Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ÂŻadna gazeta sÂłowem nie wspomniaÂła o Anitce. WidaĂŚ, Âże te wszystkie maile nic nie daÂły. :cry: :cry: :cry:
Dzisiaj Anitka jest w poranku i widaĂŚ po niej jakiÂś chaos, nieuporzÂądkowanie i niepokĂłj.
Prowadzi dzisiaj tylko program przez 2,5h(6.30-9.10) bo teraz jest transmisja komisji Âśledczej. WidaĂŚ po jej grafiku, Âże dla stacji ona siĂŞ nie liczy i jest maÂło waÂżna.
Dalej nie mogê siê pogodziÌ ani do koùca zrozumieÌ decyzji tych baranów. Zniszczyli jej wszystko co do tej pory osi¹gnê³a i niech mi nikt nie mówi, ¿e specjalnie to zrobili aby podnieœÌ ogl¹dalnoœÌ tvn24 czy faktów bo s¹ to bzdury. Anitka jest spychana na coraz gorsze pory i ca³y czas ma coraz krótszy grafik. Odsuwana jest od najwa¿niejszych wydarzeù i od programów w których mog³aby zdobyÌ uznanie.

Anitka ktĂłra byÂła coraz lepsza i lepsza zostaÂła potraktowana jako najgorsza i jako najwiĂŞkszy ÂśmieĂŚ. :cry: :cry: :cry:
Zobaczycie, Âże jak tak dalej pĂłjdzie to Anitka dÂługo w tej stacji niw pociÂągnie. :cry: :cry: :cry:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.
Ciekawe w jakim stanie jest teraz Anitka i czy myÂśli nad poÂżegnaniem siĂŞ z tÂą stacjÂą. Ja na jej miejscu bym to zrobiÂł. SÂą granice lojalnoÂści dla stacji a tvn te granice przekroczyÂł. Ona zostaÂła bardziej upokorzona od lisa bo u lisa przynajmiej mieli powĂłd a tutaj to czysty nepotyzm.

Ja teraz siĂŞ bojĂŞ, Âże Anitka moÂże straciĂŚ motywacjĂŞ i chĂŞĂŚ do pracy i dawnej Anitki moÂżemy nigdy juÂż nie zobaczyĂŚ.
Ja myœlê ¿e ona jest jeszcze m³oda g³upia i dla niej lojalnoœÌ mo¿e okazaÌ siê wa¿niejsza ni¿ kariera.Te¿ s¹dzê ¿e mo¿emy dawnej Anity ju¿ nie zobaczyÌ ( na pewno nie w faktach popo³ódniowych)

2.Co do poranka to siê z tob¹ nie zgodzê ogl¹da³am od 7.00 rano i ucieszy³am siê na widok Anity by³a bardzo pogodna i widaÌ ze tam czuje siê jeszcze w miare u siebie i bezpiecznie.Fajnie rozmawia³a z Zubilewiczem i czêsto siê usmiecha³a.Niestety zrobi³am ten b³¹d ¿e uwierzy³a ¿e choÌ am Anitka jest bezpieczna wiêc maj¹c nadzieje na serwisy z Anitk¹ do 12.00 w³¹czy³am o 8.00 na "dobre i na z³e" jak wróci³am do tvn 24 to jeszcze Anitka chwile by³a a potem puœcili t¹ cholerê Piwnik.Oczywiœcie nie wspomne ju¿ o tym ¿e kiedyœ puszczali tylko kawa³ki posiedzen a tak to by³y normalnie serwisy.A tym razem siê to przed³ó¿y³o do 11.30 (przerwa)No ale nic to myœla³am,zobaczê jeszcze choÌ przez 30 min Anitê. Patrzê a tam Ziemiec,patrze na zegarek 11.30 z powrotem na ekran a tam dalej Ziemiec.Mam w zwi¹zu z tym pytanie czy ja siê mylê czy tylko Anitce skrócono dy¿ury ? Za to Kuligowska wczoraj i jêdrzejowska maj¹ popo³ódniowe wyd³ó¿one. No Anitko doceniaj¹ ciê w tej stacji nie ma to tamto !!!
3.W zwiÂązku z tym sÂą 2 wyjscia
a)tvn to skurwy.....ny do entej potĂŞgi i niszczÂą tÂą laskĂŞ gdzie tylko mogÂą
b) moÂże jednak Anitka sama chciaÂła mieĂŚ te dyÂżury ograniczone (mĂłwiĂŞ tylko o tvn 24) przecieÂż chyba aÂż tak jej nie nienawidzÂą ????

4.co do gazet to poczekajmy jeszcze moÂże zbierajÂą siÂły jeÂśli nie to ja napewno nie kupie juÂż faktu tak samo jak nie kupuje od Super hieny.
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Uczestniczymy po prostu w straszliwej zmowie milczenia – media potrafiÂą siĂŞ nawzajem chroniĂŚ i ÂżreĂŚ jak psy!
SprzecznoœÌ? Owszem! Ale to wszystko dla pieni¹dza! Rêka rêkê myje!

Anita byÂła w Poranku, wiĂŞc to oznacza, Âże nie bĂŞdzie jej dziÂś w popoÂłudniowych?
Cholera, kiedy oni w koĂącu zamierzajÂą siĂŞ posÂłuÂżyĂŚ AnitÂą dla wzrostu oglÂądalnoÂści w okolicach 17-stej?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To jest wszytko wymierzone przeciwko Anitce i napewno ona nie chciaÂła mieĂŚ skrĂłconego dyÂżuru tylko specjalnie to wszytko zrobili. Od tej chwili trwa zmasowany atak na AnitkĂŞ i chcÂą jÂą zniszczyĂŚ.
a)tvn to skurwy.....ny do entej potĂŞgi i niszczÂą tÂą laskĂŞ gdzie tylko mogÂą
tylko ten wariant jest moÂżliwy.
b) moÂże jednak Anitka sama chciaÂła mieĂŚ te dyÂżury ograniczone (mĂłwiĂŞ tylko o tvn 24) przecieÂż chyba aÂż tak jej nie nienawidzÂą ????
I tu siĂŞ mylisz kamuii. WÂłaÂśnie oni jÂą tam nienawidzÂą i chcÂą jÂą zniszczyĂŚ bo zagraÂża pochanke.
Cholera, kiedy oni w koĂącu zamierzajÂą siĂŞ posÂłuÂżyĂŚ AnitÂą dla wzrostu oglÂądalnoÂści w okolicach 17-stej?
Black nie zapominaj, Âże te fakty prowadzÂą 3 osoby i Anitka moÂże byĂŚ gĂłra 2 razy w tygodniu.

A pieczyĂąski mĂłwiÂł, ze Anitka bĂŞdzie prowadziÂła tylko serwisy i fakty popoÂłudniwe wiĂŞ o Âżadnym magazynie 24 godziny mowy byĂŚ nie moÂże.
Anitka tkwi teraz w gettcie serwisĂłw i oprĂłcz ich prowadzenia w tej stacji nic nie bĂŞdzie robiĂŚ :cry: :cry: :cry:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no tylko niech oni jej w koĂącu jakieÂś normalne i stabilne dyÂżury wyznaczÂą
jak to 5 dni w tyg fakty to Anitka 2 razy a Patrycja 3 ? hmm ciekawe...
To jest spisek i prĂłba zniszczenia jej kariery oni faktycznie chyba jej tam nienawidzÂą niech ona idzie do Polsatu albo nawet do TV TRWAM byle jak najdalej od tvn
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tylko jeszcze pytanie jest jedno. Czy oni t¹ nienawiœÌ okazuj¹ czy narazie ukrywaj¹ wszystko i udawaj¹, ¿e wszystko jest w porz¹dku. :?: :?: :?:
Dzisiejszy dzieĂą byÂł kolejnym dowodem na to, ze chcÂą jÂą wyaliĂŚ ze swej stacji.

PS:zapomniaÂłaÂś kamuii, Âże jest jeszcze JĂŞdrzejowska. :twisted: :twisted: :twisted:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a to ona teÂż w tych Fucktach bierze udziaÂł ??????
nie no to ja ci podam zaraz grafik Patrycja 2 JĂŞdrzejowska 2 Anita 1 i nie inaczej zobaczycie

oni siedzÂącicho ÂżebyÂśmy i my siĂŞ zamkneli :)

ps.Michos i Blacky moÂże i wy poprzecie pomysÂł buntu w postach "na kaÂżdy temat" :) posty o WM powinien siĂŞ wam pomysÂł spodobaĂŚ :)
Android <3
Nati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 15 wrz 2004, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

MÂłoda gwiazda rozbita?

Post autor: Nati »

Witam, tak sobie Âśledze co sie dzieje na tym forum, w sumie to przeczytaÂłam caÂłe od deski do deski bo bardzo lubie postaĂŚ Anity Werner. Ja szanujĂŞ tĂŞ osobĂŞ za caÂłoksztaÂłt, czyli za to co robi, jak sie prezentuje, co SOBÂĄ reprezentuje (co byÂło widaĂŚ bardzo wyraÂźnie w programie "Mamy CiĂŞ") a jest bez wÂątpienia prowadzÂącÂą FaktĂłw profesjonalnÂą. Ostatnio niestety zostaÂła wykluczona z prowadzenia wiĂŞkszoÂści serwisĂłw informacyjnych, czego przyczyna jest nie do koĂąca znana. Mozna spekulowaĂŚ dlaczego podjĂŞto taka decyzjĂŞ, ale konkretne fakty nie zostaÂły dobitnie przestawione, jak to sie zazwyczaj w biznesie odbywa. WidzĂŞ jednak Âże tutaj kaÂżdy juz sobie daÂł odpowiedÂź na to, co staÂło siĂŞ z AnitÂą, wydaje mi sie Âże niektĂłre zdania tu przedstawione sÂą lekko przesadzone i przekierowane i wraz z nieÂświadomoÂściÂą piszÂących uderzajÂą prosto w panne Werner.
Jak Anitka zostanie w tvn to bĂŞdzie tam wegetowaĂŚ i nastÂąpi jej powolna ÂśmierĂŚ dziennkarska.
[/quote]Tylko wy potraficie byĂŚ tak okrutni i traktowaĂŚ czÂłowieka jak ostatniÂą szmate.

Nie rĂłbcie z niej jakiejÂś gÂłupiej mÂłodej niedoÂświadczonej dziewuchy. JeÂśli tak sie prezentuje jak sie prezentuje to widac Âże swĂłj rozum ma bo nawet po sposobie bycia moÂżna poznac jaki czÂłowiek jest. Ona nie da sobÂą tak manipulowaĂŚ!

Czy wy te¿ myslicie o sobie " m³ody/a i g³upi/a?? przeiciez ona nie jest dzieckiem! ma za soba pewne doœwiadczenia, mo¿e i jest lojalna i z³ego s³owa nie powie ale myœle ze w tej lojalnoœci jest metoda, ona nie zrobi z siebie ¿adnego popychad³a. Dziewczyna ma 27 lat, ma³y sukces za soba, ale jeszcze wiekszy przed sob¹! Takie ambitne osoby trudno zakopac pod ziemi¹ jesli coœ posz³o nie tak jak trzeba. Ona bêdzie próbowaÌ dalej innymi œcie¿kami. Mo¿e jeœli sama mówi, ¿e ³atwo wierzy ludziom i jest nieska¿ona œwiatem korupcji coœ j¹ to nauczy, ale na pewno nie pogr¹¿y! Nie skreœlajcie jej jakby prowadzenie faktów wieczornych by³o s¹dem ostatecznym nad osob¹, która tam pracuje!

Rozumiem, ¿e mo¿na sie przejmowac czyim¶ losem, ja jestem na filologii polskiej i tez mam osoby, które s± dla mnie wzorem do na¶ladowania. Taka osob± jest bezsprzecnie Anita Werner. Cenie sobie jej opanowanie, postawe, styl bycia, wiadomo ze nie jest taka, jaka sie byc wydaje, ale to nie znaczy ¿e jesli tylko pozoruje styl zimnej i niedostêpnej, ze nie ma w swoim charakterze tej iskry która podnosi j± i utrzymuje w trudnych chwilach, na pewno jest osob± siln± w sprawach zawodowych na pewno sie odnajdzie, przeciez nie jest pocz±tkujaca, nie tu to gdzie indziej bêdzie mo¿na z pewno¶ci± ogl±daæ jej poczynania. Zasz³a tak daleko to teraz na pewno sie nie podda, nawet jak jest osoba uleg³±, to mo¿e obiawiaæ sie to jako¶ w zyciu osobistym, ale w zawodowym..hm my¶le ¿e by³a gdzie by³a czyli w FAKTACH nie tylko z przypadku, ona z pewno¶ci± umie lawirowaæ i nie da sie juz drugi raz tak ³atwo WKRÊCIÆ :wink:

Nie rĂłbcie z Niej na tym forum jakiegoÂś przypadkowego czÂłowieka co przyszedÂł i odszedÂł bo jesli naprawde ja szanujecie to nie moÂżna tak myÂśleĂŚ, trzeba wierzyĂŚ Âże ona da rade, a nie tylko mĂłwiĂŚ Âże ja potraktowali tak a nie inaczej. Inteligentna kobieta dopnie swego i bedzie miaÂła to na co zasÂłuzyÂła. Ja przynajmniej wierze Âże jeÂśli nie zobacze jej w faktach, to gdzie indziej. A to Âże w TVNie panuje nepotyzm to juÂż inna sprawa, ale mysle Âże nie moÂżna mĂłwiĂŚ caÂłkowicie Âźle o tej stacji z powodu tylk otakiego Âże wrzucaja ze stoÂłkĂłw pewne osoby, po prostu oni nie wiedza co tracÂą. Jest to telewizja czysto komercyjnÂą stacjÂą i powinnoÂści wobec wiĂŞkszoÂści widzĂłw wypeÂłnia (programy, teleturnieje). Ja mimo wszytko Âżycze Anicie tego co ona by chciaÂła, bo w sumie kto wie czego ona chce (moÂże dziecko hihi :lol: ) no w kazdym bÂądz razie dobry dziennikarz nie koĂączy swojej kariery w wieku dwudziestu paru lat.

Co Bedzie zobaczymy a ja Âżycze powodzenia bez wiĂŞkszych sÂądĂłw na temat co zÂłe a co dobre.
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Witam serdecznie w w¹tku najwiêkszego fana. Po pierwszym poscie widzê, ¿e zanosi siê tu na bardzo ciekaw¹ dyskusje o Anitce i liczê na sta³¹ obecnoœÌ twoj¹ na forum.
Przeczyta³em twego posta bardzo dok³adnie i zrobi³ na mnie du¿e wra¿enie i w wiêkszoœci siê z nim zgadzam(o wiele wiêcej napisze w najbli¿szym czasie) i cieszê siê, ¿e przy³¹czy³aœ siê do naszego forum.
Ja g³êboko wierzê w Anitkê i wierzê w to, ¿e poka¿e wszystkim ile jest warta. Dla mnie Anitka jest najwiêkszym skarbem i najwiêkszym autorytetem w moim ¿yciu. Nigdy nie spotka³em tak intryguj¹cej, wyj¹tkowej kobiety która tak g³êboko wniknê³a w moj¹ œwiadomoœÌ i wp³ynê³a na to kim jestem.

Moje posty czĂŞsto miaÂły uwidoczniĂŚ podÂłe i nieludzkie zachowanie tvn-u a nie brak wiary w AnitkĂŞ. Ja w niÂą zawsze wierze i zawsze wierzyĂŚ bĂŞde i nikt ani nic tego nie zmieni.

PS:Anitka ma jeszcze 26 lat a nie 27 lat. UrodziÂła siĂŞ dokÂładnie 28 marca 1978 r. w ÂŁodzi.
Nati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 15 wrz 2004, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nati »

Ok w to Âże wiesz nawet jakie Anita ma rozmiary sie nie mieszam, bo ja w liczbach nigdy nie byÂłam dobra :D Nie bĂŞde z TobÂą rywalizowac w tym temacie tylko napisaÂłam tak na Âślepo :lol: z tego co sie orientuje to autorytet to jest ktoÂś kogo chce sie nasladowaĂŚ, kogo sie zna na tyle Âże moÂże zostaĂŚ czyims autorytetem :? a Ty jej na oczka zywe niewidziaÂłes wiĂŞc jak tammozesz powiedzieĂŚ, rozumiem Âże jestes jej fanem, ale sÂłowa sÂą NIE po to Âżeby ich naduÂżywaĂŚ i pisac tylko to, co moÂżna uznaĂŚ za sÂłuszne.. przynajmniej takie zdanie moje, ja kiedys miaÂłam taka osobĂŞ, ktĂłrej praktycznienie znaÂłam osobiscie tylko mogÂłam patrzec i mneiintrygowaÂło wszytko w niej a jak poznaÂłam..moje autorytety padÂły morda w piach jak to sie potocznie mĂłwi. Nie przypuszczam Âże teraz tez tak jest bo Anita jest osobÂą innego kalibru, ale sÂądzic po pozorach teÂż sie za bardzo nie powinno. No mimo wszytko Âżycze Ci ciÂągÂłej fascynacji :)
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MaÂła odkocznia od przykrych tematĂłw!
UÂśmiaÂłem siĂŞ po pachy, jak zobaczyÂłem to zdjĂŞcie i podpis umieszczony pod nim:
Anita Werner z mĂŞÂżem (!!!!!) Anita przepraszam ...., ale ten :wink: , ....
http://vipnews.pl/!__octopus_back/_sm_d ... 4_file.jpg

DosÂłownie mnie zszokowaÂło, to co znalazÂłem za forum gazety!

Albo to pomówienie, albo Anita wysz³a za m¹¿!? Ale afera! Kolejna! :lol: :shock:

CaÂła impreza dostĂŞpna pod tym adresem:

http://vipnews.pl/!__octopus_front/arti ... 14&fpage=2
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To jest pomyÂłka. W dzisiejszym fakcie jest fotka Anitki z podpisem "Anita Werner z narzeczonym".
Poza tym jakby Anitka wysz³a za m¹¿ to by³oby o tym g³oœno.
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

a niby co to za gwiazda zeby mialobyc o jej slubie glosno?
denis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 16:28

Post autor: denis »

Anita walcz o swoje
Nati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 15 wrz 2004, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nati »

toÂż serce nie sÂługa nieprawdaÂż :idea:
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości