Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze: Ja wolaÂłbym rozmawiaĂŚ o faktach....... , ktĂłre mam nadziejĂŞ nastÂąpiÂą i lada moment ze spekulacji zmieniÂą siĂŞ w niepodwaÂżalne fakty :rydzyk: !!
..marcinkowsky - a kto by nie chciaÂł wiedzieĂŚ juÂż i mieĂŚ 100% pewnoÂści :?: :neutral:
LubiĂŞ to podniecenie , ktĂłre towarzyszy niepewnoÂści ale nie przemieszane z takimi silnymi emocjami , bo bojĂŞ siĂŞ , Âże temu nie podoÂłam :neutral: BoÂże ..... wyobraÂżam sobie jak Agatka musi ten pobyt w Warszawie przeÂżywaĂŚ :o !! No ale w sumie to ona wie czy, a jeÂśli tak, to co siĂŞ ÂświĂŞci :o: ??!!
..my to jesteÂśmy pyÂłki osadzajÂące siĂŞ na telewizorach zwani - widzowie :D
..a Agatka ma juÂż przecieÂż spore obycie z mediami od drugiej strony :D
..tej ktĂłra tworzy i podaje widzowi obraz na tacy 8)
..Agatka ma wyrobiony charakter i chyba na pewno stalowe nerwy 8)
..a przynajmniej bardziej stalowe niÂż my wszyscy razem wziĂŞci :lol2:
A wczoraj jak jÂą widziaÂłeÂś w Poranku to co robiÂła :> ??
..dokÂładnie to samo co dzis :lol2:
..siedziaÂła przy biurku tym co dzis z KrzyÂśkiem GĂłrlickim :D
..ale wczoraj jeszcze nie wiedziaÂłem Âże to na pewno ona :D
..dzis juÂż wiem na pewno :jupi:
Yyyyyy :hyh: ?? to by oznaczaÂło , Âże w ogĂłle lub prawie wcale byÂśmy Agatki nie widzieli :o !! ;(
..widzielibysmy tyle co w studiu :neutral:
:lol2: To mi juÂż bardziej z tÂą melodiÂą siĂŞ przypodobaÂłeÂś :tanczy: Jeju :szalony: te bÂłyszczÂące oczy na tle tego luksusowego studia :szalony: !! JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ :szalony: !!
..jeÂśli porankowÂą to musielibyÂśmy siĂŞ przestawiĂŚ na bardzo wczesne wstawanie :devil: :hmm:
PrzestaĂąmy juÂż moÂże spekulowaĂŚ , bo za chwilĂŞ dojdziemy do tego , Âże Agatka zostanie prezesem Grupy ITI :lol2: !! A ja juÂż zaczynam tĂŞskniĂŚ do Agatki reporterki :szalony: !! :neutral:
..przecie¿ Agatka mo¿e ³¹czyÌ i pe³niÌ wszystkie istotne funkcje jednoczeœnie :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

not that kind pisze:MoÂże czas wrĂłciĂŚ do wÂłaÂściwej bohaterki wÂątku? :D
Obawiam siĂŞ, Âże Agata wcale nie ma urlopu, a wrĂŞcz przeciwnie :D

Jest w Warszawie - ju¿ od dwóch dni wydawa³o mi siê, ¿e j¹ widzê, ale nie mia³am pewnoœci :D Do dziœ, kiedy rano... gdzieœ po siódmej widzia³am jak przedziera siê tam pod t¹ œcian¹ z telewizorami, a póŸniej: :arrow: /.../

DÂżasta mi mĂłwi, Âże to nie jest Agata :D A ja siĂŞ jej pytam: jak nie Agata, to niby kto? :devil:
MoÂże byĂŚ siostra bliÂźniaczka, o ktĂłrej posiadanie zaczĂŞliÂśmy AgattĂŞ od niedzieli podejrzewaĂŚ :lol2: No, a w kaÂżdym bÂądÂź razie nie wykluczyliÂśmy caÂłkowicie istnienia owej bliÂźniaczej siostry :lol2:

WspaniaÂłe wieÂści, pozytywnie poraÂżajÂące nowiny - Agatta wytropiona :brawa:
ZnalazÂła schronienie w nie byle jakim paÂłacu medialnym :brawa:
Myœlê, ¿e powinna tu osi¹œÌ na sta³e - to miejsce dla niej 8)
W jakiej postaci przyjdzie nam AgattĂŞ podziwiaĂŚ - mam nadziejĂŞ wkrĂłtce siĂŞ naocznie przekonaĂŚ :D Trzymajmy kciuki za jak najlepszy obrĂłt sprawy 8)

PiĂŞkne, piĂŞkne widoki rozlewajÂą siĂŞ juÂż od wschodu do zachodu Polski - zdaje siĂŞ, Âże byliÂśmy... jesteÂśmy prorokami z niczego sobie dzianiny utkani - moi mili PaĂąstwo - stwierdzam nieskromnie :brawa:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:MoÂże byĂŚ siostra bliÂźniaczka, o ktĂłrej posiadanie zaczĂŞliÂśmy AgattĂŞ od niedzieli podejrzewaĂŚ :lol2: No, a w kaÂżdym bÂądÂź razie nie wykluczyliÂśmy caÂłkowicie istnienia owej bliÂźniaczej siostry :lol2:
..to byÂłby chyba najbardziej wymarzony obrĂłt sprawy :lol:
WspaniaÂłe wieÂści, pozytywnie poraÂżajÂące nowiny - Agatta wytropiona :brawa:
ZnalazÂła schronienie w nie byle jakim paÂłacu medialnym :brawa:
Myœlê, ¿e powinna tu osi¹œÌ na sta³e - to miejsce dla niej 8)
W jakiej postaci przyjdzie nam AgattĂŞ podziwiaĂŚ - mam nadziejĂŞ wkrĂłtce siĂŞ naocznie przekonaĂŚ :D Trzymajmy kciuki za jak najlepszy obrĂłt sprawy 8)
..Al ale co ty taki oficjalny jesteÂś :>
..piszesz tak jakbyÂś siĂŞ z nami nie wygÂłupiaÂł :?: :lol2:
PiĂŞkne, piĂŞkne widoki rozlewajÂą siĂŞ juÂż od wschodu do zachodu Polski - zdaje siĂŞ, Âże byliÂśmy... jesteÂśmy prorokami z niczego sobie dzianiny utkani - moi mili PaĂąstwo - stwierdzam nieskromnie :brawa:
..a ja za³o¿y³em w¹tek - przejdê do historii jako ten który zacz¹³ t¹mini-promocjê Agatki :jupi:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:..Al ale co ty taki oficjalny jesteÂś :>
..piszesz tak jakbyÂś siĂŞ z nami nie wygÂłupiaÂł :?: :lol2:
PostanowiÂłem spowaÂżnieĂŚ :]
Wczuwam siĂŞ w poÂłoÂżenie mÂłodej kobiety, przed ktĂłrÂą otwierajÂą siĂŞ wrota, rozpoÂścierajÂą nowe ÂścieÂżki i nowe etapy zawodowej kariery :neutral:

Wyobra¿am sobie dylematy, z którymi byÌ mo¿e musia³a siê zmierzyÌ... lub, z którymi wci¹¿ siê boryka... Agatta i wszyscy, którym le¿y na sercu jej fizyczna bliskoœÌ :spiewa: BliskoœÌ, której odleg³oœÌ teraz pomno¿ona zosta³a przez ok. 300 km :neutral:
Ale nie chcĂŞ rozwijaĂŚ dalej tej pesymistycznej myÂśli :)

Wolê koncentrowaÌ siê na tych ca³kowicie jasnych aspektach i pok³adaÌ nadzieje... na œwietlan¹ przysz³oœÌ Agatty, a co za tym idzie nasz¹ tutaj :) :brawa:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:PostanowiÂłem spowaÂżnieĂŚ :]
Wczuwam siĂŞ w poÂłoÂżenie mÂłodej kobiety, przed ktĂłrÂą otwierajÂą siĂŞ wrota, rozpoÂścierajÂą nowe ÂścieÂżki i nowe etapy zawodowej kariery :neutral:
..no to jest chyba powĂłd do ogromnej radoÂści :?:
..a ty piszesz tak jakby jakaÂś tragedia siĂŞ dziaÂła :neutral:
Wyobra¿am sobie dylematy, z którymi byÌ mo¿e musia³a siê zmierzyÌ... lub, z którymi wci¹¿ siê boryka... Agatta i wszyscy, którym le¿y na sercu jej fizyczna bliskoœÌ :spiewa: BliskoœÌ, której odleg³oœÌ teraz pomno¿ona zosta³a przez ok. 300 km :neutral:
..mĂłgÂłbyÂś ukÂładaĂŚ i wygÂłaszaĂŚ mowy na pogrzebach :lol2:
..Âłzy naszÂły mi do oczu :(

..a powa¿nie - to chyba nikt Agatki na si³ê do Waszawy nie zaci¹gn¹³ :>
..pojechaÂła tam owszem na zaproszenie ale przyjĂŞÂła je z wÂłasnej i nieprzymuszonej woli :D
..i na pewno jej bliscy teÂż majÂą na wzglĂŞdzie jej rozwĂłj :)
..sielanka :)
Wolê koncentrowaÌ siê na tych ca³kowicie jasnych aspektach i pok³adaÌ nadzieje... na œwietlan¹ przysz³oœÌ Agatty, a co za tym idzie nasz¹ tutaj :) :brawa:
..oooooo :lol2:
..widzĂŞ Âże jednak siĂŞ rozumiemy :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..a Agatka ma juÂż przecieÂż spore obycie z mediami od drugiej strony :D
..tej ktĂłra tworzy i podaje widzowi obraz na tacy 8)
..Agatka ma wyrobiony charakter i chyba na pewno stalowe nerwy 8)
..a przynajmniej bardziej stalowe niÂż my wszyscy razem wziĂŞci :lol2:
I dlatego w razie czego to ja nie bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł Âżadnych debiutĂłw bo umrĂŞ ze zdenerwowania :szalony: !!
PostanowiÂłem spowaÂżnieĂŚ :]
Wczuwam siĂŞ w poÂłoÂżenie mÂłodej kobiety, przed ktĂłrÂą otwierajÂą siĂŞ wrota, rozpoÂścierajÂą nowe ÂścieÂżki i nowe etapy zawodowej kariery :neutral:
I co :> ?? AÂż tak nieciekawie wyglÂąda :> ?? Pewnie stres , stres i jeszcze raz stres :> ?? ;(

Myœlê, ¿e powinna tu osi¹œÌ na sta³e - to miejsce dla niej 8)
A moÂże na przemian z Poznaniem -bĂŞdzie mniej boleÂśnie dla tych , ktĂłrzy juÂż cierpiÂą :lol2: ?? !!
PiĂŞkne, piĂŞkne widoki rozlewajÂą siĂŞ juÂż od wschodu do zachodu Polski - zdaje siĂŞ, Âże byliÂśmy... jesteÂśmy prorokami z niczego sobie dzianiny utkani - moi mili PaĂąstwo - stwierdzam nieskromnie :brawa:
AluÂś :szalony: Teraz mamy widok panoramiczny :szalony: A w przyszÂłoÂści jeszcze doskonalszy :jupi: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:..mĂłgÂłbyÂś ukÂładaĂŚ i wygÂłaszaĂŚ mowy na pogrzebach :lol2:
..Âłzy naszÂły mi do oczu :(
JeÂśli siĂŞ kogoÂś bardzo kocha, to trudno rozstaĂŚ siĂŞ z tym kimÂś bez Âłez... na dÂłuÂżej ;( Ale nie moÂżna rĂłwnieÂż prĂłbowaĂŚ podcinaĂŚ ukochanej osobie skrzydeÂł...
A, lepiej udam siĂŞ na inny pogrzeb :lol2: Skoro taki mam ''stypowy'' nastrĂłj :lol2:
..a powa¿nie - to chyba nikt Agatki na si³ê do Waszawy nie zaci¹gn¹³ :>
..pojechaÂła tam owszem na zaproszenie ale przyjĂŞÂła je z wÂłasnej i nieprzymuszonej woli :D
..i na pewno jej bliscy teÂż majÂą na wzglĂŞdzie jej rozwĂłj :)
..sielanka :)
Mam nadziejĂŞ, Âże Twoje przewidywane scenariusze sÂą prawdziwe :) ZwÂłaszcza w odniesieniu do bliskich Agatty :)
..widzĂŞ Âże jednak siĂŞ rozumiemy :lol2:
Jak zawsze 8) Niemal¿e bez s³ów 8)
Ale napiszê na wszelki wypadek, poproszê, ¿ebyœcie taka jak do tej pory œledzili pilnie dalszy rozwój wypadków, poniewa¿ ja - co ju¿ zapewne zd¹¿yliœcie zauwa¿yÌ - nie rozpieszczam Was swoj¹ obecnoœci¹, ani nie przejawiam pilnoœci w obowi¹zach fana :hmm:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:JeÂśli siĂŞ kogoÂś bardzo kocha, to trudno rozstaĂŚ siĂŞ z tym kimÂś bez Âłez... na dÂłuÂżej ;( Ale nie moÂżna rĂłwnieÂż prĂłbowaĂŚ podcinaĂŚ ukochanej osobie skrzydeÂł...
Chyba po raz pierwszy nie miaÂłbym ochoty byĂŚ w skĂłrze ukochanego Agatki :uhh: !!
Facet musi najdotkliwiej odczuwaĂŚ ten ewentualny (bo to caÂły czas niewiadoma?) transfer Agatki ... no choĂŚby nawet tymczasowy, ale jednak transfer z Poznania do Warszawy :uhh:
A, lepiej udam siĂŞ na inny pogrzeb :lol2: Skoro taki mam ''stypowy'' nastrĂłj :lol2:
IdĂŞ z tobÂą :devil: !!
..widzĂŞ Âże jednak siĂŞ rozumiemy :lol2:
Jak zawsze 8) Niemal¿e bez s³ów 8)
Ale napiszê na wszelki wypadek, poproszê, ¿ebyœcie taka jak do tej pory œledzili pilnie dalszy rozwój wypadków, poniewa¿ ja - co ju¿ zapewne zd¹¿yliœcie zauwa¿yÌ - nie rozpieszczam Was swoj¹ obecnoœci¹, ani nie przejawiam pilnoœci w obowi¹zkach fana :hmm:
Ma siê te lepsze i gorsze dni fana ;) !! By³o nie by³o ¿yjemy w dwóch œwiatach i ..... jak to by³o :mhm: nie mo¿emy dopuœciÌ do tego , ¿eby jeden zacz¹³ dominowaÌ :lol2: ??
Pilnuj siĂŞ Al - bo TwĂłj realny Âświat zaczyna zagraÂżaĂŚ wirtualnemu :grozi: !! :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:JeÂśli siĂŞ kogoÂś bardzo kocha, to trudno rozstaĂŚ siĂŞ z tym kimÂś bez Âłez... na dÂłuÂżej ;( Ale nie moÂżna rĂłwnieÂż prĂłbowaĂŚ podcinaĂŚ ukochanej osobie skrzydeÂł...
Chyba po raz pierwszy nie miaÂłbym ochoty byĂŚ w skĂłrze ukochanego Agatki :uhh: !!
Facet musi najdotkliwiej odczuwaĂŚ ten ewentualny (bo to caÂły czas niewiadoma?) transfer Agatki ... no choĂŚby nawet tymczasowy, ale jednak transfer z Poznania do Warszawy :uhh:
..myÂślaÂłem Âże nasze spekulacje zabrnÂą daleko :lol2:
..ale nie sÂądziÂłem Âże aÂż tak daleko :lol2:
..ja powiem tylko ¿e w ¿yciu musi byÌ czas zarówno mi³oœÌ jak i na pracê :lol2:
..Agatka da radĂŞ 8)
..na pewno znajdzie czas i na jedno i na drugie :D
Ale napiszê na wszelki wypadek, poproszê, ¿ebyœcie taka jak do tej pory œledzili pilnie dalszy rozwój wypadków, poniewa¿ ja - co ju¿ zapewne zd¹¿yliœcie zauwa¿yÌ - nie rozpieszczam Was swoj¹ obecnoœci¹, ani nie przejawiam pilnoœci w obowi¹zkach fana :hmm:
Ma siê te lepsze i gorsze dni fana ;) !! By³o nie by³o ¿yjemy w dwóch œwiatach i ..... jak to by³o :mhm: nie mo¿emy dopuœciÌ do tego , ¿eby jeden zacz¹³ dominowaÌ :lol2: ??
Pilnuj siĂŞ Al - bo TwĂłj realny Âświat zaczyna zagraÂżaĂŚ wirtualnemu :grozi: !! :lol:
..mo¿e ktoœ powinien dla ka¿dego z nas z osobna skonstruowaÌ jak¹œ wagê któr¹ moglibyœmy sobie odwa¿aÌ ka¿dego dnia ciê¿koœÌ tych œwiatów :lol2:
..Âżeby byÂło po rĂłwno :lol2:

..bo ja na razie od telewizora nie odchodzĂŞ :lol2:
..tylko miĂŞdzy serwisami :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:..a ci panowie przy ktĂłrych siedzi Agatka to prawdziwi szczĂŞÂściarze :szalony:
..ja gdybym byÂł na ich miejscu nie przygotowaÂłbym dzis Âżadnego serwisu :lol:
:lol: To pewnie dlatego, co chwilĂŞ w Poranku byÂła jakaÂś wpadka techniczna - Agatka rozpraszaÂła kolegĂłw :lol: A Anita byÂła taka zgorszona, Âże komputer znowu nie zadziaÂłaÂł :devil:

Obrazek

:lol2: Anita i Agata przy jednym biurku :lol2: I pomyÂśleĂŚ, Âże kiedyÂś o wejÂście Agatki zapowiadane przez AnitĂŞ zabiegaÂłem, a tu doczekaÂłem chwili, kiedy obie panie przy jednym biurku siedzÂą, ale po przeciwnych stronach :szalony: :tanczy: ZezujĂŞ raz na jednÂą, raz na drugÂą :devil: Zez rozbieÂżny mi grozi!? :devil:

No ja widziaÂłem AgatkĂŞ juÂż wczoraj w Poranku (widzĂŞ, Âże teÂż :D ), ale tak z tej okazji zabalowaÂłem, Âże nie wyrobiÂłem siĂŞ wczoraj na odwiedziny forum :D
Cholera :> I co teraz o tym wszystkim myÂśleĂŚ :>
..albo prezenterk¹ - co by by³o bodŸcem dodaj¹¹¹¹cym nam skrzyyyyde³ :tanczy: :lol:

:lol2: To mi juÂż bardziej z tÂą melodiÂą siĂŞ przypodobaÂłeÂś :tanczy: Jeju :szalony: te bÂłyszczÂące oczy na tle tego luksusowego studia :szalony: !! JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ :szalony: !!
Agatka prezenterkÂą serwisĂłw, Anita prezenterkÂą porankĂłw :> I kiedy ja bĂŞdĂŞ sobie robiÂł Âśniadanie :>

Nie jestem w stanie nic odkrywczego juÂż wtrÂąciĂŚ, bo wszystko juÂż opisaliÂście i okrĂŞciliÂście o 180 stopni :lol2: Poza tym, napisaÂłbym coÂś jeszcze, ale obiecaÂłem sobie, Âże zanim napiszĂŞ coÂś gÂłupiego, to wczeÂśniej ugryzĂŞ siĂŞ w jĂŞzyk ... :D Co niniejszym czyniĂŞ ... :uau:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..a ci panowie przy ktĂłrych siedzi Agatka to prawdziwi szczĂŞÂściarze :szalony:
..ja gdybym byÂł na ich miejscu nie przygotowaÂłbym dzis Âżadnego serwisu :lol:
:lol: To pewnie dlatego, co chwilĂŞ w Poranku byÂła jakaÂś wpadka techniczna - Agatka rozpraszaÂła kolegĂłw :lol: A Anita byÂła taka zgorszona, Âże komputer znowu nie zadziaÂłaÂł :devil:
..podobno duÂżo biegaÂła po studio to nic dziwnego Âże chÂłopakom myliÂły siĂŞ przyciski :lol:
..Black - czyÂżbyÂś dziÂś znĂłw balowaÂł :?: :lol:
:lol2: Anita i Agata przy jednym biurku :lol2: I pomyÂśleĂŚ, Âże kiedyÂś o wejÂście Agatki zapowiadane przez AnitĂŞ zabiegaÂłem, a tu doczekaÂłem chwili, kiedy obie panie przy jednym biurku siedzÂą, ale po przeciwnych stronach :szalony: :tanczy: ZezujĂŞ raz na jednÂą, raz na drugÂą :devil: Zez rozbieÂżny mi grozi!? :devil:
..no to dla ciebie byÂłoby lepiej jakby jednak Agatka jednak zostaÂła w Poznnaiu :?: :D
..ale decyzja i tak naleÂży do niej :tanczy:
No ja widziaÂłem AgatkĂŞ juÂż wczoraj w Poranku (widzĂŞ, Âże teÂż :D ), ale tak z tej okazji zabalowaÂłem, Âże nie wyrobiÂłem siĂŞ wczoraj na odwiedziny forum :D
Cholera :> I co teraz o tym wszystkim myÂśleĂŚ :>
..ja postanowiÂłem juÂż nic nie myÂśleĂŚ :spiewa:
..po prostu czekam :rozglada:
Agatka prezenterkÂą serwisĂłw, Anita prezenterkÂą porankĂłw :> I kiedy ja bĂŞdĂŞ sobie robiÂł Âśniadanie :>
..bĂŞdziesz poÂściÂł :lol:
..w intencji ¿eby wspó³praca dziewczynom dobrze siê uk³ada³a :D
Nie jestem w stanie nic odkrywczego juÂż wtrÂąciĂŚ, bo wszystko juÂż opisaliÂście i okrĂŞciliÂście o 180 stopni :lol2: Poza tym, napisaÂłbym coÂś jeszcze, ale obiecaÂłem sobie, Âże zanim napiszĂŞ coÂś gÂłupiego, to wczeÂśniej ugryzĂŞ siĂŞ w jĂŞzyk ... :D Co niniejszym czyniĂŞ ... :uau:
..bolaÂło :?: :devil:
..pewnie tak :devil:

..a podobno tylko..love hurts :?: :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:..podobno duÂżo biegaÂła po studio to nic dziwnego Âże chÂłopakom myliÂły siĂŞ przyciski :lol:
:twisted: Ja, kiedy jestem w pracy, to nie oglÂądam siĂŞ za koleÂżankami :devil: Ale trzeba obiektywnie stwierdziĂŚ, Âże Âżadna nie jest tak atrakcyjna jak Agatka :P
obieÂżyÂświat pisze:..Black - czyÂżbyÂś dziÂś znĂłw balowaÂł :?: :lol:
Trudno to nazwaĂŚ tak wÂłaÂściwie balowaniem :? Raczej ''zalewaniem robaka'' :devil:
obieÂżyÂświat pisze:..no to dla ciebie byÂłoby lepiej jakby jednak Agatka jednak zostaÂła w Poznnaiu :?: :D
..ale decyzja i tak naleÂży do niej :tanczy:
Jasne :) PisaÂłeÂś o swoich postanowieniach, a ja postanowiÂłem siĂŞ juÂż nie wtrÂącaĂŚ :] BĂŞdzie co ma byĂŚ ;)
..ja postanowiÂłem juÂż nic nie myÂśleĂŚ :spiewa:
..po prostu czekam :rozglada:
Stoicyzm w jakieÂś mierze czĂŞsto decyduje o tym, czy ponosi siĂŞ poraÂżkĂŞ, czy odnosi sukces - speÂłnienie marzeĂą kontra rozczarowanie :D Rzut oka z dystansu na ostatniÂą chwilĂŞ z x pozycji - taka reguÂła popÂłaca, czy nie :> Trudno powiedzieĂŚ, prawda :mhm: Bo ja marzeĂą nie potrafiĂŞ do koĂąca zdefiniowaĂŚ :roll:
..bolaÂło :?: :devil:
..pewnie tak :devil:

..a podobno tylko..love hurts :?: :spiewa:
Rani, rani :hmm: Ale mĂłwiÂą, jak se poÂścielesz, tak siĂŞ wyÂśpisz :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze: :twisted: Ja, kiedy jestem w pracy, to nie oglÂądam siĂŞ za koleÂżankami :devil: Ale trzeba obiektywnie stwierdziĂŚ, Âże Âżadna nie jest tak atrakcyjna jak Agatka :P
..tego akurat Âłatwo siĂŞ domyÂśliĂŚ 8)
Black Jack '62 pisze:Stoicyzm w jakieÂś mierze czĂŞsto decyduje o tym, czy ponosi siĂŞ poraÂżkĂŞ, czy odnosi sukces - speÂłnienie marzeĂą kontra rozczarowanie :D Rzut oka z dystansu na ostatniÂą chwilĂŞ z x pozycji - taka reguÂła popÂłaca, czy nie :> Trudno powiedzieĂŚ, prawda :mhm: Bo ja marzeĂą nie potrafiĂŞ do koĂąca zdefiniowaĂŚ :roll:
..moje marzenia w kontekÂście sÂą zdefiniowane juÂż od dawna 8)
..a co ja mogĂŞ zrobiĂŚ Âżeby przyczyniĂŚ siĂŞ do ich speÂłnienia :roll:
..ja nic - tylko staĂŚ i siĂŞ patrzeĂŚ :)

..ale to mĂŞczÂące zadanie :neutral:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..myÂślaÂłem Âże nasze spekulacje zabrnÂą daleko :lol2:
..ale nie sÂądziÂłem Âże aÂż tak daleko :lol2:
Powiem , Âże kaÂżde z tych naszych rozwaÂżaĂą jest wedÂług mnie uprawnione i rĂłwnie trafione :lol2: CieszĂŞ siĂŞ Black , Âże twierdzisz , Âże wszystkie scenariusze wyczerpaliÂśmy :lol:
No ja widziaÂłem AgatkĂŞ juÂż wczoraj w Poranku (widzĂŞ, Âże teÂż :D )
O :shock: WiedziaÂł i nie powiedziaÂł :o TakÂą rewelacjĂŞ trzymaÂł tak dÂługo dla siebie :x !!
Black Jack '62 pisze:Agatka prezenterkÂą serwisĂłw, Anita prezenterkÂą porankĂłw :> I kiedy ja bĂŞdĂŞ sobie robiÂł Âśniadanie :>
BĂŞdziesz tak nasycony widokami , Âże o gÂłodzie cielesnym zapomnisz :lol2:
Rzut oka z dystansu na ostatniÂą chwilĂŞ z x pozycji - taka reguÂła popÂłaca, czy nie :> Trudno powiedzieĂŚ, prawda :mhm: Bo ja marzeĂą nie potrafiĂŞ do koĂąca zdefiniowaĂŚ :roll:
Na szalĂŞ poÂłoÂżyliÂśmy coÂś, co nie jest do koĂąca nazwane :lol2: Ale moÂże jutro juÂż coÂś siĂŞ wyjaÂśni :cicho: ??
ReasumujÂąc......
Ja teÂż nie do koĂąca rozumiem tego naszego zakrĂŞtu losu :szalony: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

co tu spekulowac. lepiej zasiasc przed telewizorami wygodnie jutro juz o 7 i podziwiac.

enjoy!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 23 gości