Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Jasne, Âże nic mi do tego.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Moim zdaniem Fakty dla p. Justyny sÂą zbyt niskim progiem, kobieta siĂŞ tutaj zmarnuje! PrzecieÂż to widaĂŚ, Âże te 25 minut to dla niej rodzaj klaustrofobicznej klatki!
Rzuca siĂŞ na tym biednym krzeÂśle, jakby w przeszÂłoÂści doÂświadczyÂła ,,ciĂŞÂżkiej rĂŞki jakiegoÂś faceta’’ – chodzi mi o te nerwowe odskoki i uniki jak na ringu! To rozprasza! No i to zjadanie koĂącĂłwek – to teÂż do korekty!
I ten zajebisty uÂśmiech (czy jak to tam nazwaĂŚ) muszĂŞ sobie nagraĂŚ (mam ca³¹ kolekcjĂŞ filmĂłw z serii ,,Gremliny’’, i ten uÂśmiech bĂŞdzie jej dopeÂłnieniem! ).
moja opinia oczywiscie tez nie bĂŞdzie obiektywna bo prawda jedyna i sÂłuszna naleÂży oczywiscie do piewcĂłw talentu J.P ale powiem "masz racjĂŞ" !!!
A i tupetem kobitka moÂże siĂŞ pochwaliĂŚ, mĂłwi o uczciwoÂści politykĂłw, kiedy sama ma tyle za uszami i na koniec Âśmie jeszcze wyraziĂŚ nieobiektywny sÂąd o oczekiwaniach na ,,prezydenta nie-polityka’’!
(trudno jednoznacznie stwierdziÌ, czy chodzi³o jej o Lisa czy Kwaœniewsk¹?) Przecie¿ tym stwierdzeniem podwa¿y³a pani, pani Justyno, uczciwoœÌ naszego mêdrca narodowego Aleksandra K., i w ogóle tej niewielkiej czêœci porz¹dnych polityków!
a tu siĂŞ nie zgodzĂŞ tu nie byÂło mowy o Joli K bo
1.za krzywe spojrzenie na prezydentowÂą nawet wasza kochana Justysia wyleciaÂła by z hukiem z tvn-u
2.Jola K wycofaÂła siĂŞ z wyborĂłw a Lees nie !!!

aaaa jej tupet nie zna granic wczoraj mĂłwiÂła o uczciwoÂści sĂŞdziĂłw
Justyno-pani juÂż dziĂŞkujemy. Nowa krĂłlowa obÂłudy i kabotynek BRAVO !!!

Nie zaÂłatwiÂł jej miejsca w Fucktach PieczyĂąski ???? no jasne i to dlatego przez tak dÂługi czas jej tam nie byÂło.Po prostu kaÂżdy normalny czÂłowiek po jej wystĂŞpach goÂścinnych 11.09 nie daÂł by jej prowadziĂŚ nawet telewizji sniadaniowej

Co nie zmienia faktu ze dziennikarkÂą politycznÂą jest ÂświetnÂą i w tvn 24 w wywiadach byÂła rewelacyjna i tam powinna byÂła zsotaĂŚ

W media link napisali ze Anita odeszÂła z FucktĂłw - i to jest wÂłasnie jedyna obiektywna prawda w wykonaniu wielbicieli Justysi...
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Szkoda, Âże nie zobaczymy jej juÂż w Magazynie.Tam byÂła rewelacyjna i to Ona wyrobiÂła wizytĂłwke tego progrmu.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To ona ma prowadziĂŚ fakty 5 razy w tygodniu przez 365 dni w roku. :?: :?: :?:
Jak tak bêdzie to ju¿ nigdy nie w³¹cze telewizora na godz.19.00(ju¿ od kilku dni tak nie w³¹czam i ogl¹dam "wiadomoœci" i tvn24)

Czy ich powaliÂło. Niech wraca do magazynu 24 godziny a nie z faktĂłw bĂŞdzie robiÂła caÂłkowite dno i bĂŞdzie je traktowaÂła jako miejsce swoich politycznych rozgrywek i udawadniania swych bardzo wÂątpliwych mÂądroÂści. :twisted: :twisted: :twisted:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

[quote="kamuii"]Bravo pani Pochanke wedÂług mnie swojÂą wypowiedziÂą o Tomku przeszÂła pani wszelkie moÂżliwe granice zÂłoÂśliwoÂści mogÂła byÂś zastÂąpiĂŚ KaziĂŞ w NajsÂłabszym ogniwie.

Czy to byÂło zÂłoÂśliwe?Przeciwnie!!!!!!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

MoÂże na zmiane co tydz z Marcinem lub Rymanem. Jeden tydzieĂą Ona a nastĂŞpny zmiennik i Ona do Magazynu. Ale jak wtedy wyhamuje machanie rĂŞkami.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A czy aby na pewno to byÂło do Lisa :?:

Nie wiecie, a oceniacie. RĂłwnie dobrze mogÂła to o Joli powiedziec o ktĂłrej ostatnio tak gÂłoÂśno. :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Racja.
Ale to byÂło w Faktach, a Ona prowadziÂła je Po Raz Pierwszy.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No i... :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

i.....mĂłwiÂła o Lisie, bo to jego dziecko ona prowadziÂła.........
CiĂŞzko z mysleniem?
:roll:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie czê¿ko tylko, ze ja nie spekuluje. Skoro nie ma pewnoœci to lepiej nie wyci¹gaÌ bezsensownych wniosków. W tych s³owach Pochanke mog³a mieÌ na myœli ró¿ne osoby...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tylko i wy³¹cznie Tomka Lisa. Naprawdê aro jak myœlisz inaczej to jesteœ bardzo naiwny i strasznie w niej zaœlepiony.
Tylko Tomek nie wycofaaÂł siĂŞ z kandydowania na urzÂąd prezydenta. KwaÂśniewska wycofaÂła siĂŞ juÂż dawno a poza tym w tvn-nie nie mĂłwi siĂŞ nic zÂłego na kwaÂśniewskÂą bo jest to zakazane i mogÂła nawewt ona byĂŚ za to opieprzona.(Fundacja razem z paniÂą walter i wielkie wpÂływy pani kwaÂśniewskiej.)
Chcia³a podkreœliÌ te¿ swoj¹ wy¿szoœÌ i powiedzieÌ przez to, ¿e Tomka ju¿ nie ma ale ja jestem i bêde go zastêpowaÌ. :twisted: :twisted: :twisted:

To nie s¹ bezsensowne spekulacje tylko dobra interpretacja s³ów pani pochanke. Ludzie którzy interesuj¹ siê ¿yciem politycznym w tym kraju(ja siê do nich zaliczam) powinni to zrozumieÌ i jej s³owa dla wszystkich powinny byÌ jasne.

O pani KwaÂśniewskiej jest teraz gÂłoÂśno z innych powodĂłw a nie wÂłaÂśnie z tych. Definitywnie skoĂączyÂła z myÂśleniem o prezydenturze gdzieÂś ok.28 kwietnia(pamiĂŞtam bo dyÂżur miaÂła wtedy Anitka) i caÂła prasa skoĂączyÂła juÂż spekulowaĂŚ o jej kandydaturze.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ona czasami macha tymi Âłapami jak pewne panie w pewnym miejscu. :twisted: :twisted: :twisted:
Curzon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:48
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Curzon »

A ja po dzisiejszych Faktach przestalem lubic pania Pochanke :!: :?
Nie podoba mi sie jej styl prowadzenia: ton wypowiedzi, formulowane zdania, rozne komentarze, te ruchy glowa, mimika... po prostu ona mi tam nie pasuje :x Niech dadza Anitke z powrotem ! :(
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

michos pisze:Ona czasami macha tymi Âłapami jak pewne panie w pewnym miejscu. :twisted: :twisted: :twisted:
No i niech sobie macha
A post user'a ArO jest nawet ciekawszy niÂż ten twĂłj poprzedni...
PowaÂżnie mĂłwiĂŞ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 10 gości