[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

nie nie uzalezniam jakosci programu od ogladalnosci. jakos nie przypominam sobie zebym cos takiego mowil...

To przykre, Âże masz problemy z pamiĂŞciÂą. Czas poĂŚwiczyĂŚ szare komĂłrki, jeÂśli nie pamiĂŞtasz o tym, co dziÂś pisaÂłeÂś. Ale ja ci przypomnĂŞ.
dla mnie program jest dobry gdy oglada go 3mln, bardzo dobry jakies 4 mln. a hitem staje sie gdy osiagnie ogladalnosc od 5.5 do 7mln. a hitem zupelnym jest od 8 - 10mln (np final 1 edycji BB)

SformuÂłowania typu 'dobry', czy 'bardzo dobry' to nic innego jak okreÂślenia jakoÂści.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

zle sie wyrazilem piszac "uwazam ze program jest dobry" odpowiedzialem po prostu na pytanie jaka wg mnie jest imponujaca ogladalnosc programu, ktore zagal mi pawell. powinienem napisac "uwazam ze ogladalnosc jest imponujaca gdy oglada go..."
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JeÂśli "SzkÂło kontaktowe" ma mln widzĂłw, to nie jest dobry pod wzglĂŞdem widowni? GratulujĂŞ super rozumowania, naprawdĂŞ Âświetna sprawa. :uhh:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

mowilem o programach w telewizji ogolnodostepnej do ktorej dostep ma duza wiekszosc polakow. tvn24 to calkiem inna sprawa bo nie jest to telewizja ogolnodostepna. to jakis test jest moze?

[ Dodano: Sro Wrz 05, 2007 6:48 pm ]
Ale po waszych zarzutach postanowi³em dok³adnie przestudiowaÌ regulamin You can dance. Wychodzi na to, ¿e w ka¿dym z 8 programów na ¿ywo jurorzy bêd¹ typowaÌ do odpadniecia 2 osoby - mê¿czyznê i kobietê. Ale nie bêd¹ mieli ¿adnego wp³ywu na to, kto odpadnie z programu. To widzowie bêd¹ g³osowaÌ, kto ma odpaœÌ. I to 2 osoby odpadn¹ z programu. By³em niedoinformowany - przyznajê. Myœlê, ¿e znam ju¿ dok³adnie zasady programu. Z dalszymi ocenami wstrzymam siê do zakoùczenia emisji pierwszego odcinka.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:D w niczym mnie program nie zaskakuje. DokÂładnie Idol dla tancerzy choĂŚ Kinga swojÂą postaciÂą rozÂświetla ten program. Program jak mĂłwiĂŞ - nic nowego, nic nadzwyczajnie piĂŞknego. Gdyby nie Kinga to ... . :D
ZIMA
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Program jest nawet niezÂły. Ale ja rĂłwnieÂż widzĂŞ wiele podobieĂąstw do Idola. Najbardziej z Idolem kojarzÂą mi siĂŞ te naklejki z numerami. Z niecierpliwoÂściÂą czekam na program na Âżywo. Bardzo podoba mi siĂŞ Jury.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Fajny ten program. Kinga prowadzi dobrze, choĂŚ nie ma jej zbyt duÂżo... jedynie co rzuca siĂŞ w oczy to rzeczywiÂście duÂże podobieĂąstwo do "Idola", mĂłj tata myÂślaÂł, Âże nowy "Idol". KurczĂŞ, chÂłopak od electro jest genialny! Ale nie o tym... Gratulacje, nie chcĂŞ myÂśleĂŚ, co siĂŞ stanie, jak ruszy prawdziwe show!
Dodano: MichaÂł PirĂłg ma zabĂłjczy Âśmiech.
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

Kuba pisze:Dodano: MichaÂł PirĂłg ma zabĂłjczy Âśmiech.
To jest ich taki Kuba WojewĂłdzki ;)
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Âświetny program, kingra bardzo ciekawie prowadzi, castingi pokazane interesujÂąco, w kazdym razie nie jest nudno
TVN innowacja i nowoczesność...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Jestem pod absolutnym wraÂżeniem! :D Dynamika programu, genialnie dobrane jury, ciekawie zmontowane ujĂŞcia, komentarze Kingi, wszystko to na 6 z plusem! Nawet nie wiedziaÂłam kiedy mi godzina minĂŞÂła. I brawa takÂże dla uczestnikĂłw, pojawiÂło siĂŞ wiele osĂłb z duÂżym talentem. NajwiĂŞksze wraÂżenie zrobiÂł na mnie ten chÂłopak co najpierw z bratem taĂączyÂł, ale niestety brat za stary, tak wiĂŞc potem sam pokazywaÂł co potrafi, a potrafi spooooro, juÂż jest moim idolem! :D
Pomimo podobnej formuÂły do Idola, You Can Dance zrobiono jednak o klasĂŞ wyÂżej- takie moje zdanie!
Glebacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 13 maja 2007, 13:47

Super!

Post autor: Glebacz »

Genialny program! BĂŞdĂŞ oglÂądaÂł kaÂżdy odcinek. Pierwszy odcinek genialny! Ciekawe3 ile bĂŞdzie odcinkĂłw. Z tych wyborĂłw caÂłej 50 myÂślĂŞ, Âże ... dzisiaj wybrali chyba z 5 osĂłb. WiĂŞc moÂże w 8 odcinkach siĂŞ wyrobiÂą. Potem z tej 50 zrobiĂŚ 16 osĂłb to chyba myÂślĂŞ, Âże z 10 5 odcinkĂłw. No i jak zostanie ta 16 to co tydzieĂą jeden odpada? Jak tak to myÂślĂŞ, ze w finale bĂŞdÂą 3 osoby. No to trochĂŞ tego bĂŞdzie ;d
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Fajnie oglÂądaÂło siĂŞ ten program. Kinga bardzo fajnie prowadziÂła i komentowaÂła. Czy dynamiczny? Program jest dynamiczny, ale jakoÂś mi to nie leÂży, bo co mi z serii jakichÂś popisĂłw bez sÂłowa komentarza? Program praktycznie taki sam, jak Idol (przynajmniej jeÂśli chodzi o castingi, potem bĂŞdzie juÂż pewnie nieco inaczej). Trudno mi sobie jednak wyobraziĂŚ, Âże przez najbliÂższe kilka tygodni bĂŞda podobne relacje z castingĂłw. No i jeÂśli chodzi o dzisiejszych tancerzy, najbardziej podobaÂła mi siĂŞ ta para, ktĂłra wspĂłlnie siĂŞ dostaÂła do ParyÂża :).
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Super!

Post autor: pawell »

Glebacz pisze:Ciekawe3 ile bĂŞdzie odcinkĂłw.
5 - relacje z castingĂłw/ParyÂża + 8 na Âżywo = 13

popieram w 100% NikĂŞ. Po prostu rewelacja. Nie byÂło ani chwili Âżeby byÂło coÂś nieciekawego, nudnego. Realizacja na najwyÂższym poziomie (a ktoÂś na Mastiff narzekaÂł), super taĂące i Kinga bardzo dobrze prowadzi wiĂŞc siĂŞ pomyliÂłem na poczÂątku piszÂąc, Âże siĂŞ do tego nie nadaje. Jest wrĂŞcz przeciwnie. :D AÂż szkoda, Âże tylko raz w tygodniu...
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Nie wierze co czytam.. mam w¹tpliwosci czy my ogl¹daliœmy ten sam program.. przecie¿ to by³a marna wersja polsatowskiego Idola tylko, zê œpiew przemieniono na taniec. Program mnie zirytowa³.. te ich taùce.. niektórzy taùczyli dobrze, a niektórzy gieli sie jak pod pr¹dem.. Komisja przeciêtna.. brak zgrania jak np. w przypadku Taùca z gwiazdami czy Idola.. teraz odniosê sie do Niki która napsia³a, ze ten ch³opak taùcz¹cy zosta³ jej idolem. Przepraszam, ale myœla³em, ze jestescie troche wy¿ej w klasyfikacji osób znaj¹cych telewizje.. odwali³ taniec i kilka rzewnych s³ówek do kamery typu.. by³em biedny, tata mnie bi³ i sypia³em po piwnicach.. wspólczuje, ale taneczny show to raczej nie miejsce na sentymenty tego typu. Tym razem to TVN zer¿n¹³ Polsatowi Idola, i to w prawie ka¿dym szczegó³e..
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

mks pisze:Nie wierze co czytam.. mam w¹tpliwosci czy my ogl¹daliœmy ten sam program.. przecie¿ to by³a marna wersja polsatowskiego Idola tylko, zê œpiew przemieniono na taniec. Program mnie zirytowa³.. te ich taùce.. niektórzy taùczyli dobrze, a niektórzy gieli sie jak pod pr¹dem.. Komisja przeciêtna.. brak zgrania jak np. w przypadku Taùca z gwiazdami czy Idola.. teraz odniosê sie do Niki która napsia³a, ze ten ch³opak taùcz¹cy zosta³ jej idolem. Przepraszam, ale myœla³em, ze jestescie troche wy¿ej w klasyfikacji osób znaj¹cych telewizje.. odwali³ taniec i kilka rzewnych s³ówek do kamery typu.. by³em biedny, tata mnie bi³ i sypia³em po piwnicach.. wspólczuje, ale taneczny show to raczej nie miejsce na sentymenty tego typu. Tym razem to TVN zer¿n¹³ Polsatowi Idola, i to w prawie ka¿dym szczegó³e..
jesli nawet "zer¿n¹³" t mogl sobie na to pozwoliÌ, bo ile to polsat œci¹gn¹³ programów od tvn-u??

co do chlopaka to goÂściu miaÂł odwagĂŞ to powiedzieĂŚ i szacunek dla niego za to, bo nie kaÂżdy ma odwage powiedzieĂŚ cos takiego w tv
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości