Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

michos pisze:Tylko i wy³¹cznie Tomka Lisa. Naprawdê aro jak myœlisz inaczej to jesteœ bardzo naiwny i strasznie w niej zaœlepiony.
ChÂłopie rozbawiÂłes mnie samym wstĂŞpem. Reszty nie czytam... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Mi tam wcale nie przeszkadza, ¿e macha tymi rêkami. Przeciwnie-widze, ¿e babka anga¿uje siê w to o czym mówi. No i siê przez to wyró¿nia od innych. OK!

Ale mam cichÂą nadzieje, Âże bĂŞdzie czasami pojawiaĂŚ siĂŞ w Maazynie24GODZINY
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ArO pisze: W tych s³owach Pochanke mog³a mieÌ na myœli ró¿ne osoby...


Na przykÂład ÂświĂŞtego MikoÂłaja, a moÂże siebie? :shock: !

No bo, kiedy ju¿ za rok, zdobêdzie przyt³aczaj¹c¹ s³awê i powa¿anie wiêkszej po³owy spo³eczeùstwa, stanie do wyborów i tak odmieni Polskê, baaa ca³y œwiat!, ¿e uchroni nas, ca³¹ ludzkoœÌ, przed koùcem œwiata!

ÂŚwiat peÂłen bĂŞdzie najwyÂższych wartoÂści, nie bĂŞdzie obÂłudy, negatywnych zjawisk (typu: nepotyzm), nie bĂŞdziemy w ogĂłle pamiĂŞtali, co to wandalizm, korupcja, itd.!

A wiĂŞc, pani Justyno: CZEKAMY z niecierpliwoÂściÂą! Ja mĂłj gÂłos oddam z pewnoÂściÂą na paniÂą!


I co tak naprawdĂŞ dajÂą te jej bezsensowne komentarze i dopowiedzi? Absolutnie Nic!!!!!
Ale wy tego oczywiÂście nie zauwaÂżycie!

Publicystyka na bok! LiczÂą siĂŞ fakty!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

A ja z dnia na dzien czekam na kolejne pojawienie sie Justyny w FAKTACH... z kazdym dniem coraz lepiej sie w nich odnajduje. Uwazam to za super posuniecie ze strony Zarzadu. Oby tak dalej...
Bojakki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 09:57

Post autor: Bojakki »

Bylem sceptyczny co do Pochanke w Faktach, ale z tego co widze to Z PROGRAMU NA PROGRAM JEST CORAZ LEPSZA. Na prawde milo mnie zaskakuje. Porownania do Lisa nic tu nie daja bo rpowadza fakty zupelnie inaczej.
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Tak licza sie FAKTY inteligetnie prowadzone a nie czytane bez slowa komentarza via Anita. Smieszne wogole sa wasze spory. Jaka to Anitka super i wogole. A co w niej takiego wspanialego. Przygtowania niusowego zadnego. No chyba ze dla kogos przygotowanie to gra w serialu POLSZMATU gdyby jeszcze ten serial jakis byl normalny... a to ZOSTAC MISS... Widac nie byla Anita tak dobra by mogla zostac w faktach i tyle. Wydania popoludniowe nie sa zle...
Decyzja zarzadu byla sluszna. Nie przyklaskuje jej ale uwazam za dobra. Pochanke sama do Faktow sie na pewno nie pchala. Ani nie poszla do prezesa z tekstem "Panie Walter dawaj mi tu fakty do prowadzenia bo ja chcem..."
I od poniedzialku o 19 zasiadam z przyjemnoscia widzac Pania Justyne na miejscu prowadzacej. To jest to czego od tego programu oczekuje. Super prowadzacego, inteligetnego, przygotowanego (Pawlowski, Pochanke). Nie mialem mozliwosci poznac tych dwoch osob na zywo, a szkoda. Wiec moge sie odniesc tylko do moich wrazen z tv.
Wszytsko jest super... Komentarz, postawa, ruchy rekoma zostaly jeszcze z Radia ale wcale nie rozpraszaja mnie ani nie odwracaja uwagi. Mam nadzieje ze dzis o 19 zobaczymy sie z Pania Pochanke i z najnowszymi Faktami....
Nikt ich oczywiscie ogladac nie musi a tvn prosic znow nikogo nie bedzie.
Jest tez takie dobre przyslowie lacinskie... "Âże o gustach siĂŞ nie dyskutuje..."
MiÂłego popoludnia.
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Eh te twoje zlosliwosci michos... to tylko dlatego ze nie Anitka macha o 19 tymi lapami...

ZostaÂło to Justynie z radia jeszcze ale wcale mi to nie przeszkadza. Jest super. ja mysle ze bedzie prowadzic Magazyn 24godziny w nastepnym tygodniu bo to chyba bedzie wygladac grafikowo ze tak to nazwe tak...

I tydzien: PawÂłowski
II tydzien: Pochanke
III tydzien: Rymanowski
Weekendy: Kajdanowicz
PopoÂłudniowe: Redo, Werner

Oczywiscie udziaÂł PawÂłowskiego bedzie zalezaÂł od jego stanu i leczenia,
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Justyna Pochanke w Faktach to jest to! Jest najlepsza!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak! Jest najlepsza :)
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 07:55 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

jeszcze kilka dni i przyzwyczajĂŞ siĂŞ do Pochanke w gĂłwnym wydaniu faktĂłw. mimo wszytko Âżal Anity...
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Trochê siê zgadzam z tym Nowicjuszem, ¿e to kwestia gustów. No bo ile mo¿na siê k³óciÌ, Panowie? :twisted: :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

minio pisze: Decyzja zarzadu byla sluszna. Nie przyklaskuje jej ale uwazam za dobra. Pochanke sama do Faktow sie na pewno nie pchala.


No pewnie, ¿e Pochanke na pewno sama siê do Faktów nie pcha³a! Po prostu ca³y zarz¹d pad³ przed ni¹ na kolana, baaaa na twarz i s³a³ pod jej adresem b³agalne litanie: Justynko zgódŸ siê! Ratuj nasz¹ telewizjê przed kompletn¹ kompromitacj¹! Bo ten So³tysik to ju¿ nas tak skompromitowa³, ¿e jeœli nam nie pomo¿esz podnieœÌ i wyci¹gn¹Ì stacji z tego bagna, to potopimy siê wszyscy!

Zapomnieli tylko, Âże i tutaj czystoÂściÂą intencji nie grzeszÂą!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Black Jack '62 pisze:(...) Bo ten So³tysik to ju¿ nas tak skompromitowa³, ¿e jeœli nam nie pomo¿esz podnieœÌ i wyci¹gn¹Ì stacji z tego bagna, to potopimy siê wszyscy! (...)
To prawda. Ale SoÂłtysik nie tylko skompromitowaÂł TVN, on zrobiÂł teÂż to z sobÂą i do granic wytrzymaÂłoÂści! Na szczĂŞÂście powoli usuwa siĂŞ z ekranĂłw... :twisted:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To nie powninno byĂŚ aÂż tak trudne :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

No i ja mam pytanie. W czym Pochanke byla dzis taka zla, niedobra i wogole? Co znow waszym zdaniem z pieprzyÂła?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 12 gości