Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: piątek 01 gru 2006, 18:41

Post autor: Kania »

Jakie macie skojarzenia z koscioÂłem, poprostu AÂśka jest niska i podstawili podest Âżeby nie wygladaÂła jak premier na tym wiecu w sobote :lol: .
Obawiam sie, ¿e jutro bêdzie kolejny gor¹cy dzieù w sejmie i PzP moze spaœÌ :mhm: . Coœ SLD szaykuje no i oczywiœcie kolejne czytanie p. lektora Dorna :lol:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie ma co :nie: ten Joasiowy awans polega na tym Âże ma byĂŚ jej mniej :ech:
Myœlê jednak ze tak bardzo nie narozrabiaj¹ ze PZP mia³o by spaœÌ :cicho:
Chyba epsztajnek dziÂś siĂŞ nie pojawi ze swoimi ujĂŞciami,wiĂŞc zamieszczam swoje :P
Joasia w 'PzP' :aniol: :arrow:
Kolega chyba na urlopie ;(
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

CiĂŞÂżkie czasy-moÂże po wyborach siĂŞ coÂś zmieni :devil:
Trzeba poczekaĂŚ na KuÂźniara powrĂłt-i zobaczymy co sie bedzie dziaÂło :rozglada:
Ale konkurencji reporterskich bez liku...
AÂśka sie nie boi konkurowac ale to 'PzP'to kula u nogi troche na polu reporterskim-zawsze Jej powiedzÂą ,Âże ma co robiĂŚ :hmm:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
TNT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 19:37

Post autor: TNT »

arczi pisze:
Ale jeszcze pamiĂŞtajmy, Âże Joasia odbywaÂła praktyki w telewizyjnej agencji informacyjnej :shock:
Sk¹d masz tak¹ informacjê? Jeœli jest na tym forum to musia³a umkn¹Ì mojej uwadze.
maxxx pisze:
poza tym to siĂŞ nijak ma do kierunku Jej studiĂłw
Niekoniecznie,rzecznikami prasowymi mogÂą byĂŚ absolwenci miĂŞdzy innymi politologii. Zwracam jednak uwagĂŞ na sÂłowo absolwenci,w marcu 2004 roku Joanna byÂła jeszcze studentkÂą. Co jest tym bardziej zastanawiajÂące jeÂśli to byÂła Ona. Zarobki takiego rzecznika nie sÂą zbyt duÂże,wiĂŞc nie ma siĂŞ co dziwiĂŚ,Âże zrezygnowaÂła.

Ja jednak uwaÂżam,Âże chodzi o innÂą JoannĂŞ KryĂąskÂą,bo zbyt wiele spraw tutaj nie pasuje. Czas przyniesie rozwiÂązanie tej zagadki.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

TNT pisze:Niekoniecznie,rzecznikami prasowymi mogÂą byĂŚ absolwenci miĂŞdzy innymi politologii. Zwracam jednak uwagĂŞ na sÂłowo absolwenci,w marcu 2004 roku Joanna byÂła jeszcze studentkÂą. Co jest tym bardziej zastanawiajÂące jeÂśli to byÂła Ona. Zarobki takiego rzecznika nie sÂą zbyt duÂże,wiĂŞc nie ma siĂŞ co dziwiĂŚ,Âże zrezygnowaÂła.

Ja jednak uwaÂżam,Âże chodzi o innÂą JoannĂŞ KryĂąskÂą,bo zbyt wiele spraw tutaj nie pasuje. Czas przyniesie rozwiÂązanie tej zagadki.
Masz racjĂŞ z tym ,Âże rzecznikami prasowymi mogÂą byc absolwenci politologii :stop:
Bo ja poprostu nie doczytaÂłem,Âże byÂła rzecznikiem prasowym :hmm:

RĂłwniez stawiam ,Âże to nie Asia :nie: Poza tym jak tak poszukac to u Joanny KryĂąskiej moÂżna i dom zaprojektowaĂŚ(jest architektka o takim imieniu i nazwisku :D )albo szczeniaka kupiĂŚ :tanczy: (teÂż jest taka pani ,ktĂłra ma hodowle) :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

arczi napisaÂł/a:

Ale jeszcze pamiĂŞtajmy, Âże Joasia odbywaÂła praktyki w telewizyjnej agencji informacyjnej :shock:


Sk¹d masz tak¹ informacjê? Jeœli jest na tym forum to musia³a umkn¹Ì mojej uwadze.
PiszĂŞ na tym forum dÂługo ale nie pamiĂŞtam tej informacji :shock:
Ja jednak uwaÂżam,Âże chodzi o innÂą JoannĂŞ KryĂąskÂą,bo zbyt wiele spraw tutaj nie pasuje. Czas przyniesie rozwiÂązanie tej zagadki.
Ostatnio sie okazaÂło Âże Kasia KozÂłowska jest z wyksztaÂłcenia kulturoznawcÂą :cicho: a nie bĂŞdĂŞ juÂż pisaÂł o Dagusi psycholoÂżce
Ale konkurencji reporterskich bez liku...
Ach te okropne maÂłolaty wziĂŞÂły wykorzystaÂły nie uwagĂŞ Joasi i zajĂŞÂły jej stanowisko ;(
A odradzaliÂśmy Joasi urlop ale ta nie usÂłuchaÂła i teraz ma ;(
TNT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 19:37

Post autor: TNT »

maxxx pisze: RĂłwniez stawiam ,Âże to nie Asia :nie: Poza tym jak tak poszukac to u Joanny KryĂąskiej moÂżna i dom zaprojektowaĂŚ(jest architektka o takim imieniu i nazwisku :D )albo szczeniaka kupiĂŚ :tanczy: (teÂż jest taka pani ,ktĂłra ma hodowle) :aniol:
ZastanawiajÂący jest tylko ten komentarz z forum,ktĂłry podaÂłem wczoraj. Po co ktoÂś miaÂłby pisaĂŚ w imieniu ekipy "sanitarnej"?
Nie ma jednak dowodĂłw,Âże napiaÂła go osoba znajÂąca wczeÂśniej Joasie. ByĂŚ moÂże oparÂła siĂŞ ona po prostu na strzĂŞpach informacji dostĂŞpnych w sieci...
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Kolega chyba na urlopie
OglÂąda siĂŞ za goÂłymi babami :shock: :shock:
Trzeba poczekaĂŚ na KuÂźniara powrĂłt-i zobaczymy co sie bedzie dziaÂło
Trzeba przyznaĂŚ, Âże teraz caÂła zawierucha przez KuÂźniarowy urlop :ban:
Jak on wrĂłci to wszystko siĂŞ bardziej unormuje :rydzyk: :rydzyk:
Ale konkurencji reporterskich bez liku...
No trzeba przyznaĂŚ, Âże namnoÂżyÂło siĂŞ ich jak jakichÂś karaluchĂłw za przeproszeniem :?
No ale mÂłokosy na razie nie zagraÂżajÂą karierze Naszej Pani :uhh:
Sk¹d masz tak¹ informacjê? Jeœli jest na tym forum to musia³a umkn¹Ì mojej uwadze.
PiszĂŞ na tym forum dÂługo ale nie pamiĂŞtam tej informacji
Na stronie 3, pierwszy post Mandi, jest teÂż tam wzmianka o tvp3 biaÂłystok :shock: :shock:
ZastanawiajÂący jest tylko ten komentarz z forum,ktĂłry podaÂłem wczoraj. Po co ktoÂś miaÂłby pisaĂŚ w imieniu ekipy "sanitarnej"?
Czyli albo na prawde miaÂła coÂś do czynienia z sanepidem, albo ktoÂś sobie robiÂł jaja wykorzystujÂąc info znalezione na necie :?
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Trzeba przyznaĂŚ, Âże teraz caÂła zawierucha przez KuÂźniarowy urlop
Jak on wrĂłci to wszystko siĂŞ bardziej unormuje
CaÂły czas ten KuÂźniar jest obecny w Jej Âżyciu zawodowym :spiewa:
Joasia chyba bedzie musiaÂła sie z Nim przeprosiĂŚ-i wtedy wszystko bedzie tak jak My i Joasia chcemy :tanczy: -nie bĂŞdzie klÂątwy KuÂźniara :nie: :aniol:
No ale mÂłokosy na razie nie zagraÂżajÂą karierze Naszej Pani
No ba 8)
Na stronie 3, pierwszy post Mandi, jest teÂż tam wzmianka o tvp3 biaÂłystok
WiedziaÂłem ,Âże gdzieÂś to widziaÂłem :aniol:
Gratuluje znajomoÂści topografii forum :brawa: Ale nie przypominaj Nam gdzie sÂą 'czarne punkty' w ktĂłrych troche dokuczaliÂśmy Asi :xx: :tanczy:
Czyli albo na prawde miaÂła coÂś do czynienia z sanepidem, albo ktoÂś sobie robiÂł jaja wykorzystujÂąc info znalezione na necie
No innego wyjÂścia osobiÂście nie widze :nie: W necie jest peÂłno niewiarygodnych osobnikĂłw -ale czy ta osoba byÂła wiarygodna to tego siĂŞ pewnie nie dowiemy :stop:

KiedyÂś arczi obliczaÂłeÂś ile w porywach jest Jej w tygodniu :devil: 5min * 6dni = 30 min :jupi:

Dziœ by³o Jej z 10 minut d³u¿ej :D Ale w wielkoœci g³ówki od szpilki :shock: W tle :D
ZastanowiÂła mnie tylko jedna rzecz :shock: Bo nie wiem czy dobrze widzĂŞ :shock:
Czy Ona czasem w ekranie nie oglÂąda siebie samej :shock: :shock: :shock:
Bo coÂś Joasiopodobnego tam siĂŞ odbija :jupi: Dziwne-ale w Jej przypadku to chyba nic nie nadzwyczajnego :aniol: :arrow:

Obrazek Obrazek

To czekamy na efekty tej pracy o 17:10 :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
TNT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 19:37

Post autor: TNT »

arczi pisze: Na stronie 3, pierwszy post Mandi, jest teÂż tam wzmianka o tvp3 biaÂłystok :shock: :shock:
Nie wierzĂŞ,Âże to przegapiÂłem. IdĂŞ siĂŞ wstydziĂŚ do kÂąta.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

CaÂły czas ten KuÂźniar jest obecny w Jej Âżyciu zawodowym
Joasia chyba bedzie musiaÂła sie z Nim przeprosiĂŚ-i wtedy wszystko bedzie tak jak My i Joasia chcemy -nie bĂŞdzie klÂątwy KuÂźniara
Mo¿e KuŸniarski na z³oœÌ Joasi to zrobi³ i teraz na urlop poszed³ :shock: :shock:
ÂŻeby misiaÂła umieraĂŚ w PzP ;( ;( ;(
Gratuluje znajomoÂści topografii forum Ale nie przypominaj Nam gdzie sÂą 'czarne punkty' w ktĂłrych troche dokuczaliÂśmy Asi
Dzienkujem :devil: :devil: A tych dokuczanek to byÂło tak duÂżo, Âże prawie ich nie widaĂŚ :spiewa: :spiewa:
Dziœ by³o Jej z 10 minut d³u¿ej Ale w wielkoœci g³ówki od szpilki W tle
Na pocz¹tku zastanawia³em siê po co tu zdjêcia Krzyœka, a póŸniej dostrzeg³em t¹ czuprynkê :jupi:
Jak ty to zobaczyÂłeÂś :shock: :shock: No, ale wiadomo- Joasia to magnes :tanczy: :tanczy:
ZastanowiÂła mnie tylko jedna rzecz Bo nie wiem czy dobrze widzĂŞ
Czy Ona czasem w ekranie nie oglÂąda siebie samej
Bo coÂś Joasiopodobnego tam siĂŞ odbija
Trudno powiedzeĂŚ, co tam jest :shock: TÂło chyba jakieÂś morskie, ale na Âśrodku taki kwadrat to moÂżliwe, Âże to ona :shock: OglÂąda siĂŞ i siĂŞ uwielbia :tanczy: :tanczy:
Nie wierzĂŞ,Âże to przegapiÂłem. IdĂŞ siĂŞ wstydziĂŚ do kÂąta.
KaÂżdemu siĂŞ moÂże zdaÂżyĂŚ :aniol: ZwÂłaszcza w takim natÂłoku informacji :devil:

Dobrze, ¿e jest fotorelacja :tanczy: Bo mia³em okazje widzieÌ tylko 2 ostatnie zapowiedzi ;( ;( ;( Ale Joasia uœmiechniêta :jupi: Szczególnie po materiale z tym starcem co siê przechadza³ pla¿¹ :devil: :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Mo¿e KuŸniarski na z³oœÌ Joasi to zrobi³ i teraz na urlop poszed³
ÂŻeby misiaÂła umieraĂŚ w PzP
MoÂże myÂślaÂł,Âże Ona potrzebuje z dwa tygodnie Âżeby sie przystosowaĂŚ do nowego zadania :D A Ona z marszu juz byÂła Âświetna :tanczy:
Ale juz panie JarosÂławie wkrĂłtce czas na powrĂłt i wypuszczenie Joasi na szersze wody :szalony:
Dzienkujem A tych dokuczanek to byÂło tak duÂżo, Âże prawie ich nie widaĂŚ
RozmyÂły siĂŞ w oceanie pochwaÂł :tanczy:
Na pocz¹tku zastanawia³em siê po co tu zdjêcia Krzyœka, a póŸniej dostrzeg³em t¹ czuprynkê
Ja tez siĂŞ zastanawiaÂłem :devil: Ale chyba Joasia siĂŞ nie obrazi ,Âże odwiedziÂł JÂą kolega :tanczy:
Jak ty to zobaczyÂłeÂś No, ale wiadomo- Joasia to magnes
JoasiowÂą czuprynkĂŞ to zawsze Âłatwo zlokalizowaĂŚ :P
Trudno powiedzeĂŚ, co tam jest TÂło chyba jakieÂś morskie, ale na Âśrodku taki kwadrat to moÂżliwe, Âże to ona OglÂąda siĂŞ i siĂŞ uwielbia
Morskie bo miaÂła marynarke w takim kolorze :tanczy: A niech sie uwielbia :aniol: -mi to nie przeszkadza :tanczy:
Ale Joasia uœmiechniêta Szczególnie po materiale z tym starcem co siê przechadza³ pla¿¹
Sama by sie tak przespacerowaÂła po plaÂży ale jest zapracowana :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

MoÂże myÂślaÂł,Âże Ona potrzebuje z dwa tygodnie Âżeby sie przystosowaĂŚ do nowego zadania A Ona z marszu juz byÂła Âświetna
Ale juz panie JarosÂławie wkrĂłtce czas na powrĂłt i wypuszczenie Joasi na szersze wody
Niech on wraca, bo Joasia to zapomni niedÂługo jak siĂŞ reporteruje :shock: :shock:
No AÂśka to od pierwszego PzP byÂła Âświetna :tanczy: :tanczy:
Ja tez siĂŞ zastanawiaÂłem Ale chyba Joasia siĂŞ nie obrazi ,Âże odwiedziÂł JÂą kolega
Jak lubiÂł a pogadaĂŚ z MartÂą K to i Krzysia zaakceptuje- widaĂŚ lubi porankowcĂłw... :rozglada: niektĂłrych oczywiÂśce :devil:
JoasiowÂą czuprynkĂŞ to zawsze Âłatwo zlokalizowaĂŚ
Dobrze, Âże ma takÂą jakÂą ma :tanczy: :tanczy: Ale tam jeszcze byÂła taka jedna tajemnicza :shock: Co to siĂŞ nam myliÂła z JoasiÂą :spiewa: :spiewa:
Morskie bo miaÂła marynarke w takim kolorze A niech sie uwielbia -mi to nie przeszkadza
Mnie teÂż nie :nie: A widziaÂłeÂś od poczÂątku- tzn to ujĂŞcie na mĂłwnice koÂścielnÂą :devil: Jakie miaÂła spodenki :rozglada:
Sama by sie tak przespacerowaÂła po plaÂży ale jest zapracowana
JuÂż jej wystarczy :twisted: :twisted: MiaÂła 23 dni urlopu w lipcu, to chyba wystarczy :shock: Poza tym w poranku czĂŞsto pokazujÂą Hel, czy Sopot- niech sobie popatrzy i wyobrazi, Âże tam jest- i tyle :devil: :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Niech on wraca, bo Joasia to zapomni niedÂługo jak siĂŞ reporteruje
No AÂśka to od pierwszego PzP byÂła Âświetna
JuÂż JÂą tak nie chwalmy bo jeszcze za bardzo w to uwierzy :devil:
ÂŻartuje Joasiu-jesteÂś Âświetna :brawa: :tanczy:
Jak lubiÂł a pogadaĂŚ z MartÂą K to i Krzysia zaakceptuje- widaĂŚ lubi porankowcĂłw... niektĂłrych oczywiÂśce
Albo niektĂłrych nie lubi :stop:
Dobrze, Âże ma takÂą jakÂą ma Ale tam jeszcze byÂła taka jedna tajemnicza Co to siĂŞ nam myliÂła z JoasiÂą
ByÂła taka-ale chyba Joasia Ja wywa... no zwolniÂła :tanczy:
Mnie teÂż nie A widziaÂłeÂś od poczÂątku- tzn to ujĂŞcie na mĂłwnice koÂścielnÂą Jakie miaÂła spodenki
Oj niestety-w³¹czy³em po czo³ówce ju¿ ;(
JuÂż jej wystarczy MiaÂła 23 dni urlopu w lipcu, to chyba wystarczy Poza tym w poranku czĂŞsto pokazujÂą Hel, czy Sopot- niech sobie popatrzy i wyobrazi, Âże tam jest- i tyle
Ale Ty tÂą dziewczynĂŞ sprowadzasz na Ziemie :D Ale dobrze-bo nie wolno jej rozbestwiaĂŚ tylko :nie:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości