[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Kork
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 09 cze 2007, 23:40

Post autor: Kork »

No ja nie jestem fanem panĂłw SoÂłtysika i Janiaka - uwaÂżam, Âże obydwoje nie nadajÂą siĂŞ do programĂłw na Âżywo bo po prostu siĂŞ zacinajÂą, szczegĂłlnie Janiak. Pan SoÂłtysik pewno bĂŞdzie osÂłabiaÂł mocno tÂą parĂŞ, ale byĂŚ moÂże w tym ukÂładzie Magda MoÂłek bĂŞdzie faktycznie bÂłyszczeĂŚ, bo duet z PieĂąkowskÂą - ciekawy, ale chyba nie potrzebnie dwie ambitne dziennikarki razem.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

8 i 9 wrzeÂśnia wydanie DDTVN z Zielonej GĂłry!!


Prowadzi Kinga Rusin Marcin Meller!
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

A z jakiej to okazji z Zielonej GĂłry?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Z okazji wielkiego winobrania.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
m0nika111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 06 lip 2007, 21:48
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: m0nika111 »

Coraz bardziej podoba mi siĂŞ prowadzenie Magdy i Marcina. MyÂślĂŞ Âże nie ma juÂż Âśladu po przymuleniu Magdy M i bardzo dobrze. Dzisiaj byÂło naprawdĂŞ dobrze. AÂż chce siĂŞ oglÂądaĂŚ.
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

kurcze dzisiaj z rana oglÂądaÂłam MadziĂŞ i Marcina i muszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże super siĂŞ dogadujÂą :) takie spontaniczne teksty i po prostu luÂźna atmosfera :):)
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

MoÂże takie roszady sÂą spowodowane rĂłwnieÂż prowadzeniem Kingi Rusin "Po prostu taĂącz"
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Kinga Rusin miaÂła poprowadziĂŚ pierwsze dwa wydania DDTVN ,ale byÂła na urlopie wakacyjnym.
m0nika111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 06 lip 2007, 21:48
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: m0nika111 »

Nie na urlopie tylko we Francji na nagraniach do programu You can dance.. czy jakoÂś tam. MogÂłaby nie wracaĂŚ. Za duÂżo bym nie straciÂła. :?
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

Kinia i tak jest najlepsza :):) razem w duecie z Marcinem :D:D w ogĂłle bardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże pojawi siĂŞ Prokop i Dorotka :):)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ja mam zajêcia zawsze dopiero po godz. 9, wiêc pierwsz¹ czêœÌ DDTVN bêdê móg³ ogl¹daÌ. Bardzo cieszê siê, ¿e w programie pojawi siê Jacek ¯akowski, uwielbiam go. Jego komentarze s¹ zawsze trafne, za co ju¿ kilka razy musia³ niestety przepraszaÌ (m.in. Axela).
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

fajnie masz, Âże chociaÂż na troszkĂŞ siĂŞ zaÂłapiesz :) ja to wÂątpie, bo juz widzĂŞ ten mĂłj cudny plan.. ale jeszcze jestem peÂłna nadziei :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

OdÂświeÂżone studio "DzieĂą Dobry TVN" prezentuje siĂŞ caÂłkiem nieÂźle. Bardzo podoba mi siĂŞ pomysÂł z umieszczeniem kamery na dÂługopisie, ktĂłry bĂŞdzie wykorzystywany podczas przeglÂądu prasy. Dorota Wellman i Marcin Krokop ( :lol: ) poprowadzÂą "DDTVN" juÂż w ÂśrodĂŞ - dziÂś bardzo mi siĂŞ podobali. Gorzej oceniam duet PieĂąkowska-Jagielski, a raczej samÂą PieĂąkowskÂą, ktĂłra po prostu nie pasuje do tego programu.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

NO pienkowska nie pasuje jeszcze przy molek mozna wytrzymac ale do cholery co w tym programie robi jagielski?? ja bym wolal zeby zamiast nich byla para wojewodzki-szczuka bo tvn jak sie nie postara to cos czuje ze straci kazie bo nic z nia nie robi a konkurencja dostrzega takie bÂłedy
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Spokojnie, moÂże z Jagielskim nie bĂŞdzie Âźle? Ja miÂło wspominam jego program WieczĂłr z Wampirem, byÂł bardzo fajny.
//////////
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości