TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Katastrofa. To ma byÌ wszystko i nic zarazem. Skrzy¿owanie "Taùca z gwiazdami", "Jak oni œpiewaj¹", "Rozmów w toku", "Ciao Darwin", "Za³ó¿ siê" i czego tam jeszcze. :neutral: Szczegó³y tutaj
program emitowany bĂŞdzie w dwĂłch odsÂłonach

Przerywanych czym? "A dobrem Polski?" :devil:
GwiazdÂą programu bĂŞdzie Natasza UrbaĂąska, utalentowana tancerka, piosenkarka i aktorka, znana z

MoÂżna by zakoĂączyĂŚ: "do niedawna nikomu nieznana".

Podniecenie RaczyĂąskiej teÂż jest dla mnie totalnie niezrozumiaÂłe. Ten program zapowiada siĂŞ na jeden wielki bajzel. W stylu ÂżaÂłosnej, kretyĂąskiej "Rodziny jak z nut".
Program zak³ada interaktywnoœÌ poprzez wspólne œpiewanie i taniec.

Taaak, ju¿ widzê, jak ca³a Polska taùczy przed TVP1. Nie ¿artujmy nawet. InteraktywnoœÌ poprzez œpiewanie i taniec. Taaa...
MisjÂą telewizji publicznej jest dostarczanie widzom rozrywki na wysokim poziomie

Show Nataszy w ktĂłrym gwiazdy bĂŞdÂą ÂśpiewaĂŚ, taĂączyĂŚ, hulaĂŚ, skakaĂŚ, na pewno bĂŞdzie rozrywkÂą na wysokim poziomie. Nie wÂątpiĂŞ.
Podczas wykonywania kaÂżdej piosenki na ekranie pojawi siĂŞ jej tekst, co umoÂżliwi widzowi aktywne uczestnictwo w programie.

Ci, ktĂłrzy widzieli "RodzinĂŞ jak z nut" chyba nie majÂą zÂłudzeĂą jak to bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ.
WaÂżnÂą czĂŞÂściÂą kaÂżdego odcinka „Przebojowej nocy” bĂŞdzie teÂż nauka taĂąca dla widzĂłw przed telewizorami i publicznoÂści w studiu.

Prawa do przodu, lewa w bok, hop, skok, obrĂłt o 180 stopni, przysiad, obrĂłt o 90 stopni... JuÂż widzĂŞ jak widzowie uczÂą siĂŞ taĂączyĂŚ u boku Nataszy. Od tego sÂą szkoÂły taĂąca.
- DostaliÂśmy szansĂŞ od TVP i mam nadziejĂŞ, Âże to bĂŞdzie wielkie show - warto dodaĂŚ, Âże nie „przeniesione” z innych rynkĂłw, tylko wymyÂślone u nas w Polsce

To fantastycznie, Âże TVP byÂła tak mÂądra, Âże wymyÂśliÂła "Taniec, Âśpiew i rozmowy z gwiazdami", ee... "PrzebojowÂą noc". RzeczywiÂście nigdzie takiego show jeszcze nie byÂło we wszechÂświecie, gdzie upchniĂŞto wszystkie formy rozrywki z gwiazdami, bez gwiazd i w ogĂłle. AÂż brzuch mnie ze Âśmiechu rozbolaÂł. :szalony:
zaleÂży nam na tym, aby jeszcze dÂługo po jego zakoĂączeniu nucili sobie ulubione piosenki.

Im bardziej zag³êbiam siê w komunikat TVP, tym bardziej nie wiem jaki jest cel tego programu. Czy to nauka taùca, czy Taniec z gwiazdami zza granicy, czy œpiew z gwiazdami z zagranicy, czy teleturniej interaktywny? Ale to jeszcze chyba nie wszystko...
Bêdziemy rozmawiaÌ z goœÌmi w studio i telewidzami jakie piosenki ceni¹ , przy jakich siê œwietnie bawi¹, a jakie przywo³uj¹ ich wspomnienia.

Ah tak, jeszcze dorzuĂŚmy talk-show i formĂŞ "SzkÂła kontaktowego" :twisted: . - Halo, halo. DodzwoniÂła siĂŞ do nas Pani Helena z WÂłoszczowy. Czego lubi Pani najbardziej sÂłuchaĂŚ?. - Radia Maryja. - To fantastycznie, teraz specjalnie dla Pani ja zaÂśpiewam utwĂłr Isis Gee, a GraÂżyna Torbicka bĂŞdzie taĂączyĂŚ. :devil:

Rozmowy z gwiazdami w studiu... Prawie jak "Rozmowy w toku" bez toku.
Natasza jako gwiazda wykonywaĂŚ bĂŞdzie utwory, ale bĂŞdziemy teÂż uczyĂŚ taĂączyĂŚ

I przy okazji odbywaĂŚ siĂŞ bĂŞdzie sprzedaÂż kartofli na telefon. SÂłusznie siĂŞ TVP chwali, Âże nikt dotychczas takiego bajzlu nie wymyÂśliÂł.
W ramach programu odbĂŞdzie siĂŞ takÂże plebiscyt dla telewidzĂłw na najpopularniejszÂą piosenkĂŞ danego kraju.

Polacy! IdÂźcie do urn! GÂłosujcie na najfajniejszy utwĂłr!
W kaÂżdym odcinku przewidziano do wygrania atrakcyjne nagrody. Osoba biorÂąca udziaÂł w konkursie wygra samochĂłd.

Jak ma na nazwisko doktor PaweÂł Lubicz? a) Burski b) Lubicz c) ZduĂąski? WyÂślijcie SMS na numer bla bla bla i zadzwoĂącie na numer bla bla bla, a wygracie malucha!

OczywiÂście ironizujĂŞ, ale teraz juÂż na powaÂżnie - baÂłagan, baÂłagan i jeszcze raz baÂłagan. Chyba chcieli mieĂŚ u siebie taĂączÂąco-ÂśpiewajÂąco-grajÂącÂą NataszĂŞ (tylko po co?) i chcieli wymyÂśliĂŚ pod niÂą program. No to wymyÂślili. :rozglada: Ale ten program nie ma jakiejkolwiek koncepcji, jest o wszystkim, byle wszyscy taĂączyli, hulali i Âśpiewali.

W TVN teÂż bĂŞdzie program BĂłg wie o czym - "Bez sensu". Tylko, Âże spoÂśrĂłd tych dwĂłch audycji to raczej "Bez sensu" bĂŞdzie z sensem, a "Przebojowa noc" bez sensu. TVN robi to "z jajami", a TVP na serio.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Naprawde uœmia³em sie czytaj¹c twój jak¿e usczypliwy i ironiczny komentarz.. ale taka jest niestety prawda to show to po³¹czenie wszystkiego.. a wiadomo, ze jedyne co moze wyjsÌ z po³aczenia wszystkiego z wszystkim to rozzwolnienie.

ZaÂłoÂżenie tego programu jest ambitne, TVP wiedziona misjÂą spoÂłecznÂą chce nauczaĂŚ narodu Âśpiewu i taĂąca.. nauczycielkÂą bedzie zdolna (przecieÂż gimnastyczna..) Nataszka ktĂłra jest juÂż takÂą gwiazdÂą, ze tylko jÂą na ksiĂŞzyĂŚ wysÂłaĂŚ (albo w kosmos)..

Na ekranie tekst piosenki.. skoro narĂłd na ÂśpiewaĂŚ to zapewne uraczÂą nas wspaniaÂłymi piosenkami w stylu "JadÂą wozy kolorowe" czy "Kolorowych jarmarkĂłw".. po prostu WieÂś taĂączy i Âśpiewa..

Nie chce oceniaĂŚ tego show, bo przecieÂż wiadomo, ze najgorsza szmira sprzedaje sie najlepiej.. o czym Âświadczy najlepiej kontynuacja najbardziej Âżenujacego programu w historii TVP "Rodzina jak z nut" gdzie wyli, kwilili, stĂŞkali, jÂąkali a wszystko w 'sweet' scenerii a'la kosmos przy niezastÂąpionym festyniarzu Rozmusie..

oby tak dalej TVP.. ta jesieĂą do was naleÂżeĂŚ na bank nie bĂŞdzie..
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Nic nadzwyczjanego w tym programie nie ma szkoda oglÂądaĂŚ 8)

A co ma byĂŚ przed nim o 20 ???
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

o 20.20.. "Ja wam pokaÂże" z JungowskÂą, Krzyzanowskim, LipiĂąskÂą, Kowalewskim
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kilka dni temu tak wyglÂądaÂł fragment mojej rozmowy z jednym z uÂżytkownikĂłw tego forum:
Ja: - CzyÂża nie potrafiÂą wykorzystaĂŚ. To super czÂłowiek. On tam powinien byĂŚ pierwszorzĂŞdnym czÂłowiekiem
- CzyÂż juÂż dawno powinien WiadomoÂści prowadziĂŚ
Ja: - KiedyÂś powiedziaÂłem ze widzĂŞ go w tvn24. Dla mnie czyz jest najwiĂŞksza "gwiazdÂą" TVP3
- Tylko ze ma olej w gÂłowie i nie pĂłjdzie do programu podporzÂądkowanemu PiS
Ja: - Ale jakoÂś nie mogĂŞ na niego ostatnio trafiĂŚ, co nie zmienia faktu, ze CzyÂżowi i tak daleko do osĂłb pokroju Pochanke, Olejnik, Rymanowski, Miecugow, Sekielski

Co dzisiaj siĂŞ okazuje?

Medialink pisze:Marek CzyÂż zostaÂł odsuniĂŞty od prowadzenia programĂłw publicystycznej ma ogĂłlnopolskiej antenie TVP3. Nasze informacje potwierdziÂła Aneta Wrona, rzecznik prasowy TVP, ktĂłra wyjaÂśnia nam, Âże TrĂłjka chce dopuÂściĂŚ na antenĂŞ mÂłodych dziennikarzy.
Marek CzyÂż nie rozstaje siĂŞ jednak z TelewizjÂą PolskÂą. Dziennikarz nadal bĂŞdzie pracowaÂł w katowickim oddziale TVP. Nie pojawi siĂŞ natomiast w roli prowadzÂącego programy publicystycznego na ogĂłlnopolskiej antenie TVP3. – Jest to decyzja moich szefĂłw. Przyjmuje jÂą z przykroÂściÂą – mĂłwi nam Marek CzyÂż.

– To decyzja polityczna – komentuje jeden z pracownikĂłw publicznej telewizji. Inne sÂą wyjaÂśnienia rzecznika prasowego TVP. Aneta Wrona tÂłumaczy nam, Âże publiczna telewizja chce dopuÂściĂŚ na antenĂŞ mÂłodych dziennikarzy. Do grona osĂłb prowadzÂących programy publicystyczne na ogĂłlnopolskiej antenie TVP3 majÂą do³¹czyĂŚ Jacek CholewiĂąski i Maciej Zdziarski.

Marek CzyÂż odnosi siĂŞ takÂże do uzasadnienia rzecznika prasowego TVP. – JeÂśli pani Aneta Wrona tÂłumaczy to chĂŞciÂą dopuszczenia na antenĂŞ mÂłodych dziennikarzy to nie za wiele wie o funkcjonowaniu telewizji. W publicystyce wiek i doÂświadczenie ma znaczenie – komentuje CzyÂż.

– Pusty Âśmiech ogarnia czÂłowieka, jak sÂłyszy takie uzasadnienie – mĂłwi nam Kamil Durczok, dziennikarz TVN, dawniej zwiÂązany z TVP. – To jest szczyt arogancji i bezczelnoÂści, jaki prezentuje obecna wÂładza publicznej telewizji – dodaje.

WedÂług naszego rozmĂłwcy, proszÂącego o anonimowoœÌ, problemy Marka CzyÂża rozpoczĂŞÂły siĂŞ w czerwcu br. po programie, ktĂłrego goÂściem byÂł Antoni Macierewicz. MiaÂł on wĂłwczas powiedzieĂŚ po zakoĂączeniu rozmowy do dziennikarza: „Nie spodziewaÂłem siĂŞ takich pytaĂą od dziennikarza TVP”. PóŸniej CzyÂż udaÂł siĂŞ na dwutygodniowy urlop, a nastĂŞpnie jego szefowie mieli powiedzieĂŚ swoim wspó³pracownikom, Âże CzyÂż musi odejœÌ.
Aneta Wrona regularnie siĂŞ kompromituje. Jeszcze parĂŞ dni temu przekonywaÂła, Âże Kammel jest w Niemczech i lada moment zacznie treningi do "TaĂąca na lodzie" w TVP2, podczas gdy Kammel trenowaÂł juÂż, ale do "TaĂąca z gwiazdami".

No ale twierdzenie, Âże CzyÂż zostaÂł wyrzucony dlatego, Âże jest za stary jest szczytem chamstwa, bezczelnoÂści, arogancji, prostactwa. To co reprezentuje sobÂą w tym momencie Telewizja Polska jest wysoce ÂżaÂłosne. Nie moÂżna obwiniaĂŚ Wrony za to, Âże CzyÂż zostaÂł wyrzucony. Po prostu nastĂŞpny po Marcinie LeÂśkiewiczu, Dorocie Gawryluk i czoÂłowych reporterach "WiadomoÂści" niewygodny. No ale sposĂłb tÂłumaczenia... To jest niesÂłychane. Na poziomie niedawnej afery z Targalskim w Polskim Radiu.

W tym momencie w 100% zgadzam siĂŞ ze sÂłowami Kamila Durczoka. Raz jeszcze je przytoczĂŞ. Pusty Âśmiech ogarnia czÂłowieka (...) To jest szczyt arogancji i bezczelnoÂści, jaki prezentuje obecna wÂładza publicznej telewizji. Niedawno w wywiadach podkreÂśliÂł, Âże o TVP bĂŞdzie wypowiadaÂł siĂŞ albo dobrze albo wcale. Ale przegiĂŞli.

Z tego co wiem, CzyÂż jest przyjacielem Durczoka. Czy zobaczymy go w TVN24? Nie wiem? MoÂże. WidzĂŞ go w "Skanerze politycznym", moÂże teÂż byĂŚ reporterem w sejmie i w Katowicach rzecz jasna.

Aczkolwiek - raz jeszcze podkreÂślĂŞ - to jest dla mnie nie sÂłychane. SposĂłb tÂłumaczenia siĂŞ z tego co siĂŞ dzieje. I samo to co siĂŞ dzieje.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Kajetan pisze:Nie wiem jak (nie)znoœny bêdzie obyczajowy "Ja Wam poka¿ê!" - w ka¿dym razie film kinowy (Wolszczak, Del¹g, Pilaszewska) by³ tak s³aby, nudny, w ogóle bez-sensu, ¿e nie wiem jak fabu³ê bestselleru Grocholi chc¹ "roz³o¿yÌ" na 8-10 odcinków
Hmm, tê œmieszn¹ (i tak¹ kompletnie na si³ê) historiê roz³o¿ono ostatecznie na 13 odcinków.. Swoje zdanie o umiarkowanym sukcesie "Ja Wam poka¿ê" (nie chcê pisaÌ o pora¿ce, bo z gustami polskich widzów siê nie dyskutuje) zatem podtrzymujê, tym bardziej, ¿e:
1) 1 odcinek wyemitowany zostanie w niedzielê, 2 wrze¶nia, jeszcze oko³o 20:20 (dlaczego "jeszcze" - o tym za chwilê), i zmierzy siê z miêdzy innymi "Gor±czk± Niedzielnej Nocy" Sopot Festival 2007 TVN (prawdopodobnie pokazywanego od 19:30) i Wielkim Turniejem Kabaretowym (20:10) oraz "Hitami na czasie" DWÓJKI (21:05 , 21:50). St±d ¶miem twierdziæ, ¿e dyskotekowe hity muzycznej imprezy stacji Piotra Waltera bêd± liderem, b±d¼ vice-l. wieczoru.
2) Epizod numer 2 nadany bêdzie tydzieù póŸniej o.. 20:50 - powód? Siatkówka transmitowana od 17:50 przesunie i "Wiadomoœci" (z 19:30 na 20:10!) i pierwsze wydanie HITU TEJ JESIENI Jedynki "Przebojow¹ noc" (emisja wówczas od 21:40) :!: Gwiazdy: aktorzy, artyœci estrady, dziennikarze i politycy na parkiecie "Taùca z gwiazdami" pojawi¹ siê ju¿ o 20. Jakikolwiek (dalszy) komentarz jest tu chyba zbêdny.
3) ...
Kajetan pisze:TVP2: Z najwiĂŞkszÂą szansÂą na zwyciĂŞstwo (ale nie pierwsze miejsce w rankingach) , moim zdaniem.
Hmm, bĂŞdĂŞ jednak bardziej ostroÂżny w mojej opinii.
Mianowicie: bajzlu jaki panuje w ramĂłwce telewizyjnej "DwĂłjki" na jesieĂą nie znajdziemy ani w TVP1, Polsacie czy TVN (stacja kontynuowanej ramĂłwki i godzin emisji!) :devil:
SÂłowo "bajzel" dosyĂŚ trafnie okreÂśla bowiem pory nadawania "Panoramy", ktĂłrej wieczorna odsÂłona od wrzeÂśnia bĂŞdzie ukazywaÂła siĂŞ "codziennie inaczej" (Marcinie ;) ):
1) Od poniedziaÂłku do czwartku - o 21:30 - potrwa 20 minut.
2) 20 minut to czas trwania takÂże wydaĂą sobotnich i niedzielnych dziennika publicznego drugiego kanaÂłu, jednak kolejno (w sobotĂŞ) o 21:00 (przynajmniej 8 wrzeÂśnia) i 23:05 (tu siĂŞ nic nie zmieni) :roll:
3) W piÂątki o 21:30 zobaczymy tylko FLESZ najwaÂżniejszych wydarzeĂą dnia, tak aby finaÂł "Gwiazd taĂączÂących na lodzie" odbyÂł siĂŞ o 21:50 (w pozostaÂłe dni powszednie pozycje po "Panoramie" rozpoczynajÂą sie o 22:05)
Kaput? :lol:

W ogóle show "Gwiazdy taùcz¹ na lodzie" wystartuje stosunkowo póŸno, bo dopiero 28 wrzeœnia. Tote¿ sukces programu nie musi byÌ tak du¿y jakiego siê zapewne w TVP kierownictwo (i nie tylko) spodziewa.. "Jak Oni œpiewaj¹" i "Taniec z gwiazdami" w ci¹gu kilkunastu dni (kwestia 1-2 tygodni) zdobêd¹ swoje grona sympatyków :uhh:
Z ciekawostek ramĂłwkowych TVP:
TVP1:
1) "Klan" i "PlebaniĂŞ" ÂśledziĂŚ bĂŞdzie moÂżna 5 razy w tygodniu (dotychczas 4, poza piÂątkiem)
2) Trzeci sezon "Lost: Zagubionych" po raz pierwszy "obejrzymy" w czwartek, 6 wrzeÂśnia (20:20 i 21:10)
TVP2:
1) "Barwy szczĂŞÂścia" ÂŁepkowskiej nie zadebiutujÂą na wizji w pierwszym "jesiennym" tygodniu
2) Czwartkowe filmy poczÂątkowo prezentowane bĂŞdÂą od 19:40 :o

TERAZ sceptyczniej podchodzĂŞ do triumfu TVP zbliÂżajÂącej siĂŞ (coraz szybiej) jesieni.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Kampania reklamowa TVP jest du¿o mniejsza ni¿ TVN i Polsatu. Na ulicach s¹ g³ównie billboardy reklamuj¹ce "Przebojow¹ noc" i serial sensacyjny z Ma³aszyùskim (nie pamiêtam nazwy). Spotów radiowych nie ma w ogóle.
Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Otóz jesteœ w b³êdzie. Jeœli chodzi o outdoor to w Szczecinie ewidentnie najwiêcej jest Polsatu i TVP, wczoraj mia³em w¹tpliw¹ przeyjemnoœÌ objechania swojego miasta ca³ego ze dwa razy (wielkie cotygodniowe rodzinne zakupy) oto relacja..

Ogromna jest kampania promujÂąca "EkipĂŞ" i "Tajemnice twierdze szyfrĂłw" billboardĂłw jest naprawde bardzo bardzo duÂżo..

takÂże sporo jest plakatĂłw "Tylko miÂłoÂści" "Jak ONI ÂśpiewajÂą" i "Dnia kangura" oraz "Przebojowej nocy" "Ja wam pokaÂże"

sporo takÂże "Big brothera"

i UWAGA!!!!!!! jeden billboard promujÂący serial "TwarzÂą w twarz"
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ja napisaÂłem jak jest w Warszawie, a nie w caÂłej Polsce.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

haha a w tarnowie NIC :D
TVN innowacja i nowoczesność...
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

Musze powiedzieĂŚ ze jeÂżeli chodzi o kampanii bilbordowÂą to we WrocÂławiu z pewnoscia przoduje Polsat, nastĂŞpnie TVP, a TVNu prawie nie widuje...
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Kajetan pisze:SÂłowo "bajzel" dosyĂŚ trafnie okreÂśla bowiem pory nadawania "Panoramy", ktĂłrej wieczorna odsÂłona od wrzeÂśnia bĂŞdzie ukazywaÂła siĂŞ "codziennie inaczej"
Informacja potwierdzona juÂż od dni kilku, jednakÂże nigdzie niepublikowana zdaje siĂŞ - piÂątkowa "Panorama" ukazywaÂła siĂŞ bĂŞdzie juÂż nie o 21:30 w kilkuminutowym zaledwie fleszu, a "peÂłnym", trwajÂącym minut 20 wydaniu o 22:20 po "Gwiazdach taĂączÂących na lodzie" - przynajmniej w piÂątek, 28 wrzeÂśnia. Do tego czasu poza 14 wrzeÂśnia (z powodu transmisji sportowej transmitowanej od 19:50) na dziennik TVP2 trafiĂŚ (to chyba dobre okreÂślenie :devil: ) moÂżna o godz. 21:30 od poniedziaÂłku do czwartku, jak rĂłwnieÂż w soboty.
Zmiana w "sposobie" emisji (bez dzielenia jakÂąkolwiek innÂą audycjÂą) taneczno-lodowemu show "DwĂłjki" prĂŞdzej pomoÂże niÂż zaszkodzi.

To nie jed(y)na korekta ramĂłwki TVP2 - konkurujÂące od pewnego czasu z "DzieĂą Dobry TVN" "ÂŚniadanie z DwĂłjkÂą" (finalnie pod nazwÂą "Pytanie na Âśniadanie") w soboty pokazywane bĂŞdzie juÂż od 8:30, start w najbliÂższÂą sobotĂŞ :arrow:

Warto odnotowaĂŚ teÂż fakt przeniesienia serialu "Dwie strony medalu" z "Jedynki" na antenĂŞ drugÂą telewizji publicznej. I to w ostatniej chwili, TV-guide'y podajÂą bowiem emisjĂŞ "Codziennej 2 m. 3" w poniedziaÂłki i "ÂŚwiĂŞtej wojny" we wtorki o godz. 19:00 (wiadomoÂści jeÂśli chodzi o ten, trwajÂący tydzieĂą), w rzeczywistoÂści wczoraj i przedwczoraj w czasie chociaÂżby "FaktĂłw", "WydarzeĂą" i "Wieczorynki" wyÂświetlono 2 epizody produkcji zrealizowanej dla TVP1 (na tej wizji wstĂŞpnie od wrzeÂśnia w "podwĂłjnej odsÂłonie" prezentowana miaÂła byĂŚ w piÂątki, o 15:10) 8)
POpieram pisze:Kampania reklamowa TVP jest duÂżo mniejsza niÂż TVN i Polsatu.
W "moim" Bytomiu, tylko w drodze do szkoÂły mam okazjĂŞ oglÂądaĂŚ conajmniej 5 bilboardĂłw "TwarzÂą w twarz" i 2 promujÂące najwiĂŞksze taneczne widowisko tej jesieni "YOU CAN DANCE". ZajawkĂŞ tego drugiego sÂłyszaÂłem ponadto ostatnio na jednym z chorzowskich przystankĂłw tramwajowych :lol:
Jeœli chodzi o Polsat i Bytom (wci¹¿ trasa moje miejsce zamieszkania - LO) - 2 , 3 bilboardy "Ekipy", jeden "Dnia kangura". Czêsto widaÌ "Tajemnicê twierdzê szyfrów", ale to produkt Telewizji Polskiej.
mks pisze:i UWAGA!!!!!!! jeden billboard promujÂący serial "TwarzÂą w twarz"
ZdziwiÂłbym siĂŞ gdybyÂś zobaczyÂł ich na przykÂład 10 ;)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

ZnaleŸli nowych prowadz¹cych do programu "Podró¿e z ¿artem". Bêd¹ to... Beata Pawlikowska i Krzysztof Skiba :D. We wrzeœniu jeszcze odcinki z duetem Prokop-Wellman. Œmiesznie bêdzie ogl¹daÌ ich w dwóch konkurencyjnych stacjach :D Nowi prowadz¹cy od paŸdziernika :D.


ArtykuÂł z dziennika: http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=59326
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ciekawe czy pawlikowska dogada sie ze skiba, ale ona taki rezolutny chlopak to pewnie beata go polubi, tylko zeby on jej nie przerywal jak ona bedzie cos siekawgo opowiadac:P
TVN innowacja i nowoczesność...
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Serwis TV - program rozrywkowy w TVP1

Post autor: michal641 »

Serwis TV - nowy program rozrywkowy emitowany od 8 wrzeœnia tu¿ przed wieczorynk¹ w TVP1. Podrabiaj¹ tam ró¿ne programy z ró¿nych stacji. Najbardziej zdziwi³o mnie, ¿e w TVp o takiej porze mo¿emy zobaczyÌ np. relacjê z TV przeTRWAM, by³a te¿ kropka nad pi z Monik¹ olejnik oraz kwaœniewsk¹ i Gilowsk¹, magazyn Nie do wiary i relacja sportowa z Polsatu.

Ciekawie siĂŞ zapowiada, aczkolwiek niektĂłrzy aktorzy parodiujÂący znane postacie nie byli dobrze dobrani (np. Zyta Gilowska). takiego programu brakuje mi wÂłasnie w TVN - kiedyÂś Szymon majewski "robiÂł" kilka programĂłw, ale na tym siĂŞ skoĂączyÂło.


SwojÂą drogÂą... ciekawe jak dÂługo program o takim charakterze przetrwa na tym kanale...


>> LINK << Pierwszy odcinek w ITVP.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość