Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

kurcze.. szkoda, Âże tego nie widziaÂłam i sÂłyszalam :) cosik bym Mu tam zrobiÂła :D:D:D znajÂąc Âżycie nie tylko ja :):)
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

Kurcze ja teÂż nie sÂłyszaÂłam :( . Szkoda, taki biedniusi. W ogĂłle nie miaÂłam czasu wczoraj na oglÂądanie, szkoda moÂże dzisiaj nadrobiĂŞ :lol:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

ZapowiedÂź pogody z 07:50 - sÂą kÂłopoty z wirtualnÂą mapÂą Polski.
Komentarz Jarka:
Omeeno , ty chyba wziĂŞÂłaÂś pilota od telewizora, a nie od tej mapy :devil: :devil:
grupies
Początkujący
Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grupies »

Dzisiaj Jarek byÂł wyjÂątkowo zÂłoÂśliwy dla Omeny...hehehe.... :devil: :devil: :devil: ...Dobrze jej tak....
"..So here I am the victim of my own choices, and I'm just starting..."
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

ja tez zauwa¿y³am ¿e docinek w kierunku Omeny by³o jakby wiêcej :devil: mo¿e to ta ró¿owa koszula tak na niego dzia³a jak p³achta na byka :devil: zobaczymy jutro :lol:
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

najfajniejsze momenty, a ja nie widziaÂłam :(:(:( buuu...ale jutro melduje siĂŞ przed telewizorem :)

[ Dodano: Nie Wrz 16, 2007 3:46 pm ]
co tu taka cisza??? ja wÂłaÂśnie pojawiÂłam siĂŞ, aby skomentowaĂŚ sobotĂŞ i niedziele w wykonaniu Jarka :):) jak na moje super dogaduje siĂŞ z AgnieszkÂą CegielskÂą :D wczoraj tekst z kanapka z kurczaka :D i nieÂźle zostaÂł przyÂłapany na nieprzygotowaniu :):) a dzisiaj to juÂż w ogĂłle fajnie byÂło :):):) potkniĂŞcie Agnieszki i komentarz Jarka :D podsumowujÂąc to byÂło mi potrzebne do udanego weekendu :)
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

ohhh... :( nikt nie oglÂądaÂł weekendowego Poranka po za DorotkÂą ??? dziewczyny noo... nie do pomyÂślenia :nie: ja troszkĂŞ wczoraj oglÂądaÂłam i potem w pracy wisiaÂłam na nasÂłuchu :) a dziÂś oglÂądaÂłmmmmmm Pana Jareczka mojego :P
ach... jutro juz wraca Krzysio i znowu bĂŞdzie po staremu czyli super :D
cudnego dnia :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Lena pisze:ohhh... :( nikt nie oglÂądaÂł weekendowego Poranka po za DorotkÂą ???
Ja ogl¹da³am trochê. Zaczê³am siê przekonywaÌ do pana Jarka coraz bardziej, ale co z kanapk¹ z kurczakiem, któr¹ obieca³ Agnieszce Cegielskiej, ¿e jej zrobi, a poszed³ sobie gdzieœ w g³¹b studia :D ? Trzyma³ coœ w rêce potem, ju¿ myœla³am, ¿e to ta kanapka, a to by³y maile od widzów!
grupies
Początkujący
Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grupies »

PrzyznajĂŞ bez bicia, Âże raczje nie oglÂądaÂłam ten wekeend "poranka" znaczy widzialam tak po parĂŞ minut w sobotĂŞ i niedzielĂŞ. Co prawda wrĂłciÂłam dziÂś rano o 5, ale byÂłam tak zmĂŞczona, Âże nie doczekaÂłampoczÂątku. Te wesela mnie zamĂŞczÂą. Ale juÂż za tydzieĂą bĂŞdĂŞ murem siedziec przy tv.....
"..So here I am the victim of my own choices, and I'm just starting..."
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Po zjedzeniu kanapki z kurczakiem JarosÂław odwiedziÂł AgnieszkĂŞ w studio Meteo i zapowiadali
razem pogodĂŞ - "Jutro w Polsce bĂŞdzie wiaĂŚ i grzmiaĂŚ :lol:
:lol: :lol:
Obrazek Obrazek
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

kanapka kanapkÂą ale dzisiejszy tekst Jarka " Âże nie chce jutro sÂłoĂąca bo Mama przyjeÂżdÂża i zobaczy ze ma brudne okna" tez mnie powaliÂł :tanczy: :tanczy: :tanczy:
grupies
Początkujący
Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grupies »

dobre dobre.... ale ja moge mu umyĂŚ okna. Nie wiem czemu, ale strasznie lubiĂŞ to robiĂŚ... :devil: :devil: :devil:
"..So here I am the victim of my own choices, and I'm just starting..."
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: Czw Wrz 20, 2007 8:03 am ]
I jeszcze z Grzegorzem Kajdanowiczem:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
grupies
Początkujący
Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grupies »

RozwaliÂł mnie dzisijeszy tekst:

"s³ysza³em, czy ktoœ mi powiedzia³, ¿e redaktor w telewizji powiedzia³ biegn¹Ì...oczywiœcie biec"

Hehehe

(chodzi³o oczywiœcie o to ¿e telewidzowie nie musz¹ biec {biegn¹Ì :P} do kiosku po gazêtê, bo zaraz bêdzie dalszy przegl¹d prasy)
"..So here I am the victim of my own choices, and I'm just starting..."
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

no i dzisiejszy komentarz do jednego z maili. KtoÂś ze StanĂłw chyba :mhm: napisaÂł Âże byÂła dzisiaj chÂłodna noc - 22stopnie. Jarek powiedziaÂł tylko: "bez takich ÂżartĂłw proszĂŞ" :lol: (a byÂł wÂłaÂśnie po zapowiedzi 2 stopni w Warszawie) :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości