[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

W najbliÂższÂą niedzielĂŞ u Kuby: Kasia Skrzynecka i Maciej MaleĂączuk. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Czy teraz w kaÂżdym odcinku programu Kuby WojewĂłdzkiego jednym z goÂści bĂŞdzie ktoÂś z "TaĂąca z gwiazdami"? :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Odœwie¿ê troche ten temat.
Podsumowanie II serii programu "Kuba WojewĂłdzki" :
ÂŚrednio 2,64 mln widzĂłw oglÂądaÂło wiosnÂą talk – show „Kuba WojewĂłdzki” w telewizji TVN – wynika z danych AGB Nielsen Media Research. JesieniÂą program WojewĂłdzkiego gromadziÂł wiĂŞcej widzĂłw niÂż teraz, bo 2,96 mln widzĂłw. Talk – show powrĂłci na antenĂŞ TVN po wakacjach.
Telewizja TVN nowe odcinki „Kuby WojewĂłdzkiego” emitowaÂła od 18 lutego do 24 czerwca br. Talk – show gromadziÂł wĂłwczas przed telewizorami Âśrednio 2,64 mln widzĂłw, co daÂło TVN udziaÂł w rynku w tym czasie na poziomie 21,17 proc.

W tzw. grupie komercyjnej (16 – 49) program WojewĂłdzkiego oglÂądaÂło Âśrednio 1,37 mln widzĂłw przy udziale w rynku wynoszÂącym 21,56 proc.

W czasie nadawania przez TVN talk – show, TVP1 miaÂła 3,17 mln widzĂłw (25,44 proc. udzia³ów w rynku), TVP2 – 2,33 mln widzĂłw (18,7 proc. udzia³ów w rynku), a Polsat – 1,82 mln widzĂłw (14,59 proc. udzia³ów w rynku).

Pierwsza seria programu „Kuba WojewĂłdzki”, ktĂłrÂą TVN emitowaÂł od 24 wrzeÂśnia do 31 grudnia ubiegÂłego roku, gromadziÂła przed telewizorami Âśrednio 2,96 mln widzĂłw przy udziale w rynku na poziomie 24,2 proc.

Rok temu przed wakacjami, gdy talk – show pokazywaÂł jeszcze Polsat, wiosennÂą edycjĂŞ programu oglÂądaÂło Âśrednio 2,21 mln widzĂłw (22,97 proc. udzia³ów w rynku).

Nowe odcinki talk – show „Kuba WojewĂłdzki” telewizja TVN zacznie pokazywaĂŚ jesieniÂą.
Mo¿e ogl¹dalnoœÌ nie jest zachwycaj¹ca, ale udzia³y w rynku bardzo dobre :D. Jeszcze wysokie drugie miejsce w czasie nadawania programu.
Fanom (takim jak ja) pozostaÂło czekaĂŚ na nowe odcinki do jesieni i oglÂądaĂŚ powtĂłrki w wakacje. Pierwsza powtĂłrka juÂż dzisiaj z Liroyem i FrytkÂą :D. Napewno obejrzĂŞ i poprzypominam.

ÂŹrĂłdÂło: medialink.pl
Marlee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 12 lip 2007, 22:33

Post autor: Marlee »

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Cytat z najnowszego numeru "Wprost" 8)
Kuba WojewĂłdzki bis
Kiedy przechodzi³ z Polsatu do TVN przekonywa³, ¿e nie widzi siebie w innej roli niz gospodarza talk show "Kuba Wojewódzki:. A jednak... Showman przygotowuje nowy program, który ma trafiÌ na antene TVN ju¿ jesieni¹. Szczegó³y utrzymywane s¹ w wielkiej tajemnicy.
Ktos coÂś wie na temat nowego programu ???
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

O nie... CzyÂżby TVN szykowaÂł z "Po prostu taĂącz" marnÂą podrĂłbkĂŞ "Idola" i wsadziÂł WojewĂłdzkiego do jury ? :hmm:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Oby tylko niczego nie zepsuli, bo ja sam nie widze go w innej roli niÂż gospodrza programu "Kuba WojewĂłdzki". I jak ten program zniknie to napewno bĂŞdĂŞ za nim tĂŞskniÂł
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:CzyÂżby TVN szykowaÂł z "Po prostu taĂącz" marnÂą podrĂłbkĂŞ "Idola" i wsadziÂł WojewĂłdzkiego do jury ? :hmm:
Raczej nie, bo co by mia³ przygotowywaÌ jako juror? :rozglada: Poza tym wiadomo ju¿ wiele o "Po prostu taùcz!", a "Wprost" u¿y³ s³ów "nowy program". Oczywiœcie "PPT" to nowy program, ale nie jest a¿ tak utrzymywany w tajemnicy. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Underek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 10 lis 2006, 17:31

Post autor: Underek »

podmark pisze:O nie... CzyÂżby TVN szykowaÂł z "Po prostu taĂącz" marnÂą podrĂłbkĂŞ "Idola" i wsadziÂł WojewĂłdzkiego do jury ? :hmm:

Kod: Zaznacz cały

Od wrzeÂśnia KubĂŞ WojewĂłdzkiego bĂŞdzie moÂżna zobaczyĂŚ w dwĂłch programach.
Dziennikarz, bĂŞdzie nadal prowadziÂł swĂłj autorski talk-show w TVN, oraz bĂŞdzie jednym z prowadzÂących nowy program satyryczny "Bez Sensu".
O nowym programie wiadomo na razie tyle, ¿e bêdzie on emitowany, w ka¿d¹ sobotê, o 18:30.(Pierwsza emisja 8 wrzeœnia)a prowadz¹cymi bêd¹ ró¿ni satyrycy.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Kuba bĂŞdzie braÂł udziaÂł w biegu Run Warsaw.
Specjalnym elementem kampanii jest udziaÂł Kuby WojewĂłdzkiego, znanego dziennikarza i prezentera. Wizerunek Kuby zostaÂł wykorzystany na ogromnej siatce rozpiĂŞtej na hotelu Metropol. Widnieje na niej hasÂło "PrzegoĂą najszybszego w gĂŞbie".

"Jesteœmy pewni, ¿e wiele osób mia³oby ochotê zmierzyÌ siê z Kub¹ Wojewódzkim. Dajemy im tak¹ mo¿liwoœÌ podczas Run Warsaw. Kuba lubi wspó³zawodnictwo i lubi wygrywaÌ. Ma szybki samochód i jest szybki w gêbie. Na pewno wystartuje w biegu, ale czy dobiegnie? Czy da radê? Tego sami nie wiemy. PrzyjdŸcie na bieg i sami zobaczcie Kubê w akcji", dodaje Piotr Soœnierz.

Cytowany artykuÂł: http://www.wirtualnemedia.pl/article/22 ... odzkim.htm

[ Dodano: Czw Wrz 06, 2007 10:44 pm ]
Tym razem goœÌmi wzmiankowanego Kuby Wojewódzkiego bêd¹: Magda Mo³ek, znana z nienagannych manier oraz takich programów jak "Dzieù Dobry TVN", "Taniec z gwiazdami" czy licznych narodowych testów. Razem
z niÂą na skĂłrzanych kanapach Kuby zasiÂądzie Tomasz Kammel, ktĂłry oprĂłcz prowadzenia licznych programĂłw jest rĂłwnieÂż wzorem gentlemana.

Ponadto w programie liczne atrakcje, niespodzianki i muzyka w wykonaniu zespoÂłu Bremenn
JuÂż nie moge sie doczekaĂŚ pierwszego odcinka :D 8)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ptr15 pisze:JuÂż nie moge sie doczekaĂŚ pierwszego odcinka
Ja teÂż!
m0nika111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 06 lip 2007, 21:48
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: m0nika111 »

no to fajni goÂście. MoÂże byĂŚ intrygujÂąco...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

moÂłek-ciĂŞta riposta nie da spokoju kubie :D
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Mnie teÂż siĂŞ podoba - czekam z niecierpliwociÂą. Najpierw na TzG, potem na KubĂŞ i na 3P3.
m0nika111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 06 lip 2007, 21:48
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: m0nika111 »

kamiiloo pisze:moÂłek-ciĂŞta riposta nie da spokoju kubie :D
mam takÂą nadziejĂŞ! :twisted:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości