil: ).
Widzia³em te¿ Joasi zaskoczenie, kiedy siê z Dag¹ ³¹czy³a i z Daguni siê zrobi³o t³o :devil: :devil: a póŸniej na jakieœ zielone siê zmieni³o. W ogóle by³o pare takich chohlików :shock:
A uÂśmiech to rzeczywiÂście klapa. To byÂł klasyczny dziubek, do tego skwaszony i tradycyjne obrĂłcenie gÂłowy na lewno lub prawo.
Ale co zrobiĂŚ, Joasia juÂż taka jest ;( ;(
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ale panowie, kiedy ja zobaczyÂłem wczoraj w serwisie o 23 Joasie, wzroku nie mogÂłem oderwaĂŚ. Nie wiem, co siĂŞ staÂło, ale wyglÂądaÂła bosko. Tak piĂŞknie jak chyba nigdy. MoÂże to blue box jÂą tak upiĂŞkniÂł ( ).
MoÂże majÂą jakiÂś tajny program komputerowy ktĂłry upiĂŞksza panie prowadzÂące :devil:
W ogĂłle byÂło pare takich chohlikĂłw
Joasia lekko byÂła tym przeraÂżona -ale daÂła sobie radĂŞ :brawa:
A uÂśmiech to rzeczywiÂście klapa.
jest tragicznie jeÂśli o to chodzi ;(
Ale co zrobiĂŚ, Joasia juÂż taka jest
Nigdy nie zaakceptujê takiej Joasi :nie: Po za tym Joasia krêci na siebie bicz bo traci urok jaki wszystkich nas przuci¹gn¹³ do telewizorów-
Joasiu informacja dla Ciebie :cicho:
JeÂśli nie bĂŞdziesz przyciÂągaÂła ludzi do telewizorĂłw aby oglÂądali serwisy z twoim udziaÂłem to polecisz z za stoÂłu bo nikt nie bĂŞdzie Ciebie tam chciaÂł widzieĂŚ -musisz byĂŚ ciepÂła i miÂła -nie dla nas ale dla wszystkich :cicho:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

MoÂże majÂą jakiÂś tajny program komputerowy ktĂłry upiĂŞksza panie prowadzÂące
To muszÂą go czĂŞÂściej uÂżywaĂŚ, bo Joasia wyglÂądaÂła zniewalajÂąco :tanczy: :tanczy:
Joasia lekko byÂła tym przeraÂżona -ale daÂła sobie radĂŞ
WybrnĂŞla z sytuacji z kamiennÂą twarzÂą 8) 8)
jest tragicznie jeÂśli o to chodzi
Musi siê wzi¹Ì za siebie. Niech sie zapisze na jakiœ kurs uœmiechania :P
Nigdy nie zaakceptujê takiej Joasi Po za tym Joasia krêci na siebie bicz bo traci urok jaki wszystkich nas przuci¹gn¹³ do telewizorów-
Co Ty tam moÂżesz nie akceptowaĂŚ :devil: Niestety nie zmienisz Joasi, ona sama teÂż siĂŞ nie zmieni. Nie wiem, co musiaÂłoby siĂŞ staĂŚ, Âżeby znĂłw siĂŞ uÂśmiechaÂła ;( ;(
Jej brak uœmiechu to gwóŸdŸ to trumny :roll: :roll:
musisz byĂŚ ciepÂła i miÂła -nie dla nas ale dla wszystkich
:rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Niech sie zapisze na jakiÂś kurs uÂśmiechania :P
Problem w tym , Âże JoaÂśka mogÂła by byĂŚ wykÂładowczyniÂą na takim kursie , patrz - ostatnia relacja bodajÂże znad Jeziorka Czerniakowskiego :roll:
MoÂże majÂą jakiÂś tajny program komputerowy ktĂłry upiĂŞksza panie prowadzÂące :devil:
Moim zdaniem to kwestia oÂświetlenia - w blue boxie tvn24 twarze wydajÂą siĂŞ byĂŚ bardziej doÂświetlone, takie "promienne" :aniol:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Problem w tym , Âże JoaÂśka mogÂła by byĂŚ wykÂładowczyniÂą na takim kursie , patrz - ostatnia relacja bodajÂże znad Jeziorka Czerniakowskiego
Fakt. Nie mam pojêcie co sprawia, ¿e s¹ dwie tak ró¿ne Joasie 8)
Ale na ten temat juÂż wiele pisaliÂśmy i jakoÂś nic nie wymyÂśliliÂśmy ;( ;(
Moim zdaniem to kwestia oÂświetlenia - w blue boxie tvn24 twarze wydajÂą siĂŞ byĂŚ bardziej doÂświetlone, takie "promienne"
To niech oÂświetlajÂą tak samo i w studio, bo AÂśka wyglÂądaÂła wspaniale... ale tu juÂż siĂŞ powtarzam 8)
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

wybaczcie, ale ja w tym temacie jestem kompletnym laikiem :)
ile wzrostu ma redaktor KryĂąska Joanna? :)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

wybaczcie, ale ja w tym temacie jestem kompletnym laikiem
ile wzrostu ma redaktor KryĂąska Joanna?
Ja teÂż nie wiem :red: Ale jest dosyĂŚ niska. MyÂślĂŞ, Âże ma w granicach 160 cm :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

rex88 pisze:wybaczcie, ale ja w tym temacie jestem kompletnym laikiem :)
ile wzrostu ma redaktor KryĂąska Joanna? :)
Sami byÂśmy chcieli wiedzieĂŚ :rozglada:
MoÂże poczekajmy na kolegĂŞ Adama , on jedyny z nas widziaÂł JoasiĂŞ na Âżywo...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

epsztajnek pisze:
rex88 pisze:wybaczcie, ale ja w tym temacie jestem kompletnym laikiem :)
ile wzrostu ma redaktor KryĂąska Joanna? :)
Sami byÂśmy chcieli wiedzieĂŚ :rozglada:
MoÂże poczekajmy na kolegĂŞ Adama , on jedyny z nas widziaÂł JoasiĂŞ na Âżywo...
MiĂŞdzy 160 a 165 cm -ale skÂłaniam siĂŞ na 160 cm jakieÂś 55 kg MiaÂła ze dwie relacje i nikt capsĂłw nie zrobiÂł :spiewa:
Kto by takiej naburmuszonej dziewusze capsy robiÂł :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ja przyszedÂłem do tv juÂż pod koniec jej relacji ;( ;(
Ale jej nawet nie pokazali, puszczali jakieÂś obrazki i byÂł tylko podpis: mĂłwi Joanna KryĂąska 8)
Pewnie miaÂła brzydkÂą mine- dlatego jej nie pokazali :roll:
grappe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 09 sie 2007, 17:16

Post autor: grappe »

Joanna KryĂąska... szczerze mĂłwiÂąc myÂślalem, Âże jest starsza... a wg infomracji na stronie tvnfakty.pl rok urodzenia 1980. Szybko zostaÂła prezenterkÂą w tvn24, nie sÂądzicie? Hmm.. Po iloÂści postĂłw na jej temat moÂżna wnioskowaĂŚ, Âże nie tylko ja zwrĂłciÂłem uwagĂŞ na tĂŞ blondynkĂŞ, ups;) NajchĂŞtniej napisaÂłbym do niej emaila, czy moÂżna liczyĂŚ na WaszÂą pomoc w zdobyciu adresu?;)pozdrawiam!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Szybko zostaÂła prezenterkÂą w tvn24, nie sÂądzicie?
Anita Werner jeszcze szybciej :mhm:
Po iloÂści postĂłw na jej temat moÂżna wnioskowaĂŚ, Âże nie tylko ja zwrĂłciÂłem uwagĂŞ na tĂŞ blondynkĂŞ, ups;)
Ze dwie w porywach do czterech osĂłb wie kto to Joanna KryĂąska :spiewa: :devil:
NajchĂŞtniej napisaÂłbym do niej emaila, czy moÂżna liczyĂŚ na WaszÂą pomoc w zdobyciu adresu?;)pozdrawiam!
j.krynska@tvn.pl

Do kaÂżedgo z tvn jest tak Âże pierwsza literka imienia ,nazwisko -peÂłne tylko bez takich literek jak Ăą tylko n
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości