Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Joasi dziÂś w sejmie raczej nie bedzie -bo Grysiak juÂż jest
Czemu Brygida ostanio okupuje wszystkie najlepsze miejsca :?: ;( ;(
Ale jakoÂś sÂłabo zabiega jest pod tym wzglĂŞdem nawet nieudolna
Ju¿ j¹ zapisywaliœmy do szko³y uœmiechu, to mo¿e czas na szko³ê uwodzenia :shock:
Niech siĂŞ nauczy paru fajnych sztuczek, moÂże jej siĂŞ uda nas poderwaĂŚ :devil:
Ciekawe z czego wynika jej nieudolnoœÌ. Czy¿by jako m³ode dziewcze nie podrywa³a ch³opców :shock: :shock:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

arczi pisze: Czemu Brygida ostanio okupuje wszystkie najlepsze miejsca :?: ;( ;(

:
ChÂłopaki rozumiem wasze rozczarowanie nieobecnoÂściÂą Joasi na ekranie, ale wara od Brydzi :stop: BĂŞdĂŞ jej bronic jak lew, bo jest jednÂą z lepszych prezenterek i reporterek w tvn24, tuÂż obok Joasi rzecz jasna :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

ChÂłopaki rozumiem wasze rozczarowanie nieobecnoÂściÂą Joasi na ekranie, ale wara od Brydzi BĂŞdĂŞ jej bronic jak lew, bo jest jednÂą z lepszych prezenterek i reporterek w tvn24
To ja tu musze nas usprawiedliwiĂŚ :devil:
Nie chodziÂło nam o to, Âżeby zaatakowaĂŚ Brydzie, tylko wiesz, my byÂśmy chcieli Joasie oglÂądaĂŚ w akcji 8)
Nie wiem, czy jestem wiarygodny, dobre wytÂłumaczenie :?: :?:
tuÂż obok Joasi rzecz jasna
Jak dobrze, Âże to dodaÂłaÂś :devil: :aniol:
Archont
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Archont »

Jako debiutant chylĂŞ czoÂła przed bywalcami.

Jako fan redaktor Joanny KryĂąskiej (tak oficjalnie bo to mĂłj pierwszy post... ) nie mogÂłem sobie odmĂłwiĂŚ uczestnictwa w tak szacownym gronie.
MoÂże nie uwierzycie, ale przeczytaÂłem temat od samego poczÂątku... post po poÂście, obejrzaÂłem kaÂżde zdjĂŞcie... trochĂŞ to trwaÂło.

Czytaj¹c posty, zacz¹³em siê zastanawiaÌ jak to jest z tym odpisywaniem na maile... Prze³ama³em siê i napisa³em. Krótko. Lakonicznie. I wcale nie po to, ¿eby coœ sprawdziÌ, ¿eby siê przekonaÌ. Napisa³em dla nik³ej nadziei, ¿e mo¿e jednak odpisze i bêdê mia³ coœ od Niej.

I mam !! OdpisaÂła !! WydrukowaÂłem sobie tego maila i bĂŞdĂŞ go nosiÂł w portfelu jak najwiĂŞkszy skarb !!
Signum + Militie + Templi + Joanni
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ChÂłopaki rozumiem wasze rozczarowanie nieobecnoÂściÂą Joasi na ekranie, ale wara od Brydzi
Ale my BrydziĂŞ lubimy bardziej niÂż JoasiĂŞ -bo jest fajniejsza od Joasi :cicho:
dziÂś obie panie pracujÂą obok siebie 8)
A przepowiadaÂłem Âże Joasi w sejmie nie bĂŞdzie :hmm: wstyd mi :hmm:
Nie chodziÂło nam o to, Âżeby zaatakowaĂŚ Brydzie, tylko wiesz, my byÂśmy chcieli Joasie oglÂądaĂŚ w akcji
Chcieli byÂśmy BrydziĂŞ oglÂądaĂŚ bardziej :cicho:

[ Dodano: PiÂą Sie 10, 2007 1:12 pm ]
Jako fan redaktor Joanny KryĂąskiej (tak oficjalnie bo to mĂłj pierwszy post... ) nie mogÂłem sobie odmĂłwiĂŚ uczestnictwa w tak szacownym gronie.
To wielki komplement -bo maÂło kto za "szacownych " nas uwaÂża :devil:
MoÂże nie uwierzycie, ale przeczytaÂłem temat od samego poczÂątku... post po poÂście, obejrzaÂłem kaÂżde zdjĂŞcie... trochĂŞ to trwaÂło.
Az mi zainponowaÂłeÂś :brawa: :brawa:
I mam !! OdpisaÂła !! WydrukowaÂłem sobie tego maila i bĂŞdĂŞ go nosiÂł w portfelu jak najwiĂŞkszy skarb !!
Farciarz :cicho:
Joasia nie lubi tych co piszÂą w jej temacie i moze sie okazaĂŚ Âże to ostatnia odpowiedz jakÂą Ci udzieliÂła :neutral:
KaÂżdy kto uwaÂża nas za ''Szacownych '' podpada Joasi :devil: -przykro ale tak jest

P.s. jaka jest treœÌ tego listu :rydzyk:
Ps2 Witaj :brawa:
Archont
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Archont »

Adamie wybacz, ale treÂści listu zdradziĂŚ Ci nie mogĂŞ. Powiem tylko, Âże byÂł krĂłtki i nie mĂłgÂł byĂŚ dla Joasi (juÂż nie tak oficjalnie, bo to w koĂącu drugi post ;)) niemiÂły. OdpowiedÂź byÂła rĂłwnie krĂłtka, zdawkowa i grzeczna. Dla mnie jednak to najpiĂŞkniejsza odpowiedÂź Âświata.

TrochĂŞ mnie zmartwiÂłeÂś tym, Âże z fan-atykami (o maÂło co a napisaÂłbym "fan-antykami" :)) nie koresponduje. MoÂże tak byÂło, moÂże coÂś siĂŞ zmieniÂło?

Do niedawna miaÂłem w pracy telewizor, monitorowaÂłem TVN24 na okrÂągÂło, niestety wszystko co dobre kiedyÂś siĂŞ koĂączy...

P.S. napisa³em do Pana Pieczyùskiego, ¿eby rozwa¿y³ w ³askawoœci swojej pomys³ pisania przez nasz¹ ulubienicê bloga... Podj¹³em wielkie ryzyko, bo mo¿e Joasia wcale nie nie chce pisaÌ...
Signum + Militie + Templi + Joanni
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Nika pisze: ChÂłopaki rozumiem wasze rozczarowanie nieobecnoÂściÂą Joasi na ekranie, ale wara od Brydzi :stop: BĂŞdĂŞ jej bronic jak lew, bo jest jednÂą z lepszych prezenterek i reporterek w tvn24, tuÂż obok Joasi rzecz jasna :D
JuÂż raz za to skarciÂłem moich szanownych kolegĂłw ;)
OdpowiedÂź byÂła rĂłwnie krĂłtka, zdawkowa i grzeczna
Mam cichÂą nadziejĂŞ, Âże nie byÂło to "drodzy fani dajcie mi ÂświĂŞty spokĂłj" :>
grappe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 09 sie 2007, 17:16

Post autor: grappe »

Panowie (i Panie?),

Na pocz¹tku s³owa mojego uznanai dla Archonta, za przejrzenie 183 stron forum nt. Joanny Kryùskiej! Sam przyst¹pi³em do tego forum wczoraj i przyznajê siê, ¿e jedynie pobie¿nie zd¹¿y³em przeœledziÌ Wasze rozmowy ne jej temat. Postaram siê to nadrobiÌ! Ups,

A propo Brygidy Grysiak... strasznie duÂżo jej na antenie, nie brak jej profesjonalizmu, co wiĂŞcej, uwaÂżam, Âże jest lepszÂą dziennikarkÂą niÂż KryĂąska Joanna, ale jednak prezencja nie ta... DuÂży plus dla niej za profesjonalizm... no i nie naduÂżywa sÂłowa "wÂłaÂśnie" jak ma to w zwyczaju Joanna KryĂąska. Hah

Co do korespondencji z PaniÂą JoannÂą, na kawĂŞ trzeby jÂą zaprosiĂŚ co by rozwiaÂła wszystkie wÂątpliwoÂści grupowiczĂłw. Archont jest najbliÂżej celu, bo chociaÂż odpisaÂła mu na emaila;) Trzymam za Ciebie kciuki!

Pozdrawiam wszystkich.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

O przepraszam ja dziÂś Brydzi nie dokuczaÂłem to ten "zÂły" Arczi :devil:
Adamie wybacz, ale treÂści listu zdradziĂŚ Ci nie mogĂŞ.
;( ;(
Dla mnie jednak to najpiĂŞkniejsza odpowiedÂź Âświata.
JeÂśli byÂła najpiĂŞkniejsza na Âświecie to musiaÂła napisaĂŚ Âże Ciebie kocha i chce Ciebie bardzo :shock:
TrochĂŞ mnie zmartwiÂłeÂś tym, Âże z fan-atykami (o maÂło co a napisaÂłbym "fan-antykami" ) nie koresponduje. MoÂże tak byÂło, moÂże coÂś siĂŞ zmieniÂło?
Ona lubi jak cierpimy z tego powodu Âże nie mamy od niej zadnej odpowiedzi :uhh:
P.S. napisa³em do Pana Pieczyùskiego, ¿eby rozwa¿y³ w ³askawoœci swojej pomys³ pisania przez nasz¹ ulubienicê bloga... Podj¹³em wielkie ryzyko, bo mo¿e Joasia wcale nie nie chce pisaÌ...
ÂŚwietny pomysÂł -powinni jÂą do tego zmusiĂŚ .Na miejscu PieczyĂąskiego to pĂŞsji bym jej nie wypÂłacaÂł jak by nie chciaÂła prowadziĂŚ bloga :devil:

[ Dodano: PiÂą Sie 10, 2007 1:51 pm ]
uwaÂżam, Âże jest lepszÂą dziennikarkÂą niÂż KryĂąska Joanna,
Pewnie Âże jest :cicho:
no i nie naduÂżywa sÂłowa "wÂłaÂśnie" jak ma to w zwyczaju Joanna KryĂąska. Hah
Joasia takie wypowiedziaÂła pierwsze sÂłowo -nie powiedziaÂła mama albo tata tylko wÂłaÂśnie (JuÂż przybyÂłam) :devil:
Archont
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Archont »

Grappe,

Wybacz, ale tyle œmia³oœci nie mam, by zapraszaÌ Joasiê na kawê, zreszt¹, gdyby siê zgodzi³a i by siê to roznios³o, to pewnie musielibyœmy wynaj¹Ì na to spotkanie katowicki "Spodek" - bo Joasia jest tak wspania³a, ¿e musi mieÌ fanów tysi¹ce.

* * *

Wiecie co, mam jeszcze pomysÂł na drugi list do Pana PieczyĂąskiego !! (ale siĂŞ rozszalaÂłem). MoÂżna by go poprosiĂŚ, Âżeby na stronie TVN24.pl zamieszczano program ale z informacjami kto bĂŞdzie danÂą audycjĂŞ prowadziÂł. Co o tym sÂądzicie? Wiem, Âże "polowanie" na JoasiĂŞ teÂż ma swĂłj urok...
Signum + Militie + Templi + Joanni
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wiecie co, mam jeszcze pomysÂł na drugi list do Pana PieczyĂąskiego !! (ale siĂŞ rozszalaÂłem). MoÂżna by go poprosiĂŚ, Âżeby na stronie TVN24.pl zamieszczano program ale z informacjami kto bĂŞdzie danÂą audycjĂŞ prowadziÂł. Co o tym sÂądzicie?
JuÂż kiedyÂś tak byÂło na starej stronie tvn24 na nowÂą juÂż tego nie przeniesiono :nie:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Witam wszystkich nowych forumowiczĂłw. Fajnie, Âże robi siĂŞ nas wiĂŞcej :tanczy: :tanczy:
I mam !! OdpisaÂła !! WydrukowaÂłem sobie tego maila i bĂŞdĂŞ go nosiÂł w portfelu jak najwiĂŞkszy skarb !!
:ban: To niemoÂżliwe :!: Mi nie odpisaÂła ;( ;( ;(
A przepowiadaÂłem Âże Joasi w sejmie nie bĂŞdzie wstyd mi
Ale z Ciebie wró¿bita :devil: Zatrudnij siê jako cyganka, która przepowiada przysz³oœÌ :devil:
TrochĂŞ mnie zmartwiÂłeÂś tym, Âże z fan-atykami (o maÂło co a napisaÂłbym "fan-antykami" ) nie koresponduje. MoÂże tak byÂło, moÂże coÂś siĂŞ zmieniÂło?
Nie sÂądzĂŞ, by Joasia na dÂługo zmieniÂła swojÂą ÂżelaznÂą zasade nieodpisywania na maile :nie: :nie:
P.S. napisa³em do Pana Pieczyùskiego, ¿eby rozwa¿y³ w ³askawoœci swojej pomys³ pisania przez nasz¹ ulubienicê bloga... Podj¹³em wielkie ryzyko, bo mo¿e Joasia wcale nie nie chce pisaÌ...
Bardzo dobry pomys³ :tanczy: :tanczy: Có¿ za kreatywne towarzystwo :devil:
PieczyĂąski powinien staĂŚ nad JoasiÂą i pilnowaĂŚ, Âżeby pisaÂła. :devil: :devil: :devil:
Ale tak szczerze, to wÂątpie, by zaczĂŞÂła pisaĂŚ ;( ;( ;(
Mam cichÂą nadziejĂŞ, Âże nie byÂło to "drodzy fani dajcie mi ÂświĂŞty spokĂłj"
To by byÂło najbardziej prawdopodobne. MoÂże tylko daÂła to do zrozumienia nieco Âłagodniej :spiewa: :spiewa:
O przepraszam ja dziÂś Brydzi nie dokuczaÂłem to ten "zÂły" Arczi
Szczyt bezczelnoÂści :ban: Ja Brygiduni nigdy bym nie naobraÂżaÂł :nie:
Nie znasz siĂŞ na retoryce :devil:
JuÂż kiedyÂś tak byÂło na starej stronie tvn24 na nowÂą juÂż tego nie przeniesiono
WÂłaÂśnie ja tego ÂżaÂłuje. KiedyÂś byÂło wiadomo, kogo moÂżemy siĂŞ spodziewaĂŚ.
A brakuje mi teÂż krĂłtkiego Âżyciorysu dziennikarzy 8)

Joasia zdziwiona
Obrazek Obrazek
ekstazaObrazek Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

To niemoÂżliwe Mi nie odpisaÂła
Bo Joasia uwaÂża Âże jesteÂś jakiÂś gorszy :devil:
ekstaza
Obrazek
Mnie tu raczej wyglÂąda jakby miaÂła za chwilĂŞ nakichaĂŚ na kamerĂŞ :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Bo Joasia uwaÂża Âże jesteÂś jakiÂś gorszy
:shock: :shock: :shock:
To witaj w klubie. :devil: Tobie teÂż nie odpisuje 8)
Mnie tu raczej wyglÂąda jakby miaÂła za chwilĂŞ nakichaĂŚ na kamerĂŞ
Joasiu, zawsze noÂś ze sobÂą chusteczki higieniczne :devil:
Archont
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Archont »

A tak swoj¹ drog¹, to czy przypominacie sobie jak¹œ dramatyczn¹ akcjê (mo¿e nie a¿ tak jak chêÌ kichniêcia w czasie relacji na ¿ywo), w obliczu której stanê³a nasza ulubienica. Nie w¹tpiê, ¿e jeœli tak by³o, to wspaniale sobie poradzi³a, ciekawym tylko jak?
Signum + Militie + Templi + Joanni
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości