[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Na tym ostatnim zdjĂŞciu scena za MagdÂą wyglÂąda rewelacyjnie. Bez wÂłaczonych ÂświateÂł, gdy pokazywano jÂą na zdjĂŞciach - wygladaÂła niezbyt okazale. A tutaj piĂŞknie.
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Magda Mo³ek jest g³ówn¹ prowadz¹c¹ Sopot Festival.Pierwszego dnia sama poprowadzi³a koncert drugiego bêdzie razem z Dod¹ i prawdopodobnie bêdzie te¿ na ostatnim koncercie jutro.Na oficjalnej stronie Sopot Festival pisze ¿e Magda bêdzie nam towarzyszyc podczas wszystkich dni festiwalu.
Underek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 10 lis 2006, 17:31

Post autor: Underek »

Czyta³em gdzieœ ze maj¹ prowadziÌ jak¹œ wojnê ze sob¹. To prawda czy tylko plotki.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

rzeczywiÂście na tych zdjĂŞciach scena wyglÂąda piĂŞknie! Dwie poprzednie teÂż byÂły super, ale byÂły za to bardzo do siebie podobne. Scena jest piĂŞknie oÂświetlona. Tylko te "wygiĂŞte coÂś" nie wiem jak to nazwaĂŚ stoi na Âśrodku sceny i dlatego wydaje siĂŞ ona taka maÂła. Wczorajszy koncert wydaÂł mi siĂŞ caÂłkiem inny od tych z poprzednich lat. I bardzo dobrze! Chyba tym razem nikt nie miaÂł wraÂżenia, Âże oglÂąda kontynuajĂŞ Sopotu z poprzedniego roku???
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

moja mama powiedziaÂła Âże scena przypomina jej meduze hehe a to wygiete paÂżydeÂłka owej meduzy :P
TVN innowacja i nowoczesność...
SaoO Feng
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 21:17

Post autor: SaoO Feng »

Oto moja ocena wczorajszego dnia SOPOT FESTIVAL 2007 w TVN

NORAH JONES
PrzepiĂŞkny koncert. PrzepiĂŞkny gÂłos. PrzepiĂŞkna Norah Jones.
Ocena 9/10

SCENA
Scena Âśrednio mnie zaskoczyÂła. Raz fantastycznie, raz tragicznie. OgĂłlnie caÂłkiem inna niÂż w latach poprzednich. Najlepiej podobaÂło mi siĂŞ, kiedy Magda wyszÂła na scenĂŞ i zapowiadaÂła gwiazdĂŞ i kiedy koĂączyÂła dzieĂą pierwszy.
Ocena 7/10

MAGDA MOÂŁEK
Magda troszeczkĂŞ siĂŞ denerwowaÂła i byÂło to widaĂŚ. JednakÂże nic do niej nie mam i bardzo jÂą lubiĂŞ. Kreacja bardzo ladna, jednak lepiej pasowaÂłaby na dzieĂą trzeci.
Ocena 8/10

REALIZACJA
Okropna pomyÂłka na poczÂątku. Dwie usterki na moim telewizorze w trakcie koncertu. Jednak sposĂłb kamerowania byÂł bardzo dobry. NiektĂłre ujĂŞcia Norah i sceny byÂły cudne. Ale jeden minus. Kiedy wyÂświetlana jest caÂła scena ( to znaczy z daleka ) to coÂś czarnego przeszkadza mi po lewej stronie.
Ocena 6/10

CZAS KONCERTU
KrĂłtki koncert. Brak supportu przed gwiazdÂą ( support byÂł, ale nie byÂło emisji w TVN )- duÂże dwa minusy. Brak reklam - duÂży plus :)
Ocena 5/10

OgĂłlna ocena pierwszego dnia : 7/10
_____________

Dzisiaj drugi dzieĂą i czekam na niego z wielkÂą niecierpliwoÂściÂą :)
SOPOT FESTIVAL 2007 ; DZISIAJ O 19.30 W TVN
NOWY "TANIEC Z GWIAZDAMI" OD 9 WRZEŚNIA !
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Underek pisze:Czyta³em gdzieœ ze maj¹ prowadziÌ jak¹œ wojnê ze sob¹. To prawda czy tylko plotki.
No chyba nie myœlisz, ¿e tvn ma w planie jak¹œ walkê na scenie, heheh? Chocia¿, ja wiem, chocia¿ bêd¹ z daleka od siebie, to przecie¿ bêd¹ mog³y wymieniaÌ siê zdaniami za pomoc¹ mikrofonów itd...

No, dzisiaj DZIENNIK mnie zaskoczyÂł, bardzo dobrze ocenili wczorajszy koncert Norah.
Tutaj moÂżecie to przeczytaĂŚ.

Macie jakieÂś nagrania z wczorajszego dnia?
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no bo byÂła genialna jak za niÂą nie przepadaÂłem to koncert obejrzaÂłem z przyjemnoÂścia, norah ma ciekawe piosnki pod wzgledem czasowym, odniosÂłem wraÂżenie, Âże refren nie powtarza sie zbyt czesto i piosenka nie mĂŞczy, mogloby siĂŞ jeszcze sÂłuchaĂŚ a tu juÂż koniec... taki inspirujÂący niedosyt, ktĂłry wypeÂłnia kolejna piosenka ehh :P
TVN innowacja i nowoczesność...
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

kamiiloo pisze:odniosÂłem wraÂżenie, Âże refren nie powtarza sie zbyt czesto i piosenka nie mĂŞczy
no wÂłaÂśnie ja tez zauwaÂżyÂłem to i niektĂłre piosenki miaÂła bardzo krĂłtkie...
//////////
dejv1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 18:28

Post autor: dejv1985 »

mam pytanie, czy gdzies mozna obejrzec na zywo w necie dzisiejszy sopot?
jak tak to prosze o linka.
pozdrowionka
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

dejv1985 pisze:mam pytanie, czy gdzies mozna obejrzec na zywo w necie dzisiejszy sopot?
jak tak to prosze o linka.
pozdrowionka
niestety nie. Sopot Festival jest tylko w tvn, a tvn jest tylko w telewizji.
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

qmate pisze:
kamiiloo pisze:odniosÂłem wraÂżenie, Âże refren nie powtarza sie zbyt czesto i piosenka nie mĂŞczy
no wÂłaÂśnie ja tez zauwaÂżyÂłem to i niektĂłre piosenki miaÂła bardzo krĂłtkie...
ale dla mnie to zadziaÂłaÂło na wielki plus
TVN innowacja i nowoczesność...
dejv1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 18:28

Post autor: dejv1985 »

a na http://www.itvn.pl
bo ja pamietam ze w zeszlym roku ogladalem na zywo przez neta, tylko teraz nie pamietam strony
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

kamiiloo pisze:
qmate pisze:
kamiiloo pisze:odniosÂłem wraÂżenie, Âże refren nie powtarza sie zbyt czesto i piosenka nie mĂŞczy
no wÂłaÂśnie ja tez zauwaÂżyÂłem to i niektĂłre piosenki miaÂła bardzo krĂłtkie...
ale dla mnie to zadziaÂłaÂło na wielki plus
ja nie mĂłwiĂŞ inaczej, mnie teÂż siĂŞ to podbaÂło.


dejv1985:

itvn to telewizja dla Polonii w Australii, Niemczech, USA itd... nie wiem co emituj¹, ale na pewno nic na stronie. Z tego co wiem w internecie mo¿na ogl¹dac tylko i wy³¹cznie TVN Gra
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

i jurorzy ju¿ zaczynaj¹ jechaÌ po wykonawcach.... ale nie to chcia³em powiedzieÌ: co s¹dzicie o "dziupli"? wed³ug mnie jest doœÌ kiepska a wrecz fatalna!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości